Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
The Sims 4
Autor Wiadomość
%SelenneWolfen 
SCdownload Creator

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 29-08-13, 18:26   The Sims 4

Jestem zbyt leniwa żeby pisać cokolwiek na zdechłym forum, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to wszystkie informacje dostępne do tej pory można znależć tutaj: http://ts4news.com/

Pierwszy trailer, oficjalny gameplay i pierwsze wideo dotyczące tworzenia sima znajdują się tutaj: http://ts4news.com/videos

Mr00chna 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Pomogła: 14 razy
Wysłany: 29-08-13, 18:40   

Ja widziałam trailer na YT i mi się nie podoba. Dalej nie można edytować wzrostu. Simy wyglądają jeszcze mniej naturalnie niż w Trójce (sądziłam, że to poprawią). Szkoda, że nie pokazali panela, wtedy mogłabym powiedzieć coś więcej. Jak zwykle bedzie 100 000 dodatków do kupienia i pewnie gra będzie roić się od błędów, jak Trojka. Założę się, że za łatki będzie jeszcze wymagana drobna opłata! Bo przecież Electronic Arts nie powstrzyma się od chęci wydojenia z graczy jak największej ilości kasy...
Sądziłam, że skoro Maxis wrócił do tworzenia z EA, to wróci też i dawny poziom. Niestety, widać, że twórcy zdążyli się już sku*wić i połakomić na kasę.

%SelenneWolfen 
SCdownload Creator

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 30-08-13, 23:27   

?? ??? troche sie zdziwilam jak czytalam ten komentarz. wiekszosc osob z tego co zauwazylam podoba sie nowa oprawa graficzna. w trojce chcieli osiagnac realizm, ale spaprali i wyszly im simy kluchy, tym razem wracaja do korzeni i simy sa bardziej kreskowkowe, jak wyczytalam nazywaja to stylizowanym realizmem

co do edycji wzrostu - myslisz ze tak latwo byloby to zrobic? kazdy kto bawil sie kiedykolwiek kodami w dwojce wie ze po zmianie wzrostu sima animacje sie nie nakladaja, a raczej watpie zeby ktos chcial zeby simy calowaly sie w czola albo w brody z powodu bledow animacji u-u"
mi osobiscie tworzenie simow bardzo sie podoba, glownie przez to ze bedziemy mogli edytowac osobne czesci ciala (z tego co pamietam 18 punktow na ciele?) nie liczac twarzy
wspomnialas o panelu, masz na mysli to? :

poza tym gra jest jeszcze we wczesnej fazie produkcji, wiec kto wie co jeszcze sie zmieni

Mr00chna 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Pomogła: 14 razy
Wysłany: 13-07-14, 02:02   

Przez pewien czas byłam przekonana co do zakupu czwórki. Teraz wiem, że nie sięgnę po tą grę przynajmniej przez kilka miesięcy od jej wydania.
Sądziłam, że może EA w końcu czegoś się nauczyło, postanowiło nareszcie zrobić porządną grę... Ale nie! Z wersji podstawowej usunęli baseny (jeszcze da się przełknąć), postęp historii (też da się przeżyć), otwarty świat i parę innych rzeczy, ograniczono poziomy budowania do 3 poziomów, podobnież usunięto samochody (niepotwierdzone) i parę innych rzeczy...
Ale nie sądziłam, że w swojej pazerności na kasę EA posunie się aż do tego, by USUNĄĆ ETAP MAŁEGO DZIECKA!!!
Oznacza to, że: jeśli w grze urodzi się niemowlak, to po paru dniach staje się od razu dzieckiem, które chodzi do szkoły. Brakuje okresu typu "toddler", gdzie dziecko uczy się mówić, chodzić.
Większość simsomaniaków rozpoczęła bojkot tej części, pre-ordery (zamówienia przedpremierowe) są masowo odwoływane, zwlaszcza w USA. Na oficjalnych fanpage'ach Sims na Facebooku, czy to angielskim, czy polskim, nie ma zdjęcia, pod którym nie byłby ironiczny komentarz o basenach lub berbeciach.
Natychmiast pojawiły sie wyjaśnienia ze strony twórców, że dzieci i baseny dojdą w późniejszej aktualizacji. Pytanie, czy to faktycznie będzie aktualizacja... darmowa...? A może dodatek do gry... płatny, i to słono?
Chytry dwa razy traci i EA już wkrótce przekona się o słuszności tego stwierdzenia... Ale oni się nigdy niczego nie nauczą... W końcu nie na darmo okrzyknięto ich "Najgorszą firmą robiącą gry komputerowe"

karinkaZyt 
Młodziak

Wysłany: 20-09-17, 14:11   

ja myśle ze forum już upadło.
W ogole jakie sa teraz najnowsze simsy? 4?

Odpowiedz do tematu