Simsomaniak Center Forum Strona Główna

 Ogłoszenie 
Informacje o nowym dodatku „The Sims 3: Po Zmroku” znajdziecie TUTAJ

Poprzedni temat «» Następny temat
inSIMenator po polsku TS2+NS+NŻ+WB+Z+CPR+P
Autor Wiadomość
miki2207 
Wschodząca GwiazdaPomógł: 76 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 205
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-04-07, 02:54   inSIMenator po polsku TS2+NS+NŻ+WB+Z+CPR+P

Napisałem polskie tłumaczenie tego wspaniałego modyfikatora (dzięki niemu można właściwie dowolnie, bez mozolnego wpisywania kodów, edytować wszystkie elementy gry, życia simów itp.).
Zapraszam na oficjalną stronę poświęconą inSIMenator-owi: http://www.insimenator.net/
Link do działu download to: http://www.insimenator.net/forumdisplay.php?f=5
Dział: "Polska(Polish)". Tutaj ściągniecie polską wersję działającą z : TS2 (TS2=The Sims2), TS2 Na studia, TS2 Nocne życie, TS2 Własny Biznes, TS2 Zwierzaki, TS2 Cztery pory roku, TS2 Podróże i wszystkimi mini dodatkami (a więc RR, SzE,I!,DŚ,H&M). InSIMenator działa z grą w dowolnej konfiguracji a więc jak ktoś ma tylko np.dodatek TS2 Na studia+Nocne życie czy też jak ma tylko np. TS2 Podróże.
Jeśli znajdziecie błędy w tłumaczeniu (mimo mojego długiego sprawdzania) proszę o maila na mój adres: mh2207@op.pl
Pzd.
Miki2207
 
 
Bura 
Król SB
ZajebistocudUlubiony Dodatek TS2: Zwierzaki
Ulubiony dodatek TS1: Abrakadabra
Pomógł: 48 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 1121
Skąd: Glasgow
Wysłany: 08-04-07, 19:01   

miki2207, Dziękuję ci bardzo! teraz nie będzie błędów i będę ogła normalnie korzystać :)
Które mam pobrać tylko? jest jakiś DEST OBJ i SIM. co mam dac?

*400 post*EDIT:
Wcale se nie poradziłam, nie pobrałam bo nie wiem które >D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bura 11-04-07, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
miki2207 
Wschodząca GwiazdaPomógł: 76 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 205
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-04-07, 05:07   

Bura napisał/a:
miki2207, Dziękuję ci bardzo! teraz nie będzie błędów i będę mogła normalnie korzystać :)
Które mam pobrać tylko? jest jakiś DEST OBJ i SIM. co mam dac?

*400 post*

Sorki, że tak długo nie odpowiadałem ale święta, rodzinka i nie mogłem włączyć kompa :cicho:
Pewnie Bura sobie już poradziła, ale wyjaśnię, bo pewnie zainteresuje to innych.
Po pierwsze chcę powiedzieć (i zachęcić do ściągnięcia)
co to jest inSIMinator.
Jest to zestaw 24 (w tej chwili) przedmiotów do ustawienia na parceli. Wszystkie
przedmioty-edytory kupuje się tak jak każdy inny przedmiot w grze w trybie kupowania, w katalogu "elektronika" "wszystkie". Domyślnie każdy przedmiot wygląda jak przedmiot z gry (np. edytor prokreacji to taka mikrofalówka jak w jest w grze) ale klikając na nią i wybierając opcję "zmień model.." można tą domyślą formę zmienić by wyglądał jak jakiś inny przedmiot w grze (np. wybrać by miał postać któregoś z obrazów i można powiesić na ścianie w miejscu gdzie będzie można łatwo na niego kliknąć).
Po kliknięciu na taki przedmiot rozwijają się okno opcji, które umożliwiają dowolną edycję procesów zachodzących w życiu simów. Dla przykładu: przedmiot, który domyślnie wygląda jak nocnik dla dziecka (taki jak w grze) umożliwia szybkie nauczenie (bez mozolnych ćwiczeń) małe dziecko Np. chodzenia czy mówienia. Przedmiot wyglądający jak stosik książek (Edytor edukacji) pozwala podciągnąć albo obniżyć stopnie w szkole, jednym kliknięciem "odrobić" pracę domową, wybrać wydział dla studentów itp.
Tego typu opcji jest naprawdę bardzo, bardzo dużo i dotyczą chyba wszystkich aspektów życia simów od kołyski po grób.
Oto spis wszystkich edytorów-przedmiotów (kolejność przypadkowa):
1. "Edytor prokreacji" - dowolne ustawienia ciąży: czy sim jest w ciąży czy nie, kto jest ojcem, czy mają być bliźniaki czy jedno dziecko, przyspieszanie ciąży (cała ciąża trwa Ok 2 simowych godzin), wydłużanie ciąży, hm cóż... usuwanie ciąży itp.
2. "Nauczyciel małych dzieci" - szybkie nauczenie małego dziecka chodzenia, mówienia bądź używania toalety, a także samo tylko przyspieszanie procesu uczenia.
3. "Edytor czasu i dorastania" - po pierwsze zmiana ustawień wieku sima: można dodać lub odjąć dowolną ilość dni, jakie pozostały simowi do urodzin i przejścia w następny wiek a można bez względu na pozostałą ilość dni sprawić by natychmiast dorósł. Można w ogóle dowolnie wybrać wiek dla sima a więc UWAGA z emeryta zrobić Np. niemowlaka!!!
Po drugie dowolne ustawianie czasu. A więc jeśli masz wtorek możesz ustawić, że jest, Np. niedziela. Także można dowolnie ustawiać godzinę: jest 9:50 za 10 min odjeżdża samochód do pracy a sim jeszcze je w najlepsze śniadanie? Ustawiasz na tym edytorze, że jest godzina 9:00 (albo Np. 8:00 lub 7:00) i ma on jeszcze masę czasu na dokończenie śniadania.
4. "Edytor osobowości" - umożliwia dowolne ustawienie osobowości. A wiec: znak zodiaku, dodawanie odejmowanie punktów osobowości (takich jak schludność, aktywność, otwartość itd.). A także edycję co kręci sima co odpycha. Czy lubi mężczyzn czy kobiety itd.
5. "Edytor umiejętności" - umożliwia dowolne ustawienie jednym kliknięciem nie tylko umiejętności typu "gotowanie", "technika", "kondycja" czy "Logika”, ale także tzw. umiejętności ukryte. A więc "tańczenie", "grę w bilard", "medytację", "odrabianie lekcji", "pisanie powieści", "malowanie". (może nie wszyscy wiedzą, ale gra też te umiejętności punktuje - stanu ich nie można nigdzie w grze podejrzeć, ale one są Np. sim który dużo maluje po jakimś czasie będzie to robił szybciej i jego obrazy są więcej warte to samo dotyczy innych Np. pisania powieści czy gry w bilard)
6. "Edytor zainteresowań" - umożliwia dowolne ustawienie jednym kliknięciem poziomu wszystkich czy też jednego wybranego zainteresowania (tych, które się "normalnie" podciąga czytaniem kupionego na parceli publicznej magazynu/gazety Np. sport, zabawa, podróże itp.)
7. "Edytor edukacji" -umożliwia jednym kliknięciem poprawianie (lub obniżanie) stopni w szkole, wybór szkoły, wybór kierunku studiów, oceny na studiach itp. Umożliwia też dowolną edycję punktów reputacji (tych, które później można wykorzystać by nakłonić innego sima do Np. posprzątania)
8. "Edytor kariery" - po pierwsze umożliwia dowolne edytowanie danych dotyczących pracy: a więc wybór kariery zawodowej (także tych dostępnych "normalnie" tylko jak sim skończył odpowiednie studia Np. "kariera paranormalna"), wybór stopnia awansu, czy nagrody kariery mają być dostępne czy nie, ilość dni urlopu, emerytura itp. Po drugie umożliwia - jeśli sim ma otwarty swój sklep edycję jego odznak (Np. kasjera, magazyniera itp.) a także lojalności klientów (a więc jak często i jak chętnie coś kupują w jego sklepie).
9. "Edytor budżetu" -umożliwia dowolne ustawienie jednym kliknięciem ile pieniędzy ma dana rodzina. Dostępna jest też funkcja "automatyczna zapłata za rachunki”, dzięki której nie trzeba pamiętać, iż był listonosz i dostarczył rachunki - zostaną one automatycznie zapłacone po ok. 1 godz. simowej od przyniesienia.
10. "Edytor garderoby" -umożliwia jednym kliknięciem zmianę ubrania, jakie ma na sobie wybrany sim albo grupa simów (wszyscy na parceli, tylko kobiety lub tylko mężczyźni) Niezwykle to przydatne (po pierwsze simy nie muszą już biegać co chwila do komody!) jeśli zaprosiłeś na weselę gości (lub na urodziny) a oni przyszli w swoich codziennych ciuchach Np. Stefan Kowalski jest w t-shircie i krótkich spodenkach - ty chcesz zrobić fajną fotkę do albumu i będzie wyglądało idiotycznie- wybierasz opcję: "zmień na ubranie wieczorowe"/"wszyscy na parceli" i już każdy (nawet Stefan) są - każdy w swoim- ubraniu wieczorowym. Dotyczy to oczywiście zmiany na każdą garderobę: codzienna, wyjściową (w „Cztery pory roku"), bieliznę, sportowe itd. (można także rozebrać wszystkich i dowolnego sima do naga!!!)
Inną funkcją jest zakup ubrań. Bez udawania się na parcelę publiczną, można kupić dowolne ubranie dostępne w grze.
11. "Edytor relacji międzysimowych" -umożliwia dowolne ustawienie jednym kliknięciem relacji dowolnego sima z dowolnym simem znajdującym się na parceli (mieszkańcem, gościem lub tzw. NPC, czyli Np. pokojówką, ogrodnikiem itp.). A więc czy sim A zna sima B, czy sim A kocha sima B, czy sim A traktuje sima B jako najlepszego przyjaciela itp. (możliwe jest ustawienie, że sim A i B kochają się jeden drugiego jak i też, że sim A kocha sima B, ale sim B traktuje sima A jak wroga). Można też dowolnie ustawiać stan relacji między simami (te zielone paski, które są w grze przy fotce danego sima w katalogu "związki"). Zarówno tzw. Długoterminowe Relacje (DTR), czyli dolny pasek jak i Krótkoterminowe Relacje (KTR) -ten górny pasek można ustawić dowolnie od -100 do +100 tak jak to jest w grze.
Można ustawić, że sim A jest zaręczony z simem B, że są małżeństwem (tak bez ślubu...? ;) ), Stałą sympatią, wrogami itp.
Wreszcie (moja ulubiona funkcja) można ustawić, iż relacje między simami nie spadają! W grze normalnie jest tak, iż o godzinie 15 (albo o 16 nie pamiętam) simowi spadają o 2 pkt relacje ze wszystkimi simami jakie zna. Gdy użyje się tej opcji one nie spadają! Jest to cudowne dla mnie, bo moi simowie znają każdy po ok. 50-60 innych simów i utrzymywanie z każdym wysokich relacji wymagało ciągłego podtrzymywania(a więc dzwonienia zapraszania itp.) by nie spadły one do 0 (po jakiś 3 tygodniach). Przy 60 znajomych ( a chcę by każdy był "najlepszym przyjacielem") było to strasznie uciążliwe!
12. "Szybkie relacje" - dostępne tu funkcje to powtórzenie niektórych z tego, co jest w "Edytor relacji międzysimowych". Nie bardzo wiem, po co taki oddzielny edytor, ale jest ich mniej - tylko te najbardziej przydatne, więc może chodziło autorowi by był łatwiejszy w obsłudze. Nie wiem...
13. "Edytor zdrowia" - umożliwia jednym kliknięciem zmianę wszystkiego co dotyczy zdrowia simów. A więc: niech chory sim wyzdrowieje, niech sim zachoruje (wybór choroby) niech sim będzie odporny na choroby (nigdy nie zachoruje) lub przestanie być odporny. Wszystkie te opcje można zastosować do jednego wybranego sima, wszystkich na parceli lub wszystkich w okolicy ( masowa epidemia?!).
W edytorze tym można bez mozolnych ćwiczeń na siłowni (albo objadania się) zapewnić dowolnemu simowi szczupłą (lub grubą) sylwetkę. Można też - opcja w dodatku "TS2 Cztery pory roku" ustawić temperaturę sima (czy mu gorąco czy lodowato itp.)
14. "Edytor aspiracji" umożliwia jednym kliknięciem zmianę aspiracji danego sima, poziom spełnienia aspiracji (platynowy, złoty, zielony, czerwony), edytować ilość punktów aspiracji zdobytych przez dowolnego sima (tych, za które można "kupić" nagrody aspiracji"). Można dowolnie zmieniać (na każdą dostępną w grze) aspirację życiową, można dodawać dodatkowe okienka pragnień (to się dzieje normalnie w grze, gdy sim skończy bodajże 2 rok studiów), "przelosować" aktualne pragnienia itp. Można też sprawić by uzyskał stałą platynową aspirację (tak jak by spełnił swój cel życiowy).
15. "Edytor nastoju" umożliwia jednym kliknięciem zmianę (zwiększenie i obniżenie) wszystkich potrzeb sima (głód, higiena, pęcherz, zabawa, energia itd.). Zarówno jednemu simowi, wszystkim na parceli, wszystkim mężczyznom lub wszystkim kobietom.
Można też zablokować opadanie tych wskaźników - czyli sprawić, iż wybranemu lub wszystkim simom nie spada poziom Np. zabawy, energii, higieny itp. (mogą żyć całe życie i Np. nie spać!!!).
16. "Przywoływacz sąsiadów" - jednym kliknięciem możesz "zaprosić" dowolnego sima z okolicy (nawet NPC, czyli Np. pokojówkę, ogrodnika, nianię). Dotyczy to WSZYSTKICH simów z okolicy nie tylko tych, które zna dany sim! Klikasz na ten edytor (pojawia się spis wszystkich rodzin w okolicy) wybierasz rodzinę (pojawia się spis wszystkich simów w danej rodzinie) wybierasz sima, którego chcesz przywołać, obłoczek i... pojawia się wybrany sim Po jakiejś simowej minucie zaczyna chodzić i robić bałagan (tak jak każdy gość, którego zaprosiłeś w tradycyjny sposób, czyli przy pomocy telefonu).
Jest to niezwykle przydatny edytor! Gry chcesz by Np. twój Bartek poznał Marysię nie musisz już dłużej uważać by ona akurat przechodziła obok parceli (o cholera ona po paru dniach czekania przechodzi a on akurat jest w szkole!) tylko wystarczy ją przywołać w ww. sposób i wystarczy by Bartek podszedł porozmawiał czy opowiedział dowcip i już się znają!
17. "Aktywator" - pozwala uczynić nieaktywnego sima (Np. zaproszonego gościa lub pracownika) aktywnym. Czyli wybrany sim stanie się w pełni kontrolowanym simem! Jego obrazek pojawi się wśród obrazków domowników (choć NIE staje się domownikiem!) i możesz wydawać mu polecenia! Bardzo przydatne, gdy Np. urządzasz przyjęcie a zaproszony gość uparcie huśta się na huśtawce zamiast robić coś, co byś chciał. Aktywujesz go kasujesz mu "huśtanie się" i rozkazujesz iść porozmawiać z innym simem. Możesz go "dezaktywować" - staje się wtedy znowu "normalnym" gościem, ale grzecznie przestaje się huśtać i idzie porozmawiać z wybranym przez ciebie simem. To samo dotyczy pracowników. Zawsze wkurzało mnie, gdy niania siedziała przed telewizorem a dziecko płakało (chociaż teraz podobno to poprawiono) albo namiętnie kąpała dziecko. Dzięki Aktywatorowi można nianię uaktywnić anulować jej "kompanie dziecka" i nakazać Np. "nauczenie go chodzić".
18. "Kasownik" - umożliwia jednym kliknięciem usunięcie dowolnego sima z parceli. Dotyczy to zarówno mieszkańców (oni wracają po zapisaniu gry wyjściu do menu głównego i ponownym wejściu na daną parcelę) a także wszystkich (lub jednego konkretnego) gości a także pracowników (Np. pokojówka, niania itp.). Super przydatna funkcja Np. w akademiku. Do szału mnie doprowadzali pojawiające się krówki, lamy, profesorowie! Robiący bałagan i zaczepiający wszystkich. Wystarczy na edytorze wybrać opcję "usuń gości" i wszyscy oni znikają!
19. "Edytor ustawień towarzyskich" (może nie najlepiej to przetłumaczyłem - w oryginale "Socjal Adjustor". Może ktoś podpowie jak to lepiej przetłumaczyć?)
Umożliwia zmianę imienia danego sima (wpisuje się dowolne nowe imię), ustawienie czy simowie na tej parceli mają być o siebie zazdrośni, (gdy Np. mąż całuje pokojówkę to czy żona ma podbiegać, robić wymówki i obrażać się).
Umożliwia też dowolną zmianę (skrócenie lub wydłużenie) czasu trwania randki, imprezy czy ucieczki małolata z domu.
20. "Edytor zaświatów" - umożliwia przywołanie ducha, wskrzeszenie zmarłego, zmianę dowolnego sima w wampira, wilkołaka, zombi, simoroślinę ( TS2 cztery pory roku) lub odwrotnie, takowego na zwykłego sima.
Umożliwia też no cóż.. Zabicie dowolnego sima na każdy przewidziany w grze sposób (Np, z głodu, od porażenia prądem itp.)
21. "Drzewo genealogiczne" - umożliwia dowolne ustawianie, kto jest czyim ojcem czy matką, rodzeństwem itd.
22. "Diagnostyka" - jest to narzędzie umożliwiające podgląd ustawień gry, parceli czy simów. Jest to nowe narzędzie (Wer. 26b) więc pewnie będzie rozbudowane. Na razie jest dosyć ubogie.
23. "Ustawienia własne inSIMinator-a" - pozwala skonfigurować do własnych potrzeb całego inSIMinatora. Można zadecydować na przykład, by menu, jakie pojawia się po kliknięciu na "edytor relacji międzysimowych" (najpierw trzeba go postawić na parceli) teraz pojawiało się, gdy kliknie się na simie (obok "normalnych" opcji typu "pocałuj" rozmawiaj" "flirtuj" pojawi się teraz opcja "relacje z simem..." i po jej wybraniu będzie można zrobić wszystko to, co umożliwia "edytor relacji międzysimowych" bez konieczności jego "kupowania" i ustawiania na parceli).
Dzięki temu edytorowi można z zainstalowanej wersji inSIMinatora Np. OBJECT można zrobić (bez ponownej instalacji) wersję SIM lub DESTINATION.
24. "InSIMinator" : pierwotnie to ten obiekt (ma postać takiej maszyny, która w grze występuje jako nagroda zawodowa w karierze naukowca) stanowił cały inseminator. Jednak w miarę rozrostu różnych opcji stało się nie możliwe (a przynajmniej było by bardzo niewygodne w użyciu) „upchnięcie” ich w jeden przedmiot. Dlatego Eric – autor tego wspaniałego narzędzia (NIECH ŻYJE STO LAT !! !!) zdecydował o posegregowaniu tych opcji w grupy i przypisanie każdej grupy do innego przedmiotu (Np. dotyczących ciąży do „edytora prokreacji”). Każdy z nich opisałem powyżej w punktach od 1 do 23. „Stary” Inseminator pozostał jednak i ma tylko kilkanaście najbardziej potrzebnych (według Erica) funkcji.
Opisane przeze mnie funkcje stanowią tylko część dostępnych funkcji. InSIMinator to jest naprawdę bardzo potężne narzędzie umożliwiające edycję każdego aspektu życia simów.

Uff! Zrobił się mini –poradnik do inSIMinatora! Obiecuję, iż w niedługim czasie zrobię pełną instrukcję z opisem działania każdej funkcji i fotką pokazującą, gdzie ona jest. Niestety jest to ogromna robota (tych funkcji jest chyba sto kilkadziesiąt) a ja jestem mocno zapracowany.

Co do pytania (ale wyszedł mi wstęp-gigant!) Burej na temat, czym różnią się poszczególne wersje InSIMinatora to uprzejmie donoszę, iż różnią się tylko ustawieniami własnymi samego inseminator-a (patrz punk 23).
Wersja OBJECT zawiera inseminatora, gdzie domyślnie jest ustawione, iż dostęp w grze do poszczególnych edytorów jest poprzez: wejście w tryb kupowania katalog „elektronika/wszystkie” i tam są do „kupienia” za 1 simleona każdy wszystkie 24 obiekty/edytory.
Wersja DESTINATION umożliwia ustawienie interesującego ciebie edytora (OPRÓCZ tego, jak w wersji „object”!) poprzez kliknięcie w dowolne miejsce na parceli; rozwinie się menu, gdzie obok „normalnych” opcji jak „podejdź tu” „podbiegnij tu” będzie opcja „edytory…” po wybraniu, której rozwinie się okno wszystkich 24 edytorów i kliknięcie na wybranym spowoduje, iż w tym miejscu ustawi się ten edytor (oczywiście można go później przenieść tak jak przenosi się w grze każdy inny przedmiot). Jest to bardzo przydatne, gdy Np. kierowany przez ciebie sim jedzie na parcelę publiczną, gdzie (jak to jest w grze) nie można wejść w tryb kupowania i nie możesz „kupić” potrzebnego edytora (Np. twój sim za moment zlej się w gacie i potrzebujesz „edytora nastroju” by mu podnieść potrzebę „pęcherz”).
Wersja SIM oprócz wszystkich dostępnych ustawień jak w wersji „object” i „destination” ma ustawione domyślnie, iż niektóre funkcje pojawiają się także po kliknięciu na simie. Tak, więc po kliknięciu na sima w tej wersji oprócz „normalnych” opcji typu „pocałuj”, „flirtuj” czy „rozmawiaj” pojawi się Np. opcja „aktywuj sima” (dostępna w innych wersjach tylko jak się ustawi na parceli „Aktywator” – patrz punkt 17 opisu – i się na niego kliknie). Takie uproszczenie, (choć może kogoś denerwować, iż w mnogości opcji, jakie pojawiają się po kliknięciu na sima plącze mu się jeszcze „aktywuj sima”).
Zaznaczyć muszę, iż bez względu na ściągniętą i zainstalowaną wersję wszystkie funkcje inSIMinatora są dokładnie takie same! Dodatkowo podpowiadam, że dzięki edytorowy „Ustawienia własne inSIMinator-a” (patrz punkt 23), można dowolnie zmienić ustawienia i z zainstalowanej wersji zrobić inną wersję (Np. zainstalowanego inSIMinatora w wersji OBJECT można samemu bez konieczności odinstalowania zmienić w wersję Np. SIM). Po prostu każda z tych wersji jest propozycją autora jak ustawić poszczególne opcje.
UWAGA!!! Nie wolno istalować na kompie więcej niż 1 wersji insiminatora. Trzeba wybrać czy będzie to wersja OBJECT, DESTINATION czy SIM!!!
Pozdrawiam
Miki2207

[ Dodano: 2007-04-11, 06:27 ]
Acha! Jeszcze zapomniałem dodać, iż inSIMimator działa także na zwierzaki. Np. jeśli klikniemy w momencie kiedy mamy aktywnego zwierzaka na np. "edytorze umiejętności" możemy jednym kliknęciem ustawić by umiał podawać łapę umiał dawać głos itp. Prawie wszystkie edytory działają też na zwierzaki tak jak na simy a oprócz tego mają dodatkowe funkcje charakterystyczne dla zwierzaków (tak jak przytoczone uczenie podawania łapy).
Warunkiem jest tylko wprowadzenie kodu wszystkim pewnie znanego: boolProp controlPets on (wyłączenie go: boolProp controlPets off), który pozwala na wydawanie poleceń zwierzakom. Bez właczenia tego kodu nie ma oczywiście możliwości na kliknęcie "zwierzakiem" na cokolwiek - także na inSIMinatora tak po prostu w grze jest. Po wprowadzeniu go można zwierzakom wydawać polecenia tak jak simom a więc można też kliknąc na wybranym edytorze.
Pozdrawiam
 
 
Otoshi 
SimsomaniakPomogła: 121 razy
Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 1723
Skąd: zewsząd
Wysłany: 19-06-07, 19:09   

To jest boooskie! Wielkie, wielkie dzięki! Jesteś extra ;)
 
 
rafiii 
NałogowiecPomógł: 51 razy
Wiek: 26
Dołączył: 17 Kwi 2007
Posty: 417
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 17-07-07, 07:38   

jaką wersję wybrać OBJECT, DESTINATION czy SIM?
czy to będzie spowalniało albo uszkadzało grę?
 
 
 
Matti 
Nałogowiec
rasing sun.Pomógł: 89 razy
Wiek: 23
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 407
Skąd: Far, Far Away
Wysłany: 17-07-07, 08:26   

Program super :P , ale właśnie: Czy to psuje grę? ;(
_________________

I could be brown
I could be blue
I could be violet sky
I could be hurtful
I could be purple
I could be anything you like

 
 
 
Sweet_Error 
Simsomaniak
u make me crazier.Ulubiony Dodatek TS2: Cztery pory roku
Ulubiony dodatek TS1: Zwierzaki
Pomogła: 90 razy
Wiek: 22
Dołączyła: 11 Kwi 2007
Posty: 1347
Skąd: LaPush.
Wysłany: 17-07-07, 09:01   

Mam CPR,ale nie wiem jak to ściągnąć ;(
Pomóżcie ;(
_________________
team jacob . ♥ || 4ever||

av-graphically
 
 
 
Otoshi 
SimsomaniakPomogła: 121 razy
Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 1723
Skąd: zewsząd
Wysłany: 17-07-07, 12:54   

rafiii, pobierz wersję SIM.
Matti, nie psuje ;)
Natexx, opiszesz dokładnie problem? Postaram się Ci pomóc.
Żeby ściągnąć, trzeba się zarejestrować :)
 
 
Matti 
Nałogowiec
rasing sun.Pomógł: 89 razy
Wiek: 23
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 407
Skąd: Far, Far Away
Wysłany: 17-07-07, 14:17   

Ale trzeba się zarejestrować!!! A nie idzie!!!
Jest uniwersalne konto?? ;(
_________________

I could be brown
I could be blue
I could be violet sky
I could be hurtful
I could be purple
I could be anything you like

 
 
 
Otoshi 
SimsomaniakPomogła: 121 razy
Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 1723
Skąd: zewsząd
Wysłany: 17-07-07, 16:12   

Matti, niestety nie ma. Zaraz ci napiszę jak się zarejestrować ;)
Wchodzisz w link: http://www.insimenator.net/register.php .
Pokazuje Ci się, że masz podać datę urodzenia. Tam gdzie Month, wybierasz miesiąc, tam gdzie Day, wybierasz dzień. Tam gdzie Year, wpisujesz datę urodzenia. Skłam :P Najlepiej wpisz 1989 :) Klikasz Proceed. Pokazuje Ci się regulamin. Nie czytaj go. Zaznacz na dole ptaszkiem, że akceptujesz wszystko. Klikasz Register.
W User Name napisz swój nick. Najlepiej inny, bo Matti może być już zajęte.
Password - wpisujesz swoje hasło. Confirm Password - ponownie wpisujesz swoje hasło. Email Address - wpisujesz swój email. Confirm Email Address - ponownie wpisujesz swój email. Image Verification - przepisz kod z obrazka. Przy czasie, zostaw. Zaznacz Receive Email from Other Members. I klikasz Complete Registration.
Chciałam stworzyć uniwersalne konto, ale coś się nie da... :(
 
 
Matti 
Nałogowiec
rasing sun.Pomógł: 89 razy
Wiek: 23
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 407
Skąd: Far, Far Away
Wysłany: 17-07-07, 18:33   

Ale jak chce się zarejestrować to coś takiego wyskakuje
http://www.insimenator.net/register.php?do=signup
Co mam robić? ;(
_________________

I could be brown
I could be blue
I could be violet sky
I could be hurtful
I could be purple
I could be anything you like

 
 
 
Kate1993 
Fanatyk


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Cze 2007
Posty: 136
Skąd: sie tu wziełam?
Wysłany: 17-07-07, 20:46   

uniwersalne konto:
user name:Simsomaniaczka
password :Simsomaniaczka
prosze:)
 
 
 
Matti 
Nałogowiec
rasing sun.Pomógł: 89 razy
Wiek: 23
Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 407
Skąd: Far, Far Away
Wysłany: 17-07-07, 21:16   

Dzięki! Hej! ściągnąłem wersję Objects i co dalej? Wypakowac gdzieś?
_________________

I could be brown
I could be blue
I could be violet sky
I could be hurtful
I could be purple
I could be anything you like

 
 
 
Otoshi 
SimsomaniakPomogła: 121 razy
Dołączyła: 26 Gru 2006
Posty: 1723
Skąd: zewsząd
Wysłany: 17-07-07, 22:16   

Matti, ściągnij wersję SIM! I jak zawsze wpakuj do Downloads :P
 
 
miki2207 
Wschodząca GwiazdaPomógł: 76 razy
Wiek: 45
Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 205
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-07-07, 01:40   

Pamiętaj, że można wgrać do downloads tylko jedną wersję! Jeśli wgrałeś już wersję Object to należy ją skasować przed wgraniem wersji Sim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Theme AbayGreen By DavVid
Najlepsze fora dyskusyjne w Polsce Najlepsze fora w Sieci! Analiza oglądalności witryny