Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwane filmy
Autor Wiadomość
Vanessa125 
Swój w Mieście

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 11-04-10, 10:51   Poszukiwane filmy

Kilka lat temu oglądałam na jedynce koło 14-15 pewien film i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak on się nazywał. Proszę o pomoc.
Film ten opowiadał to pewnym facecie, który znalazł lampę dżina. Potarł i z tej lampy oczywiście wyskoczył dżin (prawdopodobnie murzyn, ale nie jestem pewna; mam sklerozę xD ). Facet (którego nazwę tutaj literką F.) na początku rzucił się na Dżina (którego nazwę literką D), ale D powiedział mu kim jest i że spełnia życzenia na co F powiedział, że chciałby żeby D go nie zabił. D zaklął cicho pod nosem i wstał. Chwilę później F prawdopodobnie chciał jeszcze zabić D, ale to może być po prostu wytwór mojej chorej wyobraźni xD
W każdym razie D i F zaprzyjaźnili się. Pod koniec D opowiedział o swojej dawnej rodzinie i słodkich kotkach, którymi się opiekował i że zesłał go tu taki zły ktośtam (na czarno ubrany był, nazwę go literką Z od zły). F dał mu sprzęty AGD lub RTV, którymi D przekupił Z po powrocie do swoich czasów.
Jak D żegnał się z F to powiedział coś w stylu: Jeśli będziesz kiedyś czytał Bublię. - Biblię (poprawił go F) - Biblię i dojdziesz do słów (zapomniałam jakich, ale chodziło chyba o opowieść o rozmnożeniu chleba) to pamiętaj, że wśród tych wszystkich ludzi był twój przyjaciel.
Czy coś takiego. Sorry za chaotyczność.
Oglądał ktoś? Wie ktoś jak to się nazywało?? Potrzebne mi to...

Odpowiedz do tematu