Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Najbardziej rozczarowująca rzecz w nowym dodaku.
Autor Wiadomość
Mistake_Cute 
Simsomaniak
king of the world c:

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Wysłany: 31-08-08, 12:03   Najbardziej rozczarowująca rzecz w nowym dodaku.

Tutaj piszecie, co Wam brakuje w nowym dodatku, do czego programiści powinni się bardziej przyłożyć.
Co powinno być, a nie ma... itd.

madame.hot 
Nałogowiec
-___-''

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Pomogła: 14 razy
Wysłany: 19-09-08, 17:07   

W zwiastunie były przedmioty dla małych dzieci. Lecz w grze ich nie ma. Czyżby ukryte? No i nazwa- to już wina tłumacza- zamiast cove- cave czyli zatoka- jaskinia.

Avek by Morzelek <33

scrappy 
Gwiazda

Pomogła: 27 razy
Wysłany: 22-09-08, 14:13   

Ja miałam do ostatniej chwili nadzieję, że bloki będą naprawdę duże, jak te wieżowce (niestety sztuczne ;/)

victory is mine!

Deely 
Młodziak

Ulubiony Dodatek TS2: Czas wolny
Ulubiony dodatek TS1: Światowe Życie
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 22-09-08, 16:49   

a ja myślałam że na jednym piętrze będzie tak że będzie kilka mieszkań np tak jak w prawdiwych blokach

luki12 
Młodziak

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Ulubiony dodatek TS1: Randka
Wysłany: 28-09-08, 16:42   

Ja myślałem że mieszkania będą duże, z piętrami itp. na zwiastunach tak było :[ :[
Nie moge też nigdzie znależć tej wieży z drabinek dla dzieciaków. Wie ktos gzie ona jest? O_o

Nie zwlekaj, czym prędzej dołącz do niego!!

CzarodziejB.Zły 
Młodziak

Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Wysłany: 03-10-08, 08:15   

Deely napisał/a:
a ja myślałam że na jednym piętrze będzie tak że będzie kilka mieszkań np tak jak w prawdiwych blokach
Przecież może tak być. Wystarczy zbudować własny apartamentowiec.
luki12 napisał/a:
Nie moge nigdzie znależć tej wieży z drabinek dla dzieciaków. Wie ktos gzie ona jest?
Ona jest w trybie kupowania, ale musisz albo:
1)wyprowadzić wszystkie rodziny z bloku, zamienić go na domek jednorodzinny kodem:
Kod:
changeLotZoning residential
, wyjść z domku z zapisem i wejść z powrotem. Wtedy znajdź gdzieś w trybie kupowania tą wieżę, wstaw ją i wpisz
Kod:
changeLotZoning apartmentBase
, jest to znowu apartamentowiec, więc wprowadź z powrotem rodzinki, ale pamiętaj, że meble tych rodzinek zostały przy ich wyprowadzce zamienione na simoleony, jeśli nie chcesz meblować wszyskich mieszkań od nowa daję drugi sposób:
2)Niestety ten sposób nie zawsze działa lub działa z opóźnieniem. Wejdź do jakiejkolwiek rodziny w tym bloku, wywołaj konsolę i wpisz
Kod:
boolProp aptBaseLotSpecificToolsDisabled false
, sprawdź, czy działa, wchodząc do trybu budowania. Jeśli ikonki drzwi, ścian itp. są teraz dostępne, wejdź do trybu kupowania, znajdź wieżę i wstaw ją. Teraz zapisz parcelę. Jeżeli ikonki ścian, drzwi itp. nie będą dostępne, zagraj z tą rodzinką kilka simowych dni i wtedy sprawdź, czy działa. Jeśli nie, pozostaje pierwszy sposób.

bLuE_bLoOd 
Fanatyk

Wysłany: 12-10-08, 17:52   

najbardziej rozczarowujace jest to ze tylko 4 rodziny sa w jednym apartamentowcu, na zwiastunie przy bloku bylo mnostwo ludzi

nathalie 
Simsomaniak

Pomogła: 47 razy
Wysłany: 23-10-08, 18:09   

bLuE_bLoOd napisał/a:
najbardziej rozczarowujace jest to ze tylko 4 rodziny sa w jednym apartamentowcu, na zwiastunie przy bloku bylo mnostwo ludzi

mnie również to rozczarowało, tylko 4 rodziny, eh ... i myślałam, że te właśnie apartamenty będą wyższe, takie mieszkanie to dla mnie żadan apartament, ale dobra, mniejsza z tym.

Klippy 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Pomogła: 47 razy
Wysłany: 26-11-08, 13:41   

Sponsorka napisał/a:
bLuE_bLoOd napisał/a:

i mnie również, mimo że gdy zbudujemy większy apartament, kilkupiętrowy w którym będzie np. 12 mieszkań i gdy 4 rodziny stworzone przez nas zajmą 4 mieszkania i pozostanie 8 to wprowadzą się tam inne rodziny ale nie cieszy mnie to i tak bo nie mogę nimi sterować gdyż nie są to rodziny stworzone przeze mnie. :(

HappinessFactory 
Młodziak

Ulubiony Dodatek TS2: Nocne życie
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 18-01-09, 20:30   

a ja gdzieś przeczytałam, że w tym dodatku ma być graffiti. szkoda, że ostatecznie tego nie ma, bo było to fajnym pomysłem.

Grumbler 
Gwiazda
never mind.

Pomogła: 27 razy
Wysłany: 21-01-09, 15:15   

bLuE_bLoOd napisał/a:
Sponsorka napisał/a:

mnie również to rozczarowało, tylko 4 rodziny, eh ... i myślałam, że te właśnie apartamenty będą wyższe, takie mieszkanie to dla mnie żadan apartament, ale dobra, mniejsza z tym.
Klippy napisał/a:
i mnie również, mimo że gdy zbudujemy większy apartament, kilkupiętrowy w którym będzie np. 12 mieszkań i gdy 4 rodziny stworzone przez nas zajmą 4 mieszkania i pozostanie 8 to wprowadzą się tam inne rodziny ale nie cieszy mnie to i tak bo nie mogę nimi sterować gdyż nie są to rodziny stworzone przeze mnie. :(

To witam w klubie ;/ Miałam wszystkie rodziny wprowadzić do jednego bloku,a tu się okazuje że TYLKO cztery rodziny i jedyne co można zrobić to połączyć parę osób z istniejącą rodziną mieszkającą w danym mieszkaniu

Luflee 
Nałogowiec

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 21-02-09, 09:32   

HappinessFactory napisał/a:
]a ja gdzieś przeczytałam, że w tym dodatku ma być graffiti. szkoda, że ostatecznie tego nie ma, bo było to fajnym pomysłem.

Jest ściana z graffiti xdd

A mi nie przeszkadza, że tylko cztery rodzinki. Może być więcej, ale miejscowych którymi nie gramy ;p Ja raz zbudowałam własny blok, wpisałam kod i wszystko okej. Wprowadzam rodzinkę a niektórych mebli nie było i nie mogłam kupić ;/ I chciałam coś sprzedać z kuchni, to nie szło i pisało że wykracza poza teren parceli. A tak tylko jest w blokach na dworze, więc nie wiem czemu było tak w pomieszczeniu ;p
She always belonged to someone else

syg by happiness, av by Tomcio

Lurién 
Gwiazda
Zamknięta Artystka.

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 15-07-09, 19:31   

Mało rodzin. Tylko cztery. Według mnie powinno być 10 albo 15 jak w prawdziwym bloku i w ogóle bardziej realne wszystko, tylko pewnie gra by się wieszała ; //

ika 
Swój w Mieście

Ulubiony Dodatek TS2: Własny biznes
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 17-10-09, 14:31   

Nie podoba mnie się to, że nie da się łączyć mieszkań półką na książki z tajnym przejściem. W ogóle nie da się stawiać niektórych przedmiotów, gdy jest się w rodzinie w trybie kupowania/budowania :>

Luflee 
Nałogowiec

Pomogła: 17 razy
Wysłany: 18-10-09, 11:02   

Lurién napisał/a:
Według mnie powinno być 10 albo 15 jak w prawdziwym bloku

Ale by się zacinało strasznie :D Bo za dużo ludzi na jednej parceli by było.

Mi się nie podoba jak przylatuje zła wiedźma i wyczarowuje pioruny. To wkurzające jak np. robię zdjęcia, a chcę ładną pogodę.
She always belonged to someone else

syg by happiness, av by Tomcio

Odpowiedz do tematu