Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kiano
15-01-11, 18:37
Miss Lata 2010
Autor Wiadomość
malutkaaa 
Simsomaniak
Nielegalna .

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Pomogła: 56 razy
Wysłany: 19-07-10, 08:31   

Dzięki dziewczyny za oddanie prac ; )
No to czekamy jeszcze na kiano, Szanowną Panią Moderator, która powinna świecić przykładem .. hmm. (;

ps. wprowadziłam drobną zmianę w kryteriach oceniania ; )

malutkaaa 
Simsomaniak
Nielegalna .

Wysłany: 21-07-10, 18:20   

Tak jak już pisałam do jednej z koleżanek, mogłaś po prostu napisać mi wcześniej to co napisałaś tu i teraz. Poczekałabym na Ciebie albo coś. Skoro tak, trudno. Na siłę nikogo trzymać nie będę. Miło, że dopiero teraz o tym mówisz. ; )
Wyniki dam jutro lub za jakieś 2/3godziny. ;p

[ Dodano: 21-07-10, 20:20 ]
No to wyniki ..
Souri5
1.Ogólny wygląd 3/5– te brwi mnie odrzucają, czoło zbyt wysokie .. chyba po prostu źle dobrałaś fryzurę ;]
2.Strój 5/5
3.Fryzura 3/5
4.Makijaż 4/5
5.Dodatki 5/5
6.Biografia 5/5
Razem: 25/30

Tickled.
1.Ogólny wygląd 5/5 – przyciąga oko
2.Strój 5/5
3.Fryzura 5/5
4.Makijaż 5/5 – ładnie podkreślone oczy : )
5.Dodatki 0/5 – nie widzę ?
6.Biografia 5/5
Razem: 25/30

Kosta
1.Ogólny wygląd 4/5 – poza ustami jest ok. ;d
2.Strój 4/5
3.Fryzura 5/5
4.Makijaż 5/5 – delikatny, ale ładny : )
5.Dodatki 4/5
6.Biografia 5/5
Razem: 27/30

Kastelera
1.Ogólny wygląd 3/5 – tutaj też mam delikatne ‘ale’ co do czoła ;p i do ust ..
2.Strój 5/5
3.Fryzura 5/5
4.Makijaż 5/5
5.Dodatki 5/5
6.Biografia 5/5
Razem: 28/30

W tym etapie żegnamy się z kiano, natomiast w następnym nikt nie odpadnie.

Etap drugi - WAKACJE.
Tutaj daje Wam wolną rękę. To Wy zdecydujecie, gdzie Wasze simki spędzą wakacje. W waszej 'opowieści' ma się znaleźć wątek dotyczący otrzymania propozycji do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej na Miss Lata 2010. W jakich okolicznościach to się wydarzy, zależy wyłącznie od Was. : )
Termin na oddawanie prac - niedziela, 1 sierpnia.

Pozdrawiam. (;
Wszelkie pytania i prośby proszę kierować na PW.

Ethelya 
Wschodząca Gwiazda

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Ulubiony dodatek TS1: Randka
Pomogła: 10 razy
Wysłany: 30-07-10, 12:18   

Christina Sarantis

Kiedy wybierałam się na wakacje by zwiedzić Wyspę Twikkii, spotkałam w samolocie pewnego mężczyznę, na oko był koło dwudziestki szóstki. Miał na sobie czarny garnitur, jego głowa była pokryta krótkimi, karmelowymi włosami a jego okulary wciąż były przez niego poprawiane. Przysiadł się do mnie i pochwalił mój wygląd. Bardzo się przestraszyłam, gdyż moje pierwsze skojarzenie to był - gangster. Nie mam pojęcia czemu. Później zaczęliśmy rozmawiać, i nie zaprzeczę, że było bardzo miło. Oznajmił, że bardzo bym się nadawała do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej "Lato 2010". Pomyślałam, że oczywiście może i miałabym jakieś szanse, fakt że miałam w życiu takie szczęście. Jednak jest wiele dziewczyn ładniejszych ode mnie, więc nie cieszyłam się na zapas, na wyspie na pewno znalazły by się jakieś Latynoski bardziej nadające się do tej sesji. Carl - tak miał na imię mężczyzna, zaproponował mi wspólną kolację w egzotycznej restauracji. Zgodziłam się, ponieważ nie skreślałam nadziei, a dzięki temu mogłam nawiązać z nim lepszą więź. Wysiedliśmy razem, a Carl pomógł mi zanieść walizki do mojego pokoju, a po krótkim czasie wyszedł, gdyż podobno miał do załatwienia swoje sprawy. Zbliżała się pora naszego spotkania, więc musiałam się przebrać i ładnie uczesać, aby się reprezentować. Ubrałam się w sukienkę w niebiesko - białe paski przypominającą ubiór marynarza. Swoje włosy ułożyłam na szczotce w skromne zawijasy. Do tego na nowo szybki makijaż i byłam niemal gotowa. Przydałby się jeszcze tylko wieniec na szyję od miejscowych, jednak nie udało mi się go zdobyć. Chwilę później usłyszałam pukanie. Byłam dziwnie zestresowana. Otworzyłam, ujrzałam jakby Carl'a w innej wersji. Po prostu nie mogłam uwierzyć. Wyglądał wręcz wspaniale! Miał na sobie latynoską koszulę w niebieskie kwiaty, białe szorty oraz plażowe klapki. Oczy miał piękne. Bez tych okularów wyglądał całkiem inaczej. W ręku trzymał piękny egzotyczny kwiat, który wręczył mi uśmiechając się. Powiedział mi, że wyglądam olśniewająco. Gdy byliśmy w drodze, Carl kupił mi wieniec od miejscowych, którzy właśnie rozstawili swe ręczne prace na sprzedaż. Też był piękny, choć nie pasował do mojego ubioru. Siedliśmy w restauracji przy stoliku i zamówiliśmy miejscowe danie - niespodziankę ananasową oraz koktajl bananowy. Po chwili milczenia oznajmił mi, ze sesję zdjęciową mam już w kieszeni i to tylko kwestia czasu. W dalszym ciągu rozmawialiśmy o prywatnych sprawach i było całkiem fajnie. Zaprosił mnie do tańca i okazało się, że Carl jest świetnym tancerzem. Ma otwartą własną szkołę taneczną w Helsinkach. Zaproponował mi darmowy kurs tańca latynoskiego. Zgodziłam się oczywiście. Później nie pamiętam, chyba trochę za dużo wypiłam, ale obudziłam się u siebie w hotelu. Koło łóżka miałam zostawiony bukiet róż z karteczką: "Nie pij tyle następnym razem :) Rano zadzwonię".
Oczywiście musieliśmy się spotkać, ponieważ Carl musiał mi zrobić parę zdjęć do albumu firmy i wysłać je swoim pracownikom. Oczywiście zostałam przyjęta i będę brała udział w tej sesji zdjęciowej. Mam nadzieję, że się uda <oczko>

malutkaaa 
Simsomaniak
Nielegalna .

Wysłany: 02-08-10, 05:52   

Jest już dzień po terminie, a pracę oddała tylko Kastelera ... Byłabym Wam wdzięczna dziewczyny gdybyście się pośpieszyły ... To tyle ode mnie, jak na razie czekam cierpliwie ! : )

Kosta 
Najlepszy Avatar
Angry little girl

Pomogła: 200 razy
Wysłany: 05-08-10, 16:35   

Wreszcie zaczęły się wakacje! Po raz pierwszy od miesięcy bez żadnych przymusów wyskoczyłam z łóżka wczesnym rankiem. Tyle nowych możliwości! Niektórzy wyjeżdżają za granicę, inni podziwiają krajowe góry i morze. Ja mam perspektywy jedynie na miejski basen... Cóż, wszystkiego mieć nie można. Dziś miałam w planach beztroskie leżakowanie w parku, obok ulubionego stawu. Jednak nawet na takie wyjście nie mogę wrzucić na siebie pierwszego lepszego dresu, a nuż stanie się dziś coś ważnego? Długo stałam przed lustrem zastanawiając się co ze sobą zrobić.

W końcu po dłuższym namyśle zdecydowałam się na delikatną sukienkę, letni lekki makijaż oraz tradycyjne upięcie włosów. Całości dopełniły korale i bransoletka.

Rozłożyłam się na ręczniku z nadzieją ucięcia sobie drzemki i podłapania pierwszej opalenizny.

Jednak moją uwagę przykuł dość niecodziennie wyglądający jegomość. Swoim strojem i zachowaniem zdecydowanie nie pasował do niechlujnie ubranych ludzi stawiających na wygodę w letni upalny dzień. Zerkając na niego kątem oka stwierdziłam, że bacznie mi się przygląda. Gdy zbliżyłam się do niego byłam przekonana, że faktycznie jest mną zainteresowany.

W końcu po chwili mierzenia się wzrokiem podszedł do mnie i rozpoczął rozmowę. Po wysłuchaniu tego, co miał mi do powiedzenia, zdębiałam. Z tego, co zrozumiałam, Dale (bo tak mi się przedstawił) jest wziętym fotografem oraz poszukiwał modelki do najnowszej sesji zdjęciowej. Zapewne już zdążyliście się domyśleć, że upatrzył sobie właśnie mnie. Bez chwili namysłu przystałam na jego propozycję. W jednej chwili wakacje z perspektywą na wylegiwanie się w parku zamieniły się w interesującą przygodę.

"I'm all lost in the Supermarket,
I can no longer shop happily,
I same in here for that special offer
Guaranteed Personality."

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi