Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kiano
24-07-10, 19:45
Problem z aktualizacją gry
Autor Wiadomość
Tina 
Swój w Mieście

Ulubiony Dodatek TS2: Zwierzaki
Ulubiony dodatek TS1: Randka
  Wysłany: 22-07-10, 16:04   Problem z aktualizacją gry

Chciałam zainstalować TS3 Wymarzone Podróże. Po rozpoczęciu instalacji pojawił się komunikat, że trzeba zaktualizować TS3 przed instalacją dodatku. Pojawiło się takie okienko, odczekałam chwilę, a potem pojawił się komunikat "Nieudana aktualizacja gry". Próbowałam też ściągnąć patcha z internetu. Gdy zaczął się instalować, a właściwie był już przy końcowym etapie instalacji to również wyskoczył błąd xd. Tym razem "Błąd aktualizacji: znaleziono nieprawidłowy plik". Identyczny problem miałam, gdy chciałam zaktualizować grę, kiedy włączałam TS3 i pojawiało mi się okno z taką propozycją. Jeśli taki temat już był to proszę mi podać link, bo nie znalazłam.

Jest też drugi problem. Mianowicie nie mogę ściągnąć miasta Riverview. Taki problem już był (klik ), ale link wygasł xd. Proszę o pomoc...

[ Komentarz dodany przez: kiano: 22-07-10, 18:59 ]
Edytowałam - kolorami piszą tylko modzi i admini (; - k.
Ostatnio zmieniony przez kiano 22-07-10, 18:58, w całości zmieniany 1 raz  

%Souri5 
SCdownload Creator

Pomogła: 151 razy
Wysłany: 22-07-10, 17:41   

Tina, a masz zaktualizowanego EA Manager? Odpal go, zaloguj się na koncie EA(TS3), aktualizacja powinna być automatyczna, jeśli nie to poszukaj w którejś zakładce. Następnie, nie wyłączając Managera, odpal TS3 Launcher i wtedy spróbuj zaktualizować.
Też mi się zdarzało, że przy niezaktualizowanym Managerze, gra nie aktualizowała się. ;)

Co do miasta, może to być spowodowane tym, że właśnie sam Launcher nie jest zaktualizowany. Jeżeli uda Ci się to zrobić wg tego co opisałam, to nie ma problemu. Jeżeli nadal nie będziesz mogła go pobrać - wtedy wrzucę na serwer.
Powodzenia ;p

errare humanum est

Nicky 
The Best of the Best
Łowca Dusz

Pomogła: 54 razy
Wysłany: 23-07-10, 10:01   

No cóż, przyznam, że takie rzeczy pojawiają się tylko w przypadku gry nieoryginalnej, co więcej wersji RELOADED, czyli ten przedpremierowej. Otóż w takim przypadku nie da się zainstalować żadnego dodatku, bo ta wersja się nie zaktualizuje. Są dwie możliwości, z czego jedna jest zakupem gry oryginalnej, a drugiej tutaj napisać nie mogę ;p
Jeśli masz oryginał to moja wypowiedź jest całkiem zbędna.

Tina 
Swój w Mieście

Ulubiony Dodatek TS2: Zwierzaki
Ulubiony dodatek TS1: Randka
Wysłany: 24-07-10, 18:51   

Souri5, zastosowałam się do Twoich rad i wszystko działa :) Dziękuję ;**

%Souri5 
SCdownload Creator

Pomogła: 151 razy
Wysłany: 24-07-10, 19:10   

Tina, cieszę się, że pomogłam :) To na przyszłość pamiętaj co i jak, a teraz ładnie prosimy modka o zamknięcie tematu xd

errare humanum est

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi