Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd w grze i dodatki
Autor Wiadomość
Martus_14 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Zwierzaki
Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Pomogła: 19 razy
Wysłany: 25-07-10, 11:37   Błąd w grze i dodatki

Hej.
Mam taki problem otóż po włączeniu gry zanim się załaduje pokazuje mi się taki błąd

Uploaded with ImageShack.us
i nie wiem o co z tym chodzi, co mam zrobić żeby go naprawić.
i jeszcze jedno chodzi o dodatki package, przez nie bardzo spowalnia mi gre, ponad pół godziny ładuje mi się parcela, kiedy wyrzucam wszystkie te pliki z gry, wtedy chodzi bardzo dobrze ale kiedy wkładam je spowrotem jest to samo.
I jeszcze jak mam np. tylko 10 tych plików package w folderze to jeszcze dobrze działa ale jak dokładam więcej to nie ;/
Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam zrobić a tak już jest od około 2 miesięcy
z góry dziękuje.

%Souri5 
SCdownload Creator

Pomogła: 151 razy
Wysłany: 25-07-10, 18:17   

Martus_14 napisał/a:

Mam taki problem otóż po włączeniu gry zanim się załaduje pokazuje mi się taki błąd

a czy to przeszkadza Ci w graniu? ;p
Gra nie jest uzależniona od launchera z tego co wiem, miałam ten sam błąd i chyba ciągle go mam i wszystko w porządku. Leję na to, nie przeszkadza mi :D

A co do dodatków *.package to nie da się nic zrobić. Albo masz dodatki, albo nie masz. Twój wybór ;p

errare humanum est

Martus_14 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Zwierzaki
Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Pomogła: 19 razy
Wysłany: 28-07-10, 13:38   

No nie przeszkadza
a z tymi dodatkami to od początku tak nie było, jak pierwszy raz instalowałam simsy to było wszystko dobrze.
Dopiero ze 2-3 miesiące temu zaczęły się problemy bo simsy zaczęły mi się same wyłączać bo jakimś czasie gry, dałam sobie z tym rade ale teraz właśnie mam taki problem z tymi dodatkami, według mnie coś można z tym zrobić jak tego nie było wcześniej

%Souri5 
SCdownload Creator

Pomogła: 151 razy
Wysłany: 28-07-10, 13:42   

Martus_14, to, że gra Ci się teraz zawiesza może być spowodowane aktualizacjami. No i jeszcze, jeśli kupiłaś nowy dodatek do gry to też. Ogólnie wiadomo, że im więcej package to gra wolniej chodzi i wszystko się wolniej ładuje. Proponuję ograniczyć package i szukać dodatków w plikach sim3pack. (te z ikonką) Chociaż też nie jest powiedziane, że będzie chodzić jak ta lala.
Zawsze są dwa wyjścia
- grasz super szybko, bez dodatków
- grasz super wolno, ale super ładnie z dodatkami
:)

errare humanum est

Nanaxxx 
Młodziak

Wysłany: 17-06-13, 17:00   

Mam trochę inny problem. Posiadam The Sims 3 razem z wszystkimi dodatkami. Każdy dodatek znajduje się w osobnym folderze. Wszystko ładnie gra, ale w ogóle nie ma opcji z dodatku Cztery pory roku, np. nie mogę sprawdzić pogody, pogoda się nie zmienia. W oknie startu The Sims 3 kryształ od tego dodatku nie świeci się tak, jak przy reszcie dodatków. Jednak komputer cały czas pokazuje, że Cztery pory roku jest zainstalowany. Nie wiem co mam zrobić, żeby ten dodatek działał. Odinstalowałam wszystko, łącznie z podstawą gry i zainstalowałam ponownie, ale to nic nie dało.

Odpowiedz do tematu