Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Johnny Depp
Autor Wiadomość
Melanie 
Młody Artysta

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Pomogła: 48 razy
Wysłany: 26-02-09, 21:10   

ja myślę że to jest naprawdę świetny bo wszechstronny aktor. weźcie sobie na przykład postac jacka sparrowa(nie wiem jak to się pisze) i Williego wonkagdybym nie wiedziała w życiu bym nie powiedziała że to ten sam aktor.

-Gość ocenisz moje zdjęcia?-

Vanessa125 
Swój w Mieście

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 11-04-10, 10:37   

Melanie napisał/a:
weźcie sobie na przykład postac jacka sparrowa(nie wiem jak to się pisze) i Williego wonkagdybym nie wiedziała w życiu bym nie powiedziała że to ten sam aktor.

Ja też.
Johnny (dla mnie właściwie pan Johnny xD ) Depp to świetny, utalentowany aktor. Widać, że się przykłada i wspaniale wywiązuje z obowiązków.
To mój ulubiony aktor i tyle...

$Aga 
V.I.P. SC
God is wearing black

Pomogła: 13 razy
Wysłany: 11-04-10, 11:47   

Widze ze taki zacny temat mi wyskoczył, to napisze.

Generalnie od Deppa odpycha mnie te morze fanek, ktora zapominaja ze procz ladnej buzi, jest dobrym aktorem. Dobrym, nie fenomenalnym. Wiekszosc z filmow ktore z nim widzialam (a widzialam troche) byly fajne, role dopracowane- ok (choc np. w b. dobrym filmie 'Donnie Brasco' Depp aktorsko całkowicie polozyl sie przy Alu Pacino) ale nic nie powaliło mnie kolana.
Raczej widze go w rolach komediowych, postaciach zakreconych i pozytywnych. Może dlatego ze jest taki sympatyczny z twarzy. I dlatego wlasnie nie uwazam ze 'emanuje z niego czysty seks' (jak tu gdzies przeczytalam). Raczej pasuje mi na starszego brata.
Mam nadzieje ze bedzie wybieral ciekawe role, moze wkrotce nadejdzie cos naprawde przelomowego.

In the trees, those useless trees,they never said that you were leaving

What's the most resilient parasite?
An idea.

doo.xd 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Czas wolny
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 11-04-10, 15:26   

A no lubię Deppa. (: Przeważnie ma role dopasowane do siebie, i świetnie ja odgrywa. Mało brakowało, żeby powaliła mnie jego rola aktorska w "Alicji w krainie czarów". Gdyby tylko był trochę młodszy.... *haholgasięrozmarzyła*

Prawdy, półprawdy
Nawiedzone objawienia
Pół człowieka, pół boga
Chorobliwe urojenia

_joanne 
Najsympatyczniejszy User

Pomogła: 56 razy
Wysłany: 11-04-10, 17:04   

Lubię go jako aktora. Dobrze gra i świetnie dopasowuje się do roli. Moją sympatię zyskał dzięki piratom. Lubię z nim filmy, bo potrafi dobrze okazać emocje, a nie jak niektóre "gwiazdy" jedna minka nauczona i przez cały film ta sama.

Odpowiedz do tematu