Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Anime warte obejrzenia.
Autor Wiadomość
Melanie 
Młody Artysta

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Pomogła: 48 razy
Wysłany: 12-08-09, 21:12   

Kosta napisał/a:
Katie napisał/a:
kostuch napisał/a:
Oglądać, raz. Bo to zbrodnia ominąć tak doskonałą serię. XD

Kobieto! Życia mi nie starczy na obejrzenie wszystkich serii wartych obejrzenia xP <powtórznie zastosowane umyślnie>

Nie bój nic, całe życie jeszcze przed Tobą. :3

no już nie całe.

mnie jakoś do tego anime nie ciągnie, nie wiem co wy w tym widzicie.
kilka razy obejrzałam jakieś odcinki nawet nie wiem jak się nazywały, no ale cuż nawet mi się podobało cho trochę dziwne było, oglądałam to na zig-zapie po 21 więc to już właściwie hyper był ale jakieś kilka dni temu ogejrzałam sobie jeden odcinek to takie lipne to było nic ciekawego, pierwsza seria(jaką oglądałam) tego (nie znam tytułu) mi się potwornie podobała nie pamiętam o czym była, wiem tylko że potwornie mi się podobała to było jakieś kilka lat temu, a teraz nudne to jest.

-Gość ocenisz moje zdjęcia?-

kiano 
Najlepszy Pisarz Forum

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Pomogła: 172 razy
Wysłany: 13-09-09, 16:16   

E... Nie czytałam poprzednich stron, za dużo ich xD Polecam jedyne 2 anime, jakie widziałam w życiu xD
1. Death Note, ale to wszyscy wiedzą, czemu i po co ^^'
2. Loveless. Yaoistyczne :3 To jest taaakie strasznie fajne... Recenzji Wam tu robić nie będę, bo nie umiem xd Ogólnie powiem tylko, że zakochałam się w tym od 1. odcinka.

Kosta 
Najlepszy Avatar
Angry little girl

Pomogła: 200 razy
Wysłany: 13-09-09, 17:56   

Kurde, jak tu dawno nie pisałam. O: Nazbierało się tego tyle, że tylko te lepsze tytuły wypiszę, nie chce mi się opisywać. 8D

1.Tengen Toppa Gurren Lagann. Parodia gatunku, parodia wcześniejszych dzieł Gainaxu, parodia samego siebie = zajebi.ste anime. : D W stylu przypomina FLCL, ale jest bardziej przystępne i zrozumiałe. Świetna kreska, boska muzyka, genialne postacie. Od dawna dziwi mnie, czemu jest w sumie mało znane...
2.Last Exile. Retro science fiction, bardzo dobra fabuła, śliczna kreska "w starym stylu", obłędna muzyka (Cloud Age Symphony <3). Jedno z lepszych anime Gonzo.
3.Detroit Metal City. Bwahahaha *czas na wyśmianie się*. Nic więcej nie napiszę, sami sprawdźcie, w koncu to tylko po 10 minut na epizod.
4.Paprika i Perfect Blue. Obozwiązkowe pozycje dla wszystkich fanów genialnej fabuły, wielu zagadek, trzymania w niepewności i oczywiście Satoshi'ego Kona.
5.Black Lagoon. Bardzo nietypowe charaktery, mnóstwo akcji, przyjemna kreska. Jedno z tych anime, w których praktycznie rzecz ujmując wszyscy są źli. >D
6.Baccano!. Jedno z tych anime, które w sumie mogłyby dorównywać dziełom Satochi'ego, czy Monsterowi, a moim zdaniem przewyższają Death Note'a. Kreska piękna, muzyka również, a zakręcona, aczkolwiek nadwyraz dobrze rozwinięta i poprowadzona fabuła. ^^

Nu, tyle chyba starczy... Tych znanych wszystkich nastawionych na komercję "masówek" chyba wypisywać nie muszę, bo mijałoby się to z celem.[/b]

"I'm all lost in the Supermarket,
I can no longer shop happily,
I same in here for that special offer
Guaranteed Personality."

Dżunek. 
Młodziak

Wysłany: 24-12-09, 16:28   

Moim pierwszym anime było "The Melanchy of Haruhi - chan Suzumiya", co teraz nie dorównuje anime które obecnie oglądam.
Mam dwa pierwsze miejsca:
1. Wolf's Rain - Piękne anime, akcja rozgrywa się 200 lat później od teraźniejszości. Nadchodzi koniec świata, ludzi coraz mniej, lecz podobno pod koniec świata otworzą się bramy raju. Lecz zawsze jest "ale" , więc ale tylko wilki będą wiedziały gdzie ono się znajduje. Ale wilki podobno już dawno wyginęły, jednak czy to prawda? Z każdym odcinkiem staję się coraz ciekawsze. Poważne anime, nie ma wcale do śmiechu, cenzury przed krwią nie ma, seria liczy 30 odcinków (jest tylko jedna ;/). Przy 26 ryczałam, tak, że nawet tego nie umiem opisać. Koniec bardzo smutny, nie wiem gdzie to można obejrzeć. Ja oglądałam na kreskówki.fani.pl, ale nie wiadomo czemu usunęli odcinki.
1 - 2. "Zero no Tsukaima " - Opowiada o Louise, niezdarnej uczennicy w świecie magii. Uczy się w szkole magii, no ale każde rzucone zaklęcie kończy się wybuchem. Przy ceremonii przyzywania towarzysza, przywołuje człowieka (przy wybuchu xD ) o imieniu Saito. No tam nie będę zdradzać fabuły, Saito jest zboczony, więc choćby i podglądanie dziewczyn bardzo często mu się zdarza , a Louise przy każdej sytuacji go pejczem jak psa xD Często go przy tym przyłapuje, no cóż, anime ma 3 serie i trwają pracę nad 4 (albowiem w 3 serii na końcu wrogowie nie całkiem zostali pokonani). Tutaj akurat ryczałam ze śmiechu, a nie z płaczu.
W następnej kolejności, nie mam ulubionych, wyżej podałam te najlepsze moim zdaniem, resztę też bardzo uwielbiam.
"Princess Mononoke" - Moje drugie anime, pełnometrażowy 2 godzinny film. Opowiada o pewnym chłopaku, który w walce z demonem, został zarażony śmiertelną skazą, która go zabija. Chłopak wyrusza z wioski na zachód, szukać Ducha Lasu, który może go uleczyć. Po drodze spotyka dziką dziewczynę, nienawidząca ludzi za niszczenie lasów i i natury, zżytą bardzo z wilkami. Bardzo ciekawe, choć stare anime.
"Igoku Shoujo" - Pewna strona pojawia się tylko o północy i pojawia się tylko osobom mocno zdesperowanym. Pojawia się na niej okienko, a gdy wpiszesz tam imię i nazwisko innej osoby, zjawi się wówczas koło ciebie dziewczynka (nie pamiętam jak ona miała na imię), która będzie mogła odesłać tą osobę do piekła. Ale gdy to zrobisz, twoja dusza także po śmierci pójdzie do piekła. Świetne anime, lecz nie wiem czemu, po obejrzeniu 1 odcinku dalej przestałam oglądać.
"Clannad" - Zwyczajne życie kilku ludzi, sytuacje w szkole, niby nudne, ale wystarczy obejrzeć 1 odcinek, by te anime stało się jednym z ulubionych. Ma śmieszne fragmenty, ale tez poważne sceny. Znam to od przyjaciółki i również gorąco polecam. Dopiero skończyłam 3 odcinek, ale jest godne uwagi.
"Elfen Lied" nie oglądałam jeszcze, nie wiem nawet czy się za to nie wezmę później, słyszałam, że to jest naprawdę horror o pięknej fabule, a nie niby thriller z śmiesznymi scenami. Póki co, sobie daruje oglądanie ludzkich wnętrzności...
To chyba tyle, gorąco polecam :)

żółtyananas_69 
Najlepszy Nick
ulzzang~

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Ulubiony dodatek TS1: Gwiazda
Pomogła: 38 razy
Wysłany: 03-01-10, 17:36   

Katekyo Hitman Reborn anime jest tak prześwietne że nie wiem nawet od czego zacząć. Może temat o mafii wydaje się być dość oklepany, to zapewniam że fabuła jest nie przeciętna i wciągająca, są zarówno zabawne momenty jak i świetne sceny walki. Wszędzie biegają bishouneni, każdy z oryginalnym charakterem oraz wyglądem (postacie nie są do siebie podobne, co się czasem zdarza) tak więc każdy sobie znajdzie jakiegoś ulubieńca, do wyboru do koloru normalnie. 8D Ja to osobiście uwielbiam każdą postać z Reborna, bo są po prostu świetne. Autorka musi mieć nieźle nakręcone w głowie skoro to wszystko wymyśliła, bo powiem że nawet nie cała fabuła, ale takie rzeczy jak bronie, sposoby walki i właśnie w ogóle postacie są niepowtarzalne i bezbłędne. XD No świetna kreska po prostu i dużo humoru.
PS. KHR TO NAJLEPSZE ANIME NA WIEKI 4EVER ETC.

Cytat:
3.Detroit Metal City. Bwahahaha *czas na wyśmianie się*. Nic więcej nie napiszę, sami sprawdźcie, w koncu to tylko po 10 minut na epizod.

Fuck, hell yeah obowiązkowo trzeba obejrzeć. Może nie każdym się spodoba dość specyficzny humor, ale mi osobiście się strasznie podoba. >DDDD

Kosta 
Najlepszy Avatar
Angry little girl

Pomogła: 200 razy
Wysłany: 30-05-10, 09:52   

Gintama! Swoją głupotą momentami przebija nawet DMC. =D Posrani bohaterowie, powalona fabuła, parodia wszelkich wydanych anime i całego życia. Szukanie Królestwa Majonezu. XDDD Nieee, nie jestem w stanie tego opowiedzieć... W każdym razie wyobraźcie sobie Japonię w epoce Edo. Ok, to chyba nie problem. Teraz pomyślcie o trójce najemników łapiącej się każdej roboty byleby zarobić na słodycze i Shonen Jumpa. Dodajcie do tego samuraja, który potrafi posiekać cebulę drewnianym mieczem, psa wielkości dwóch dorosłych ludzi, gigantycznego pingwina, dziewczynkę z nadludzką siłą z zamiłowaniem do dłubania w nosie i sztab policji ze wszelkimi możliwymi zboczeniami... Udało się? To polejcie to sosem z władających Edo kosmitów. =DDDDD Humor rozkłada na łopatki, ale przydaje się mieć obycie wśród innych anime żeby wyłapać wiele smaczków. W każdym odcinku piętrzą się sytuacje typu:
-Chcę byście odnaleźli moją córkę! Nie chcę się chwalić, ale uważam, że jest naprawdę śliczna. *podaje skacowanemu Gintokiemu zdjęcie grubej, brzydkiej ganguro* Myślę, że mogła wkręcić się w coś naprawdę dużego!
-Taaak, sądzę, że mogła to być maszynka do mielenia mięsa...
A w ogóle, patrzcie: http://www.youtube.com/watch?v=vnlRTlUr6HY
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/wa...feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=HrnKUhWylzU
http://www.youtube.com/watch?v=tNSA12g1Q5Q - EPIC!
*osmarkała się*

Oprócz tego szczerze polecam Durarara! Szczególnie powinna zainteresować fanów Baccano. Mimo, że po pierwszej części straciła nieco na jakości, to nadal jest zupełnie dobra. Mnóstwo zagadek, ciekawe postaci. A pierwszy opening to istne cudo. *^*

"I'm all lost in the Supermarket,
I can no longer shop happily,
I same in here for that special offer
Guaranteed Personality."

Misuzu 
Swój w Mieście

Pomogła: 10 razy
Wysłany: 09-08-10, 19:17   

Sayonara Zetsubou Sensei - anime o nauczycielu o samobójczych skłonnościach xD Regularnie próbuje się zabić a w swoim death nocie zapisuje nazwiska towarzyszy do samobójstwa. Ponadto w swojej klasie rozsiewa ziarna pesymizmu i negatywnego nastawienia do świata. Jego wychowankowie jednak nie biorą sobie jego apelów do serca, w sumie nie ma się co dziwić, sami są nieźle zakreceni [m. in. hikikomori, prześladowczyni czy nielegalna imigrantka]
xD

Odpowiedz do tematu