Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
The Sims 3 - Po Zmroku
Autor Wiadomość
Dragon 
Nałogowiec
nothing interesting

Ulubiony Dodatek TS2: Na studiach
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Wysłany: 23-07-10, 09:29   The Sims 3 - Po Zmroku

Cytat:
Simy rozkręcą imprezę z nowym dodatkiem The Sims 3: Po zmroku!

Już wkrótce wszyscy fani Simów będą mieć powód, aby do późna zostawać w mieście. Mamy przyjemność poinformować, że w produkcji znajduje się nowy dodatek do The Sims™ 3 – The Sims 3: Po zmroku i trafi on do sklepów jesienią bieżącego roku. Najnowsze rozszerzenie do najlepiej sprzedającej się gry na PC w 2009 roku otworzy przed graczami podwoje najmodniejszych klubów w centrum miasta, pozwoli wziąć udział w gorących przyjęciach, a nawet umożliwi koncertowanie z własnym zespołem i pluskanie się po zmroku w jacuzzi.

“Społeczność domagała się więcej interesujących i nieobliczalnych sytuacji” – powiedział Scott Evans , główny menadżer The Sims Studio. „Dzięki The Sims 3 Po Zmroku gracze będą mieli okazję uczestniczyć w nocnym życiu swoich podopiecznych po zwykłym dniu pracy, wziąć udział w przyjęciach z celebrytami na dachu wieżowca, wdzięczyć się do tłumu fanów podczas koncertów lub zostać najlepszym barmanem w jednym z najgorętszym z klubów w mieście”.

Gracze uzyskają możliwość zanurzenia się w zgiełk nocnego miasta, gdzie będą mogli stać się miejscowym celebrytą, członkiem zespołu muzycznego czy barmanem. Aby otrzymać dostęp do najbardziej elitarnych klubów, należy odpowiednio zachowywać się przy wejściu, w przeciwnym wypadku Simem zajmą się ochroniarze i będzie on zmuszony szukać mniej oczywistych dróg, aby dostać się do środka. W zależności od nastawienia gracza, może on spędzać czas na zabawach w nocnych klubach albo spróbować życia na krawędzi, odkrywając tajemnicę jak zostać wampirem. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie – zaszalej na całego w mieście, podejmij nową ścieżkę kariery lub wydaj ekskluzywne przyjęcie na dachu wieżowca. Co się stanie, kiedy zgasną światła?

Więcej informacji na temat The Sims 3 Po Zmroku znajdziesz wkrótce na stronach internetowych http://pl.TheSims3.com/ i http://www.ea.pl/!

Czyżby TS3 doczekało się własnej wersji dodatku NŻ, z dwójki? I czy rozszerzenia do trójki nie pojawiają się według was dziwnie za szybko? Jak już we wrzesieniu/październiku/liściospadzie ma być, a po drodze jeszcze czeka nas 'Szybka Jazda'... Ech, i tak się z nim nie zapoznam, więc co tu gadać.

Aaa, i mała zapowiedź na YT: http://www.youtube.com/watch?v=f8_eqj8e6ZM

Pozwoliłam sobie edytować i dodać kilka fotek/Nicky
Ostatnio zmieniony przez Nicky 10-09-10, 15:54, w całości zmieniany 3 razy  

%Souri5 
SCdownload Creator

Pomogła: 151 razy
Wysłany: 26-07-10, 15:05   

Cóż, może faktycznie kolejne odgrzewane danie z fabryki The Sims, ale mimo wszystko nie zapowiada się aż tak tragicznie. Na pewno urozmaiceniem będzie trudność związana z wejściem do klubów, nowe kariery czy też włamywanie się na imprezy. Myślę, że posunięcie z wampirem nie jest dosyć trafne. Na prawo i lewo twórcy pragną jak najbardziej odwzorować prawdziwe życie w The Sims i taki bubel mi nie podchodzi. Już bez tego brzy dosyć dobrze. Nie wiem czy się skuszę, nie wiem czy będzie czas i nie wiem czy będą pieniądze. Obaczymy, The Sims zawsze są w sklepach, jak nie po premierze to później się zakupi.

errare humanum est

Kiki21 
Młodziak

Ulubiony Dodatek TS2: Zwierzaki
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Wysłany: 26-07-10, 19:37   

Rzeczywiście strasznie szybko wychodzą te nowe dodatki...
Cóż myślałam ,że następny to będą zwierzaki albo coś związanego z pogodą ale widocznie jeszcze poczekam :rool:

blazmora9 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 08-08-10, 10:35   

Szkoda, że nie zwierzaki. Fajnie. Wampiry to dobry pomysł. Chociaż zdaje mi się, że dodatek jest zabardzo podobny do tego z dwójki. Chyba zwierzaki i pogodę wyprodukują na sam koniec by trzymać fanów w napięciu...
Party Party

ania_top 
Wschodząca Gwiazda

Ulubiony Dodatek TS2: Własny biznes
Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 12-08-10, 21:24   

Hmm to nawet lekko oczywiste, że wybrali motyw wampirów(czyt. Saga Zmierzch). Sims 2
nocne życie, gdyby nie samochody, byłoby jednym, wielkim niewypałem, zobaczymy jak będzie teraz...

"There's something wrong with me
There's something wrong with you
There's something wrong with me"

_joanne 
Najsympatyczniejszy User

Pomogła: 56 razy
Wysłany: 14-08-10, 12:31   

ania_top napisał/a:
Hmm to nawet lekko oczywiste, że wybrali motyw wampirów(czyt. Saga Zmierzch).

W dwójce były wampiry wcześniej niż cała saga miała popularność ; d.

Dla mnie to dobry pomysł, chociaż i tak nie lubię trójki. I ciekawie to wszystko wygląda. I tak wiem, że nie zagram. Nie gram już w simsy, bo brakuje mi najzwyczajniej w świecie czasu. Jedynym wyjściem byłby wakacje, święta lub ferie, bo inaczej nie mogę. Pochłonęłyby mój cały czas. I tak wolę dwójkę i bardziej ucieszyłby mnie fakt, gdyby do tamtej części wymyślili coś fajnego jednak wiem, że tak się nie zdarzy, ale marzenia rzecz piękna. Jak wspomniałam zapowiada się ciekawie, ładnie to wszystko wygląda, ale jak to będzie naprawdę to kto wie. Życzę też wszystkim graczom aby ich oczekiwania się spełniły, może i kiedyś sięgnę po tę grę, gdy mój kolega sobie zakupi (:

blazmora9 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Pomogła: 2 razy
Wysłany: 25-08-10, 10:14   

- Sąsiedztwo nie jest takie przepełnione
- Nowa okolica to "Bridgeport"
- Mieszkanie jest na najwyższym piętrze
- Wybierasz kolor gorącej wanny (a raczej światełek)
- Automaty do grania
- Maszyna do bąbelków powraca
- Duże akwarium na ścianę
- Najeżdżając na kryształ, widzisz poziom sławy Sima
- Simy mogą tańczyć na stołach
- Drinki mają różne działania np. usuwają złe nastrójniki czy pozwalają się szybciej uczyć
- Bar dla wampirów jest mroczny, ma czerwone wstawki
- Wampiry mogą kupić plazmową żywność w szpitalu
- Bridgeport to wyspa otoczona mostami
- Specjalny obiekt zmienia twój dom w bar
- Nowe miasto jest bardzo zurbanizowane
- Możesz kupić wielopiętrowy penthouse
- Kamerdyner bierze 1200$ za tydzień
- Możesz przekupywać paparazzi
- Graj za napiwki w metrze
- Fast foody można zakupić w samochodach-budkach
- Wspomniana wcześniej opcja "zrób ruch" jest interakcją romantyczną. Twórcy wprowadzili także inne romantyczne animacje i style w tańcu
- Kariera filmowa ma dwa rozgałęzienia - aktora i reżysera. Działa podobnie do zawodu doktora, jeżeli posiadamy dodatek "Kariera".
- Wampiry starzeją się, ale niezmiernie wolno.
- Wampiry nie umierają na słońcu. Tracą wtedy moce, które muszą odzyskać za pomocą specjalnego lekarstwa.
- "Downtown" jest pełne drapaczy chmur, ma piękne wybrzeże
- Niektóre z mocy wampirów to: czytanie w umysłach, polowanie na innych
- Ten dodatek będzie skupiał się bardziej na prawdziwej symulacji, nie na rozwiązywaniu przygód, okazji etc.
- W grze pojawi się mnóstwo nowych ubrań.
info z http://www.simpress.pl/ okładka
Party Party

Lala 
Fanatyk

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Pomogła: 5 razy
Wysłany: 28-08-10, 23:04   

blazmora9 to bardzo ciekawe co piszesz. Jest duzo zeczy kturych mi brakuje a ten dodatek je uzupelni :)

Nicky 
The Best of the Best
Łowca Dusz

Pomogła: 54 razy
Wysłany: 10-09-10, 15:22   

A dla mnie właśnie ten dodatek wydaje się nijaki... Poza wampirami(czyli jakimś ciekawym punktem rozgrywki). NŻ wprowadziło masę nowych rzeczy, samochody itp. A tu? Fakt, brakowało mi "Gwiazdy" z pierwszej części, jeśli będzie czymś w tym stylu to pewnie zmienię zdanie; jeśli natomiast okaże się tak samo nudnawe(bo nie do końca nudne) to klops. Zwierzaki najfajniejsze, najbardziej pracochłonne na pewno dla nich i najbardziej dochodowe więc nie wypuszczą tego od razu, można było się tego spodziewać.

Ka$ka 
Młody Artysta
mały jebaka.

Pomogła: 97 razy
Wysłany: 18-09-10, 09:55   

A ja bym chciała żeby simy się mogły w końcu w morzu wykąpać.
I was me, but now She's gone'

simka18 
Swój w Mieście

Ulubiony Dodatek TS2: Własny biznes
Ulubiony dodatek TS1: Światowe Życie
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 26-09-10, 18:17   

ale dodatek wprowadza dużo fajnych rzeczy więc na pewno go kupie. Już się doczekać nie mogę zresztą w po zmroku mają dojść znaki zodiaku czego mi w the sims 3 brakowało i jacuzzi i wiele innych ciekawych rzeczy ;) . tylko jak dla mnie troche za szybko te dodatki wychodzą ja jeszcze kariery nie mam i szybkiej jazdy.

siaasiulka 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Pomogła: 13 razy
Wysłany: 27-10-10, 13:30   

Dodatek jest super! mi się podoba! wprowadza wiele fajnych rzeczy:) Wczoraj ją kupiłam w Saturnie i jestem b. zadowolona:) można dopasowywać muskulaturę sima i rozmiar biustu w przypadku kobiet.. doszła duża ilość nowych ubrań, i uwielbiam automat do baniek:) dodaje kilka zdjęć które zrobiłam:

moja simka tańcząca na barze:)

automat do bąbelków :)

nagroda dla mojej simki (wybrałam jej karierę aktorka.)

Joasiaaa 
Młodziak

Wysłany: 03-11-10, 11:37   

Możecie uważać mnie za erotomankę 8) , ale zainteresowały mnie właśnie biusty Simek na zdjęciach. Według mnie miały za małe biusty. Simka musiała być bardzo gruba aby mieć średniego rozmiaru biust. I nie pomyliłam się ^^ Wreszcie mogę mieć zgrabne simki xD Wampiry wydają mi się tu ciekawsze niż w dwójce a i kariera niegłupia :) Także postaram się zdobyć ten dodatek ;)

Osobiście Simy podobały mi się bardziej w dwójce i grało się jakos szybciej, ale przyzwyczaiłam się już do trójki i brakuje mi teraz niektórych opcji, gdy gram w dwójkę :) A że komputer zaśmiecony - zainstalowaną mam teraz tylko trójkę, Wymarzone Podróże i Karierę :)

Swistaq 
Nałogowiec

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Pomogła: 12 razy
Wysłany: 03-11-10, 13:57   

Kurcze,dodatek zapowiada się fantastycznie. Jestem bardzo ciekawa bo wszystko jest kuszące.

dominoo4 
Młodziak

Wysłany: 06-11-10, 10:33   

Ma sims 3 po zmroku i mam jedno pytanie bo gdy chcę przerobić wierzowiec z zewnątrz to wyskakuje mi "związek właścicileli domów nie pozwala na to" ktoś wie jak to wyłączyć

Odpowiedz do tematu