Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Nicky
31-12-09, 12:41
Wyłącza mi się gra #2
Autor Wiadomość
piootrek 
Młodziak

Wysłany: 18-08-09, 10:52   Wyłącza mi się gra #2

Tak wiem że był już taki temat i pewnie sporo podobnych, ale ten co patrzyłem był już zamknięty. Od zakupu gry do około tygodnia temu gra działa sprawnie bez żadnych przeszkód i dolegliwości, jednak już od tego tygodnia gdy chcę grać moją rodziną gra mi się wyłącza :/ . Podczas budowy domów i robienia simsów to się nie dzieje, dopiero wtedy kiedy rodzinę wstawiam do domu i nią gram. Jeśli ktoś ma pomysł co mógłbym zrobić żeby gra działała jak przedtem proszę o napisanie tutaj. Dodam że wymagania mam takie bądź nawet lepsze jak na opakowaniu. Mam również kilka modów, ale nie sądzę żeby to było przez nie bo gra by się wyłączała w takim razie wcześniej . z góry dzięki i punkty będą

PS: wyłączyłem ochronę firewall ale to nic nie dało i nie wiem czy to mogło pomuc czy jeszcze bardziej zepsuć

kikjowate dziumczysko 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Własny biznes
Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Pomogła: 8 razy
Wysłany: 18-08-09, 11:34   

Wyłącz wszystkie programy na pasku narzędzie m.in. jeśli masz jakiś program antywirusowy, ale tylko na czas grania w simsy. wydaje mi się, że powinna pomóc.

piootrek napisał/a:
Dodam że wymagania mam takie bądź nawet lepsze jak na opakowaniu.

Jak lepsze to powinna dobrze grac, ale jeśli takie same to nie jestem za bardzo pewna, bo u mnie na laptopie, który ma o wiele lepsze bardzo dobrze mi grają simsy, a na komputerze, który ma takie same jak są na opakowaniu bardzo pomału mi się wszystko ładuje i gra zresztą też nie najlepiej chodzi.

Nicky 
The Best of the Best
Łowca Dusz

Pomogła: 54 razy
Wysłany: 18-08-09, 12:29   

Mody zawsze powodują jakieś komplikacje- czasem nawet ubrania, fryzury mogą u jednych powodować wyłączanie się komputera, a u innych nic. Spróbuj usunąć z folderu z grą(przenieść gdzieś indziej) albo w ogóle je usunąć- czy to nie pomoże. czasem moga "psuć grę" dopiero w połączeniu z jakimiś innymi plikami.

Firewall mógł tylko spowodować, że gra będzie Ci sprawniej chodzić- ponieważ zwykle zajmuje dużo pamięci RAM. Tylko pamiętaj- przy wyłączaniu firewalla zawsze wyłączaj internet, bo ktoś może Ci namieszać (:

kikjowate dziumczysko napisał/a:
Wyłącz wszystkie programy na pasku narzędzie m.in. jeśli masz jakiś program antywirusowy, ale tylko na czas grania w simsy. wydaje mi się, że powinna pomóc.

Simsy są na tyle kompatybilne z innymi programami, że żaden nie powinien z nimi kolidowac. Moim zdaniem problem tkwi w najprostrzych rzeczach- w modach.

Kurczqk 
Młodziak

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 16-11-09, 14:09   

Na wszelki wypadek przeskanuj folder Downloads. Może najnowsza aktualizacja na pl.thesims3.com/ pomoże.

Nicky 
The Best of the Best
Łowca Dusz

Pomogła: 54 razy
Wysłany: 26-12-09, 13:52   

Autor chyba od dawna nie pamięta o tym temacie. Zamykam.

[ Dodano: 31-12-09, 12:41 ]
autor od dawna nie pojawia się na forum, więc problem chyba został rozwiązany. zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi