Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymarzony dodatek do The Sims 1 ...
Autor Wiadomość
Sikorka 
Fanatyk

Ulubiony Dodatek TS2: Własny biznes
Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 06-01-08, 13:47   Wymarzony dodatek do The Sims 1 ...

Czy zastanawialiscie się kiedyś jaki byscie chcieli dodatek do jedynki ? podajcie :

Nazwę dodatku :

Co mogło by w nim być :

Styl ubrań :

Styl domów :

Nowe prace :

Podajcie też jakiejś swoje katgorie.

http://img144.imageshack....6/5pmmptbm8.jpg

julka126 
Młodziak

Wysłany: 15-01-08, 22:08   

No to ja pierwsza.. xD
Nazwa Dodatku: The Sims "Prawdziwe Życie"
Co mogłoby w nim być: Jakieś wypasione Fury,Gwiazdy z dzisiejszego świata muzyki (sharakteryzowane i ubrane niemal perfekcyjnie [chodź w the sims 1 to niemożliwe xD ]) , i paparazzi,a pozatym powinno być jak w życiu: Nastolatki powinny zachodzić w ciąże, chłopacy kraść i jarać skuny :lol: :lol: . Powinno być więcej zawodów.
Styl Ubrań: Mało elegancji, dużo kolorystyki i nowych trendów mody :hehe:
Styl Domów: Domy powinny byc małe i przestronne. Zaskakiwać swoją różnorodnością i powinno się dać zamówić dom przez telefon i internet :lol:
Nowe Prace: Dzi*ka, Alfons itd. , Praca w Kasynie, informator dla policji :lol: Ale pomysły xD
MOJE WŁASNE KATEGORIE:
1) Cmentarz:
Powinno być więcej ozdób na cmentarz ławeczki i wogóle ,aha i fajnie by bylo gdyby był kosiarz jak w the sims 2 8) żeby sobie zjadał z lodówki żarełko jak tam :lol:
2) Miny:
-Simsy powinny wyglądać troche bardziej realistycznie. Np robić jakieś miny xd :mniam:
TO TYLE.. LOL .. 8)

asja_93 
Nałogowiec
`My world.

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Pomogła: 18 razy
Wysłany: 04-02-08, 16:44   

Nazwę dodatku :
Realsims
Co mogło by w nim być :
Simy mogą np. chodzić trzymając się za ręce, niemowlak może więcej niż spać i jeść, więcej opcji jedzenia (więcej dań)
Styl ubrań :
Jakieś modne a nie spodnie kończące się pod biustem :lol: chociaż mam dużo ciuchów z neta
Styl domów :
Styl nie wiem ale chciałabym żeby dało się zasuwać i odsuwać żaluzje i zasłony
Nowe prace :
nie mam pomysłu, ale chciałabym więcej nieoczekiwanych zdarzeń
Inne:
Zeby jak dzieci idą do szkoły to poznawały się z wszystkimi innymi dziećmi w okolicy

Mistake_Cute 
Simsomaniak
king of the world c:

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Wysłany: 23-02-08, 18:16   

SchoolSims
Co by wnim bylo ssimsy by chodzili do szkoly ;-) Odrabiali tam leckje, sciagali od siebie, rzucali w pania (plujki) I na przerwach by sie bawili. Chodzi mi nie o na studiach.. tylko o dzieci ja sobie to mam w glowie, pani by pilnowala na przerwach... i w ogole byyl by kartkowki sprawdziany ;-) Styl ubran" nowe jeansy, mundurki, koszulki panowalby czern, biel, niebieskosc. Domy takie jak szkoly wiekie a w nich tablice, biurka, kredy itp. ;-)
Nowe prace: nauczcyiela, kucharz, woźny/woźna, sekretarka, dyrektorka ;-) Trzebaby bylo miec dobrego kompa ;-))

To mój ***200*** post!!!

Dragon 
Nałogowiec
nothing interesting

Ulubiony Dodatek TS2: Na studiach
Wysłany: 03-04-08, 09:15   

Nazwa dodatku: The Sims: Hobby
Co mogłoby w nim być: W świecie naszych simów pojawia się rok kalendarzowy, a co za tym idzie: pory roku (jak na mnie, to po 10 dni na każdą, ale można zmieniać) i pogoda. Simy WRESZCIE się starzeją i mogą mieć własne inne środki transportu np. rowery, samochody itp. Mogą także zmieniać wygląd zewnętrzny, to znaczy fryzurę, budowę ciała i karnację. Simy mają teraz nowe hobby: weterynaria (takie nawiązanie do Zwierzaków), sport, taniec, uroda i motoryzacja. Wraz z dodatkiem dochodzą także nowe przedmioty, umożliwiające rozwijanie tych zainteresowań. Z każdą porą roku zajmowanie się swoim hobby wygląda trochę inaczej, co daje zdecydowanie większą innowacyjność.
Styl ubrań: Różnorodność nowych ubrań, w zależności od osobowości i zainteresowań sima. W tej kolekcji można znaleźć ubranie nawet dla najwybredniejszego sima. Przede wszystkim bogatą kolekcję sukni wieczorowych i garniturów, zimowych kurtek i swetrów, ubrań letnich oraz zwykłych ciuchów codziennych. Oczywiście podobny wybór ubrań udostępniony jest także dla dzieci.
Styl domów: Domy mogłyby wyglądać, w zależności od wybranego hobby tzn. jeżeli kogoś interesuje mechanika i motoryzacja - dom przypominający warsztat, jeżeli kogoś pasjonuje uroda - dom podobny do salonu kosmetycznego itd. Zdecydowana przewaga roślin ozdobnych, kolumn i nowych tapet oraz podłóg.
Nowe prace: Zasadniczo żadne, prace są czymś w rodzaju w wybranych przez siebie hobby. Jeżeli ktoś będzie wytrwale je rozwijał, będzie mógł przy pomocy umiejętności zarabiać duże sumki na mieście.
Meble: Podobnie, jak z akcesoriami domowymi - w zależności od wybranego hobby i gustu. Pojawia się także nowa kategoria, w której są ujęte maszyny i przedmioty, które są powiązane z zainteresowaniami. Są to m.in. podręczny salon kosmetyczny, stół do majsterkowania, przyrządy do siłowni itp.
Parcele: W mieście simów pojawiają się siłownie, salony kosmetyczne, agencje towarzyskie, fast-foody... Wszystko żeby zapewnić rozrywkę nam i naszym simowym podopiecznym. ;)

hygacape1989
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-16, 16:16   mieszkania poznań na sprzedaż

[url=http://www.naprawakomputerow.radom.pl/polanica-zdroj-pensjonaty/ ]opinie[/url]

http://www.saassystem.pl/mieszkanie-forum/

warszawa Ĺźoliborz mieszkania
mieszkania na sprzedaĹź deweloper
sprzedam apartament
tanie mieszkania w gdansku na sprzedaz
nowe mieszkania w gdyni
wola nowe mieszkania
katowice mieszkania na sprzedaĹź
mieszkania bielany warszawa
oferta sprzedaży nieruchomości
mieszkania we wrocławiu
nowe bielany mieszkania