Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z wczytywaniem się gry
Autor Wiadomość
Erinka 
Młodziak

Ulubiony Dodatek TS2: Czas wolny
Ulubiony dodatek TS1: Światowe Życie
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 21-10-10, 11:38   Problemy z wczytywaniem się gry

Posiadam oryginalną grę The Sims 3, a w czerwcu dostałam The Sims 3 Kariera, zakupioną w Empiku. Podstawa śmigała mi niczym błyskawica, wszystko ładowało się w 5 minutek i nie miałam żadnych problemów. Początkowo po zainstalowaniu Kariery wszystko było okey, rodzina i gra szybko się wczytywały. Zaczęłam instalować dodatki z internetu, we właściwym folderze i też idealnie chodziło. Przez pewien czas nie miałam problemów, aż po około 2 tygodniach od daty zakupy Kariery, sama gra uruchamiała się po 10 minutach. Czyli miałam czarny ekran, a znaczek EA pojawiał się dopiero po pewnym czasie. Rodzina ładowała się godzinę, albo i dłużej. Odinstalowała grę raz, nie było żadnych dodatków ściąganych z innych stron. Poszło gładko przy pierwszym uruchomieniu, a za drugim razem czekałam na wczytanie się 60 minut. Wczoraj odinstalowałam ponownie, po raz kolejny bez dodatków i od 2 godzin czekam na wczytanie się rodziny. Czy ktoś miał podobny problem do mojego, albo ktoś wie jak to rozwiązać? Może pora zaopatrzyć się w "Po Zmroku", a wtedy będzie normalnie?

Początkowo miałam małpkę, ale po pierwszym odinstalowaniu wywaliłam ją. Dziękuję, punkcik i tak leci.
Ostatnio zmieniony przez Erinka 22-10-10, 10:12, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu