Simsomaniak Center Forum Strona Główna

Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój
Autor Wiadomość
pedzel1592 
Wschodząca Gwiazda

Ulubiony Dodatek TS2: Podróże
Ulubiony dodatek TS1: Wakacje
Wysłany: 16-02-08, 13:37   Pokój

Krótki filmik pełnometrażowy :) )
http://pl.youtube.com/watch?v=7FSTaGZZNew - obejrzyjcie i ocencie :) Podaczs rozmowy bedzie mozna slyszec suzmienie bo nagrywalem dubing z filmiku ktory rowiezn sam nakrecilem na mikrofon i stad ten szum :) ) Licze ze filmik nie jest taki zły :) ) Pozdrawiam i zycze miłego seansu ;)

Lukasz 19 
Administrator
Człowiek z nylonu

Ulubiony Dodatek TS2: Osiedlowe życie
Wysłany: 16-02-08, 14:07   

Ok, zaczyna się buforować, zaraz zacznę oglądać. :)

Dziesięć minut później:
No ogółem to taki raczej na plus. Już lepszy by był chyba syntezator niż ta zabawa z mikrofonem. Szczerze mówiąc bardzo nie lubię, kiedy w filmach głównymi bohaterami są dzieci. Fabuła nie najlepsza, wątpię, aby jakieś dzieci na własną rękę szukały mordercy. Bardzo nieprawdopodobne.
Jednak coś skłania mnie do wyższej oceny, w rezultacie wychodzi 9/10. ;]

Świat się zmienia, czasami na lepszy...

pedzel1592 
Wschodząca Gwiazda

Wysłany: 16-02-08, 14:13   

No własnie o to choidzi :) ) Żeby był w tym niewielki absurd :) ) Chodiz o te dzieci szukajace mordercy :) ) Ale dziekuje za b.wysoka ocenke :) ) Spodizewałem sie mniejszej z powodou tego mikrofonu :) ) Orgnalnej wersji raczej nie wrzuce ale wygalda bardzo podobnie do tej zrobionej w sismach :)

Tristis 
Nałogowiec
dendżer

Pomogła: 36 razy
Wysłany: 16-02-08, 17:56   

Ogólnie jest nieźle, w dwóch miejscach był chyba nie najlepszy montaż i trochę głupio to wyglądało, że najpierw wychodził jeden sim, a potem drugi. Co do dubbingu to nawet mi się podobał, dużo lepiej brzmi prawdziwy głos niż syntezator, jednak w paru miejscach nic nie słyszałam, bo głos zagłuszała muzyka z dyskoteki. I wielki plus za pracę kamery, bądź też montaż, grunt, że nie było tego "trzęsienia" kamerą gdy reżyser próbuje znaleźć dobre ujęcie. Powinieneś jednak trochę popracować nad urządzaniem wnętrz i ogólnie tworzeniem scenerii. Co do fabuły to nie jest źle, mogłeś jednak użyć nastoletnich simów, a nie dzieci, tu popieram Lukasza19. Mam nadzieje, że niedługo zamieścisz kolejny film.

pedzel1592 
Wschodząca Gwiazda

Wysłany: 16-02-08, 18:04   

Ciesze sie, że nie okazał sięon wielka klapa :) ). Co do wnętrz - kompletnie nie wiem jak je urzadzac zeby to jakos wygladalo. Co do dobbingi ciesze sie ze zyskal on duze rzesze fanow nie tlyko w tym filmie ale jak i w moim Sim Brotherze 4.3 :) . Jednak czasem jak ktos juz zauwazyl wygalda to diziwnie kiedy moja 12 letnia siostra podlklada glos pod dorosla simke - co wtedy zrobic?? Postaram sie niedlugo zorbic ciekawey film jednak najpierw bo w przyszlym tyg. jade do wroclawia do mojej babic gdzie mieskza moj kuzyn grajacy TYmka :) . Wtedy dokonczymy krecic film o duchach. Zdradze tylko, ze choidz tam o to ze 3 przyjaciol wywoluje duchy, po pewnym czaie ich wyglupow wsyztsy traca przytomnosc no i potem maja dziwne przywoidzenia maja wrazenie ze ktos za nimi choidz :) . A potem postaram sie stworzyc wersje simowa tego calgo filmiku :) )

Oblivion 
Simsomaniak
Sindi

Pomogła: 55 razy
Wysłany: 16-02-08, 19:15   

Moim zdaniem: Żle slychać ich głosy i jak oni sie dowiaduja o jakims nowym morderstwie to nawet nie są przestraszeni. I po co niby i jak taki maly chlopak moglby zabic dwoch nastolatkow. Bardziej podoba mi sie twoj sim brother ogladam wszystkie odcinki. 6/10.
Pozdrawiam!!! :D

pedzel1592 
Wschodząca Gwiazda

Wysłany: 16-02-08, 19:23   

No wiem ze ten film taki naciagany byl :P skad wiesz mzoe mial jakies powody ?? ??

Oblivion 
Simsomaniak
Sindi

Pomogła: 55 razy
Wysłany: 17-02-08, 11:59   

Ale to takie dziwne że on dał im rade, i mogleś powiedzieć dlaczego ich zabił.
Pozdrawiam!!! :D

PauliSiaa_246 
Młodziak

Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Wysłany: 29-12-08, 14:59   

Jak dla mnie średni...heh :P ale to tylko moja opinia ;) daje 7/10 :)

Odpowiedz do tematu