Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oceniasz Osiedlowe Życie?

Jak oceniasz The Sims 2 Osiedlowe Życie?
Najlepszy.
75%
 75%  [ 24 ]
Taki jak inne.
25%
 25%  [ 8 ]
Szkoda na niego kasę.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Mistake_Cute 
Simsomaniak
king of the world c:

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Wysłany: 29-08-08, 11:41   Jak oceniasz Osiedlowe Życie?

Macie juz Aprtment Life? Jak wiadomo, to już ostatni dodatek do kultowej serii gry The Sims 2. Więc, pytam się, czy uważacie, że jest najlepszy, najwięcej wnosiy? Czy, nie podoba Wam się i szkoda, wydawać kasę? Możecie zagłosować w sondzie i pomóc zdecydować się niezdecydowanym^.

$Killer_Queen 
V.I.P. SC
free as a bird

MOD - WARN: 1
Pomogła: 133 razy
Wysłany: 29-08-08, 12:20   

Jeszcze tego nie mam, ale dodatek na pewno ciekawy.
No i co najwazniejsze nie jest to kolejny dodatek oparty na jedynce.
Nie moge sie juz doczekac zeby w to zagrac.

$paradoxical 
V.I.P. SC
mardy bum.

Pomogła: 202 razy
Wysłany: 29-08-08, 12:31   

Grałam. Ale myślę już o trójce, co mi utrudnia granie w OŻ ;p Pomysł fajny, wykonanie w zasadzie też ;] Mieszkania mogłyby być ciut większe, ale to drobiazg ^^' Magia też mi się podoba. To raczej jeden z lepszych dodatków. Oryginalny : )

Mistake_Cute 
Simsomaniak
king of the world c:

Wysłany: 29-08-08, 12:36   

Cheerful napisał/a:
Mieszkania mogłyby być ciut większe, ale to drobiazg

zwariowalas? ; O Tam są takie wielkie landary :C. Ja oceniac nie będe oceniac, bo jak już pisalem setki razy, komp za slaby ;x Ale mam *W*.

blazmora9 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 29-08-08, 13:06   

a wie ktoś może jak można zrobić blok?

[ Dodano: 29-08-08, 14:09 ]
a ogółem fajny dodatek. W końcu EA pomyśleli czego najbardziej chcemy. Z tymi blokami super pomysł. Magia też, ale mogłoby być jej troche wiecej. I rzeczywiście większe mieszkania, bloki itp.
Party Party

eden 
Gwiazda

Pomogła: 15 razy
Wysłany: 29-08-08, 13:13   

Bardzo fajny dodatek., Tylko sąsiedzi mnie denerwuję, ciągle hałasują, i nie dają spac mojej simce. Mieszkania w (niektórych) blokach mogłyby być większe, ale jest dobrze ^_^
Magia mi sie strasznie podoba, fajnie wygląda "zamiana" w wiedźme/czarownika.

Lukasz 19 
Administrator
Człowiek z nylonu

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Wysłany: 29-08-08, 13:28   

blazmora9 napisał/a:
Magia też, ale mogłoby być jej troche wiecej

Masz przecież czary złe, dobre i neutralne, a w jednej kategorii jest ich kilka. Jak dla mnie tego jest bardzo dużo.
Ja zaznaczyłem a ankiecie pierwszą odpowiedź - bezwątpienia to najlepszy dodatek do całej serii The Sims 2. Najbardziej podoba mi się magia, jak prawie każdemu, w drugiej kolejności osiedla mieszkaniowe. Niestety jednak nie wyprowadzę się z moją jedyną rodziną do bloków, bo zbudowałem sobie wielki apartament (z lokajem) posiadający w sobie wiele wspomnień i historii.
Dodatek ten wniósł do gry najfajniejszy (wg mnie) obiekt - wibrujące łóżeczko-serduszko. : D Chociaż przyznam, że miałem dylemat czy wybrać to rozkładane czy to, do sypialni moich simów oczywiście. Wybrałem serducho.
Nowe grupy społeczne (o ile nie pierwsze) mające własne powitania. Zakochani simowie mogą od teraz trochę ciekawiej okazywać sobie miłość. ; )
Jeszcze nie zgłębiłem wszystkich tajników Osiedlowego życia, ale z czystym sumieniem przypomnę, że jest to najlepszy dodatek do TS2, który powinien znaleźć się w rękach każdego simsomaniaka. ;)

Świat się zmienia, czasami na lepszy...

Illmatic__ 
Młody Artysta

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 13-09-08, 18:29   

Już pierwszego dnia gry(wczoraj xD ) zakochałam się w tym dodatku! Jest bez wątpienia najlepszy ze wszystkich.. Jaskinia Pokrztyku jest wypasiona- największa ze wszystkich i najbardziej przypomina miasto. Mieszkania w bloku są bardzo ładne i duże- zaskoczyło mnie to, że mogą mieć kilka pięter.. Doszły sufity, ładne nowe obiekty i ciekawe interakcje.. Przytulanie pod obłokami i 'ssanie twarzy' (brzmi cudownie xD ) są takie słodkie i romantyczne :) To drugie nieudolne i chyba w tym tkwi cały urok. Poza tym powitania są bardzo fajnym elementem. Zawsze mnie wkurzało, że kiedy moi simowie byli sobą zauroczeni witali się namiętnym pocałunkiem. Zazwyczaj chciałam pierwszy pocałunek odłożyć na później- kiedy już będzie miłość.. A teraz mogę to kontrolować :) Można zawierać ciekawe znajomości, nowy wskaźnik reputacji jest lepszy niż ten z NS.. Co do magii to jest mocną stroną dodatku... Zaklęć jest dużo, odkrywamy je po kolei, można tworzyć przedmioty. Podobają mi się też 3 magiczne kierunki i to, że jeden nie wyklucza pozostałych. Magia na pewno bardzo wzbogaca grę. Mogli jednak zrobić coś takiego jak Abrakadaborowo z jedynki, gdzie można się spotykać z różnymi magicznymi istotami i brać udział w turniejach.. Co prawda są domy naczelnych wróżek, ale to jakoś mi nie wystarcza. Jest tam tylko kocioł i księga czarów... Ale to jedna z bardzo niewielu wad tego dodatku... A jest on jak najbardziej udany i polecam wszystkim zakup :) Maxis się postarał :hehe: Oczekiwanie na trzecią serię cyklu naprawdę będzie miłe.. Szkoda, że w innych dodatkach nie dochodziło aż tak wiele nowości...

..Nas is like half man, half amazing.. <3333

Dawid212
[Usunięty]

Wysłany: 17-09-08, 15:47   

Osiedlowe życie to dodatek nowości ... magia bloki itd. Ale co mnie bardzo zaskoczyło to bardzo duża różnica między domem a mieszkaniem (wiem że to głupio brzmi bo to oczywiste że będą się różnic ale sam tryb życia zmienia się bardzo) 8)

Hann 
Młodziak

Wysłany: 21-09-08, 17:32   

Moim zdaniem to najlepszy dodatek. Wreszcie można wczuć się w prawdziwe życie.

`W życiu piękne są tylko chwile

Goldie 
Młodziak

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 09-12-08, 16:36   

Cytat:
Zakochani simowie mogą od teraz trochę ciekawiej okazywać sobie miłość. ; )
Jeszcze nie zgłębiłem wszystki

Mozecie rozwinac ten temat? XD''

kurde..tak chcialam kupic ten dodatek.. Ale moj komp by nie wytrzymal.. mam zaledwie wgrane 3 dodatki ( co za wstyd x_x ) a na dysku C zostalo okolo 200 MB i nie moge przez to nawet photoshopa uzywac..

pandabdg 
Swój w Mieście

Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Pomogła: 11 razy
Wysłany: 09-12-08, 17:41   

paradoxical napisał/a:
Grałam. Ale myślę już o trójce, co mi utrudnia granie w OŻ ;p

Mam to samo... Ogólnie fajny dodatek, nie lubię zabijać simów dlatego nie sprawdzałam jeszcze jak wygląda przygniecenie przez rozkładane łóżko... Magia dosyć fajna ale nie używam za bardzo magii wolę naturalne grę :) Dodatek ogółem na + :hehe:

%SelenneWolfen 
SCdownload Creator

Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 10-12-08, 09:18   

Jest suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!! Najlepszy na świecie!!! zatluke tego co powie ze jest głupi <siekiera>

Tav 
Nałogowiec
xD

Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Wysłany: 13-12-08, 13:01   

cytuje Nika, !
To najlepszy dodatek do simow...
A ja juz mam pelna kolekcje simow...od na studiach
po osiedlowe zycie i rezydencje i ogrody xD

ashia 
Fanatyk

Pomogła: 11 razy
Wysłany: 02-02-09, 12:04   

Może nie jest najlepszym dodatkiem to TS2, ale napewno nie jest najgorszym. Bardzo lubię ten dodatek. Wprowadzili tam dużo nowości. Jedną z moich ulubionych jest czarowanie. Place zabaw dla dzieci, też są fajne, bo od zawsze brakowało mi tego w grze.

Dj spin your dirt
Watch those people work
move, grind side to side
Watch the shadows collide

miss perfect

Odpowiedz do tematu