Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Galerianki
Autor Wiadomość
%Souri5 
SCdownload Creator

Pomogła: 151 razy
Wysłany: 04-07-09, 21:30   Galerianki

http://film.interia.pl/ra...erianki,1330705
30min z życia pozbawi was ten filmik, jednak myślę, że warto...
Wywiera piorunujące wrażenie, jest realistyczny i jednocześnie smutny i zaskakujący. Po jego obejrzeniu brakuje mi słów... Taki lekki szok.

Oglądnijcie i skomentujcie... Można poruszyć tematykę tego tematu. Smutna prawda w oczy kole, że takie rzeczy zdarzają się za naszymi plecami.

errare humanum est

Joaś 
The Best of the Best
Szczęściara

Pomogła: 80 razy
Wysłany: 04-07-09, 21:47   

Jeżeli to ten film gdzie zwykła, spokojna dziewczyna zamienia się w wymalowaną lalunie i odrzuca chłopaka, bo nie należy do elity, to oglądałam.
Ciekawy, nie można powiedzieć, że nie. Każdy ma takie dzi*ki w szkole, chociaż niekoniecznie wszystkie się prostytuują za części garderoby.
Czy prosisz o chwałę nieba?
Czy o poświęcone gody?
Jest dostatkiem mleka, chleba,
Są owoce i jagody.
Mów, czego trzeba dla duszy,
Aby się dostać do nieba?

<wspomina scenkę którą odegrała> Uwielbiam! <3

pasipani 
Młody Artysta

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Pomogła: 20 razy
Wysłany: 24-09-09, 21:33   

Ogólnie film mi się podobał, ale dziwne było to, że jednego dnia dostała ten telefon, a drugiego była już wogóle wymalowana itp. trochę nierealistyczne.

Av by Grover

Chiky 
Swój w Mieście

Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 11-10-09, 10:09   

pasipani napisał/a:
Ogólnie film mi się podobał, ale dziwne było to, że jednego dnia dostała ten telefon, a drugiego była już wogóle wymalowana itp. trochę nierealistyczne.

Chodzi o to że to jest jakiś czas później, film wywarł na mnie ogromne wrażenie co prawda oglądałam go wcześniej. Polecam wszystkich ale takim starszym bo nie sadzę by go dziecko w wieku 10 lat zrozumiało.

nathalie 
Simsomaniak

Pomogła: 47 razy
Wysłany: 30-10-09, 21:00   

Dzisiaj byłam w kinie na tym filmie. Szczerze, to wywarł na mnie duże wrażenie, choć spodziewałam się troszkę czegoś innego. Zdziwiła mnie tylko ta końcowa scena. Ta dziewczyna stała chyba tak z pół godziny i nagle koniec filmu. Szkoda, że nie zrobili go dłuższego. A mam jeszcze jedno pytanie, no bo ten chłopak zginął, a co stało się z tą Mileną ? No bo niby spuściła jest głowę w kiblu, polała się krew i nic więcej nie pokazali, więc tego nie zrozumiałam. Reszta była w miarę okej, tylko ta scena u tego faceta mi się nie spodobała. Ogólnie daję temu filmowi 8.

Rimmel 
Miss Foto Model 2009

Pomogła: 37 razy
Wysłany: 31-10-09, 07:42   

Souri5 napisał/a:
30min z życia pozbawi was ten filmik

ten filmik to etiuda z 2006 roku. Jest ciekawa ale trwa tyłko pół godziny. Byłam w kinie na filmie nakręconym na podstawach tej etiudy i naprawde jestem pod wrażeniem. Zaskoczył mnie tylko koniec. Bohaterka stała przez jakieś dobre 4 minuty w łazience i nic się nie działo, po prostu zaczęło mi się nudzić. A tu nagle koniec filmu. Trochę bezsensu, bo chciałabym sie dowiedzieć co dalej stało się z tą Alą z Mileną. Myślę, że Alicja dużo straciła przez swoją 'przyjaciółeczke'. Straciła chłopaka, straciła szansę do liceum. Jeżeli chodzi o tę półgodzinną etiudę to jest bardzo ciekawa, ale bardziej polecam film pełnometrażowy. Nie podobał mi się tylko ten wątek z miłością Ali i Mileny, tak po prostu nagle zaczęły się całować, to było dziwne, no ale cóż.. realia. Ogólnie bardzo polecam wybrać się do kina na Galerianki. Akcja dzieje się tak samo jak w etiudzie, ale jest kontynuacja i zmiana niektórych aktorów. Film bardzo poruszający, jednak trzeba uważnie oglądać żeby wszystko zrozumieć. Ja myślę, że tu chodziło właśnie o to, że Alicja zaczęła się zmieniać, bo zależało jej na przyjażni z dziewczynami które się śmiałe i przebojowe. Tak bardzo się do nich upodobniła, bo jak myślę chciała mieć jakieś koleżanki i niestety zapomniała o tym co było dla niej najważniejsze. I ten zaskakujący koniec to ten moment, w którym zrozumiała, ze straciła wszystko. Polecam.

try love, not drugs

hajdenia 
Młody Artysta
heaven lets go ;

Pomogła: 15 razy
Wysłany: 31-10-09, 08:53   

film podobał mi się, ale to trochę przerażające. nie spodziewałam się takiej
kolei rzeczy. możliwe, że oglądnę cały film w kinie. ciężkie to trochę takie,
dziwię się alicji, że wybrała takie rozwiązanie, bo straciła chłopaka, no ale
to film.

Cytat:
Polecam wszystkich ale takim starszym bo nie sadzę by go dziecko w wieku 10 lat zrozumiało.

Czarna_Perła 
Simsomaniak

Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
MOD - WARN: brak
Pomogła: 32 razy
Wysłany: 28-12-09, 06:31   

A dla mnie ten film był denny dosyć i bez przesłania ; ]
Jakoś patrzenie na małoletnie ździry mi się znudziło, bo to na co dzień na ulicach mam ;d

Lurién 
Gwiazda
Zamknięta Artystka.

Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Pomogła: 15 razy
Wysłany: 30-01-10, 13:08   

Tak. Ile w szkole takich lasek? Mnóstwo. Dobry film dokumentalny. Lepsza jest ta wersja starsza niż z 2009 roku galerianki, ale bardzo fascynujący. Według mnie powinien przestrzegać przed takim zachowaniem, a niektóre dziewczyny w szkole stawiają sobie ten film na wzór.

Np. Raz idę korytarzem i widzę dwie pannice wymalowane, mini itd. stoją i gadają.
Jedna- Widzisz teraz jesteśmy super, każdy nas będzie lubił
Druga- No jasne, każdy chłopak będzie się za nimi oglądał
Jedna- Nom będziemy jak te galerianki

Jak to usłyszałam to myślałam że padnę. -.-

ania_top 
Wschodząca Gwiazda

Ulubiony Dodatek TS2: Własny biznes
Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 27-05-10, 17:42   

Lurién napisał/a:
(...),a niektóre dziewczyny w szkole stawiają sobie ten film na wzór.

Np. Raz idę korytarzem i widzę dwie pannice wymalowane, mini itd. stoją i gadają.
Jedna- Widzisz teraz jesteśmy super, każdy nas będzie lubił
Druga- No jasne, każdy chłopak będzie się za nimi oglądał
Jedna- Nom będziemy jak te galerianki

Jak to usłyszałam to myślałam że padnę. -.-

No właśnie, film niby miał odstraszać, ale moim skromnym zdaniem stało się wręcz przeciwnie- osoby mądre itd., się tym nie przejmą, ale puste lalki zobaczą jak tym galeriankom było "fajnie" i zaczną je naśladować...

"There's something wrong with me
There's something wrong with you
There's something wrong with me"

darek.tyc 
Młodziak

Wysłany: 21-01-13, 14:08   

No już naprawdę nie mają czego kręcić. I naoglądają się tego dzieci a potem tak samo robią.

laxy 
Młodziak

Wysłany: 08-05-14, 13:42   

film jest naprawdę drastyczny w swym odbiorze, aż się wierzyć nie chce że takie rzeczy się dzieją

icabodia 
Młodziak

Wysłany: 02-04-15, 11:05   

Takie filmy nie są skierowane do nastolatków, tylko ich rodziców - jako przestroga.

andraida 
Młodziak

Wysłany: 02-04-15, 20:15   

Oglądałam ten film dawno temu, ale pamiętam, że zrobił na mnie duże wrażenie. Mocny film, ważny przekaz.

Odpowiedz do tematu