Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd przy wprowadzaniiu rodziny
Autor Wiadomość
zielona4321 
Fanatyk

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Ulubiony dodatek TS1: Randka
Pomogła: 3 razy
  Wysłany: 10-04-13, 20:48   Błąd przy wprowadzaniiu rodziny

Witam nie wiem czy dobry dział, w razie czego proszę o przeniesienie. Mój problem polega mianowicie na tym, że gdy zrobię sobie rodzinkę i chce ją wprowadzić na jakąkolwiek parcele czy do jakiegokolwiek domu w obojętnie jakim mieście pokazuje mi się błąd "Program przestał działać poprawie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cie, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie" Zupełnie nie mam pojęcia skąd ten błąd, kiedy miałam samą podstawę to tego nie było a kiedy zainstalowałam podróże, zwierzaki i cztery pory roku tak właśnie się stało. Podkreślam simsy mam oryginalne!Pomoże ktoś?!

%SelenneWolfen 
SCdownload Creator

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Pomogła: 7 razy
Wysłany: 14-04-13, 00:16   

Być może masz słabą kartę graficzną albo mało ram? Mi gra zaczęła crashować po zainstalowaniu cpr właśnie z powodu małej ilości pamięci ram.

zielona4321 
Fanatyk

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Ulubiony dodatek TS1: Randka
Pomogła: 3 razy
Wysłany: 14-04-13, 18:31   

właśnie parametry mam dużo ponad wymagania. Ale instalowałam po kolei i błąd występuje przy zwierzakach, a bardzo zależy mi na tym dodatku i nie wiem co z tym zrobić poza tym inne dodatki działają mi prawidłowo.

Nanaxxx 
Młodziak

Wysłany: 17-06-13, 17:10   

Witam. Piszę w tym dziale, ponieważ wydaje mi się on najbardziej odpowiedni do mojego problemu. Wiem, że w The Sims 3 jest możliwość wybierania osobnej fryzury do każdego stroju. Aby to działało, należy w edycji wyglądu sima, w fryzurach odblokować kłódkę. Wcześniej, gdy miałam dwa dodatki do gry, ta opcja działała. Obecnie posiadam wszystkie dodatki i pomimo, że odblokowałam kłódkę, to gdy zmieniam wygląd sima, lub wchodzę w opcję ''zaplanuj strój'' nie ma możliwości wyboru osobnych fryzur. Czy ktoś wie, co może być przyczyną i jak to mogę naprawić?

Odpowiedz do tematu