Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Zacinanie się gry
Autor Wiadomość
Animiz 
Simsomaniak
...

Ulubiony Dodatek TS2: Nocne życie
Pomogła: 76 razy
Wysłany: 02-06-13, 15:45   Zacinanie się gry

Otóż mam problem i szukałam rozwiązania w googlach, ale nic niestety nie znalazłam ; /
Na gwiazdkę dostałam grę The Sims 3 - podstawę, więc niestety nie posiadam paragonu i tak bym już teraz nie mogła jej zwrócić, no ale... Zainstalowałam grę, po 3 godzinach nagle zaczęła sie tak dziwnie ścinać. Nie mogłam ruszyć kamerą, simowie się nie ruszali, ale np. muzyka dalej leciała, ogień w kominku się poruszał, drzewa się kołysały. Po chwili gra znów normalnie zaczeła działać. Później, prawie cały czas tak się gra zacinała. Uznałam, że zrobię reinstalkę. Znów po jakiś 3 godzinach grania to samo!
Na początku, pomagała przeprowadzka, ale potem znów było to samo :c
Myślałam, jeszcze nad tym aby kupić jakiś dodatek i może po zainstalowaniu go problem zniknie, ale niewiem czy to coś da, więc nie chce tracić pieniędzy.
Jak dla mnie jest to ewidentnie wina gry, ponieważ razem z grą dostałam laptopa, który jest specjalnie do gier.
Napisałam do ea, i to co oni mi kazali zrobić, żeby gra zadziała, nic nie dało. Więc napisałam ponownie, że to nic nie daje, to dostałam odpowiedź, że to pewnie przez to że mam windows 8. Najlepsze jest, to że inni, którzy mieli taki sami problem, mieli np. windows 7.
Jestem w kropce, nie po to wydałam 100 zł na grę, aby teraz nie móc w nią grać.
Wydaje mi się, że najlepiej będzie jakbym dostała nową grę, ale wątpie aby ea mi ją wymieniło.

Podam jeszcze jaki mam sprzęt:
Windows 8 64-bit
8 GB RAM
Intel(R) HD Graphics 4000 oraz nVidia GeForce GT 630M
DirectX 11
Intel Core i5-3210M 2.5 GHz

Zainstalowałam kiedyś simsy na mój stary komputer z windowsem XP, nie zacinały się na nim, ale grałam może z godzinę, bo ledwo co komputer dawał radę z grą.

Królewna 
Swój w Mieście

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Wysłany: 15-06-13, 14:59   

Mi się wydaje, że to problem z przegrzewaniem się komputera. Jak sama zauważyłaś, gra ścina się dopiero po jakimś czasie (jak laptop się nagrzeje).

Ja proponuję kupić podkładkę chłodzącą mi bardzo pomogła.

Odpowiedz do tematu