Simsomaniak Center Forum
O The Sims Wiemy Wszystko!

Simy - Hot Or Not

Sweet_Error - 10-05-08, 12:50
Temat postu: Hot Or Not
Hot Or Not.
A więc, ogłaszam konkurs na najbardziej hot sima i simkę roku. Każdego sima będę oceniać wg. przykładu:
Karnacja: 0/5
Make-up:(tylko u simek): 0/5
Ubiór: 0/10
Fryzura: 0/5
Dodatki: 0/5
Biografia: 0/5

Musi zgłosić się minimum 10 osób[ min. 5 simek i 5 simów, musi być po równo],można oddawać max. po 2 simy, ale nie tej samej płci. Simy mogą mieć min. 16 lat do 24 lat. Etapów będzie pięć, ten jest zerowy, czyli przedstawienie uczestników. XD
W każdym etapie wybierana będzie osoba najbardziej hot i ona ma gwarantowane przejście w następnym, chyba, że nie odda fotek to odpada walkovrem. Osoba najbardziej not odpada.
Nagrody:
1 miejsce: dyplom, 10 pkt (jak tyle postów napiszesz)
2 miejsce: dyplom, 8 pkt
3 miejsce: dyplom, 6 pkt
Reszta po 1 punkcie. Plus osoby najbardziej hot zawsze jeden punkt. ;D

Zapraszam do zgłaszania się,
Natexx.
PS. Konkurs zatwierdzony przez Lukasza19.

Konkurs zatwierdzony. l19

KzX - 10-05-08, 14:12

Więc zaczynam
Kaly Watson
Kaly urodziła się na przedmieściach Miłowa.Ma 23 lata, córeczkę Emmę i męża Kena.Kaly nie ma mamy gdyż umarła na zapalenie płuc a jej tata jest ciężko chory ale mimo to Kaly daje sobie rade.Kaly nie pracuje ponieważ niedawno była w ciąży i lekarz zalecał jej się nie przemęczać.Interesuję się sztuką i sportem
Zdjęcia

Kaly ze swoim mężem

Zbliżenie twarzy Kaly

Ken Watson
Ken pochodzi z Werony.Ma 24 lata córkę i żonę.Ken nie ma i mamy i ojca ponieważ zgineli w pożarze.Pracuje jako pomoc medyczna.Interesuję się sportem i elektroniką
Zdjęcia

Ken z żoną

Zbliżenie twarzy Kena

Sweet_Error - 10-05-08, 15:39

Daj zbliżenia twarzy Kena i Kaly, bo nie jestem w stanie ocenić makijażu itp.
Zgłaszajcie się! ;)

Cherles - 10-05-08, 15:45

To ja się zgłaszam, Cedric Luofirst.
Biografie dam póżniej, dobrze?

Edit:
Dzieńdobry, jestem Cedric Luofirst. Mam 23 lata. Mieszkam w Dziwnowie. Wszyscy mówią na mnie Ciki, oprócz mojej siostry. A więc, czas na moją historie. W rodzinie urodziłem, się jako trzeci, po moich siostrach bliżniaczkach. Wszyscy byli mną zaradowani. Żyło, się nam nieżle, dopóki przyszła nowa siąsiadka i zaczeła podrywać tatę. Próbowałem coś zrobić, ale po pierwsze nie umiałem mówić, a po drugie nikt i tak na mnie nie wzracałam. Po kilku miesiącach ojciec popełnił samobójstwo. Wszyscy myśleli, że to wina tej baby i matka podała ją do sądu. Z wiekiem szybko rosłem i poszłem do przedzszkola. Mama pracowała w przedszkolu ( obecnie też ), więc jak ktoś mnie zbił lub nakrzyczał to skarżyłem, się mamie. Gdy zaczęłem chodzić do liceum, wokół mnie szalały fajne dziewczyny. Każda chciała ze mną chodzić. A to Kasia, a to Ala zrobiły, by wszystko by ze mną chodzić! Ale zrozumiałem, że po co mi baba? Jestem Cedric, fajny koleś, lepiej z kumplami niż z dziewczynami. Na studiach, zakochałem się w Layli - najpiękniejszej, dziewczynie w Dziwnowie. Skączyłem studia. Nie wiedziałem, dokąd mam zmierzać. Poprosiłem Layle, a ona bez zastanowienia się zgodziła się. Razem z Laylą nie możemy doczekać się, kiedy będzie ślub. Ale na razie mamy mało czasu na ustalanie. Ja pracuje w kawiarni, przez 24h, a Layla buszuje w papierach, całą dobę.

KzX - 11-05-08, 06:54

Zdjęcia dodane.Edytowałem posta
Lousie - 11-05-08, 10:30

No to ja idę robić simke :D
kiano - 11-05-08, 10:38

Ja też się zgłaszam. Fotki jeszcze dzisiaj dodam.
whisky bottle - 11-05-08, 10:59

Morgan Blake, lat 21
Morgan pochodzi z Londynu, gdzie mieszka jej ojciec, sama zdecydowała sie mieszkać w Polsce, skąd pochodzi jej matka. Morgan jest zodiakalnym rakiem jest więc nieśmiała (czego nigdy nie widać po jej wyglądzie) ale za to bardzo miła i aktywna. W dzieciństwie uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie rozwinęła się jej pasja. Kontynuuje ją grając w zespole ze swoim najlepszym przyjacielem. Na razie są znani tylko w Warszawie ale już niedługo planują podbić całą Polskę, a kto wiem, może i świat.

Klippy - 11-05-08, 12:35

Laura Olsen

Laura zamieszkuje Groosvelt City. Jest 23-letnią adwokatką rodzinną. Co dzień zmierza się z problemami wielu rodzin próbując je rozwiązać. Z charakteru jest śmiałą i wygadaną kobietą ,która mimo wszystko nigdy nie traci wiary w siebie i zawsze powtarza sobie ,że mogłoby być gorzej. Wierzy w swoje umiejętności i wie ,że potrafi wiele ,gdyż jej inteligencja i rozsądek są na bardzo wysokim poziomie. Ostatnio nawiązała kontakt z przystojnym i miłym mężczyzną ,któremu jak widać było Laura przypadła do gustu. Jak się potoczą dalej jej losy ?

Lousie - 11-05-08, 13:18

Ja dopiero teraz zauważyłam że Łukasz nie potwierdził jeszcze konkursu :shifty:
Sweet_Error - 11-05-08, 18:04

Lousie napisał/a:
Ja dopiero teraz zauważyłam że Łukasz nie potwierdził jeszcze konkursu :shifty:

Mówił, że potwierdzi jak założę temat...
Zgłaszajcie się! (;

Lousie - 11-05-08, 18:20

Aha ;) To zaraz dam simkę tylko napiszę biografię ok?
kiano - 12-05-08, 17:02

Jak chciałam dać fotki, to forum padło :/ Za jakieś 30 min dodam.
_Green - 12-05-08, 18:55

Carol Furry jest 21-letnią uczennicą z Londynu. Studiuje japonistykę na SOAS' ie. Ma dwóch młodszych braci. Jej odwiecznym marzeniem było dostanie się na tego typu konkurs, a teraz może spełnić swe marzenie.
Od zawsze interesowała się Japonią: językiem, ludźmi, kulturą, zwyczajami.
Jest bardzo uzdolniona artystycznie, maluje i rysuje, śpiewa, tańczy.
Jej odwiecznym marzeniem było dostanie się na tego typu konkurs, a teraz może spełnić swe marzenie. : )

kiano - 12-05-08, 19:04

Casse Totgeliebt to dwudziestolatka z ambicjami. Lubi się uczyć, ale jest również fanką wszelkich imprez. Nie ma zamiaru być z kimś na stałe. Jest uzależniona od punka. Wygląda jak słodka i krucha dziewczynka, a tak naprawdę to silna i dojrzała kobieta. Chce zostać sławną aktorką. Jest najładniejsza na swoim roku studiów, jest więc potępiana przez zazdrosne koleżanki. Urodziła się w Niemczech, lecz przeprowadziła się do Anglii, wraz z rodzicami. Jej siostry zostały w Niemczech. Jej hobby to spędzanie czsu z przyjaciółmi.

Cheryl - 12-05-08, 19:05

Elizabeth Byrons. XD

Fotki 'trochę' obrobiłam w programie graficznym, mam nadzieje, że to nie problem. ;P
A biografię dam jutro. ;d

Radzę powiększyć.

juzol - 12-05-08, 20:51

<naciśnij by zobaczyc w rzeczywistych rozmiarach>
Oto Mandy Fadur. Ma 30 lat i 5 lat temu skończyła studia na wydziale "Sztuka", a obecnie pracuje jako aktorka.Mieszka ze swoim mężem Nastazym<tak tak to syn Nadii> oraz 4-letnią córeczką Evą. Znają się od zawsze gdyż dorastali w sąsiedztwie. Swoje piękne rude włosy i kocią urodę Mandy odziedziczyła po matce która zmarła gdy dziewczyna miała 1,5 roku. Ojciec po 2 latach ozenił się ponownie. Z tego związku Mandy ma 3 rodzeństwa z którym utrzymuje przyjazne relacje. Kocha sztukę pod wszelkimi postaciami:malarstwo,gra na instrumentach, taniec. Osobiście gra na perkusji,pianinie i gitarze,śpiewa,maluje i tańczy w szkole tańca. Gdy była młodsza w liceum miała zespół rockowy. Uwielbia takze zwierzęta więc od razu po wprowadzeniu sie do nowego mieszkania wraz z Nastazym wzięli ze schroniska małego kociaczka którego nazwali Negro. Mandy bierze udział w konkursie gdyż zainspirowała ją do tego teściowa- doszła do finału Miss World 2007. Nasza uczestniczka spostrzegła wtedy jak wiele mozna zrobić dobrego dla innych biorąc udział w takim przedsiewzieciu. Część pieniedzy z wygranej pragnęłąby przeznaczyć na schroniska dla zwierząt. Oczywiście chodzi jej równiez o dobrą zabawę i pokazanie ze po ciąży kobieta nadal moje być HOT ;) . Na zdjęciach Mandy podczas 4 urodzin córki.
Na zyczenie załozycielki knkursu zblizenie twarzy<w innym stroju ale tej samej fyzurze>:

Sweet_Error - 13-05-08, 06:46

Juzol, jakbyś mogła to daj zbliżenie jej twarzy, ok? Może być z warsztatu. (;
confessions2 - 13-05-08, 07:35

Deborah uwielbia wszystko co tylko kobieta może uwielbiać. Ciuchy znanych projektantów, kosmetyki, perfumy, torebki. Pracuje w ogromnym koncernie i zarabia wystarczająco dużo pieniędzy by spełniać wszystkie swoje zachcianki . Juz w szkole była najładniejszą i najseksowniejszą laską i wszyscy faceci stawali w kolejce by umówic się z nią choć raz. Rodzice od najmłodszych lat wpajali jej , że jest wyjatkowa, więc Deborah nie myśli o sobie naczej o sobie nie myśli. Jak myślicie? jest Hot or Not? ;)

Tickled. - 13-05-08, 18:53

Jestem Carolina Stevy. Mieszkam w Mediolanie. Mam 26 lat. Jaka jestem? Delikatna, wrażliwa, elegancka. Lubię pokazy mody. Dlaczego? Zajmuję się projektowaniem ubrań i to wprawia mnie, mobilizuje do pracy. Na razie nie ustatkowałam się, ale mam nadzieję, że niedługo w końcu znajdę odpowiedniego partnera, z którym będę chciała spędzić resztę życia. Ogólnie lubię jazdę konno oraz jogę. Dzięki temu czuję się odświeżona :]. To chyba koniec mojej biografii, myślę, że mam jakieś szanse w tym konkursie.

Maemi - 14-05-08, 10:55

Cze.
No to tak:
Jestem Kaiser Rajan. Liczę sobie 23 wiosny.
Tak. Ja jestem hot. Jestem szczery. Jestem zarozumiały. Ale i tak nikt nie ma ze mną szans.

Pracuję jako murarz, mam za sobą 2 lata pobytu w Angli. Dziewczyny miewam.
Po pracy najczęściej chodzę do klubów, by się zrelaksować. Czasem również z kumplami do baru.

Planów nie mam. Moje życie toczy się z dnia na dzień.
Hobby... czasem pocisnę sobie na PSP, albo pooglądam tv. Kolekcjonuję podstawki pod kufle z piwem.

Wiem, że wygram ten konkurs. Babki są tu gorące, ale inni faceci nie mają szans.

Sweet_Error - 14-05-08, 16:13

Mam 9 simek i trzech simów. Potrzebuję jeszcze PRZYNAJMNIEJ 3 simów. Jeśli nie zgłoszą się do niedzieli- trudno, będzie trzech. Simek już nie przyjmuję.
Nadiya - 14-05-08, 17:48

Zgłoszę swoją simkę, bo moim koleżankom się podobała i mnie do tego nakłaniały:

To Mandy Trought. Ma 23 lata i jest samotna. Kiedyś miała chłopaka, ale szybko go zostawiła, bo liczyło się dla niego to że jest gorąca w łóżku i jej pocałunki też są gorące XD.
Znalazła sobie pracę jako dublerka. Ma piękny domek i niedługo adoptuje dziecko.
Jej mama zmarła na chorobę, a mianowicie na raka. Ojciec Mandy jest alkoholikiem więc Mandy go zostawiła i żeby jej nie odnalazł przeprowadziła się z Polski do Nowego Jorku. Czasem skoczy do HOT.GIRLS.NIGHT.CLUB z przyjaciółkami...

I to by było na tyle.
^_^

[ Dodano: 2008-05-14, 17:53 ]
sorry ze tak to wyszlo ale prosze prosze przyjmij moja simke... tak bardzo sie staralam chcialabym choc raz wystartowac jakims konkursie :(

Sweet_Error - 14-05-08, 18:19

Ok, ale więcej simek nie przyjmuję. Zgłaszać mi tu chłopów! Przypominam, że każdy, kto oddał tylko simkę może oddać dodatkowo faceta!
Velarosa - 15-05-08, 12:32

Alex jest młodym(24 lata) piosenkarzem, który niedawno osiągnął sukces w swoim kraju, teraz chce podbić świat. Jego romantyczne ballady zawładnęły sercem niejednej kobiety. Mogłoby się wydawać, ze śpiewanie zawsze było jego największą pasją, ale prawda jest inna. W dzieciństwie, tak jak każdy chłopiec z jego otoczenia chciał zostać sławnym koszykarzem, ale kiedy miał 16 lat siostra namówiła go do występu w szkolnym musicalu i tak rozpoczęła się jego kariera. Początkowo śpiewał w zespole "5 voices", ale kiedy ten się rozpadł postanowił działać na własną rękę. Nagrał kilka piosenek i wysłał do wydawnictwa muzycznego, którego szefowi bardzo się spodobały. Na razie nagrał tylko jedną płytę, ale zamierza śpiewać tak długo, jak będzie mógł.
Niech nie zmyli was pierścionek na jego dłoni - to nie obrączka, tylko stary sygnet bo babci. Alex nie ma nawet dziewczyny, chociaż ciągle chodzi na randki.
Koszykówka pozostała jego pasją i często gra w nią ze starymi kumplami. Interesuje się także poezją, często pisz wierszowane piosenki. Umie grać na gitarze basowej i klasycznej oraz na perkusji, fortepianie (i pianinie xP).
Jak myślicie: Alex jest hot or not?

Nadiya - 20-05-08, 15:29

Mam pytanko: Kiedy wyniki?

Tak na przyszłość to proszę pisać dłuższe posty, ok? W regulaminie jest trochę napisane o "dwuwyrazówkach". l19

Cheryl - 20-05-08, 15:44

Przepraszam, ale ja się muszę wycofać. ;P
Sweet_Error - 20-05-08, 15:45

A więc, oceniam. Macie szczęście, bo z chłopów nikt w tym etapie nie odpada. ;d
Velarosa-Alex (jakie nazwisko?)
Karnacja: ciemna, ładna. max, czyli 5/5
Ubiór: liczę ten czarny. 9/10, bo dziwne to takie szare pod kurtką. ;d
Fryzura: maxis, ale pasuje. ;d 4,5/5
Dodatki: fajna gitara xd i pierścionek nawet jest. ;d 4,5/5
Biografia: ciekawa, dziwne, że sławny i nie ma dziewczyny, ale cóż, tak zazwyczaj jest ;P 5/5
Razem: 28/30

Nadiya- Mandy Trought
Karnacja: dziwna, blada, matowa. usta jakieś dziwne. 2/5
Ubiór: fajny, 9/10
Fryzura: ta grzywka taka dziwna, 4/5
Dodatki: brak dodatków... 1/5
Makijaż: eyeliner dobry, błyszczyk zbyt jasny, różu brak. 3/5
Biografia: hahaha, dobiła mnie XD jest ok, 4/5
Razem: 23/35

Maemi- Kiser Rajan
Karnacja: trochę podobna do maxisa. 4/5
Ubiór: fajne spodnie, arafata zalicza się chyba do dodatków, nie? ^^' 10/10
Fryzura: Fajna, 4,5/ 5
Dodatki: arafatka i tatuaż. ;) 4,5/5
Biografia: fajna xd taka luźna. ;d 5/5
Razem: 28/30

Tickled_ - Carolina Stevy
Karnacja: ładna, podoba mi się. 5/5
Ubiór: też fajny, 9/10
Fryzura: ładna, 5/5
Dodatki: tylko kolczyki, ale ładne, więc daję 3/5
Makijaż: wszystko ok, 5/5
Biografia: szkoda, że taka krótka. 4/5
Razem: 30/35

confessions2- Deborah
Karnacja: ładna, 5/5
Ubiór: spódnica nie w moim stylu, ale tu się mój styl nie liczy xd 9.10
Fryzura: fajna, 5/5
Dodatki: pasek? 2/5
Makijaż: wszystko ok. ;d 5/5
Biografia: oczywiście, że hot! ;] krótka, daję 4/5
Razem: 30/35

juzol- Mandy Fadur
Karnacja: maxis? Strasznie duże usta! i chuda twarz! 3/5
Ubiór: ok, 8/10
Fryzura: Też ok, 5/5
Dodatki: kolczyki są. ;d 2/5
Makijaż: dziwna mascara. . . 3/5
Biografia: Ciekawa, 5/5
Razem: 27/35

Cheryl - Elizabeth Byrons
Karnacja: taka jakaś kropkowana xd 4/5
Ubiór: śliczny, 10/10
Dodatki: brak? a szkoda. ;( 1/5
Makijaż: 5/5
biografia: Brak biografii. . . 0/5
razem: 25/35

Resztę ocenię jutro, a teraz następny etap:
Niespodzianka w ogrodzie.
Tutaj macie pole do popisu. Ułóżcie krótką historyjkę do tego zdarzenia. ;d Liczy się oryginalność, pomysłowość, historyjka i foty. ;d No i sim w skrócie, czyli make-up, ubranie, fryz itp.

juzol - 20-05-08, 21:16

moja simka ma takie duze usta i pociagłą twarz bo tworzyłąm ja jako małe dziecko :D i nie miałam wtedy innych karnajci jeszcze na kompie :) aha i musze zapostulować ze moja simka ma jeszcze delikatnego koloru perły czy cus <widać przy włosach na zdjeciu z kołyską>
Sweet_Error - 21-05-08, 07:11

Tutaj macie dalsze oceny:
Cedric-
Karnacja: ładna, górna warga trochę zbyt mała. 4/5
Ubiór: ładny, ale coś mu się tam przy szyi 'rozlała' bluzka. ^^' 9/10
Dodatki: Kolczyk, ale to dużo jak dla chłopa. xd 3/5
Biografia: Bardzo fajna, ciekawa. Jest kilka błędów, daję 4,5/5
Razem: 25,5/30

Ken Waston-
Karnacja: Maxis. 2/5
Ubiór: Także Maxis. 4/10
Dodatki: Brak, 1/5
Fryzura: Maxis! -,- 1/5
Biografia: Krótka, niezbyt ciekawa. 2/5
Razem: 10/30

Kaly Waston:
Karnacja: Maxis. 2/5
Ubiór: Maxis, 4/10
Dodatki: Brak, 1/5
Fryzura: 2/5, maxis.
Makijaż: Maxis, i to najgorszy. 1/5
Biografia: Krótka, niezbyt ciekawa. 2/5
Razem: 12/35

Morgan Blake:
Ubiór: Też fajny, 9/10
Dodatki: 2/5
Fryzura: Fajna, 5/5
Makijaż: 5/5
Biografia: Ciekawa, 5/5
Razem: 32/35

Carol Furry:
Karnacja: śliczna, 5/5
Ubiór: Też świetny, 10/10
Fryzura: 5/5, piękna
Makijaż: Wszystko do siebie pasuje, 5/5
Biografia: Tam było powtórzenie na początku i na końcu, więc daję 4/5
Razem: 31/55

Casse Totgeliebt:
Karnacja: Maxis? 2/5
Ubiór: Taki dziwny, 6/10
Fryzura: Też dziwna, taka 'przyklepana'. 3/5
Makijaż: Zbyt jasna szminka, oczy ok. 3,5/5
Biografia: 5/5, niech Ci będzie ;P
Razem: 21,5/35

Laura Olsen:
Ubiór: też fajny, 9,5/10
Fryzura: Fajna, 4,5/5
Makijaż: Wszystko ok, 5/5
Biografia: Ciekawa i fajna, 5/5
Razem: 31/10

Możecie oddawać już simki i simów na 2 etap! W

kiano - 21-05-08, 16:02

Natexx, skin Casse nie jest Maxisowy! Pobrałam go stąd: http://modthesims2.com/showthread.php?t=254406
_Green - 21-05-08, 19:40

przepraszam bardzo, ale musze się wycofać... przepraszam za zamieszanie.
Nadiya - 23-05-08, 14:53

Ja tylko mowie ze moja simka ma roz ale delikatny :( (
Maemi - 23-05-08, 15:46

Około 10 rano, gdy już, już miałem otwierać oczy, ktoś wszedł do mojego pokoju.
Była to Magda. Uznała że koniecznie muszę coś zobaczyć i że muszę się szybko ubierać...

Cóż, nie miałem wyjścia, bo gdy prosi taka wspaniała kobieta...

Poranna toaleta, dość szybki prysznic

i już byłem gotowy do wyjścia.

U Magdy było już kilka osób, podobnie jak ja zdezorientowanych.
Nikomu z nas nie zdradziła, czemu nas zebrała...

CDN...

Tickled. - 23-05-08, 16:34

Przepraszam, że tak długo na mnie czekacie, ale byłam chora. Jak się podleczę, jutro dam Simkę.
Sweet_Error - 23-05-08, 17:11

Tickled_ napisał/a:
Przepraszam, że tak długo na mnie czekacie, ale byłam chora. Jak się podleczę, jutro dam Simkę.

Nie czekamy aż tak długo. ;P
Oddawajcie swoje simki, na razie mam tylko 1 sima. xd

Nadiya - 25-05-08, 13:29

super super moze troszeczke szybciej cos sie dzis niecierpliwie!!
Klippy - 25-05-08, 14:31

Przykro mi ale niestety mam problemy z uruchomieniem gry i brakiem czasu co łączy się z tym ,że nie mogę dalej brać udziału w tym konkursie. Przepraszam.
kiano - 25-05-08, 15:40

Casse niestety skasowała mi się, ale stworzyłam drugą, identyczną.

Andrew, syn mojej siostry, przyszedł do mojego pokoju o godzinie 10. Delikatnie szepcząc moje imię, obudził mnie.

Powiedział, żebym szybko ubrała najlepszą sukienkę i zeszła do nich, do ogrodu.

Tam aż oniemiałam. Zrobili dla mnie przyjęcie urodzinowe!

Pomyślałam życzenie...

I zdmuchnęłam świeczki.

Nareszcie jestem dorosła!

confessions2 - 25-05-08, 20:21

Sorry, padła mi gra :( ((
nie wiem kiedy uda mi się doprowadzic ja do porządku więc muszę sie wycofać...

Tickled. - 26-05-08, 17:17

Niespodzianka w ogrodzie
W weekend zmęczona pracą postanowiłam nigdzie nie wyjeżdżać. Musiałam się wkońcu zająć ogrodem, bo kto go będzie pielęgnował, jak nie ja? Postanowiłam, że nie będę nastawiała budzika.
Noc przebiegła spokojnie. Obudziłam się o 8:13. Dzień zapowiadał się obiecująco. Choć było słonecznie, to wiał wiatr. Musiałam się ciepło ubrać, aby nie zachorować. Najpierw zajęłam się pielęgnacją grządek z warzywami. Nie chciałam, aby i w tym roku urosły chore.

Następnie przystrzygłam wszystkie krzaki i podlałam kwiaty. Zgrabiłam liście i je spaliłam.

Po porządkach w ogródku wyrzuciłam wszystkie chwasty i resztki roślin do śmietnika. Przypomniało mi się, że nie wzięłam telefonu z ogrodowej ławki! Popędziłam i go wzięłam.

Moją uwagę przykuł jakiś papierek. Podniołam go i czytając jego treść poszłam wyrzucić tego śmiecia.

Okazało się, że był to czek na 3 mln $!!!! Od razu pojechałam do banku wyciągnąc pieniądze i wpłacić częśc na konto, a resztę wziąc ze sobą. Cieszę się, ze tak minął mi dzień :].

Przepraszam, że ubrania maxisowe, ale nie mam CPR i nie mogę ściągać ubrań wierzchnich ;( .

Cherles - 26-05-08, 17:37

Czy mogłabym oddać sima w sobote?
Charlie - 26-05-08, 18:38

Przepraszam ale musze sie wycofac nie podaje powodow bo zbyt duzo

[ Dodano: 2008-05-27, 11:11 ]
ojj sorki nie ten konkurs

Maemi - 28-05-08, 14:58

CD.

Urodzin nie mam... Kasy się nie spodziewam.
Ciężko mnie czymś zaskoczyć.

Otóż Magdzie sie to udało.

Awansowała i dostała genialny strój do latania!

Poszpanowała i odleciała do pracy.

<ZONK> Ale miałem minę...

Cherles - 30-05-08, 12:33

Godzina 9:00. Jak zawsze ustawiłem sobie budzik na tą godzinę. Zrobiłem sobie śniadanie. Chciałem zrobić niespodzinakę Layli, że umiem o siebie dbać.

Layla przyszła do kuchni. Nagle zrobiło się głośno, zaczeła opowiadać, co jej matka kupiła na jakąś tam rocznice. Kazała mi się szybko ubrać w codzienne ciuszki.

Pobiegłem do garderoby, żeby się przebrać. Musiałem się szybko przebrać, bo wiem co mnie czekało. Całus.

Gdy mnie zobaczyła, cichutko się zaśmiała i powiedziała:
- Cedric, ale ty śmiesznie wyglądas. Chodż coś Ci pokaże tylko zamknij oczy.
Złapała mnie za ręcę i podeszliśmy do ogrodu. Nareszcie pozwoliła otworzyć oczy. Ale miałem minę.

- Co zatkało? - powiedziała Layla - Dzisiaj nasza rocznica ślubu, a ty co masz dla mnie?
Nie mogłem oderwać oczu od samochodu. Wreszcie Layla pokazała te dziwne oczy! Musiałem jej wytłumaczyć, że zapomniałem o rocznicy.

Po tym co jej powiedziałem, była wściekła, ale nie kazała oddawać wozy. Obiecałem jej, że będę zawsze zabierał ją na zakupy, swoją bryką.

juzol - 30-05-08, 18:26

postaram sie oddac simke do jutra
EDIT:Tak własnie Łukaszu chciałam zrobić :D

Któregoś dnia robiac obiad usłyszałam wołanie męża z ogrodu. Mówił ze ma dla mnie jakąs niespodziankę.

Odstawiłam więc granki i zaciekawiona ruszyłam w tym kierunku. To co zobaczyłam było dla mnie niesamowite.Mój mąż stał na trawie a obok niego moja 1,5-roczna córeczka...

...chodziła! Sama, bez niczyjej pomocy!

Podeszła do mnie ,a ja uściskałam ją. Byłam z niej bardzo dumna i zarazem bardzo szczęśliwa.

Dodatki w stroju: kolczyki-srebrne kuleczki

Lukasz 19 - 30-05-08, 18:31

Mam nadzieję tylko, że edytując poprzedni post. :)
Sweet_Error - 31-05-08, 11:33

Swoje simki jak na razie oddali:
Simoletka, Maemi, Tickled_ oraz Winter_Snow
Czekam do poniedziałku na resztę i daję następny etap.

Tickled. - 04-06-08, 14:24

Haaloo!!! Już środa, a wyników jak nie było tak i nie ma.
Velarosa - 04-06-08, 18:17

Przepraszam bardzo, ale całkowicie zapomniałam o tym konkursie. Dzisiaj weszłam na forum i zobaczyłam ten drugi etap. Mam już zrobione zdjęcia, ale dzisiaj nie uda się mi już ich oddać. Proszę o poczekanie na mnie do jutra. jeżeli nie - zrozumiem.

Tego dnia obudziłem się później niż zwykle. Wstałem szybko, bo przypomniałem sobie, że dzisiaj są moje imieniny i z tej okazji ma zadzwonić do mnie siostra, która odbywa trasę koncertową w Australii.

Kiedy zorientowałem się, że mam jeszcze parę godzin do jej telefonu postanowiłem zjeść śniadanie na tarasie przed domem, pogoda dopisywała.

Czytając gazetę natknąłem się na wzmiankę o nowej modzie na dłuższe fryzury dla mężczyzn i śmiejąc się przeczesałem moje włosy. Nie spodziewałem się, że ma nowa fryzura kiedykolwiek będzie trendy. Czas płynął szybko, ale ja nie chciałem przegapić długo oczekiwanej rozmowy, więc idąc do ogrodu zabrałem ze sobą komórkę.

Nie uwierzycie jak się zdziwiłem, kiedy zobaczyłem jakąś postać siedzącą w ogrodzie! Podszedłem blizej i zobaczyłem swoją własną siostrę.

Ucieszyłem się jak małe dziecko i szybko ją uściskałem.

Gisele powiedziała, że ma dla mnie mały prezent i poprowadziła mnie w głąb ogrodu. Z pomiędzy krzaków wyłonił sie jej ulubiony fortepian. Siadła przy nim i zaczęła grać. Muzyka była piękna, wspaniale komponowała się z jej głosem. Cieszyłem się, że napisała piosenkę specjalnie dla mnie.

Zdaje się, że dużo ludzi ją usłyszało i rozpoznało po głosie, bo po chwili w moim ogrodzie pojawiło się kilkoro sąsiadów. Wszyscy słuchali jak urzeczeni. Kiedy skończyła podziękowałem jej serdecznie za taki piękny prezent i powiedziałem, że to moje najlepsze imieniny w życiu.

PS. Alex nosi nazwisko Cosoni

Sweet_Error - 06-06-08, 14:36

Nikt nie odpada, bo kilka osób nie oddało. xd
Następny etap;
Simka/Sim na ślub swej przyjaciółki/przyjaciela jako druhna/druh.

Maemi - 06-06-08, 14:58

Jestem ubrany dość 'luźno', ale to dlatego, że to nie był normalny ślub.
Magda - już ją znacie - jest najbardziej szaloną osobą jaką znam.
I do tego ***** bierze ślub... Miałem cichą nadzieję, że zerwie z tym idiotą...

No ale... mogę mieć każdą inną.
Skoro poprosiła mnie o bycie drużbą na ślubie, nie mogłem odmówić.

Tematem zaślubin i wesela było nocne niebo. Panna młoda w granatowej sukni usianej gwiazdami. Pan młody w denimowym garniturze.
To i ja nie odstawałem.

BTW, druhny Magdy jeszcze młode, ładne... Wesele było za*******.

Cherles - 06-06-08, 18:11

A, więc zaczynajmy. Zostałem zaproszony na ślub mojej siostry, ale niespodziewanie zostałem świadkiem. Ślub był piękny. Rose i Eryc byli idealną parą na weselu.

Była dziewczyna Erica, też została świadkiem cały dzień mnie zagadywała o butach, sukienka itp. Babskie rzeczy.

Wszystko przebiegało dobrze, dopóki zadzwonił telefon komórkowy Rose. Och! Co za baba, znowu ta jak jej tam, o! Angelika dzwoniła. Uśmiałem, się troszeczkę.

Po ceremonii związku małżeńskiego. Pogratulowałem jej nowego męża, dużo dzieci i wszystkiego czego sobie zapragie. Och! To cudowny Dzień!

Sweet_Error - 07-06-08, 16:26

Maemi oraz Cherles, bardzo ładni simowie. (; Czekamy na resztę simek oraz simów!
KzX - 08-06-08, 07:06

Wybaczcie ale musze się wycofać.Musiałem zrobić reinstall simsów i straciłem rodziny
juzol - 16-06-08, 12:36

do kiedy mamy czas na oddanie zdjec?
Sweet_Error - 21-06-08, 07:38

juzol, czas do poniedziałku.
juzol - 23-06-08, 14:39

postaram sie do końca dnia oddac simke
EDIT: Oto Mandy na ślubie siostry swojego meęża i za razem swojej przyjaciółki-Nildy Falco

Mandy wybrałą pomarańczową sukienkę która współgrała z kolorem jej włosów a przy tym byłą wygodna. Grzywkę upięła lekko pozwalajac by reszta włosów swobodnie opadałą na ramiona.Do kreacji załozyłą kolczyki i naszyjnik.

Sweet_Error - 24-06-08, 18:30

Nie ma sensu prowadzić konkursu na miss i mistera, skoro została jedna tylko simka?
Więc ona zostaje miss, a missterem zostaje sim Cherles,

Tickled. - 26-06-08, 09:42

Bleh, mi po prostu SC nie działało, ale macie rację- nie warto czekać na innych ;].
juzol - 28-06-08, 13:54

Tickled_, ma racje wiec \proponuje wznowić konkurs i poczekac aż zainteresowani oddadzą simy badz wycofaja sie. Sc jest często nieczynne co tłumaczy czemu tak mało osób oddało zdjęcia. Niech tylko organzatorka konkursu wyrazi zgode i najlepiej niech wyśle uczestnikom wiadomości o reaktywacji konkursu. <na gg lub PW>
Sweet_Error - 30-06-08, 15:35

Zrobimy tak:
Misstera mamy wybranego, a Tickled niech odda simkę i wybierzemy miss, ok?

Tickled. - 30-06-08, 19:20

Przepraszam, że się tak wkurzyłam, ale faktycznie SC ostatnio mi w ogóle nie działało :C.

:) .

Sweet_Error - 01-07-08, 08:28

Tickled_, ja też przepraszam, za to, że nie poczekałam. (;
A więc, miss zostaje...
Tickled_, wraz ze swoją simką!
Nagrody zostaną rozdane do końca tygodnia.

Lukasz 19 - 11-07-08, 14:55

Powoli kończy się już drugi tydzień...
Userzy na pewnno nie mogą się już doczekać nagród.

Tickled. - 13-07-08, 10:42

Ile mamy jeszcze czekać na nagrody? :|
Lukasz 19 - 29-07-08, 01:08

Prosić się dłużej nie będziemy. Dla autorki tematu ostrzeżenie, a temat zostaje zamknięty.