Simsomaniak Center Forum
O The Sims Wiemy Wszystko!

The Sims 2: Problemy - Zwierzaki - Pomozcie

WSZtm - 23-12-06, 19:45
Temat postu: Zwierzaki - Pomozcie
Otoz mam problem.. oczywiscie obie wersje org. Instaluje the sims 2 i jest Ok.. Instaluje Zwierzaki i pod koniec instalacji pisze ze sprawdzi czy wersja jest zaaktualizowana. Wciskam OK i .. nagle blad ze nie mozna zaaktualizowac gry :l i cofa sie instalacja i zostaja same sims 2. o co biega ? Czemu inne dodatki tez org.. dadza sie zaaktualizowac ? W czym jest problem ;/ ? Mam nadzieje ze pomozecie..
Naxster - 23-12-06, 19:57

Tam pisze że trzeba włożyć płytę od the sims 2 nie pamiętam tylko którą. Chyba 1 lub 4
truskawka - 23-12-06, 20:07

cześć ja tez mam taki sam problem tylko z grą ,,the Sims 2 -rozrywka rodzinna-akcesoria"
i oby dwie płyty są orginalne.
tylko że ja mam ,,sims 2 special dvd edition" (to taki rodzaj simów) i mam 1 płytkę. też mam a..... gry i wkładam płytkę sims 2 i tą z dodatkiem .I NIC DUSZE OK I NIC WTEDY INSTALACJA SCHODZI NA DOł ;( :( tak bym chciała ci pomóc !! !ale ja problem taki sam mam

WSZtm - 23-12-06, 20:36

No coz.. mialem tez the sims 2 na dvd oryginalne ale bylo to samo. Wiec mowie wlasnie gdzie ten komunikat o wsadzeniu 4 plytki ( myslalem juz o 4 plycie bo tak bylo w poprzednich dodatkach ) No i mowie nic zalatwie the sims na 4 cd a nie na DVD. Zalatwilem dzis instaluje i to saom.. No moglibyscie pomoc... :( .. napewno ktos wie o co biega ;/..Tyle kasy na marne.. to prezent zrobilem.. Ehh :(
lukasz1536 - 23-12-06, 21:58

Ja instalowałem wszystkie dodatki (prócz tych mini dodatków) i tylko podczas instalacji Na studiach akutalizował mi grę. Przy instalacji kolejnych dodatków tylko sprawdzał czy jest gra zakualizowana i zawsze była.
Gdy wyskoczy wam ten komunikat podczas instalacji to wyciagnijcie Zwierzaki z napędu i wsadzcie podstawową wersje The Sims 2 (jeśli macie na płytach CD-ROM to trzeba włożyć tylko 4 płyte, jeżeli na DVD to tlyko tą jedną płytke). Po wyskoczeniu tego komunikatu nie wciskajcie nic! Poprostu wymieńcie płytkę i wtedy dopiero mozecie kliknąc OK ale chyba to się samo załączy gdy odczyta płytke z napędu.

WSZtm - 23-12-06, 22:20

Tak robilem. DVD byla ciagle - NIC NIE POMAGA.. a moze wystarczy zainstalowac The sims 2 potem na studiach i potem zwierzaki...i nie bedzie chcial jej aktualizowac?
lukasz1536 - 24-12-06, 09:12

Możesz spróbować ale wydaje mi się, że przy obojętnie jakim instalowanym dodatku powinien prawidłowo zaktualizować grę. Miałeś cały czas płyte DVD w napędzie? Jeśli masz dwa napędy(np. DVD-ROM i CD-ROM) to pamiętaj, że tą płytę z The Sims 2 musisz włożyć do tego samego napędu, w którym znajdowały się Zwierzaki.
WSZtm - 24-12-06, 10:52

No coz.. zrobilem to tak jak Ty opisales i rowniez to samo. Ale teraz zrobilem juz tak bo sie wkurzylem ze grac nie moge..to kiedy mi wyskoczylo to ze nie moze zaaktualizowac gry to wcisnalem ctrl+alt+del i zakonczylem instalacje w procesach. Wtedy instalka sie nie cofnie. I wlaczam gre i ciesze sie sims 2 zwierzaki :) .. Ale nadal martwi mnie to aktualizacja po kupilem bo to by gralo.. ROzwalaja mnie tez wymagania.. nie wiem gralo kiedys " plynnie " .. Moj sprzet to A64 3.2 Ghz 512 DDR 333. Radeon 9550 128/128... :|
lukasz1536 - 24-12-06, 11:04

No po to się kupuje oryginalne gry żeby działały:D Ja naszczęście nie miałem zadnych problemów z instalacją kolejnych dodatków.
WSZtm - 24-12-06, 11:49

No wyraznie podkreslilem ze gre kupilem oryginalna ! dlatego tez sie denerwuje. Pirata bym zassal z neta jesli by nei dzialal to zassalbym kolejnego. Ale tu wydalem kase.
Julie - 24-12-06, 12:52

Dzięki łukasz ale na jakimś foróm mówili aby najpierw wgrać coś na studiach potem nocne życie i wtedy reszte ale nie wiem jaki to ma sens a i łukasz dostaje informacje :hehe: czyli nagrode za udzielenie kilku świetnych rad!Gratulacje! :P

[ Dodano: 2006-12-24, 13:16 ]
a ja mam pirata i pod koniec aktualizacji nic mi nie wyskakuje i wszystko oki więc nie wiem co wy tam macie bo skoro macie oryginał to wam tym bardziej nie powinno nic wyskoczyć.Tylko że to mój pierwszy dodatek i nie wiem jak sie przenosi craka więc jestem zielona :shifty:

WSZtm - 24-12-06, 14:02

Julie a w czym Ci lukasz pomogl ? Co niby Ci kazal zrobic ze Ci chodza ? Moglabys napisac
Julie - 24-12-06, 16:34
Temat postu: Wybacz
Wybacz po prostu miałam tez taki sam nagłówek ale w innym dziale i sądziałam że to mój temacik z góry sorka ;)

[ Dodano: 2006-12-24, 16:47 ]
Aha i jeszcze na temat twych simsów sprawdz czy nie masz obciązonego pc , czy na plycie nie ma błędu, jęśli robisz aktualizacje SPRAWDZ CZY NAPEWNO WKłADASZ PLYTE THE SIMS 2 CD 4 W TEN SAM NAPED GDZIE PLYTKA ZE ZWIERZAKOW!To na tyle :lol:

WSZtm - 24-12-06, 18:31

No coz simsy oryginalne 0 bledow.. bo jak.. Nie porysowane ani nic.. Ehh no coz.. widocznie tak musi byc :(
koooza - 25-12-06, 13:41

Też mam problem z simsami... Kupiłam dla brata The Sims 2 (oryginalne) i dodatek: zwierzaki (oryginalne..) Niestety gdy instaluje Zwierzaki pod koniec intaliacji wyskakuje mi okieno "..Niepowiodło sie kopiowanie pliku ,,D\TSData\Control\control0.dat" " Co mam zrobić? Czy wogule można coś zorbić czy to raczej płytka jest skopana..? PLS ! POMOCY ! ;(
WSZtm - 25-12-06, 15:50

Moze nieco przybrudzona plytka ? A skopiuj cala zawartosc plyty na dysk i zobacz czy wystapi jakis blad danych CRC.
koooza - 27-12-06, 16:08

No wszytko okej było... żaden błąd nie wyskoczył.. Ale i tak nie działa ! :(