Simsomaniak Center Forum
O The Sims Wiemy Wszystko!

O Nas - Nasze prace

Shiny - 25-02-08, 16:07
Temat postu: Nasze prace
Nie wiedziałam, w jakim dziale to umieścić. Zdecydowałam tu;)
W tym temacie umieszczacie swoje szkice, obrazki, nie wiem, jakieś hafty, robótki ręczne, coś, co zrobiliście sami...ja dam szkice (niedługo motylka wyhaftowanego)
Ja dopiero zaczynam;) Nie bądźcie za surowi...
http://img402.imageshack....p1020200er1.jpg

http://img165.imageshack....p1020204ht2.jpg

http://img258.imageshack....p1020207om2.jpg

No i jeszcze jedno:P
http://img165.imageshack....p1020208rf5.jpg

Killer_Queen - 26-02-08, 17:41

Niby jest podobny temat, ale zobaczymy, czy poleci ten.
Mistake_Cute - 03-03-08, 20:07

A ja zrobilem portret Britney ;-) Mam nadzieje ze sie spodoba, choc zdjecia slabej jakosci, bo wykonywane byly komorka i jeszcze w nocy xD Ale oceniajcie :-)

angell - 03-03-08, 22:05

Ekhm.. Fifi, talentu to ty nie masz. I nie będę kłamać, tylko po to, że kiedyś cie lubiłam.
Twarz; okropna. Po prostu ohydna. I tyle. Ciało.. Okropne. Bez kształtne. Straszne. Ręce straszne, a te palce wyglądają strasznie dziwnie. Kapelusz wygląda jak kibelek dla dzieci w simsach 2. Ekhm, czemu ona trzyma rękę pod spódnicą?
Ogółem; Źle wykonane. Nie podoba mi się :\ więc 0/10

Wiem, że troszkę cię zjechałam, ale jak trza to trza ;D

Esztii - 03-03-08, 22:27

Wiecie co, gdybym tylko mogla wstawić chociaż jedno zdjęcie moich prac rysunkowych - byłoby inaczej. Nie ukrywam ze mam talent do rysowania. Jestem mistrzem w mojej klasie. Level 5, najwyższy ;p
Fifi, Britnejka nie najgorsza no ale jednak. Kapelusz krzywy trochę. Twarz - em. Ale gratuluje jednak, ze to zrobiłeś, a jak na chłopaka to nawet nawet ;)

Kosta - 04-03-08, 19:22

No dobra, pokażę coś mojego (trochę śmiechu nie zaszkodzi xd). Bazgroły powstałe pod wpływem fascynacji pewnym anime. Rysowane na podstawie rysunków znalezionych w internecie (żeby nie było, że to moje pomysły). Przepraszam za słabą jakość zdjęć.

http://img117.imageshack....jecia024gc8.jpg

http://img117.imageshack....jecia020dr6.jpg

http://img117.imageshack....jecia025qr6.jpg

http://img117.imageshack....jecia019nq8.jpg

Nie chcesz umrzeć ze śmiechu/przerażenia, nie wchodź XD.

Hidney - 04-03-08, 19:38

Kosta, mamuniu... Ślicznie.! Ja nigdy w życiu bym tak nie narysowała... te anime to Bleach, prawda.? ;]
Mistake_Cute - 04-03-08, 21:51

A ja zrobilem ''Transformation'' Britney :-) Moze troche nie do konca udana, ale widac efekt, bez zadnych opryszzek, spoconego czola i innych tego typu rzedczy :-) Around a to do ciebie: Mialem 6 z plastyki, 2 razy pod rzad, i mam prosbe lecz narazie to jest probna, moglabys sie nie wypowiadac na mojk temat, ani na temat zadnych moich prac i niczego innego zwiazanego zemna? Wiem, ze kazdy ma swoje zdanie ale ja cie prosze, bo wiesz twoje zdanie mnie nie obchodzi, ale tylko pisze^^ A oto transformacja :)

Kosta - to sa boskie rysunki, toie to gratuluje talentu ale ty masz 15 lat i lubisz plastyke, i jeszcze do Around, nie mam talentu tutaj to palnelas... wygrywalem b. duzo konkursow platycznych, chodzilem na kolko i jak pisalem mialem 6...

Kosta - 05-03-08, 17:41

Hidney, masz rację, to Bleach xd.
Fifi_88, fajna ta "transformacja", ja bym tak nie zrobiła.

Kolejny z bazgrołów Kosty xd. Tym razem postać Uzumakiego xd. Jak poprzednio wzorowane na rysunku znalezionym w internecie.

http://img139.imageshack....jecia026hn9.jpg

Hidney - 05-03-08, 17:45

Kosta napisał/a:
Hidney, masz rację, to Bleach xd.

;]

Kosta, ślicznie rysujesz. Tylko czemu Naru z zwykłej wersji.? -,-' XD

Fifi_88, no, nawet ci to wyszło.^^

Kosta - 06-03-08, 20:40

Hidney napisał/a:
Tylko czemu Naru z zwykłej wersji.?

Jakoś nie było okazji narysować starszego xd.

Wygrzebałam jeszcze jedno anty-dzieło (wzorowane j.w.):
http://img411.imageshack....jecia008er2.jpg

Dodawajcie swoje prace ;) .

ne-ko - 10-03-08, 19:54

to teraz ja x)

ZROBIONE DOPIERO W 1/4 może kiedyś znajde czas dokończyć:

nudziło mi się w nocy:

pierwsze co naszkicowałam <masakra>:

a to było 2 xP (też dramat no ale człowiek się uczy xP)

kotek:

gryzoń:

*___________* to tyle mam zeskanowane O_o

Kosta - 10-03-08, 20:16

ne-ko, to jest świetne! Słów mi zabrakło po prostu... Twoje rysunki mają... hm, jak to nazwać? Już wiem: własną osobowość ^^. Ten pierwszy wymiata, szkoda, że jeszcze nie jest dokończony.
Shiny - 12-03-08, 13:34

Wy wszyscy macie talent...a ktoś oceni moje? Na samej górze...
Hidney - 12-03-08, 14:49

Shiny - powiem wprost - nie rysujesz za ładnie. Te twarze... Takie jakieś koślawe, oczy dziwne... Ostatni rysunek - popatrz na pachy - nie równe. Albo drugi rysunek... Też dziwny...

ne-ko - rysujesz cudnie, ślicznie, pięknie. *-* Słów mi zabrakło, a gęba mi opadła jak zobaczyłam te rysunki i nie mogłam jej podnieść przez 15 minut. Chciałabym umieć tak rysować...

Kosta - 12-03-08, 15:46

Shiny, podoba mi się ten pierwszy rysunek. Twarze ludzi rzeczywiście nie są idealne, ale jeśli popracujesz to na pewno będą wychodzić coraz lepiej ;) .
No to jeszcze coś od siebie XD:
http://img120.imageshack....jecia016no0.jpg
Aż żal na to patrzeć xd.

Oblivion - 13-03-08, 12:54

Kosta bardzo ładnie rysujesz chyba specializujesz się w robieniu mang i powiem że wychądzą ci znakomicie.
Kosta - 19-03-08, 10:43

Jakoś się zastój tutaj zrobił... No to jeszcze coś dorzucę:
http://img291.imageshack....jecia023nw4.jpg
Z serii: Taki żal, że aż boli XD.

Plastuś - 19-03-08, 18:04

Kosta jaki żal? Masz talent i ten rysunek jest naprawdę niezły.

A tera mój. Haha. Mój pierwszy. Nie śmiać się. x]

Oblivion - 19-03-08, 19:13

troszkę bużka krzywa, ale dalej jest ok. Wiesz bardzo podobny lubię tą bajkę....
miserable - 19-03-08, 19:25

Cytat:
lubię tą bajkę....
to nie jest bajka.

Plastuś, bardziej zaokrąglić byś mogła głowę, i było by ok. ;]
ne-ko - ah. boskie. <3333

ja też ładnie rysuję ( skromnośc. ;P ) ale nie mam obecnie żadnego rysunku na kompie ( już niedługo XD ) . ;d

Oblivion - 19-03-08, 19:48

Dzięki za poprawę pomyliłam się i napisałam, że Naruto to bajka, a nie anime.
Hermetong - 19-03-08, 19:52

O ile się nie mylę, Naruto to anime...
Boże, jakie wy talenty posiadacie O.O Moje rysunki, w porównaniu z waszymi, to istne bagno xdd

Hidney - 19-03-08, 19:54

abnormallady napisał/a:
Dla wiadomości to jest bajka ''Naruto''. Dla większego wyjaśnienia leci na letix.

To jest ANIME.! Ludzie... -.- Z resztą jak oglądasz na Jetixie, to co ja się dziwię...

Plastuś,
abnormallady napisał/a:
bardziej zaokrąglić byś mogła głowę, i było by ok. ;]

no, zgodzę się z tym. ;p

Kosta, ty rysujesz ŚLICZNIE. ;]

Mistake_Cute - 19-03-08, 20:47

Taa.. jak pisalem w S.B dam efekt zaookraglenia piersi hehe :D Fajny efecik, lecz trochę sztuczny i skóra też, ale nad tym popracuje, heh :)

miserable - 20-03-08, 09:46

Hidney napisał/a:
abnormallady napisał/a:
Dla wiadomości to jest bajka ''Naruto''. Dla większego wyjaśnienia leci na letix.

Dlaczego ja.? To chyba Alicja97 napisała xd.
Ja akurat wiem że naruto to anime xddd.

Fifi_88, mwahahah. XD Fajnie wyszło. XD
A Kosta to dopiero ma talent. ;p

Hidney - 20-03-08, 11:58

abnormallady napisał/a:
Dlaczego ja.? To chyba Alicja97 napisała xd.

Wiem. Tak się zrobiło. xd

abnormallady napisał/a:
Ja akurat wiem że naruto to anime xddd.

No i dobrze. ;d

Fifi_88, XD Nie widać, żeby było 'powiększane'. (XD)

Plastuś - 20-03-08, 13:43

Dla wyjaśnienia . Ten koleś co go narysowałam to sie nazywa ^^ : Rock Lee.

To Jest Akamaru. ^^ Tak jakoś dziwnie wyszedł mi.

To Jest Kenny z którego jestem zadowolona gdyż sądzę iż wyszedł mi ładnie . ;]

Bart Simpson.

Peter Griffin. Trochę nie wyszedł ^^ :)

Kon.

No I Na Koniec Rysunek Który zrobiłam mając 7 lat : (Tylko sie nie śmiać )

Nie są to dzieła sztuki ale coś tam jednak jest ^^

Kosta - 20-03-08, 13:56

Kenny i Bart są świetni, bardzo fajnie Ci wyszli. Kon też mi się podoba (zawsze jak go zobaczę wymiękam xd). Ogólnie rysunki są dobre, ćwicz dalej, a daleko zajdziesz ;) .
Martooha - 20-03-08, 14:13

Peter Griffin (Family Guy) :)

Plastuś - 23-03-08, 09:50

Sakura:

Sasuke:

Mew:

Od razu mówię że to że narysowałam te postacie nie oznacza że oglądam te bajki . :) .

Hidney - 23-03-08, 09:53

Plastuś napisał/a:
bajki

anime. :shifty:

Sakura trochę oczy ma za małe, A Sasek też coś tam z oczami ma nie tak. x] Ale ogółem ładnie rysujesz. ^^

Kosta - 23-03-08, 15:24

Ten pokemonek słodki jest, podoba mi się ^^. Sakurka rzeczywiście ma trochę za małe oczy, ale ogółem jest w porządku.
Dorzucam takie ekhm... coś... Łeb Byakuyi wyszedł mi taki, że aż woła o pomstę do nieba XD.

Audrey - 25-03-08, 12:14

dość stare, ale co tam :shifty:

Hidney - 25-03-08, 19:39

Audrey, wszystko było by piknie, gdyby nie twarz. ;p

Dobra, ja coś dzisiaj nabazgrałam. To miałam być ja.^^' (mam takie ubrania, ogółem wszystko się zgadza, oprócz grzywki xd) A twarzy mi się nie chciało rysować. xd

Macie, śmiejcie się. Wiem że okropnie rysuję. ;p

Hermetong - 25-03-08, 21:09

Kolej na moje wypociny. Ciężko jest żyć bez skanera, więc nie wiem, czy coś tam zobaczycie (może to i lepiej...? ;D ) xdd

[img]<spaduffa>[/img]
Taka diablica ;D Piersi mi nie wyszły, bo wygląda, jakbym ich wcale nie rysowała xdd

[img]<spaduffa>[/img]
Heh, nie umiem rysować skrzydeł, więc napaćkałam takie coś. I to coś też mi nie wyszło.

[img]<spaduffa>[/img]
To takie czerwone to skutek uboczny szkicownika. Kolor z dalszego obrazka się odbił...

[img]<spaduffa>[/img]
Kolejny skutek uboczny xdd

[img]<spaduffa>[/img]
Kot się tak "rozlazł" xdd

[img]<spaduffa>/img]
To narysowałam z rok temu XD Prawa ręka taka długa mi wyszła xdd

[img]<spaduffa>[/img]
Nie lubię tych Myszek Miki, ale narysowałam. Rowerek mi nie wyszedł, ale tam xdd

[img]<spaduffa>[/img]
A to narysowałam gdy miałam chyba 7 lat, ale jak się potem cieszyłam, że mi w końcu ten tulipan wyszedł XD
hihi koniec

Kosta - 06-04-08, 13:37

Monikaa52, ładne parace, ta diablica fajnie Ci wyszła ^^.
Hidney, troszkę głowa za duża, ale ogółem ładnie ;) .
Audrey, interesujące, przyciąga spojrzenie ;].
No i coś ode mnie. Mam fazę na Grimm'a i z miliard rysunków mających go przedstawiać (MAJĄCYCH, nie przedstawiających, bo porządnie to on mi nigdy nie wyjdzie xD ). Jedna z pierwszych jego podobizn:

Jak wybłagam od koleżanki aparat to jeszcze kilka dorzucę xd.

Killer_Queen - 08-04-08, 20:24

Na co dzień nie rysuj, ale coś mnie tchnęło. ^^'

Bura - 08-04-08, 23:37

Nie chcę wam przerywać, ale taki sam i to starszy temat jest w "Grafice"
Proponuję zamknąć ten i przenieść się do starszego...

Kosta - 12-04-08, 14:15

Nie miałam co robić siedząc w domu, to się wzięłam za bazgranie xd. Rysowałam podczas niezłej gorączki, może temu tak paskudnie wyszło xd. (robione na podstawie rysunków znalezionych w internecie). Enjoy xd:

Przepraszam za tragiczną jakość zdjęć xd.

Mistake_Cute - 13-04-08, 20:48

;D ;D ;D

Nowe fotki są zajebiaszcze, ty masz talnt kobito, tak wszystko ładnie, gładko Ci wychodzi i w ogole... jak pisałem w grafice, idź na studia takie o^^ na asp się mówi czy na cus xd Albo tworz komiksy o_O naj;epiej *,* Ja tez kiedys narysowałem dziewczynkę, ale xD

Seiko.chan - 27-05-08, 19:37

http://i27.tinypic.com/6rqyhg.jpg
Cóż piękna ona nie jest. ;D Rysowałam przez 1,5 godziny. Moja pierwsza praca. ;p

Esztii - 27-05-08, 20:09

suzi, wygląda z deka jak ty ; d I ogolnie mowiac, rysunek mi sie podoba, nawet jezeli usta sa nieco znieksztalcone i biedna kreatura nie ma szyi. C:
Mistake_Cute - 27-05-08, 20:20

Mi się właśnie bardzo podoba, za dużo światła na to padało, ale kredki :x Niby włosy brązowe, ale czerwione xD Szkoda, że dłaś tylko główę : D
miserable - 28-05-08, 13:27

Wybaczcie za jakosc, ale zdjecie bylo robione pozno, nie mowiac o tym, ze przy sztucznym swietle. Najladniejsze ma oko, pysk oraz nozdrze. C: Wyjatkowo podobnie i ladnie mi wyszly. :3
Wiem, nie ma cieniowania, koloru i tak dalej - ale to tylko szkic jest. Podoba mi sie w sumie ten moj rysunek, mimo ze siebie krytykowac ostro lubie. Ale uwazam ze jest ladne, i tak.! XD

Kosta - jezu *____* Śliczne. :O

Ängie - 28-05-08, 13:35

x]]

Eveline - 28-05-08, 13:59

Ängie, zdjęcie nie wchodzi ;/.
Kosta - 31-05-08, 09:07

Ängie, mi również nic się nie wyświetla...
Rysowane kiedyś i niedokończone. Teraz kompletnie mi się nie podoba, ma wzrok ćpunki jakiejś xd. Ale co tam, pośmiejecie się:

I jeszcze Grimmjow. Też mi się nie podoba, wyszedł jak daun jakiś xd. A jeszcze tak mistrzowsko robiłam zdjęcie, że pół kota ucięło xd:

Bazgrane na podstawie rysunków znalezionych w necie.

Ängie - 31-05-08, 09:13

Kosta, pierwszy rysunek trochę przerażający, zwłaszcza jej oczy. ale czaszka ładna, a w drugim bardzo mi się te zwierzęta podobają, ślicznie!

p.s. teraz widać obrazek? poprawiłam. x]

miserable - 31-05-08, 09:21

Ängie, widac i to jest boskie. *________*

Ängie napisał/a:
Kosta, pierwszy rysunek trochę przerażający,
tylko tak wyglada, w "rzeczywistosci" Misa - Misa to taka słodka idiotka. x]

Ale ładnie Ci wyszla. :c
W szczegolnosci te dlonie. *.*

Na drugim te lwy są sliczne. albo raczej lwice. oO'

Kosta - 31-05-08, 09:30

Ängie, łożeszwmordę. <zbiera szczękę, która jej przypadkiem z wrażenia wypadła, z podłogi> To jest dzieło prawdziwe... W życiu bym nawet szkicu takiwgo nie stworzyła, co dopiero mówić o pracy w kolorze. Niesamowita praca, jest jak żywy.

abnormallady napisał/a:
Na drugim te lwy są sliczne. albo raczej lwice.

Miały być jaguary, ale jak pomyslałam o rysowaniu cętek, to mi się żyć odechciało ;D

Maemi - 31-05-08, 09:34

Ängie, Kosta - lol.
wszystkie te prace są piękne, choć macie zupełnie różne style.
świetne.

Mistake_Cute - 31-05-08, 11:06

Kosta, Boże, Boże i jeszcze raz Boże, to jest przepiękne, kur** jaki ty masz talent kobieto no! Rób komiksyu : D Bosko rysujesz, ile w ogole Ci to zajmuje czasu, a Grim' <3 : D A kim jest ta 1 dziewczyna, a tą trupią czaszką? o,o
Ängie, a kolory robione w ap? Czy miałaś jakieś farbki, czy kredkami? o,o

Enira - 31-05-08, 12:10

http://photohost.pl/show.php/931_Image7.jpg.html >> wstyd tu wstawiać takie coś, przy takich artystach jak wy:/ dotąd myslałam, że nawet dobrze rysuje, ale jak zobaczyłam, co wy rysujecie... coś pięknego :O

[ Dodano: 2008-05-31, 12:20 ]
http://photohost.pl/show.php/932_Image8.jpg.html a to coś w stylu manga xd tylko niewyraźne zdjęcia wychodzą... bo z kamerki :|

[ Dodano: 2008-05-31, 12:28 ]
http://photohost.pl/show.php/933_Image11.jpg.html - kotek

http://photohost.pl/show.php/934_Image12.jpg.html > aniołek :)

Ängie - 31-05-08, 15:34

Fifi_88 napisał/a:
Ängie, a kolory robione w ap? Czy miałaś jakieś farbki, czy kredkami? o,o

Farby. ^.^ Rysuję też ołówkiem, ale to zeskanuję może później. xd

abnormallady, Kosta, dziękuję. xd

mewa101, pierwsze śliczne, oczy mi się b. podobają. ; D

Kosta - 01-06-08, 17:07

mewa101, pierwsze najlepsze. Reszta też niczego sobie.

Coś z serii "tak słodkie, że można dostać próchnicy" xd. Chyba już je gdzieś pokazywałam, ale nie mam pewności:

Hidney - 01-06-08, 17:18

Kosta, na pierwszym twarz Chii co trochę nie wyszła. Ale drugi - *________* xdd
mewa101, muszę ci powiedzieć, że prześlicznie rysujesz.^^ Naucz mniee! :C

Enira - 01-06-08, 19:24

http://www.wrzuta.pl/film...anie_na_ekranie > (dziękuje za komplementy ^^) to link do wrzuty, wstawiłam tam filmik, jak rysuje itp. :)
Maemi - 04-06-08, 14:15

Takie, "no powiedzmy". Część wyszła fajnie, część (ręce!) - dramat.

Kosta, toto drugie jest przecudne!

miserable - 04-06-08, 14:25

Fifi_88, to jest Misa - Misa czy w bardziej rozwinietej wersji Amane Misa z dn. C:

Kosta, ja juz nie mowie o tym *_________*
mewa101, jestes leworeczna?

Sweet_Error - 04-06-08, 14:47

Maemi, Śliczne. Nie mogę uwierzyć, że masz 9 lat. o,O
Maemi - 04-06-08, 14:57

Bo nie mam ;P
Więc nie musisz wierzyć: )

Kosta - 04-06-08, 15:34

Fifi_88 napisał/a:
ile w ogole Ci to zajmuje czasu

Zależy, czasem w pół godziny skończę. Kiedyś nad jednym dwa dni się męczyłam, gdy policzyłam godziny to mi chyba z siedem wyszło xD.
Maemi, świetna praca. Ślicznie wyszły włosy, oczy i nos. Zdaje mi się, że usta są trochę za bardzo na boku, ale i tak mi się bardzo podoba ^^. Doskonale wycieniowałaś, rysunek wydaje się być bardzo przestrzenny.

Te są tak stare, że aż strach. Jak teraz na nie patrzę, to śmiać mi się chce z samej siebie xd. Ale co tam, pokażę i tak się plewię pokazując te moje bazgroły xd. "Kolekcja" z super speszalową dedykacją dla Fifi'ego (on powinien wiedzieć czemu ta dedykacja xd):

Ten nie taki stary, ale i tak niezła żenua xd

Dobra, śmiejcie się... xD

Maemi - 04-06-08, 15:37

Ale uśmiech :)
Kurczę, świetne to jest, no.
Uwielbiam twoje zmarszczki (tzn, nie Twoje, ale te narysowane przez ciebie, na ubraniach i na ludziach :) )

eden - 04-06-08, 15:42

Swietnie narysowany... Grimmjow, mam rację?
Kosta - 07-06-08, 11:16

Maemi, eden, dziękuję ;*.
eden napisał/a:
Grimmjow, mam rację?

Heheh, tak ;3
Ot, takie wypociny:

Mistake_Cute - 07-06-08, 11:34

Kosta, 2 pieresze, bosko <333333333 *wwwwwwwwwww* 3, jak nie on, dziwny xd
świetnie rysujesz Grima <3.
Ostatnia, bez oczy xD ale i tak ładnie, zazdroszczę : <

Hidney - 07-06-08, 11:36

Kosta, oohhh. Jaki ślicznyy. *______* Boże, jak ty pięknie rysujesz. <346326 Znaczy, ten ostatni rysunek. I inne z resztą też. :shifty: xdd

Fifi_88 napisał/a:
Ostatnia, bez oczy xD

p,O przecież to manga, chłopie. XD

Mistake_Cute - 07-06-08, 12:44

Hidney napisał/a:
p,O przecież to manga, chłopie. XD

i... do tego Kosta po prostu, nie chciało jej się rysowac tęczówek, żeby było oryginalnie, pisała mi na gg. : D

Sherri - 08-06-08, 09:50

Kosta, boże ale ty pięknie rysujesz *.* gratuluję talentu ;]
Sweet_Error - 08-06-08, 10:07

Mój pierwszy rysunek 'na poważnie', miało to być coś w stylu mangi, ale nie wiem,czy wyszło:

Hidney - 08-06-08, 11:09

Natexx napisał/a:
miało to być coś w stylu mangi, ale nie wiem,czy wyszło

wyszło, wyszło. ;p Bardzo ładnie. ; D Podoba mi się.

Kosta - 08-06-08, 11:15

Natexx, przyczepiłabym się tylko do umiejscowienia uszu i szyi. Za to oczy i usta wyszły Ci świetnie ^^. Ogólnie podoba mi się. Jak na pierwszą pracę, wyszło nawet bardzo dobrze ;) .
A teraz coś, czym się zbłaźnię totalnie xd. Pierwszy w życiu rysunek, który miał być czymś na kształt portretu (miał być, bo jak wyszło zaraz się przekonacie). Nie skończony i pewnie nigdy skończony nie będzie xd. Nigdy chyba nie nauczę się rysować realnych postaci... Rysowany dosyć dawno:

Mwahah, nikt nie zgadnie kto to xD .

murder.doll - 08-06-08, 11:33

Kosta, pięknie rysujesz. Na ostatnim rysunku świetnie wyszły ci usta
miserable - 08-06-08, 11:36

Kosta, widze ze chcialas narysowac normalnego człowieka (wiem ze to pisalas xd) ale nadal są takie mangowe rysy. Ładne, ale za duzo mangi mi tu xd A to przez te oczy, bo one tak robią. Chyba musiałabyś dodac jakieś gęstsze rzęsy, i dodac jakąś taką rzecz od człowieka. Np. pieprzyk, kolczyk gdzieś. Cos w ten deseń.
Kosta napisał/a:
Mwahah, nikt nie zgadnie kto to xD
Ty? xd
Sweet_Error - 08-06-08, 15:57

A więc, oto moja 'druga manga' na poważnie;

I jak? Aż tak źle...?

Mistake_Cute - 08-06-08, 18:52

Natexx, Boże jakie to śliczne, oczy <3333 Naprawdę świetna kreska! nARYSUJ JAKIS KOMIKS ^_^ 10/10
Katie - 08-06-08, 22:18

A teraz czas na bazgroły by Katie ^^ Jestem początkująca w tej dziedzinie, więc na razie są to rysunki "zgapiane" - rysowane metodą patrz&rysuj. Jak już wyrobię sobie mniej więcej proporcje ciała itp itd to przerzucę się na klasyczny rysunek xd"
Na początek zaprezentuję tylko dwa pseudo rysunki... Mam jeszcze kilka, ale tylko te nadają się do publikacji ^^"

Kosta - 08-06-08, 22:59

Jak na początkującą w tej dziedzinie, spisałaś się naprawdę dobrze. Twarz pierwszej postaci wyraża emocje i wygląda naprawdę ładnie, natomiast rysunek Alka (xd) jest trochę za mały żeby ocenić rysy twarzy, jednak podoba mi się to, jak narysowałaś jego ubranie ^^.
A teraz moje xd. Ot takie małe coś powstałe kiedyś tam:

Mistake_Cute - 08-06-08, 23:09

A no, ze specjalną dedykacją, bo Grim <3 to od niego się wszystko zaczęło : D
Kopsta, przeciez Ciebie mam kompleksy xD Jak kolorujesz, to te włosy mają taki blask (na innych) W ogole nie odpuszczasz sobie żadnych szczegółów, kocham te Tweoje rysunki ,3 Rób na zamówienie xD

Ängie - 09-06-08, 10:43

Natexx, ładny obrazek, ale prawe oko trochę gorzej wyszło, ale na pierwszy rzut oka nie widać. :)
Katie, drugi rysunek ładniejszy :D (według mnie)
Kosta, *,* bosko rysujesz..

Enira - 10-06-08, 18:28

Tak przeglądam sobie strony z Waszymi pracami i odpowiadam abnormallady > nie, nie jestem leworęczna ;P a co, ąż tak ładnie, czy aż tak brzydko?
Kosta - 10-06-08, 18:35

mewa101 napisał/a:
nie, nie jestem leworęczna ;P a co, ąż tak ładnie, czy aż tak brzydko?

Nie chodzi o to czy ładnie, czy brzydko. Rysunek na filmiku był robiony lewą ręką =.="

Ängie, znowu mi się nie wyświetla... A szkoda, bo chętnie bym sobie po podziwiała.

Enira - 10-06-08, 18:43

Aa, bo tak ustawiłam, że jst efekt ,,lustro". Ale nie, jestem praworęczna, a oto mój rysunek (beznadziejny ) >
Tickled. - 10-06-08, 18:44

Jacy Wy twórczy jesteście ;D . Nie to co ja xD . Macie jakieś fajne poradniki do rysowania?
Enira - 10-06-08, 18:51

W jakim sensie poradniki? Ja kupiłam książke na temat jak rysować manga pt. ,,Słowo - Manga" :) Kupiłam w empiku, w Plazie :)

rysunek w stylu ,,ziomalskim" O_o Youh ziom!

Kosta - 10-06-08, 18:55

Tickled_ napisał/a:
Macie jakieś fajne poradniki do rysowania?

Dwie części "Jak Powstaje Manga" od Waneko. Jeden faktycznie przeznaczony do nauki, drugi to "encyklopedia" strojów. Nie używam praktycznie żadnego z nich xd.

Enira - 10-06-08, 18:58

To witaj w Klubie Kosta :)
Mistake_Cute - 10-06-08, 19:19

mewa101, bardzo ładnie rysujesz, jak na swój wiek <3
Enira - 10-06-08, 19:24

,,Jak na swój wiek." Czyli brzydko ! ;D
Kosta - 10-06-08, 19:32

Powstały podczas "chibi - manii" xd:

Coś tak patrzę, że muszę znowu wyłudzać od kumpeli aparat fotograficzny, bo chyba rysunki na komputerze mi się skończyły xd.

Danzy - 11-06-08, 11:16

Kosta, O.O
Pięknie, dziewczyno, gdzie ty się nauczyłaś tak rysować : c

Mistake_Cute - 11-06-08, 13:28

Kosta, podwoi Ci się xD
Kosta, ale jak zawsze ślicznie, piekna kreska <3

Hidney - 13-06-08, 13:32

A ja rysnęłam Temari. *_______________* <3

Kostaa <3 śliczny ten rysunek. :3

Kosta - 19-06-08, 11:07

Hidney, bardzo fajna praca. Szczególnie podoba mi się cieniowanie ^^ (mam jakąś obsesję na tym punkcie xd).
Wygrzebałam jeszcze coś co kiedyś "wrzuciłam" do komputera. Lubiłam napastować z tym rysunkiem mamę podczas odcinków ze śmiercią Niny, do których podchodziła bardzo emocjonalnie. Teraz praca kompletnie mi się nie podoba, ale co tam, pokażę xd.

Eyris - 19-06-08, 11:31

A więc... Narysowałam Billa Kaulitza XD
ale również widzianego moimi oczami ^^
Taki jeden z mangi "X" już nie pamiętam jak mu było^^'

Hidney - 19-06-08, 11:41

Eyris, o.o Boże, kobieto... Ty jesteś mistrzynią w rysowaniu! o.o Śliczne.
Kosta, Edzio fajnie ci wyszedł. XD Piękna pracka. ;p
Kosta napisał/a:
Hidney, bardzo fajna praca. Szczególnie podoba mi się cieniowanie ^^ (mam jakąś obsesję na tym punkcie xd).

dzięki. ;p Starałam się, mam nadzieję, że wyszło dobrze.

Eyris - 19-06-08, 11:48

Cytat:
Eyris, o.o Boże, kobieto... Ty jesteś mistrzynią w rysowaniu! o.o Śliczne.

Dzięki ^^ Dałabym nowy portret ale aparat wpadł mi do wody i jest w naprawie xD

a tak przy okazji inne rysunki:

Mana (Moi dix Mois)
Mana 2 ^^
A to narysowałam kiedy byłam zakochana w wokaliście Moi dix Mois XD

Katie - 19-06-08, 11:50

Kosta *_______________________* Nie podoba Ci się?! >.< Kpiny z pogrzebu! Alphonse wprost idealny, Nina&Alexender też. Edziu ciut za wysoki, ale to mu tylko uroku dodaje ^^"
Hidney - cud, miód, maliny *w* tylko czemu ma szyję jak żyrafa? :3

Katie presents Alucard The Second.

Danzy - 19-06-08, 11:53

Kosta, o ja jakie śliczne *_* Pozazdrościć talentu dosłownie <3
Eyris - 19-06-08, 12:16

Kosta - Zarówno pierwsze i drugie śliczne ^^ Lubię rysunki typowo mangowe...
Hidney - Patrz ostatnie zdanie ^^

Kosta - 22-06-08, 17:02

Eyris, Świetne prace. Szczególnie ta w kolorze *.*.
Katie, Bardzo fajny rysunek. Najbardziej podobają mi się jego usta i cień pod dolną wargą <maniaczka>.

Ikkaku. Rysowany dawno temu. Gdyby istniał naprawdę i zobaczył jak na tym rysunku go okaleczyłam, zabiłby mnie na miejscu xD . I pomyśleć, że kiedyś mi się ta praca prawie podobała xd.

miserable - 24-06-08, 09:56

Jezu. Kosta - *__*

[nie ma juz.]

Eyris - 24-06-08, 13:12

Katie - Super ^^
Kosta - Świetnie podkreśliłaś jego mięśnie XD

Mistake_Cute - 24-06-08, 17:44

Kosta, w 16 odcinku sie pojawi, to chyba jakiś wielkolud xD Ale czekam na Ichiego, ja też tak chcę, ale nie potrafię, 'narysowalem' Orihime, beznadziejna, po primo wyszla jak Pamerla anderson, oczy są obrzydliwe : P

Esztii - 24-06-08, 18:00

Mistake_Cute, nos troszki zrypany no i zero subtelnosci w oczach. A tak to nawet nawet ;33
Mistake_Cute - 24-06-08, 18:21

Ichi <3

Esztii - 24-06-08, 18:30

Mistake_Cute, znowu ten nos! przecie widac na ryju Ichiego, ze ta kreska na nosie nie jest polaczona z glowna kreska. xd I rob delikatnie te ksztalty. c:
Kosta - 24-06-08, 18:39

Mistake_Cute, moje uwagi już Ci na gg przekazałam ;) .
Naruciak, część poprawiona a część nie, bo mi się nie chciało xD . Ogólnie słabe, ale co tam xd.

Mistake_Cute - 24-06-08, 18:41

Estrella, no ale muszę łączyć i pogrubiać, bo jesli zrobię delikatne, to wtedy na komórce nie wychodzi... więc musze pogrubiać : c
Kosta - 03-07-08, 18:41

Ostatnio nie mam co robić, więc prawie ciągle coś tam bazgram xD . Temari w bardzo niepodobnej wersji. Pewne dysproporcje były zamierzone, ale szczerze mówiąc gówno wyszło xp.

Seiko.chan - 09-07-08, 08:50

A to moje pieski i króliczki z plasteliny, troche brzydkie:
http://i34.tinypic.com/21j7shz.jpg i drugie zdjęcie: http://i35.tinypic.com/2na7frt.jpg
Bardzo się starałam. :p

Shiny - 11-07-08, 21:18

Trzeci piesek śliczny:) W ogóle Wy wszyscy super rysujecie, tylko pamiętajcie, że nie tylko rysunki można tu umieszczać:) :hehe:
Enira - 24-07-08, 13:57

Niewyraźne, ale trudno.

Rysunek to taki z działu ,,M.M'' [moja manga, czyli coś pomiędzy mangą a moim stylem x33]

Kosta - 09-08-08, 18:27

Kolejne wypociny xd. Pierwszy rysunek dosyć stary:

Drugi robiony niedawno, sfotografowany komórką (dlatego taka paskudna jakość, w dodatku ujęłam tylko połowę -.-'). Gdy dorwę się do aparatu koleżanki, pokażę go całości xd.

Danzy - 09-08-08, 18:43

Kosta, pierwszy rysunek bardzo ładny i staranny, nigdy bym czegoś takiego nie narysowała ^^'
Jak zobaczyłam drugi to już w ogóle zaniemówiłam, jest boski. Pokaż w całości *-*

murder.doll - 09-08-08, 21:57

Kosta, ten drugi jest bosky <33
Mistake_Cute - 09-08-08, 22:49

Kosta, O__________________________________________________________o Boże, ten 2 jest perfekcyjny, weź ;c Lepszy niż te mangowe, w ogole <3 Kocham no ;c
kiriosz - 10-08-08, 09:27

Kosta, ta druga praca jest niesamowicie piękna. Lepsza od pierwszej :)

Mistake_Cute napisał/a:
Boże

-.-

Kosta - 11-08-08, 16:05

Oo, jestem mile zaskoczona, nie myślałam, że moje bazgry spotkają się z zainteresowaniem xd. Szczerze mówiąc, gdy zaczynałam go rysować, spisywałam go na straty.
Mistake_Cute napisał/a:
Lepszy niż te mangowe

On też był mangowy ;p.
Ekhm.. Jeszcze coś w takim stylu jak poprzedni. Gojyo w wersji Gaidenowskiej:

I zbliżenie na twarz:

Wiem, że jakość tragiczna. Musiałam trochę przyciemnić, bo na zdjęciu strasznie jasno wszystko wyszło.

Mistake_Cute - 11-08-08, 17:56

Ołmajgad *-*. Jaki on jest seksi, mowilem już te cienie i szczegoly, Ty perfekcjonistko :{.
SemIsBack - 12-08-08, 17:35

Ach <3 mozemy go umiescic w naszej historii?! Najlepiej zeby zaistnial w scenie lozkowej z bohaterka z wygolona glowa xD
Joaś - 31-08-08, 19:01

Oto moje postacie komiksowe. Ładne to one nie są (szczególnie w kolorze i na tym o rysunku -.- tło takie od niechcenia i w ogóle. czarno-białe wychodzą lepiej xd) Proste do narysowania i przesłodkie moim zdaniem xd
W.W.W. - Wiolka, Wacuś i Wampirek xd
Mają swoją własną historię ;] A komiksy przeważnie pięcioklatkowe są.
Mniejsza, grunt, ze w klasie się podobają xd

Kosto, rysujesz jedynie ołówkiem? Jakim?
Chciałabym poznać technikę Twojej pracy xd

Kosta - 31-08-08, 19:08

Ale fajne hyrhyr *w*. Ten drugi (to Wacuś, tak?), jest słodki... Kredkami w życiu bym tak nie narysowała, wszystkie prace w kolorze zawsze doszczętnie spieprz*m. Podobają mi się ^^.
Joanna napisał/a:
Kosto, rysujesz jedynie ołówkiem? Jakim?

Używam kilku, z reguły HB, często również bardziej miękkich. Teraz staram się jak najczęściej rysować 3B (czy tylko u mnie tak często się łamią?)

I tak ode mnie, a co. Bazgrół z Goku. Z godzinę męczyłam jego włosy i tak czy owak nie wyszły. Żal jednym słowem.

Joaś - 01-09-08, 16:00

Prześliczne ;] Tylko ten palec tak dziko odstaje i ta podwójna kreska pod prawym okiem mi się nie podoba, ale tak to tylko oczy cieszyć ;]
żółtyananas_69 - 02-09-08, 16:04

robione telefonem, więc słabo widać
http://mypicr.com/images/f0wd9oly2s94jhqifqjp.jpg

Crit - 02-09-08, 16:15

Omfgg Kosta, ty to masz talent *-*. Moze zostan rysownikiem jakims, bo masz predyspozycje ;p
Joanna, tez pieknie ; )

paradoxical - 04-09-08, 18:18

Kosta, cudo, cud, cudo <3 Nie wiem, co masz do włosów - tak jak reszta są genialne *___*
Joanna, świetne <3 Chciałabym zobaczyć cały komiks z nimi ^^ . Słodkie ;]
Ateii, fajnie nogi narysowałaś, takie zgrane xd Mi zawsze takie belki wychodzą ;d Podoba mi się (:

Pencil - 04-09-08, 18:23

Kosta, uccccch achh i puff *W*. swietne kochanie :C xdd
Joaś - 04-09-08, 19:49

Cheerful napisał/a:
Chciałabym zobaczyć cały komiks z nimi ^^ . Słodkie ;]

Dziękuję ;] Dam na życzenie ;] Ale tylko jeden, bo resztę zgubiłam.

Tylko proszę nie patrzeć na jakość, ale na treść - rysowałam migiem na lekcji, gdzie wychowawczyni przemawiała i trzeba było słuchać, a miałam wtedy wenę, więc musiałam narysować. ;] Od lewej do prawej, najpierw 3 na górze, potem 3 na dole. I proszę przyglądać się obrazkom, bo postacie za dużo do powiedzenia nie mają ;]

Jakie to wszystko krzywe xd Poprawiać nie miałam ochoty. Dla koleżanki zrobiłam taki prezencik pożegnalny (bo wyjechała do Anglii) i tyle się męczyłam, że ho! Ale wszystko było idealnie równiusieńkie ;]

Kosta napisał/a:
Ten drugi (to Wacuś, tak?)

Tak.
Trójką - Wiolka, kwadrat - Wacuś, klepsydra - Wampirek ^^

Kosta - 05-09-08, 19:08

Joanna, rany, jakie to świetne *w*. Krótkie, ale bardzoe treściwe xd. Ich mimika mnie powala. Bardzo lubię tego typu historyjki, a ta mi się szalenie podoba.

Ekhm, ostatnio postanowiłam przekonać się czy rzeczywiście moje możliwości kończą się na rysowaniu facetów. Po tym co narysowałam stwierdziłam, że jednak tak... Jeden z moich najgorszych rysunków, po którym stwierdziłam, że w życiu nie narysuję już dziewczyny xd. W porównaniu z artem, którym się wzorowałam, wypada żałośnie. Oglądacie na własną odpowiedzialniość xd.

Joaś - 05-09-08, 21:36

Kosta napisał/a:
Joanna, rany, jakie to świetne *w*. Krótkie, ale bardzoe treściwe xd. Ich mimika mnie powala. Bardzo lubię tego typu historyjki, a ta mi się szalenie po

Dziękuję, czuję się dowartościowana xd Może niedługo wymyślę coś nowego ^^

Kosto, rysunek za zawsze śliczny, ale! Gdzie zgubiłaś cieniowanie? ^^ Chyba, że hm... nie było. A możemy zobaczyć oryginał?

Kosta - 05-09-08, 21:40

Joanna napisał/a:
Gdzie zgubiłaś cieniowanie? ^^ Chyba, że hm... nie było.

No właśnie, jak to często bywa w "szojcowych" postaciach, autorzy rezygnują z cieniowania. Chlip xd.
Joanna napisał/a:
A możemy zobaczyć oryginał?

<szuka, szuka> Proszę bardzo, wiem, że nie ma co porównywać z tym moim naśladowaniem xd.
http://i.pbase.com/u6/nan...raDiseKiss4.jpg

eden - 06-09-08, 13:23

Ja talentu wogle nie mam, ale czasem coś narysuję, jak mi się nudzi.

http://republika.pl/blog_...tr/dsc00601.jpg

http://republika.pl/blog_...tr/dsc00603.jpg

Tylko dwa, bo jakby było więcej, to jeszcze za trwałe szkody w psychice musiałabym płacić ==

Zdjęcia robione jeszcze starą komórką, bo do skanera za daleko było xd

miserable - 06-09-08, 13:52

Kostuch, ten rysunek wymiata. *-* Matko jaki slicznyy. <3
Joanna, Wacuś słodki jest. Hah. Komiks wywołał usmiech na mojej twarzy. ; P

ja moze cos pozniej wrzuce. xd

Kosta - 06-09-08, 23:43

miserable napisał/a:
ja moze cos pozniej wrzuce. xd

Wrzucaj, bardzo chętnie obejrzę ;) .

Ekhm. Z serii: "co kustuch robi w nocy?" Kolejna próba narysowania dziewczyny. Kreska w stylu Yazawy-sensei xd. Nie mam pojęcia, jak udało mi się narysować tyle pierdółek bez większej szkody na mojej psychice. Bazgrałam kilka godzin, teraz jestem tak zmęczona, że nawet nie mogę stwierdzić czy mi wyszło, czy nie. Wiem, że powinnam jakoś dopradować linie, ale w tym stanie nie dam rady, wybaczcie xd.

Tickled. - 07-09-08, 08:25

Kostuch, to jest śliczne <33. Jakie ma fajne włosy. *w*
kiriosz - 07-09-08, 08:34

Kostuch, śliczności *.*
Bardzo fajne włoski ma ;}

Hidney - 07-09-08, 08:41

Kostucho, ona jest śliczna. *-* A te włosy... Namęczyłaś się, ale było warto. <33. Tylko coś mi w rączce nie pasi, reszta piękna. *3*
malutkaaa - 07-09-08, 08:58

Kostuch, to jest prze-prze-prześliczne ; ))) pozazdrościć talentu ;] aa włosy.. po prostu cud, miód i maliny . x]
Bura - 09-09-08, 20:29

A przypadkiem takiego tematu nie ma w grafice?...

EDIT: Teraz zauważyłam, że kiedyś dałam podobnego posta tutaj, sry xD

Ps. Kościu, ale ty to nadal robisz z czyichś obrazków, prawda? Bo większość to ja albo na devianie widziałam albo na googlach XD Kiedyś też tak robiłam, teraz mi nie wychodzi *(lol.) ale dużo się nauczyłam tricków i wgle.

XD Neeee? XD

Kosta - 09-09-08, 20:54

Bura napisał/a:
Ps. Kościu, ale ty to nadal robisz z czyichś obrazków, prawda?

Przeważnie xd. Chodzi mi właśnie o poznanie różnych technik, dlatego podpatruję prace różnych rysowników, potem wybieram co ciekawsze metody i sobie łączę xd. Czasem się przydaje. Ostatnio zafascynowałam się pracami Yazawy-sensei i Nao Tukiji. Szczególnie Nao tworzy cuda <33.

Bura - 09-09-08, 22:21

Kostuch napisał/a:
Nao Tukiji

Kojarzę ją, jest genialna, zazdroszczę jej okropne XD

A ja mam spalony komputer stacjonarny, a na nim miałam fotoszopa, więc dopóki go nie odpalimy (ha ha.) to nie mogę dac prac z niego, a teraz się uczę na Gimpie robić XD

Nic nie umiem XDDDDDD

Rimmel - 13-09-08, 20:04

Oh. Przecudnie Kostuch. Talent nad talentami.! Tak trzymaj. No to moje bazgrołki :

Wiem że takie sobie. To akurat prace dodatkowe z 4 klasy podstawówki na plastykę. Za wszystkie 6 ale moim zdaniem nie wszystko wyszło ;> Ale co wy sądzicie ?

Joaś - 13-09-08, 20:22

Ten lew... Och przecuuudny! Gdybyś wysłąła mi go pocztą powiesiłabym go sobie na ścianie ;]
Rimmel - 13-09-08, 20:31

Joanna, naprawdę ? <buhaha> Niespodziewałam się. W sumie dobry pomysł, może powiesze sobie oryginał na ścianie xD Oceni ktoś jeszcze ?
Kostuch, ja chce takie włosy jak dziewczyna z twojego rysunku xD narysujesz mi takie na kratce a ja se przykleje na głowę ? <żart>

Inexcusable_ - 13-09-08, 20:34

Rimmel ślicznee są <33 Ajj Kostuch ta Twoja panienka jest wprost świetna.! <33 Ja sama próbuję i jak na razie się uczę rysować mangę. Zainspirowały mnie wasze prace, a szczególnie te Kostucha. Ale nie bd pokazywać, bo aż mi wstyd przy Waszych tak świetnych pracach pokazywać swoje śmiesznie proste xD Może jak się trochę wyćwiczę to coś pokażę. xD
Rimmel - 13-09-08, 20:38

XxXAmiXxX, pokaż swoje prace. Nie ośmieszysz się przecież. Zawsze ktoś może ci doradzić prawda ? Dawaj jak najprędzej xD bo jestem ciekawa jak rysujesz
A i chciałam dodać jeszcze :
Joanna, twój komiks na poprzedniej stronie jest suuper !

Kosta - 13-09-08, 20:46

Rimmel, oniechmniekulebiją. Ten lew jest przeboski *w*. W życiu bym takiego nie narysowała. Masz cholernie wielki talent <333.
Rimmel napisał/a:
Kostuch, ja chce takie włosy jak dziewczyna z twojego rysunku

Mogę Ci oddać moje, w zasadzie podobne, z tym, że krótsze xd.
XxXAmiXxX napisał/a:
Ale nie bd pokazywać, bo aż mi wstyd przy Waszych tak świetnych pracach pokazywać swoje śmiesznie proste

Pokazuj, nie ma się czego wstydzić ^^. Chętnie pooglądam.

Inexcusable_ - 13-09-08, 20:49

No też fakt xD . Wiele znanych osób takimi małymi kroczkami zaczynało.
*skasowane* Mój drugi rysunek i pierwszy cieniowany. Oparty na tutku jakimś. Wiem, że nogi dziwne, ale w tutku też jakieś takie były ;D .
*skasowane* No i pierwsze próby narysowania czegoś bez instrukcji. Wydaje mi się, że to mój trzeci rysunek. Rysowałam po swojemu, patrząc się jedynie na okładkę zeszytu. Jakaś głowa wielka mi wyszła i jeszcze nieskończone cieniowanie.
Jak na razie mam mało rysunków, bo dopiero jakiś tydzień czy dwa zaczęłam 'tworzyć', bo dopiero wtedy znalazłam odpowiednią instrukcję.
Ogólnie dziwne te rysunki, ale chyba jak na początek nie jest aż tak źle xD . Proszę o krytykę i jakieś rady ;]

Kosta - 13-09-08, 20:55

Pierwszy strasznie mi się podoba. Kocham wszysto, co chibi *w* (spaczenie takie xd). Ogólnie, dziewczyna wyszła Ci świetnie.
W drugim mogłabym właśnie przyczepić się do kształtu twarzy, jest zbyt szeroka i "kanciasta". Za to ubranie i ręce bardzo, bardzo przypadły mi do gustu. Śliczne cieniowanie (tak, wiem, że wciąż na to uwagę zwracam... kolejne spaczenie xd).
No widzisz, nie było się czego obawiać bo jest dobrze. Powiedziałabym nawet, że bardzo dobrze ^^. Czekam na kolejne Twoje rysunki <33.

Rimmel - 13-09-08, 21:00

Kostuch, dzięki za ocenkę xD
XxXAmiXxX no i ładne ! Odczegoś się zaczyna, nie ? Śliczne <3 tak trzymaj a zostaniesz Picasso !

Inexcusable_ - 13-09-08, 21:01

Dzięki Kostuch <33 Ostatnio próbowałam narysować chłopaka, ale strasznie rozstawione oczy mi wyszły [ciemno było trochę, może dlatego, bo tylko przy świetle laptopa rysowałam] xD Normalnie metrowe rozstawienie oczu i w ogóle u chłopaków wychodzi mi jakoś jedno oko wyżej drugie niżej, ale próbuję nad tym zapanować. Wczoraj rysowałam jakąś dziewczynę i strasznie rozwaliłam jej włosy, ale za to jej oczy mi się podobają xD W ogóle strasznie podobają mi się takie mangowe oczy <33
Kostuch napisał/a:
Śliczne cieniowanie (tak, wiem, że wciąż na to uwagę zwracam... kolejne spaczenie xd).

Nie jesteś sama xD Ja też uwielbiam cieniowane rysunki <33

Edit: Rimmel Tobie również dziękuję <33 Jeszcze jutro postaram się coś narysować. Mam zamiar kupić jakiś poradnik, ale nie wiem czy warto, bo widziałam Bena Krefty [chyba jego] i jakoś mało pomocny był xD .

Kosta - 13-09-08, 21:10

XxXAmiXxX napisał/a:
Normalnie metrowe rozstawienie oczu i w ogóle u chłopaków wychodzi mi jakoś jedno oko wyżej drugie niżej, ale próbuję nad tym zapanować.

Mi właśnie lepiej idzie rysowanie mężczyzn xd. Teraz staram się "wyrównać" poziomy, bo mangowe dziewczyny w moim wykonaniu rzadko wychodzą tak, jak powinny xd.
XxXAmiXxX napisał/a:
Nie jesteś sama Ja też uwielbiam cieniowane rysunki <33

<33 W dodatku Tobie bardzo dobrze z tym idzie. Często mam problem z jednolitym pokryciem warstw i te, które powinny być jaśniejsze są ciemne, i na odwrót xd.
XxXAmiXxX napisał/a:
Mam zamiar kupić jakiś poradnik, ale nie wiem czy warto, bo widziałam Bena Krefty [chyba jego] i jakoś mało pomocny był .

Szczerze mówiąc poradniki na niewiele się zdają (przynajmniej w moim przypadku xd). Mam chyba ze trzy i leżą nie ruszane xd.

Inexcusable_ - 13-09-08, 21:30

Kostuch napisał/a:
Mi właśnie lepiej idzie rysowanie mężczyzn xd. Teraz staram się "wyrównać" poziomy, bo mangowe dziewczyny w moim wykonaniu rzadko wychodzą tak, jak powinny xd.

Ajj ta, którą ostatnio narysowałaś jest świetna.!

Kostuch napisał/a:
<33 W dodatku Tobie bardzo dobrze z tym idzie. Często mam problem z jednolitym pokryciem warstw i te, które powinny być jaśniejsze są ciemne, i na odwrót xd.

Dzięki, starałam się, ale i tak jeszcze dużo muszę się nauczyć.
Kostuch napisał/a:

Szczerze mówiąc poradniki na niewiele się zdają (przynajmniej w moim przypadku xd). Mam chyba ze trzy i leżą nie ruszane xd.

A jakie nazwy? Może widziałam. Zaczynałaś ucząc się sama, czy z poradników? Ja może kupię jakiś, ale najpierw bd musiała go dobrze w księgarni [o ile tam takowy dostanę] obejrzeć, czy dla mnie się nadaje xD . Ja nauczyłam się z poradników, że linie pomocnicze, to nic złego i jak rysować oczy. Trochę mi pomogły ;]

Kosta - 13-09-08, 23:39

XxXAmiXxX napisał/a:
A jakie nazwy? Może widziałam.

Dwie z książek to podręczniki Waneko z serii "Jak Powstaje Manga". Trzecia to podręcznik rysowania z różnymi przedstawionymi stylami. Niestety nie pamiętam tytułu, a upchnęłam ją gdzieś w ciemnych zakamarkach pokoju xd.
XxXAmiXxX napisał/a:
Zaczynałaś ucząc się sama, czy z poradników?

Sama. Podręczniki jakoś nic mi nie dawały, chociaż zdarzało mi się je poczytać.

Ekhm. Efekt kilkunocnych męczarni. Nie mam pojęcia ile mi zeszło na rysowaniu tych fałdek i cieni. Ostatnio mam chyba zapędy sado-maso :{ xd. Wiem, że powinnam poprawić, ale nie jestem już w stanie xd.

Hidney - 14-09-08, 09:27

Kostuch, matko. Toć to jest przecudne. Zazdroszczę ci takiego wielkiego talentu.
Kostuch napisał/a:
Efekt kilkunocnych męczarni.

było warto.

Kostuch napisał/a:
Nie mam pojęcia ile mi zeszło na rysowaniu tych fałdek i cieni.

wyobrażam sobie. (; ale gratki, bo ci wyszły i to jak. *-*

Nie mogę opisać tego rysunku, bo mi słów zabrakło.

Inexcusable_ - 14-09-08, 09:39

Kostuch to jest śliczne! Cudne oczy, włosy, ubranie, cała śliczna! Ajj oddaj mi swój talent <33 Nie dość, że świetnie piszesz, to i rysujesz ;] Ja może dziś coś wytworzę, bo czas jest. Pewnie jakaś dziewczyna, bo chłopaki wychodzą mi jak na razie tylko w wersji 'mutant' xD A może para.? No nie wiem, co mi wyjdzie xD .
No i żeby było na temat, to jeszcze praca ;] Tym razem grafika komputerowa. Kiedy się zdenerwuję włączam program graficzny, zwykłe białe tło i na to bazgram różnymi pędzlami, aż mi nie przejdzie. To jest właśnie jedna z takich prac xD
*skasowane*
Nie należy do specjalnie udanych, ale mam do niej jakiś sentyment xD

miserable - 14-09-08, 11:30

Kostuch, ten rysunek wymiata, zamiata, obmiata. *_________*
Boże. *___* Weź kup segregator, koszulki, powkładaj prace i poślij mi. :c
piekne.
XxXAmiXxX, za dużo tam jest wszystkiego. Za dużo. ;p
Rimmel, boze swiety. O_O Jeny, gdybym ja tak potrafiła rysować. ToT

malutkaaa - 14-09-08, 11:34

Kostuch, cudownie <33
Kostuch napisał/a:
Efekt kilkunocnych męczarni

warto było się pomęczyć, bo wyszło Ci naprawdę cudnie. ^^ brak słów po prostu (;

XxXAmiXxX, super <33 masz talenta ^^ ;] fajnie wyszło ;d
XxXAmiXxX napisał/a:
Nie należy do specjalnie udanych

paciemu.? xD moim zdaniem wyszło świetnie ;d <33

murder.doll - 14-09-08, 13:09

Kostuch, swietne rysujesz, chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie twoje prace
moge?(:

Bura - 14-09-08, 14:07

murder.doll napisał/a:
Kostuch, swietne rysujesz, chyba sobie wydrukuje i powiesze na scianie twoje prace
moge?(:
To chyba lepiej oryginalnego artworka wydrukować ^^''
murder.doll - 16-09-08, 10:07

Bura napisał/a:
murder.doll napisał/a:
moge?(:
To chyba lepiej oryginalnego artworka wydrukować ^^''

U Ciebie to wisiec nie bedzie :]

Kosta - 16-09-08, 10:14

Murder.doll, jej, poczułam się naprawdę zaszczycona Twoją prośbą... Oczywiście, że możesz ;) . <wzruszyła się xd>

W końcu coś, w stylu, w którym czuję się pewniej niż w rysowaniu dziewuch XD. Ze speszalową dedykacją dla... A zresztą, nie ma tak łatwo, niech się domyśla :{ XD.

Przez cień mojej ręki jakoś tak dziwnie zdjęcie wygląda xd.

Makoto Sasumu - 16-09-08, 10:19

Jeju, jak ja wam talentu zazdroszczę :( Sama coś maznęłam przed chwilą, żeby dać na fo. Ok, nie ziejcie, wiem że ze mnie nic nie będzie.

Krytykujcie.

Inexcusable_ - 16-09-08, 13:48

Kostuch jakie to śliczne.! <33 A ja jednak zamówiłam poradnik i powinien jakoś pod koniec tygodnia przyjść, bo jakoś dobrze mi się z poradnikiem rysuje jeśli jest wszystko dokładnie wytłumaczone xD Jak będzie to może w weekend coś zaprezentuje narysowanego po przeczytaniu tego poradnika xD

Ajj Kostuch może teraz jakaś para? Bo i dziewczyny i chłopcy Ci przepięknie wychodzą. Pewnie z plastyki, czy tam sztuki [mniejsza o większość xD ] masz same szóstki.!

Kitty_Pup - 16-09-08, 19:18

Kostuch, przepięknie rysujesz. Gdybym miała taki talent ;[
Kosta - 18-09-08, 10:21

Inexcusable_ napisał/a:
Ajj Kostuch może teraz jakaś para?

Na życzenie :*.
Co prawda nie dokończone (nie miałam już siły rysować jej kiecki), ale nie bijcie :{. Jak się zmobilizuję i dokończę to jeszcze raz wrzucę :{.
Ze speszalową dedykacją. Dla pięknej Księżniczki od walecznego rycerza w lśniącej zbroi, który jednakowóż ustępuje pola jej księciowi. Kostuch życzy szczęścia i pyta jaką kieckę ma włożyć na weselicho :{.

Makoto Sasumu - 18-09-08, 10:55

(zaniemówiła) cudo *_* Nie wiem jak to opisać. Piękne. Przepiękne.
Kostuch, jeśli podam ci animowe zdjęcie to narysujesz mi taką jedną postać? Bo chciałabym mieć. (tylko nie apomnij się podpisać, najlepie dużymi literami :) ) A tak dokładnie to na tapetę :) Ale tylko od Kostucha *_*

Inexcusable_ - 18-09-08, 14:15

Kostuch świetne to jest.! <33 Wczoraj doszedł zamówiony poradnik i może dziś jak się wyrobię z lekcjami, ale najpewniej w piątek coś nabazgrzę i pokażę ;)

Aaa i jeszcze zapomniałam zapytać. Rysujesz zaczynając od prostych figur jak to jest pokazane w poradnikach, czy od razu tak jak ma być? Bardzo mnie to ciekawi, gdyż mi samej jakoś łatwiej rysować z tymi pomocniczymi liniami i figurami, może dlatego, że dopiero się uczę.

Killer_Queen - 18-09-08, 15:35

Ale jestesmy piękni *_*
*wie że to ona i Chris*
<3333 Przecudownie! Tylko u mnie jakos tak.. zero biustu :{ XDD

Kosta - 18-09-08, 17:01

Killer_Queen napisał/a:
Ale jestesmy piękni *_*
*wie że to ona i Chris*

Wydało się :{{{ XD.
Inexcusable_ napisał/a:
Aaa i jeszcze zapomniałam zapytać. Rysujesz zaczynając od prostych figur jak to jest pokazane w poradnikach, czy od razu tak jak ma być?

Szczerze mółwiąc ja po prostu nie potrafię robić tak z figurami... No po prostu mi nie wychodzi xd. Zawsze od razu robiłam tak, jak ma być xd.

Czarna_Perła - 18-09-08, 17:01

Kostuch napisał/a:
Ze speszalową dedykacją. Dla pięknej Księżniczki od walecznego rycerza w lśniącej zbroi, który jednakowóż ustępuje pola jej księciowi. Kostuch życzy szczęścia i pyta jaką kieckę ma włożyć na weselicho :{.

Dziękuję Kochanie : *****
Nad sukienkom pomyślimy wieczorem albo jutro <3333
Ślicznie jest...*w* Kocham ten rysunek *w*

ŻeLkA - 21-09-08, 12:03

Kostuch, piękne rysunki! Dałabym 100/10, ale wiem co to jest skala i dam 10/10 xd
miserable - 21-09-08, 15:07

Kostuch, wiem, że to nie koncert życzeń, ale skoro tak świetnie rysujesz mangę, chciałabym zobaczyć jakąś Twoją pracę normalnego człowieka, zwierzęcia czy coś. ^^
Jeśli nie chcesz to ok, tylko tak pytam. xd No a rysunek jak zawsze piękny. ^^

Hidney - 23-09-08, 13:15

Kostuchu, ja ocenić nie mogę, bo sie nie wyświetla... ; { Widocznie nie zasługuję zobaczyć to cudo [patrząc po opiniach innych xd]...

Pani Jesień, rysunek na plaste. Będzie jeszcze malowany farbami, dlatego mało szczegółów. Nie wyszedł. ==

Kosta - 23-09-08, 15:45

Hidney napisał/a:
Kostuchu, ja ocenić nie mogę, bo sie nie wyświetla... ; {

Coś się dziś rypło na imidż szaku :{. Wrzuciłam rysunek na inną stronę, teraz zdjęcia widać ;) .
Hidney, Pani Jesień bardzo ładna. Ma śliczną sukienkę <33. Chciałabym zobaczyć ją w kolorze *_*

Hidney - 23-09-08, 15:54

Kostuch napisał/a:
Coś się dziś rypło na imidż szaku :{. Wrzuciłam rysunek na inną stronę, teraz zdjęcia widać ;)

oł jee. teraz widzę. : )) To jest przecudne, kobieto. <3 Oddaj mi swój talent. <3

Kostuch napisał/a:
Pani Jesień bardzo ładna. Ma śliczną sukienkę <33. Chciałabym zobaczyć ją w kolorze *_*

dzięki. <3. W kolorze raczej nie zobaczysz, bo malujemy na lekcji. ;[ Ale może sie będę obijać, to zabiorę do domu. xd.

eden - 24-09-08, 20:23

Kostuch, ślicznie *__*
Hidey, pani Jesień ładna jest, nie czepiaj się, że nie wyszła, bo wyszła xd" . Ma świetną sukienkę ^^

miserable - 28-09-08, 17:06

[skasowane]

Serj Tankian narysowany przeze mnie, z nudów XD
wzorowany na pewnym obrazku na deviancie. XD

Kosta - 28-09-08, 19:40

Miserable, ale ślicznie *_*. Fajnie użyte kolory ^^.
miserable napisał/a:
Kostuch, wiem, że to nie koncert życzeń, ale skoro tak świetnie rysujesz mangę, chciałabym zobaczyć jakąś Twoją pracę normalnego człowieka, zwierzęcia czy coś. ^^

Zebrałam się w sobie i narysowałam zwierza XD. Dobra, możecie się śmiac i po mnie jeździć, bo kostuchny właśnie sam się poniża xd. Zwierzęta rysuję raz na ruski rok i kompletnie "nie czuję" kreski, wymaganej do ich tworzenia. Jeszcze nie skończony, ale chyba rzucę rysunek w cholerę, bo już sił do niego nie mam.

Szaszłyk - 28-09-08, 19:44

ten zwierzak ma jakieś malutkie oczy, dziwne uszy i 3 zęby xd
ale oprócz tego świetny.

Makoto Sasumu - 28-09-08, 19:47

Jak zawsze, cudocudocudo 111oneonejeden.
A co z moim rysuneeeeczkiem? Nie zapominaj xD
Masz talent Kostuch :) Serio, wielki talent :)

Joaś - 28-09-08, 19:50

Kosto, zgodzę się z Tobą - ten rysunek kompletnie Ci nie wyszedł ^^, To znaczy - ładny niby jest, ale krzywy i jakoś nie pasuje do tych poprzednich. Jest bardziej hm... amatorki xd

miserable, ten pan jest prześwietny xd Taki zabawny, prosty rysunek ^^,

miserable - 29-09-08, 13:19

Kostuch, weź nie pitol *_*_*_* To jest świetne.

Kostuch napisał/a:
Miserable, ale ślicznie *_*. Fajnie użyte kolory ^^.

Z Twoich ust to usłyszeć, to komplement jednak ten mój przy Twoich to łohoho, daleka droga.

Joanna napisał/a:
miserable, tej pan jest prześwietny xd Taki zabawny, prosty rysunek ^^,

thx, prosty bo lekcyjny. :p (tzn. na lekcji)

znalazłam, wzorowane na tym:

http://tyrantastorga8.dev...artoon-80093044

Kosta - 29-09-08, 18:56

Bardzo dziękuję za wszystkie szczere opinie :*.
Pokusiłam się na narysowanie jeszcze jednej "zwierzakowej" pracy, jednak tym razem w stylu, który bardziej mi odpowiada. Jeszcze nie skończone, ale mniejsza z tym xd.

Ostatnio nauczyciel plastyki cały czas przyczepia się do tego, że rysuję zbyt szczegółowe prace. Chyba muszę zmienić swój styl XD.

miserable - 29-09-08, 18:58

Jezu, jakie piękne. *_*_*
Ten smok wychodzący z tego tego *nie wie jak to się nazywa :{*
Oddaj mi swój talent. *_*_*

Kostuch napisał/a:
Ostatnio nauczyciel plastyki cały czas przyczepia się do tego, że rysuję zbyt szczegółowe prace. Chyba muszę zmienić swój styl XD.

Potrafisz w ciągu 45 minut narysować takie coś.? O_O
Łau, ja bym tego chyba nawet w tydzień nie narysowała. ^^

Szaszłyk - 29-09-08, 19:45

łał, ta praca jest świetna! naprawdę fantastyczna!
świetnie, że rozwijasz się jeśli chodzi o rysunek. masz wielki talent, to super że go nie marnujesz. :)
a nauczyciela plastyki kopnij w pupę i powiedz że się nie zmienisz a jak on będzie marudził to że naślesz na niego złego, chorego psychicznie i do tego bardzo sadystycznego szaszłyka ;)

Hidney - 30-09-08, 07:06

miserable napisał/a:
Łau, ja bym tego chyba nawet w tydzień nie narysowała. ^^

a ja w miesiąc. o.o xd

Kosto, w tym pierwszym rysunku zwierza, rzeczywiście coś nie tak. ;p Ale ten drugi jest boski. *,*
Kostuch napisał/a:

on ci po prostu zazdrości. xd

miserable, twój rysunek też świetny. *,* Taki zabawny, jak ktoś już wcześniej wspomniał^^

Inexcusable_ - 30-09-08, 13:29

Kostuch cudne rysunki! Twoja manga jest wprost idealna, a zwierzęta też są świetne. A nauczyciel z plastyki niech spada, ty masz talent i już! Ja ostatnio mało rysuję -brak czasu. ;/ A do nauczycieli, to ja swojej nauczycielki od plastyki nie lubię. Nie dość, że sama nic nie potrafi narysować, bo sama powiedziała w tamtym roku, kiedy uczyła tylko geografii, a w tym roku zrobiła się wielki znawca sztuki i myśli, że każdy jest mistrzem w rysowaniu i stawia jakieś beznadziejne oceny... Jedna dziewczyna pomazała po prostu kartkę kredkami byle jak i dostała 5 praktycznie za nic, a u mnie uznała, że praca jest słaba i postawiła 'tak na zachętę' 5-, mimo, że napracowałam się nad tą pracą i większości się podobała. Ale tak to jest jak ktoś bez wykształcenia cię ocenia... Dziś postaram się znaleźć trochę czasu i porysować, bo mam chęć na to już z tydzień ;p
Kosta - 30-09-08, 18:03

Wszystkim bardzo, bardzo dziękuję :*. Jako że na wychowawczej mnie i kolegę opanował artystyczny nastrój, dokończyliśmy wspólnymi siłami rysunek z tygrysem i smokiem:

I coś powstałego bardzo, bardzo dawno temu, na podstawie mojej ulubionej sceny z udziałem Saska xd:

Specjalnie na prośbę Eden ^^.

arleta117 - 30-09-08, 18:14

2 wersja ze smokiem i tygrysem ładniejsza fajniej kolorki wyglądaja fajne cieniowanie tylko dziwnie się ogon tygrysa konczy ale gittt jest.

rysunek drugi podoba mi sie fajny pomysł i wykonanie.

Kitty_Pup - 01-10-08, 16:44

1 praca na Oekaki. -.-''

madame.hot - 06-10-08, 17:45

Teraz bać się!

Nadchodzi praca 11 letniego dziewczęcia:

Nos i brwi, wiem to moje pięty Achillesowe.

żal.pl NIE! Ja mam dość, chyba się za tą mangę zabiorę porządnie.

[ Dodano: 08-10-08, 14:40 ]
Dobra ale się nie śmiejcie. To moja pierwsza manga.

Jeśli tak to można nazwać ;(

[ Dodano: 08-10-08, 15:03 ]
Głupi aparat, wszstko zepsuł.

miserable - 08-10-08, 15:11

[haha, nie ma]
Crit - 08-10-08, 15:29

Ojaa ojaa to ja XDD
ladnie, ladnie Alu :C ale chce zoabczyc koncowa wersje XD
Kostuch, idz na rysowniczke bo masz talent wielki :<

żółtyananas_69 - 08-10-08, 15:30

rysowane na francuskim w zeszycie od francuskiego, więc wyszło jak wyszło. XD
telefon robi zdjęcia słabej jakości, zresztą i tak nie umiem rysowac, więc możecie się ze mnie śmiać XD

miserable - 08-10-08, 15:37

Crit napisał/a:
ale chce zoabczyc koncowa wersje XD

watpie, ze bedzie bo za <piiiiip> nie umiem narysować nosa ani ust. :c

Ateii, takie oryginalne, komiksowe troche xd

Kosta - 08-10-08, 15:44

Crit napisał/a:
Kostuch, idz na rysowniczke bo masz talent wielki :<

Bardzo dziękuję ;*, niezwykle miło mi to słyszeć.

Miserable, ja również chętnie zobaczę końcową wersję, bo zapowiada się bardzo fajnie ^^.
miserable napisał/a:
watpie, ze bedzie bo za <piiiiip> nie umiem narysować nosa ani ust. :c

Nie martw się, odłóż pracę na kilka dni, a potem wróć do rysunku. To, co za pierwszym razem nie wychodziło, może nagle się udać ;) . Często tak robię i przynosi efekty ^^.

żółtyananas_69 - 08-10-08, 16:53

z tego jestem dumna *-*

miserable - 08-10-08, 17:18

to jest śliczne.
widze, ze rysujesz wg tych metod linii itp. (nie wiem, czy wiesz o co mi chodzi).
o te takie kreski xd
takie slodkie. ;c oczy sa piekne<3

eden - 08-10-08, 17:29

Kosta, pięknie Ci wyszedł ten moment, w którym Lee kopie SasUke *__* *dopiero teraz zauważyła tą pracę...*

Miserable, cudne. Nie moge się doczekać końca ^^"

Ateii, w tym pierwszym rysunku fajnie noga Ci wyszła. Ja zawsze mam z tym największy kłopot. A ten drugi to taki słodki jest ^^ Chciałabym umieć rysować tak, jak wy XD

Kosta - 09-10-08, 05:53

Łiiii! Miwako-chan! Ale ślicznie wyszła *_*. Najlepsze są oczy i te loczki. Słodkie jak cała Miwako ^^.
eden napisał/a:
Kosta, pięknie Ci wyszedł ten moment, w którym Lee kopie SasUke *__* *dopiero teraz zauważyła tą pracę...*

A dziękuję. My to się pod tym względem rozumiemy XD.
[lekkki offtop]A co do Lee. Zauważyłam wczoraj, że jeden typek w YCD miał go na koszulce XD. <już go lubi :{>[koniec offtopu]

Kitty_Pup - 09-10-08, 13:47

Nie pamietam skad robione xd Chyba z komorki, dlatego tak niewyraznie xdd

Tickled. - 09-10-08, 14:00

Kitty_Pup, dosyć ładne ;]].
Ateii, boskie, śliczneżejacieniemogeeee xddd. <333

madame.hot - 10-10-08, 06:09

A kto oceni moję? Poprzednia stronica...
Makoto Sasumu - 12-10-08, 10:47

Ateii, coś mi ta dziewczyna przypomina Miwako :)
Etell, pierwszy rysunek, niestety, ale nie za bardzo się udał. Drugi jest lepszy, ale na pochwały musisz popracować.

Oblivion - 12-10-08, 11:11

Ateii, ale ma śliczne oczy. Swietny obrazek.
madame.hot - 13-10-08, 12:55

Pierwszy to raczej lepiej mi się udał niż drugi
Kitty_Pup - 15-10-08, 17:42

:F

Bura - 21-10-08, 00:09

Troszkę krzywa twarz i nie za bardzo sprecyzowana jej mimika, ale fajne ^^ Ile masz lat tak btw. bo to też się nakłada jakoś na wiek, nee? :3

Ołówek + kredeczki = syf na kółkach (a raczej na łapach)

Dziwnie wyszło, ale jestem w miarę zadowolona xd pomysł, kocio, wykonanie baj mi (c) (r) (b) (e) 8DDDD

miserable - 21-10-08, 19:16

bardzo ciekawe.
jednak nie lubię takiego połączenia kolorów i nie lubię też świecowek, ale i tak mi się podoba. ; D

Bura - 21-10-08, 19:50

To nie świecówki, powiększ XDD
To kredki są XD Z kohinora takie, super są <3 I nie wyglądają jak świecówki XD

A kolory dlatego że Halloween, to coś wytetengującego na oczy postanowiłam skombinować...

eden - 21-10-08, 19:56

Bura, ślicznie <33 Fajny ma kolor futerka ^^,
miserable - 29-10-08, 18:20

[jeje, skasowane]
vcupcake - 29-10-08, 18:53

miserable, erotyczny obrazek XD a czemu ta dziewczyna nie ma ani oczu, ani ust? ; d

Mój joker.. nieskończony jeszcze ; )

Joaś - 29-10-08, 19:07

vcupcake, skąd umiesz tak ładnie rysować? xd
miserable - 29-10-08, 21:35

vcupcake napisał/a:
miserable, erotyczny obrazek XD

nie wiem, czy na plastykę dostaną 5, czy uwagę za pornografię. XD
vcupcake napisał/a:
a czemu ta dziewczyna nie ma ani oczu, ani ust? ; d

bo to było zdjęcie "w trakcie" rysowania, teraz już są - ale aparat padł. xd
*ups, skleroza* wzorowałam się na tym: http://faile35.deviantart.com/art/Vampire-33687028 jednak moje jest gorsze. xd

vcupcake, oko za blisko nosa - wygląda jak cyklop. xd ale fajny ten batman na karcie. :<

vcupcake - 29-10-08, 21:58

miserable, ten batman właśnie jest tak jeszcze byle jak XDD , a oko to jakoś tak na obrazku też blisko jest.. myślę, że jak skrócę tą kreskę od nosa to będzie lepiej, postaram się pokazać obrazek po skończeniu ; P
Joanna, hah XD

miserable - 30-10-08, 07:22

[ni ma]

wersja skończona. Wiem, że nie ma dłoni - ale męczę się z nią do dzisiaj. >.<
wiem, że za mało ekspresji i uczuć (przynajmniej u NIEJ).
Cieniować i kolorować to ja nie umięę (specjalnie tak napisałam xd) - dlatego ma taki brzydki ee... mankiet! (garnitury, żaboty, mankiety i inne - na co komu tego tyle o.O)
no ale z włosów jestem dumna jak mało kto - myślałam, że wyjdą brzydsze.
W kopii "do szkoły bo Ali żal oddawać" dorysowałam krew, zrobiłam mniejszy dekolt (xd) i w ogóle włosy wyglądają jak mop, ale geez - ja mam lepszą wersję. D:
to tyle. : D

Aqualatique - 30-10-08, 10:54

Postanowilam dac tu jeden z moich rysunkow ... ;p Nie mam talentu, ale cwicze. Ten rysunek akurat to jeden chyba z tych mniej udanych, brzydki nos (wystajacy), nieproporcjonalnosc... Dosc gadania ! :P :P:P

Miserable - fajny pomysl z tym wapirkiem :P P

vcupcake - 30-10-08, 15:20

miserable, a Pani z plastyki nie oddaje Wam rysunków? : >

Mój efekt nudy ; D Miało to być coś w formie młodej Matki Boskiej ; DD

miserable - 30-10-08, 15:27

vcupcake napisał/a:
miserable, a Pani z plastyki nie oddaje Wam rysunków? : >

nie, chamica. ;c xd
btw, to bylo ja jakis szkolny pseudo konkurs z okazji halloween, jutro beda wyniki. ; d

vcupcake, ta praca jest swietna. Lubie rysunki robione takim stylem jakby 'zmeczonych ludzi' (nie wiem jak to okreslic).

obecnie pracuje nad kolejnym rysunkiem, w miare takiej samej tematyki jak poprzedni. xd

vcupcake - 30-10-08, 15:35

miserable, nie rozumiem dlaczego nauczycielki z plastyki nie oddają prac, przecież i tak je później wyrzucą XD
no to pochwalisz się które miejsce zajęłaś : D

może tak od niechcenia narysowane? ; >

czyli wampir? <3

miserable - 30-10-08, 16:34

vcupcake napisał/a:
może tak od niechcenia narysowane? ; >

czyli wampir? <3

em, nie rozumiem xd

tzn. wiem co pisze, ale nie rozumiem dlaczego od niechcenia? ;o

Aqualatique - 30-10-08, 16:40

Wiem, okropne stopy ;oo

vcupcake - 30-10-08, 16:44

Venus, co robi ta dziewczyna? wyobraź sobie teraz, że zobaczyłabyś taką realną osobę i jak ona by wyglądała XD
Aqualatique - 30-10-08, 16:52

vcupcake napisał/a:
Venus, co robi ta dziewczyna? wyobraź sobie teraz, że zobaczyłabyś taką realną osobę i jak ona by wyglądała XD

Nie chcialo mi sie rysowac tla, wiec ;d Rzuca bukiet roz do trumny ;oo Ogolnie rzecz biorac to rysowalam pod wplywem mojej bujnej wyobrazni XD

Kosta - 30-10-08, 17:18

Venus, ciekawa praca, podoba mi się sukienka. ^^
Miserable, strasznie fajny rysunek. Nietypowa tematyka, śliczne wykonanie. Włosy rzeczywiście wyszły Ci świetnie *-*.
Vcupcake, obydwa rysunki bardzo mi się podobają. Tylko w tym pierwszym coś tak z okiem nie gra. xd

Po długim okresie letargu zmobilizowałam się i złapałam za ołówek. XD

To takie coś koło nosa nie było zamierzone ;c. Cholerstwo za nic nie chciało zejść. XD

żółtyananas_69 - 30-10-08, 17:21

KOSTA naucz mnie tak rysowaaaaaać <3<3<3
przepraszam za capslocka XD
(tylko dlaczego Ichigo nie ma stopy? O.OOOOO)

Venus, przydałoby się tło, albo przynajmniej cokolwiek żeby ona nie wyglądała jakby latała XDDD

Aqualatique - 30-10-08, 18:15

Ateii napisał/a:

Venus, przydałoby się tło, albo przynajmniej cokolwiek żeby ona nie wyglądała jakby latała XDDD

Oj no bo nie umiem rysować tła, o XD

eden - 30-10-08, 18:38

Venus, fajne. Kiecka super, ja chyba nigdy nie nauczę się ubrań rysować : ( XD

Kosta, pięknie Ci Ichi wyszedł *-* Ale czy mi się wydaje, czy on ma za małą dłoń?

Kosta - 30-10-08, 18:44

Ateii napisał/a:
(tylko dlaczego Ichigo nie ma stopy? O.OOOOO)

Bo nie chciało mi się kończyć rysunku. ;c (ale o tym ciiii... XD)

eden napisał/a:
Ale czy mi się wydaje, czy on ma za małą rękę?

Powinno być bardziej widoczne zgięcie w łokciu, ale nie wyszło XD. Przez to, że jest zgięta wydaje się krótsza.
eden napisał/a:
Kosta, pięknie Ci Ichi wyszedł *-*

Dziękuję ;*

miserable - 30-10-08, 18:52

[skasowane]

hm, sprzed chwili. Nie wiem co zrobić z rękoma, jaką fryzurę i w ogóle. :{
czemu nie potrafię rysować dłoni? D:

Aqualatique - 30-10-08, 18:57

Ale krągłe kształty ;dd Ogólnie chyba z tego wyjdzie niezła praca xD Na razie ma fajną sukienkę :P P
Hidney - 30-10-08, 19:16

miserable, no nie wyświetla mi się, no. :{
Ale za to poprzednia praca świetna. *-*
Kostuch, cudaśne. *-* Jak wszystkie twoje rysunki. :}
Venus, ciekawe.^^

ja tam coś ostatnio też bazgrałam, ale mi sie nie chce wstawiać na kompa. :< XD

edit: o. :o już mi sie wyświetla. *________* ładnie. ale rzeczywiście okrągłe kształty. xd artystka rośnie. :}

eden - 30-10-08, 19:23

Oj tam, czepiacie się, ze okrągłe kształty. Jakby był wieszak, to by było gorzej. A tak jest pięknie *___*
Aqualatique - 30-10-08, 19:28

Haha , rysunek pt. ,, Pogoń za złotą Rybką '' :D

eden - 30-10-08, 19:30

Strasznie ciemne te zdjęcia.
Piękna.. ryba <33 XD
Nie no, rysunek bardzo fajny ^^

Aqualatique - 30-10-08, 19:38

Cytat:
Strasznie ciemne te zdjęcia.

Coś mi się w apracie fot. zwaliło;[[

_Green - 30-10-08, 19:46

jakoś tak. zainspirowane tematyką halloween. xd
cegieł mi się dokańczać nie chciało, i ręce za cienkie. ale ten rysunek potraktowałam bardziej jako 'eksperyment' ;)

Aqualatique - 30-10-08, 19:51

_Green napisał/a:
'eksperyment'

To bardzo udany eksperyment ;) )

Kosta - 30-10-08, 19:58

_Green, ale fajne *-*. Podoba mi się, takie klimatyczne.

Dobra, nie wierzę, że to tu daję. Praca na biologię o tematyce antynikotynowej. Rysunek, o którego zrobieniu przypomniałam sobie w środku nocy w przeddzień zdawania prac. Nie wiadomo o co chodzi i na dobrą sprawę tylko kwiatek mi jako tako wyszedł XD. Pośmiejcie się ze mną <3

eden - 30-10-08, 20:26

_Green, fajnie wyszedł ten rozmazany makijaż. Trochę się przechyliła, ale i tak jest mi się podoba ^^

Kostuch, to to płuca są? XD Fajna róża

Szaszłyk - 30-10-08, 20:33

Kosta, napisałaś 'co wybierace' nie wybieracie :<
ogólnie praca boooska! strasznie mi się podoba!

a Greenka praca mi tak w kit leży
w sumie nic bardzo ciekawego
chociaż babka ma super fryzurę :}
i cień też fajny, ale czemu skierowany w takim dziwnym kierunku?

Joaś - 30-10-08, 20:35

Kostuch napisał/a:
Nie wiadomo o co chodzi

Ja, ja potrafię to zinterpretować *macha ręką imitując zgłaszanie się*
Lewe płuco jest zdrowe i pokazujesz to pełnymi życia kwiatami, a po prawej - wręcz odwrotnie, dlatego kwiatki więdną. Przesunęłabym trochę papierosy w lewo i byłoby genialnie xd

Jejku, czy mi się wydaje, że dzisiaj już dwie lub trzy strony tematu zostały zapełnione?
Wenę twórczą wszyscy mają! xd

Kosta - 30-10-08, 20:46

shashlyk napisał/a:
Kosta, napisałaś 'co wybierace' nie wybieracie :<

Tam jest napisane "co wybierasz". Ale każdy zawsze inaczej interpretuje moje hieroglify XD <ma najbardziej zryty charakter pisma w klasie ;c>

shashlyk napisał/a:
ogólnie praca boooska! strasznie mi się podoba!

A bardzo dziękuję ^^
Joanna napisał/a:
Lewe płuco jest zdrowe i pokazujesz to pełnymi życia kwiatami, a po prawej - wręcz odwrotnie, dlatego kwiatki więdną. Przesunęłabym trochę papierosy w lewo i byłoby genialnie xd

Pierwsza osoba, która wiedziała o co chodzi *-* <może to dla tego, że mam wyjątkowo durną klasę XD>

_Green - 31-10-08, 07:09

shashlyk napisał/a:

i cień też fajny, ale czemu skierowany w takim dziwnym kierunku?

i właśnie, w rysowaniu cieni mam największe braki. XD
a Kostuch - fajny pomysł, bardzo mi sie podoba. i fajnie przedstawione.
a co do napisu to ja też byłam śmiertelnie pewna, że tam jest 'co wybierace'. XD

Aqualatique - 31-10-08, 16:53

Nie Kostuch, bo ja też się domyśliłam !! !! :p Ogólnie rzecz biorąc miałaś super pomysł z tym rysunkiem !! !!
Joaś - 01-11-08, 17:16

W przeciwieństwie do Kosty nie lubię rysować szczegółowych rysunków, gdyż to mnie wykańcza psychicznie xd
Takie zwykłe machnięcia ołówkiem lubię ;]
Dlatego chyba nigdy nie stworzę człowieka, tylko jakieś takie postacie, albo naturę xd

Wymyślone i narysowane dosłownie przed sekundą.

Eryk i... nazwijmy go Bezimienny.

Oblivion - 01-11-08, 17:30

Ten drugi...cudowny, Eryk również wymiata ;]
vcupcake - 01-11-08, 17:42

Eryk <3 hahah XD
eden - 01-11-08, 17:50

Eryk i Bezimienny.. Nie no, świetni XD Trzeba by Bezimiennemu imię wymyślić *.*
Aqualatique - 01-11-08, 17:55

no to jego imie to Bezimienny XD
Anasta - 01-11-08, 19:16

Oni są cudowni normalnie xD
Ale takie bazgrołki są najfajniejsze. Nigdy nie wiadomo,co z tego będzie.. :shifty:

Aqualatique - 01-11-08, 19:20

Zainspirowane rysunkami deviantartu :

[ Komentarz dodany przez: Joanna: 01-11-08, 23:00 ]
Proszę nie rozszerzać strony ;]

eden - 01-11-08, 20:12

Venus, pięknie <33 Tylko wygląda, jakby spadała z tej.. huśtawki (?) Ale nie zwracamy uwagi na szczegóły XD
Aqualatique - 01-11-08, 20:18

Dobra, zaraz spadnie i się połamie, niech Ci bedzie XD :PPPPPP
lovefox - 01-11-08, 20:22

co masz na mysli pisząc "Zainspirowane rysunkami deviantartu"

poza tym to słabe raczej

Aqualatique - 01-11-08, 20:24

lovefox napisał/a:
oza tym to słabe raczej

dziękuję za szczerość ;) ) przyda mi się ;d

lovefox napisał/a:

Hm, nie umiem tego dokładnie określić :d Sięgnij po słownik języka polskiego i poszukaj słowa 'inspiracja' :D To tak jakby dało mi wenę, takie natchnienie żeby coś narysować XD

Szaszłyk - 01-11-08, 20:51

Venus napisał/a:

lovefox napisał/a:

Hm, nie umiem tego dokładnie określić :d Sięgnij po słownik języka polskiego i poszukaj słowa 'inspiracja' :D To tak jakby dało mi wenę, takie natchnienie żeby coś narysować XD

to raczej było pytanie, czy wzięłaś jakiś rysunek i później rysowałaś coś na jego wzór, czy widziałaś tryliard i je jakoś połączyłaś czy po prostu po obejrzeniu zaświtał Ci taki pomysł w głowie, jednak nie jest podobny do żadnej pracy z da?

wg mnie kiepskie. jest źle przestrzennie zrobione - pani wygląda jakby spadała, jej parasolka jakby się wygięła w drugą stronę. po za tym brak cieni, jest krzywo.
no i najbardziej zastanawiające (przynajmniej mnie to bardzo intryguje) - co tam robi to oko?!
{które w dodatku ma dziwne, nienaturalne rzęsy i jakąś kreskę nad sobą}
i ogólnie nic zbyt ciekawego.

Joaś - 01-11-08, 21:58

shashlyk, prosiłabym również o ocenę mojej pracy, na poprzedniej stronie. ;]

Venus napisał/a:
no i najbardziej zastanawiające (przynajmniej mnie to bardzo intryguje) - co tam robi to oko?!

Mnie również to ciekawi.

A mogę zobaczyć tą inspirację?
Ogólnie twarzyczka ciekawa, tylko całość nie bardzo współgra.

Bezimienny jest sam, sam na całym bożym świecie.
Praca średnia, ale oddaje mój teraźniejszy stan emocjonalny. ;/

Mój kciuk jest wielkości tej wysepki, trudno mi było cokolwiek zetrzeć.

Szaszłyk - 01-11-08, 22:10

Joanna napisał/a:
shashlyk, prosiłabym również o ocenę mojej pracy, na poprzedniej stronie. ;]

średnio mam co oceniać, bo tam prawie nic nie ma. ot, rysunek, którego wykonanie trwało nie dłużej niż minutę czy dwie. w dodatku banalne, nudne, niezbyt staranne i często spotykane. sama narysowałam chyba z 50 prawie identycznych w moim życiu.
wstawienie ich i ocenianie - więcej zachodu niż to warte.
po prostu takie tam bazgroły.

{DODANE po tym, jak dałaś kolejny rysunek}

"Pan Bezimienny blablablabla"
w sumie mały ten jego świat. i dość... niestaranny. drzewo cholernie kanciaste, słońce mało świeci (tylko dwa promyczki...), jego cień zupełnie bezkształtny. i jeszcze coś, co wygląda jak odwrócony cylinder i chce spaść na jego drzewko. biedne, kanciaste drzewko. ciekawe, jak poradzi sobie z jego stratą pan B... może poskakać po kanciasto - okrągłych chmurkach albo zakopać się w ziemi, która jest tak płytka, że nawet nie zrobiłby sobie wystarczająco dużej dziury. ojej, biedny pan B.

kolejny rysunek nuuudny jak... hm, jak w sumie nie wiem co. nic mi nie przychodzi do głowy.
no, w każdym razie nudny, bez polotu i czegoś ciekawego, przykuwającego uwagę.
ot, kolejny bazgrołek który zabijał chwilę nudy.
{to była niezwykle nudna śmierć}

Joaś - 01-11-08, 22:15

shashlyk napisał/a:
w dodatku banalne, nudne, niezbyt staranne i często spotykane. sama narysowałam chyba z 50 prawie identycznych w moim życiu.

Nudne? To mnie uraziło.
To, że nie męczyłam się nad tym godzinami, to znaczy, że jest nic nie warte?

A mogłabym te Twoje bazgroły zobaczyć? Bazgroły, nie te lepsze, starannie wykonane prace. ;]

Kosta - 01-11-08, 22:18

Venus, hmm ciekawy rysunek. To oko faktycznie jest zastanawiające.
Joanna, drugi z poprzedniej strony mnie rozwalił ;c

Joanna napisał/a:
W przeciwieństwie do Kosty nie lubię rysować szczegółowych rysunków, gdyż to mnie wykańcza psychicznie xd

Ten nawyk kiedyś mnie zgubi. Przynajmniej tak twierdzi nauczyciel plastyki. Od teraz będę rysować tylko patyczakowe ludki. XD

Kaoru:

PS. Wcześniej jednak chyba do grobu doprowadzi mnie Imageshack, przez którego prawie trafił mnie szlag.
PPS. W powiększeniu lepsze ;p
Proszę o oceny XD

Szaszłyk - 01-11-08, 22:25

Joanna napisał/a:

A mogłabym te Twoje bazgroły zobaczyć? Bazgroły, nie te lepsze, starannie wykonane prace. ;]

nie wiem, czy satysfakcjonowały by Cię moje rysunki typu "kot z nogami poprzyklejanymi do głowy" albo ludziki podobne do pana B. i Eryka.
i nie, nie mogę Ci ich pokazać bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się robić im zdjęć/skanować.
i zastanawia mnie, po co chcesz je obejrzeć? i co byś chciała zobaczyć? żeby powiedzieć, że moje bazgroły nie są lepsze od Twoich (nie, nie są i nigdy tego nie powiedziałam. i dlatego nie wywlekam ich na światło dzienne) albo w sumie nie wiem po co innego.

Dodane; do Kostuchny
#1 fajne, mi się ta szczegółowość podoba. zrobiłabym jednak coś z okiem, żeby było takie wiesz... takie Eye of the tiger : D i bym mu jakąś ofiarę narysowała, było by jeszcze ciekawiej
#2 spróbuj z tinypic.com jeśli Cię imageshack wkurza.

Joaś - 01-11-08, 22:35

shashlyk napisał/a:
zastanawia mnie, po co chcesz je obejrzeć? i co byś chciała zobaczyć?

Bo lubię oglądać bazgroły ;] Skoro mówisz, ze masz ich dużo, to chętnie bym je zobaczyła.
Nie wiem, po co te spekulacje. Nie muszę się dzięki Tobie dowartościowywać ;]

Kostuchno, to na pewno ołówek? Praca wygląda ja kolorowanka - takie równie linie i w ogóle wszystko prościutkie i dokładne ;]

Kosta - 01-11-08, 22:45

Joanna napisał/a:
Kostuchno, to na pewno ołówek? Praca wygląda ja kolorowanka - takie równie linie i w ogóle wszystko prościutkie i dokładne ;]

A dziękuję, owszem, to ołówek. Tylko na zdjęciu tak dobrze się prezentuje, normalnie nie jest to takie równe, a całość jest umazana porozcieranym niechcący ołówkiem. XD

shashlyk napisał/a:
#1 fajne, mi się ta szczegółowość podoba. zrobiłabym jednak coś z okiem, żeby było takie wiesz... takie Eye of the tiger : D i bym mu jakąś ofiarę narysowała, było by jeszcze ciekawiej

Z tą ofiarą dobry pomysł, ale chyba kartki mi już nie starczy. A nie chcę podtykać mu jakiegoś zająca mizernego. xd

Szaszłyk - 01-11-08, 22:46

Joanna napisał/a:
shashlyk napisał/a:
zastanawia mnie, po co chcesz je obejrzeć? i co byś chciała zobaczyć?

Bo lubię oglądać bazgroły ;] Skoro mówisz, ze masz ich dużo, to chętnie bym je zobaczyła.

napisałam, że narysowałam ich dużo - nie oznacza to, że wszystkie trzymam w domu na przechowaniu ; )
a, i dopiero zauważyłam Twoje pytanie
Cytat:
To, że nie męczyłam się nad tym godzinami, to znaczy, że jest nic nie warte?

żeby nie było - nie napisałam tego. jeśli ktoś potrafi w 3 minuty stworzyć coś godnego uwagi i na poziomie - docenię to. głównie dlatego, że dla mnie liczy się efekt. a jeśli ktoś jeszcze robi coś super w szybkim tempie - jestem pod wrażeniem.
no ale jeśli mi ktoś daje takiego bazgrołka, to czemu ja mam go podziwiać? nie podoba mi się, jest nieciekawe i w dodatku robione "na szybko" - nie ma nic do chwalenia.
a to, że może ma dla Ciebie wartość sentymentalną, może jest dla Ciebie zabawne - nie musi być takie dla mnie.

A, i Kostuchno - ma prawą, przednią łapę ten tygrys za krótką chyba :<

[ Komentarz dodany przez: Joanna: 02-11-08, 00:03 ]
Racja ;]

[ Komentarz dodany przez: Joanna: 02-11-08, 00:04 ]
Odnośnie ostatniego zdania kierowanego do mnie xd

Aqualatique - 02-11-08, 09:01

Po prostu wcześniej sobie rysowałam jakieś oko, po chwili narysowałam tą babkę , a na zdjęciu akurat mi go złapało :p

zainspirowane tym : http://blackeri.deviantar...la-Sky-67965371

Ale z tego co widze to niezbyt sie spodobalo ;d Ech, wazne, ze ja jestem z tej pracy zadowolona :)

Edit: kolejna praca. Babka wyszła prawie bez nosa a ręce tak byle jak. : d

Joaś - 02-11-08, 10:51

Znów mi się twarz strasznie podoba, a reszta to taka niedokładna. Ale te Twoje twarze, jej, coś w sobie mają ;]
Aqualatique - 02-11-08, 11:39

Heh, dziękuję :p Niedługo znów coś dam :d
Szaszłyk - 02-11-08, 14:03

mnie się nie podoba. pomysł może i niezły, ale wykonanie kiepskie. twarz tej kobity jest dziwna (prawie nie ma nosa, nad powieką jest brew wygięta w dół, w ogóle ma jakieś dziwny kształt), spódnica jest za długa w porównaniu do reszty ciała, jakaś dziwna maziajka na plecach (nie wiadomo co to i po co to tutaj), "kręgosłup", ręce obrócone w nienaturalny sposób i brak cieniowania.
i usta. znalazły się tu przypadkiem (jak oko), czy też zrobione specjalnie?

Aqualatique - 02-11-08, 15:30

Przypadkiem :d
shashlyk napisał/a:
spódnica jest za długa w porównaniu do reszty ciała

Bo miała taka być.

shashlyk napisał/a:
jakaś dziwna maziajka na plecach

nie można się domyśleć? Tatuaż ; oo

edit:

coś w stylu manga :p

Szaszłyk - 02-11-08, 15:41

Venus napisał/a:
Przypadkiem :d
shashlyk napisał/a:
spódnica jest za długa w porównaniu do reszty ciała

Bo miała taka być.

shashlyk napisał/a:
jakaś dziwna maziajka na plecach

nie można się domyśleć? Tatuaż ; oo

nie chciałabym mieć takiego tatuażu. wygląda na nieprzemyślany, niestaranny, na chybił trafił.
a co do spódnicy - dlaczego miała być taka długa? jak na moje proporcjonalna by wystarczyła, nawet lepiej by wyglądała.

co do nowego to się nie wypowiadam bo się nie znam na mandze. kolory mi się podobają tylko.

Aqualatique - 02-11-08, 16:26

shashlyk napisał/a:
a co do spódnicy - dlaczego miała być taka długa? jak na moje proporcjonalna by wystarczyła, nawet lepiej by wyglądała.

bo ja tak chciałam, lubię tak rysować ;]

Cytat:
nie chciałabym mieć takiego tatuażu

może ja bym chciała ;) )

Otoshi - 02-11-08, 16:36

Venus, jeśli ty to nazywasz mangą, to powiem tak:
KURCZE BLADE, CO TO JEST ZA G?!
(przepraszam za capsa)
Wcale mi to nie przypomina mangi, twarz jest nieproporcjonalna do reszty ciała - nie, nie, nie. Musisz jeszcze poćwiczyć. Btw. ile masz lat? Bo poziom rysunków zależy także od wieku.

Aqualatique - 02-11-08, 16:38

Otoshi napisał/a:
Venus, jeśli ty to nazywasz mangą, to powiem tak:

Po 1 powiedziałam, że to jest coś koło mangi (haloo, czytaj uważnie) . Poza tym bardzo mnie urazilas mowiac ' co to za g' (mialas na mysli g.wno ? )

A wieku nie podam .

miserable - 02-11-08, 16:42

Otoshi napisał/a:

pokaż nam swoje rysunki. :]
Otoshi napisał/a:
Venus, jeśli ty to nazywasz mangą,

złotko, pokaż nam mangę w swoim wykonaniu.

Rozumiem, krytyka. Ale z łaski swej do jasnej ciasnej opanuj się, i nie "besztaj" ludzi. o.O

Rysunek w prawdzie nie idealny i wygląda na takiego "lekcyjnego" czyli narysowany z serii "Nudzi mi się na polskim". Sama dziewczynka wygląda na słodką. xd
Widziałam wiele, o milion razy gorszych rysunków - nie przejmuj się i ćwicz!

Aqualatique - 02-11-08, 16:44

Cytat:
Widziałam wiele, o milion razy gorszych rysunków - nie przejmuj się i ćwicz!

Ech, no dziękuje, wreszcie spotkalam sie z kims, kto mnie troche podniosl na duchu, ale jednoczesnie wyrazil o tym swoje zdanie. Na jakis czas przestane rysowac, stracilam wene i czuje, ze jeszcze dlugo nie powroci :p:P

Paskuda - 02-11-08, 16:52

Venus, posty tego typu jakie napisała Otoshi, powstają głównie z zazdrości. Naprawdę ładnie namalowałaś tą dziewczynę, ma piękne niebieskie oczęta. Więc nie przejmuj się i maluj dalej.
Katherinaa - 02-11-08, 17:00

Super rysunek ładnie rysujesz!! :D
Kosta - 02-11-08, 17:09

Ekhm, możnaby prosić o nieco poważniejszą dyskusję?

Venus, co do Twojej ostatniej pracy - nie podoba mi się kształt twarzy, usta zą w złym miejscu, to psuje odbiór.
I taka mała rada ode mnie: zanim umieścisz jakiś rysunek popracuj nad nim trochę dłużej, zostaw na trochę i przyjrzyj mu się ponownie. Wtedy na pewno wyłapiesz miejsca wymagające poprawki, co da lepsze efekty. Nie załamuj się i twórz dalej. Musisz być przygotowana na krytykę.

Iiii... Efekt niedzielnej nudy. Dysproporcje zamierzone.

PS. W powiększeniu lepsze.
PPS. Nie mam pojęcia czemu zdjęcia tak źle wyszły. o.O
Proszę o opinie ;)

eden - 02-11-08, 17:19

Kostuch, popadam w coraz większe kompleksy XD Piękne *-* Fajny ma strój. Jestem ciekawa, ile czas zajął Ci ten rysunek? XD"
Weź kiedyś nakręć filimk, jak rysujesz ^^"

Szaszłyk - 02-11-08, 18:55

Venus napisał/a:

Cytat:
nie chciałabym mieć takiego tatuażu

może ja bym chciała ;) )

ktoś wytatuował sobie na czole "jeb*ć sąd", inny sobie walnął motylka na tyłku.
ja tylko mówię, że tatuażu, który wygląda na taki "na odwal" bym sobie nie zrobiła ;)

Cytat:
złotko, pokaż nam mangę w swoim wykonaniu.

Rozumiem, krytyka. Ale z łaski swej do jasnej ciasnej opanuj się, i nie "besztaj" ludzi. o.O

nie musi pokazywać swoich prac, żeby krytykować innych. czy to, że nie umiesz namalować czegoś pokroju Mona Lisy oznacza, że ten obraz musi Ci się podobać? Nie. Tak więc przestańcie mówić "pokaż swoje prace, jeśli prace innych Ci się nie podobają" bo to do niczego nie prowadzi.

miserable - 02-11-08, 19:00

shashlyk napisał/a:
Tak więc przestańcie mówić "pokaż swoje prace, jeśli prace innych Ci się nie podobają" bo to do niczego nie prowadzi.

Może i tak, ale skoro jej się nie podobają i uważa, że robi lepiej niech pokaże.
Pomijając fakt, że zamiast obrażać ją i jej prace powiedziałaby, nad czym ma popracować. Ale nie, po co się wysilać.

Joaś - 02-11-08, 19:02

shashlyk napisał/a:
Tak więc przestańcie mówić "pokaż swoje prace, jeśli prace innych Ci się nie podobają" bo to do niczego nie prowadzi.

Zgodzę się. Krytykować może każdy. Krytykuje każdy.

Kosto, rzeczywiście kiepska jakość. postaw włączoną lamplę przy robieniu zdjęć, albo ustaw tryb makro. Podoba mi się strój, reszta - nie bardzo.

Szaszłyk - 02-11-08, 19:09

chyba mam coś ze wzrokiem, bo za Chiny Ludowe nie mogę dopatrzyć się miejsca, w którym Otoshi napisała, że umie lepiej rysować.
napisała też, że twarz jest nieproporcjonalna (co powinno się czytać jako "popracuj nad proporcjami twarzy"), i że nie przypomina to mangi ("jeśli chcesz rysować mangi, zobacz jak ona wygląda"). co więcej mogła napisać Venus jako poradę?
ale żeby nie było - zachowała się trochę niegrzecznie (co może znaczyć o jej wybuchowości, ale nie przesadzajmy i nie traktujmy tego jako wielką obelgę!).

Makoto Sasumu - 02-11-08, 20:32

Oto mój rysunek:

Przedstawia on Rue (po lekkim przedłużeniu włosów xD Zagalopowałam się...). Wczoraj babka gadała z moimi rodzicami, że niby mam talent itp. że powinnam go kształcić i chodzić na jakieś zajęcia...Nie mogę się zdecydować. WIęc, bardzo proszę, napiszcie, czy nadaję się na jakieś "wyższe dokształcanie". Chodzi tylko o baletnicę, ba tło robine było na "odwal się".
Ms to skrót od Makoto Sasumu, a Olka, jak zapewne wiedzą niekórzy, to moje imię.
Pozdrawiam i proszę o krytykę.
P.S. Zdjęcie po kliknięciu powiększy się. Nie umiałam bardziej zmniejszyć. Jakość kiepska, nowy skaner wszystko srzchranił.

eden - 02-11-08, 20:47

Makoto Sasumu, ona jest trochę.. nieproporcjonalna- ma za duzą głowę w porównaniu do reszty ciała. Wydaje mi się, ze ma za chude nogi, ale stopy narysowałaś jej po prostu pięknie. Ma nierówne ramiona. Musiałabyś trochę popracować nad rękoma. *powiedziała ta, co rysować nie umiała, i nie umie XD*
Jeśli chcesz chodzic na te zajęcia, i masz czas, to idź. ^^"

Makoto Sasumu - 02-11-08, 21:08

Zawsze miałam problem z głową i rękoma. Po prostu zawsze wychodzi mi łeb na pół kartki xD Ale bardzo dziękuje za krytykę :)
Joanna ma jakiś talent. Nie rysowała zapene długo i starannie, ale żeby narysować takiego ludka w śmieszny sposób trzeba coś mieć.
Kostuch rysuje najlepiej. Świetnie, po prostu idealnie.
Pozdrawiam, jęsli można by było, skomentujcie jeszcze ten bazgroł z góry xD

Joaś - 03-11-08, 08:33

Makoto Sasumu napisał/a:
Joanna ma jakiś talent. Nie rysowała zapene długo i starannie, ale żeby narysować takiego ludka w śmieszny sposób trzeba coś mieć.

O, dziękuję. Może gdybym ten rzekomy talent potrafiła wykorzystać coś by z tego było...
Ale nikt we mnie nie wierzy xd

Makoto Sasumu, oto rysunek w pomniejszeniu:
http://i34.tinypic.com/8wcigo.jpg
Głowa rzeczywiście nieproporcjonalna, jest kilka niedociągnięć (jak ręce), uda też za chude, ręce takę hm..
Ale! To czepianie się szczegółów. Jeżeli chciałaś narysować postać rzeczywistą to tak, nie wyszło Ci, ale mi się rysunek podoba, bo ma coś takiego w sobie, a ta duża głowa z drugiej strony dodaje uroku. ;] Szkoda tylko, że nie ma cieniowania...

Makoto Sasumu - 03-11-08, 10:27

Joanna, dzięki za pomniejszenie :) To miała być posatć z anime, ale wyszła tak jakoś nijako, ani realnie, ani mangowo. Nyślę, że masz talent, Asiu. Znakomicie wychodzą ci takie rysunki, jakie ja mam na końcu zeszytu od matmy (czy jest coś nudniejszego niż te cholerne potęgi?!). Natomiast ja nie narysowałabym tak rozbrajającego bazgroła xD One wymiatają, w szczególności Bezimienny na wielkim świecie.
Pozdrawiam.

eden - 03-11-08, 14:42

<było i się zmyło>

Dwa z moich (chyba?) najlepszych rysunków.
Wiem, okropne, potem usunę XD

Edit: co do pierwszego rysunku- mój skaner troche za bardzo go wydłużył.. ^^"

Makoto Sasumu - 03-11-08, 14:45

Rysunki mogą być, ale dziewczyna ma małą głowę i jest za długa. Pyszne podbicie, też bym takie chcaiłam, mogłabym wtedy tańczyć na pointach, a nie cały czas na baletkach. Nogi s za chude, spódnica za obszerna. Ale praca ładna, wygląda na pracę dziewczynki w moim wieku (dziewczynki są zwykle bardziej uzdolnione niż chłopcy)
Bura - 03-11-08, 17:01

Eden, strasznie podoba mi się fryz tej drugiej dziewczyny <3. Popracuj trochę... i pokoloruj tą pracę.... bo coś mi się wydaje, że wyglądałaby ciekawie w kolorach :3

Bura kocha rysować kotki we krwi <3. Rysowane z tęsknotą za bliskimi, za Polską, w dodatku w złym humorze.... D:

Aqualatique - 03-11-08, 17:12

Śliczny rysuneek ; ooo Ale wolałabym, żebyś rysowała kotków bez krwi, w kazdym badz razie pomysł fajny :d
Agathe - 03-11-08, 17:22

Drugi rysunek bardzo mi się podoba, eden! Wygląda tak... artystycznie, chociaż nie wszystko jest równe :)

Bura strasznie podoba mi się ten kociak ;)
Nigdy bym takiego nie namalowała..

Za to namalowałam to:

Wydaje się trochę nieproporcjonalna, ale realnie taka nie jest.

nathalie - 03-11-08, 17:36

Boże, jak wy ślicznie rysujecie XD

a oto moje bazgrołki z kółka angielskiego, to nie jest najlepsze co potrafię narysować, bo nabazgrałam to w jakieś 2 minuty, daję ten rysunek bo na kółku tak mnie rozbawił, że nie wyrabiałam ze śmiechu - "trupek z afro tańczący elektirik boogie XDDD"

Aqualatique - 03-11-08, 17:37

Szczerze mówiąc nic nie mogę zobaczyć na tym rysunku, może tylko jakieś patyczaki XD
eden - 03-11-08, 18:26

Bura napisał/a:
Popracuj trochę... i pokoloruj tą pracę.... bo coś mi się wydaje, że wyglądałaby ciekawie w kolorach :3

Jak ją pokoloruję, to pewnie ją zepsuję XD Ale się postaram ^^"

Bura, piękny kotek *-* Nawet nie przewszkadza ten sztylet w jego boku XD
Agathe, ona ma chyba troszeczkę za grube kolano, ręka cudnie narysowana *-*
Sponsorka, przyjrzałam się, i widzę tylko kościotrupki z afro XD Fajne XDDD

nathalie - 03-11-08, 19:01

Kolejny mój bazgrołek, który rysowałam przed chwilą XD

i pokolorowane :

Wiem, że nieudane, ale chciało mi się rysować XD

Aqualatique - 03-11-08, 19:06

Troche krzywe nogi i znieksztalcone rece, ale kolorowe od razu ladniej wyglada i ogolnie rzecz biorac podoba mi sie !! :)
eden - 03-11-08, 19:17

O, Mia z Pamiętnika Księżniczki *nr. 4 XD* Ostatnio znowu to czytałam. Lepiej wygląda pokolorowane ^^"
nathalie - 03-11-08, 19:24

dziękuję, nie spodziewałam się, że spodoba się wam <3, tak przy okazji nie umiem rysować rąk i nóg, ale to chyba mały szczegół XDDD
eden - 03-11-08, 19:54

Sponsorka napisał/a:
nie umiem rysować rąk i nóg

Ja też, ale bardziej :<< XD
Nie no, poznałąbym nawet, ze to Mia *osoba, która przeczytała PK4 e dwa razy XD*

Otoshi - 03-11-08, 19:56

Miserable, mogłabyś z łaski swej mnie nie obrażać?
Ja w przeciwieństwie do wielu osób swoich rysunków raczej nie prezentuję - korzystam z krytyki osób, które się na tym znają lepiej ode mnie.
Wybuch pewnie dla wielu osób wydaje się nie na miejscu (dawno takiego nie miałam), ale ostatnio mam parę problemów. I żeby nie było - nie tłumaczę się ze swojego zachowania, po prostu podaję powód i nie chcę, żeby ktoś się nade mną żalił.

miserable - 03-11-08, 19:58

Otoshi napisał/a:
Miserable, mogłabyś z łaski swej mnie nie obrażać?

pokaż mi fragment, gdzie Cię obrażam. (wyzywam, mieszam twoje zdanie z błotem itp.)

Bura - biedny kot. ;c xd
Sponsorka, włosami trochę zepsułaś pracę. Ale w sumie takie hm, komiksowe? xd Nie wiem jak to określić.

Joaś - 03-11-08, 20:40

Właśnie dotarło do mnie, co napisała wcześniej shashlyk. Będę się starać, nawet wtedy, gdy narysuję któregoś z mojej rodziny bazgrołkowatych (tak, rodzina Bazgrółków ;])

Prace powyżej - interesujące... ;]

miserable napisał/a:
mieszam twoje zdanie z błotem

Mieszanie zdania z błotem jest jak z ocenianiem opowiadań - można, jeżeli poda się argumenty, ale osoby jako osoby obrażać nie powinno się ;]

Bura - 03-11-08, 21:45

miserable napisał/a:
Bura - biedny kot. ;c xd
Ano, załamanie jesienne D: Bidna Burcia, często na rysunkach dostaje nożem ostatnio D:

Joanna napisał/a:
Mieszanie zdania z błotem jest jak z ocenianiem opowiadań - można, jeżeli poda się argumenty, ale osoby jako osoby obrażać nie powinno się ;]
Tu się zgadzam...

A przestalibyście dyszeć tymi postami, zapomnijcie o tym, kurcze, ktoś ma problem, i trza wielkie bum zrobić... Ayyy D:

Szaszłyk - 04-11-08, 14:05

to i ja pomarudzę, ale żeby było milej to zacznę od pracy, którą narysowała
Bura: jest cu-do-wna. strasznie mi się podoba! po pierwsze kot jest taki, jakie lubię (takie bajkowe jakby) no i ta krew!! {szaszłyk kochaaaa krew}. cuudo! normalnie sobie chyba wydrukuję i przyczepie do tablicy korkowej. mogę, mogę, mogę?
rysunek Agathe. zupełnie mi się nie podoba. pani w skąpym stroju (swoją drogą brzydkim) jest nienaturalna, nieproporcjonalna i krzywa. i ma okropną twarz. straszny makijaż (ten "róż"!), coś, co przypomina kolana, włosy wrośnięte w lewą rękę (jej lewą)... poćwicz nad anatomią człowieka. nawet, jeśli rysunek nie ma być w pełni realistyczny to nie może być tak, że wygląda jakby było to błędem.
rysunek Sponsorki mi się nie wyświetla, choć może to i lepiej. Jak wyczytałam w komentarzach co tam jest, to może lepiej, bym tego nie oceniała... tak więc nie będę się bawić, żeby zobaczyć to "coś" (te afroamerykany, czy tam cóś)
rysunek księżniczki Mii... nie dość, że skopiowane z okładki (zero własnej inwencji) to jeszcze brzydko. jej twarz (nos!!!), krzesło, buty(agh) i palce to jakaś rzeź...
zupełnie nieudane.

{idzie popatrzeć na krew w kotku Bury *w*}

Joaś - 05-11-08, 15:03

shashlyk, miło, że wyrażasz swoje zdanie, ale powiedz od czasu do czasu ludziom coś miłego ;]

Ja chcę zobaczyć bazgrołki! Ktoś ma?

Aqualatique - 05-11-08, 15:12

Joanna, ja mam, ale nie chce mi sie naladowac aparat, jak już naładuje to dam ! :D
Szaszłyk - 05-11-08, 15:16

Joanna napisał/a:
shashlyk, miło, że wyrażasz swoje zdanie, ale powiedz od czasu do czasu ludziom coś miłego ;]

Ale jeśli ktoś zasługuje, by go pochwalić to go chwalę (patrz: prace Kosty, Burej). więc o co chodzi? tyle miłych komentarzy ile dobrych prac, proste.

Bura - 05-11-08, 17:48

shashlyk napisał/a:
{idzie popatrzeć na krew w kotku Bury *w*}
Burej :3 Od "Burakotka", ale chyba sobie zmienię na pełną wersję :3

shashlyk napisał/a:
normalnie sobie chyba wydrukuję i przyczepie do tablicy korkowej. mogę, mogę, mogę?
BUAHAHAHAHHAHA, co ty piłaś XDD
Jestem zaszczycona, proszę bardzo <3333.

Co o tym sądzicie?
Ja nie jestem z tego w ogóle zadowolona, tylko oczy mi się podobają, nic więcej >>''

Hidney - 05-11-08, 19:16

Bura napisał/a:
shashlyk napisał/a:
normalnie sobie chyba wydrukuję i przyczepie do tablicy korkowej. mogę, mogę, mogę?
BUAHAHAHAHHAHA, co ty piłaś XDD

ja zrobię to samo, tyle że postawię go na trofeum w złotej rameczce, obstawię kwiatkami i będę przed nim codziennie tańczyć taniec hula. <3333

Drugi rysunek też fajny. : D
Sponsorka - dobrze znam 'Pamiętnik Księżniczki'. ; > Trochę nie ten teges ci wyszedł, ale nie jest najgorszy.^^ Ja to umiem pocieszać na duchu, nie? D:

Agathe - 05-11-08, 21:04

Shashlyk ( ? ) :D ) Dzięki za szczerzą ocenę. No fakt, nie jest zbyt miła, no ale po co niby dałam tu tę pracę? :)

Wiem, ta inaczej wyszła niż inne. Włosy nie są wyrośnięte z ręki, ale są tak ułożone :)
Szczerze nigdy nie maluję takich lalek.
Może jutro pokazę wam inne projekty, może będą lepsze.

EDIT: Malowałam ją b. dokładnie i długo, no ale co tam :shifty:

miserable - 06-11-08, 15:03

Hidney napisał/a:
ja zrobię to samo, tyle że postawię go na trofeum w złotej rameczce, obstawię kwiatkami i będę przed nim codziennie tańczyć taniec hula. <3333

o____O

Bura - podziwiam Cię, bo sama nie potrafię świecówkami kolorować. :3
A z tego co widzę, to są świecówki. ;d

Crit - 06-11-08, 15:11

miserable napisał/a:

a mi sie wydaje ze to pastele, bo ze swiecowek chyba by takie cos nie powstalo.
W kazdym razie Bura ma wielki talent, co tu duzo gadac. xd

Szaszłyk - 06-11-08, 16:00

Agathe napisał/a:

Malowałam ją b. dokładnie i długo, no ale co tam :shifty:

nie przeczę, że zajęła Ci dużo czasu bo widać, że nie siedziałaś nad nią 5 minut. ja oceniam jednak efekty i to się dla mnie najbardziej liczy

Bura - piłam soczek pomarańczowy, ale nie mogę wiedzieć czy tam czegoś nie dolali ;P no ale serio - praca super.

co do Twojej ostatniej:
aghhh, jakie cudne kolorki : O
choć nie podoba mi się już tak bardzo :< super są te zielone zawijasy na których siedzą, skrzydła blondyny, ubrania wróżek i wróżka - kot. a reszta to już taka w kit. kot wydaje się krzywy, nie podobają mi się twarze, dynie, jeden zawijasek jest niepokolorowany :<
ale ogólnie fajjjnie. te kolory wymiatają *w*

Bura - 07-11-08, 17:20

Crit napisał/a:
miserable napisał/a:

a mi sie wydaje ze to pastele, bo ze swiecowek chyba by takie cos nie powstalo.
W kazdym razie Bura ma wielki talent, co tu duzo gadac. xd
Kredki drewniane z Koh-I-Norra. ŻADNE ŚWIECÓWKI, WTF XD To nawet nie wygląda 8DDD.
shashlyk napisał/a:
jeden zawijasek jest niepokolorowany :<
OMG, serio? |D Jaki ślepy ciul ze mnie 8DD.

Wiem, nie lubię tej pracy i tak, taki zwałek 8D.

Joaś - 07-11-08, 18:46

Jak ja bym chciał rysować tak ja Wy - staracie się i Wam wychodzi. Potraficie siedzieć nad tą pracą i ją dopieszczać.
Ja bazgrolę i chyba tak pozostanie. Ech... ;<

Ostatnio moje prace nie są wesołe. Sama nie wiem czemu. ;<
Proszę nakrzyczeć jeżeli trzeba i napisać mi, co ma robić, aby dobrze było. Mimo wszystko - chciałabym móc umieć ładnie rysować ;]

Kolejny z rodziny bazgrołkowatych, jednak nieco poważniejszy:

Aqualatique - 07-11-08, 18:48

Rysunek jest super !! !!! Tylko ma troche wykrzywiona reke ! Ale tak to strasznie mi sie podoba !
Seiko.chan - 07-11-08, 18:52

Joaśko, ty moja. Toż to śliczne jest. *_* Pozazdrościć. Pomysł oryginalny, technika i wgl. też. 9/10 ^^
Oblivion - 07-11-08, 18:53

O jezu! Fantastyczny, te oczy *.* Zrobilas cos takiego, ze wyglada jakby ziemia na kartce ciagnmela sie i ciagnela... Swietny.
eden - 07-11-08, 19:07

Joanna, jej, jakie piękne *-* Oczy genialne ; D I drzewko *_____*
Joaś - 07-11-08, 20:46

Venus napisał/a:
Tylko ma troche wykrzywiona reke

Racja, już poprawiłam ;]

Dziękuję za miłe słowa ;] Jednak wiem, ze to nadal bazgroł jest.

Jak ktoś miałby jakieś ale - proszę pisać. ;]

eden napisał/a:
I drzewko

A na nim wisielec. Mam nadzieję, ze każdy zrozumiał o co chodzi w rysunku ^^,

Kosta - 07-11-08, 22:14

Ależ on ma zaj*biste oczy *-*. I ogólnie cały rysunek mi się podoba. ^^
Bura - 07-11-08, 23:51

Joannu (Jak milutko to tak brzmi :3), świetne! Trochę kolano za nisko, wygląda jakby mu się łyda zginała, kheheh. Moja dobra koleżanka rysuje podobne właśnie..hm... 'ludziki', tylko że ona cały czas w stylu 'zemowaconym'. Jak zobaczyłam ten rysunek, to mi się ona przypomniała, i od razu banan na twarzy :3
Makoto Sasumu - 09-11-08, 10:27

Ooo, jaki świetny! Joanna, ten Emo jest the best xD A ten wisielec trochę wygląda jak gałązka, ale chłopak wymiata...
Hammy - 09-11-08, 10:49

To ja też dam swoje wypociny. ;)
http://img241.imageshack....anuj0005ju7.jpg
Rysunek z lipca. Jakieś aktualniejsze dam innym razem, bo obecnie nie mam weny na rysowanie... oO
Jakieś rady? :D

Makoto Sasumu - 11-11-08, 20:18

Koń ma oko w złym miejscu, kopyta są o wiele za małe, ogo O WIELE za krótki. Tylna noga jest bardzo dziwnie wygięta, czyżby doznał złamania? Trochę niedokładnie pokolorowane, ale to dodaje uroku. Rysunku nie można uznać za wybitnie udany, ale widać, że nie siedziałeś nad nim pięć minut. Daję 4+.
Hammy - 12-11-08, 15:45

ogon ma taki bo to źrebak ;]
dzięki za ocene :)

Makoto Sasumu - 13-11-08, 15:57

Ojć, dołować cię już nie chcę, ale emigrancik mój, jak pierwszy raz wychodził, to miał już normalny ogon :) Koniki, kiedy już zaczynają wyjścia na padok, mają długie ogonki :) Ale nie będe od ciebie wymagać, żebyś znał się na koniach, bo to chyba raczej amatorski rysunek (czyli że nie będziesz rysował koni zawodowo)
miserable - 13-11-08, 16:22

Makoto Sasumu napisał/a:
jak pierwszy raz wychodził, to miał już normalny ogon :)

To jest tylko rysunek, a nie tak, że musi być taki sam jak w rl. O_O
Makoto Sasumu napisał/a:
(czyli że nie będziesz rysował koni zawodowo)

A to jest taki zawód, jak rysowanie koni? 8D

Makoto Sasumu, rozumiem - że krytyka, ale Ty masz krytykować rysunek, a nie oceniać rozmiar kopyta. Ostatnio wszystkiego się czepiasz.

sorr. za off, ale jakoś nie moglam sie powstrzymać. ; D
swój rysunek dodam, jak go dokończę. ^^

A źrebak fajny, taki rysunkowy (w sensie, że nie narysowany, jak prawdzyw xd) Ciekawe kolory. I ogromny plus, za te kreski, świadczące o ruchu/mięśniu i tak dalej, bo nie każdy pamięta, by to narysować. ; )

Aqualatique - 13-11-08, 17:15

Hammy ja w ogole nie umiem rysowac zwierzat, tymbardziej koni, oo to najgorsze co moze byc takze Cie podziwiam !
Bura - 13-11-08, 17:35

miserable napisał/a:
Makoto Sasumu napisał/a:
(czyli że nie będziesz rysował koni zawodowo)

A to jest taki zawód, jak rysowanie koni? 8D
*umiera*

Hammy, kolorowanie... Niezbyt dobre, ale podoba mi się jego pysk i pokazane mięśnie ^^*

HUSHAHSHAHSHA, jaki leśny dzikus, buahahahah 8DDDDDDDD.

Aqualatique - 13-11-08, 17:48

Trochę nieproporcjonalna, ale pomysł fajny, skrzydla i kwiatek tez :P
eden - 13-11-08, 18:46

Bura, świetny pomysł, fryzura, ale skrzydełka ma chyba w złym miejscu.. znaczy powinny być trochę bardziej na środku pleców ^^"
miserable - 13-11-08, 20:18

Bura napisał/a:
*umiera*

*wskrzesza :{*

Bura, to jest świetne! :3
I weź nie zaprzeczaj. Tylko zgadzam się z panią powyżej, co do skrzydełek. ^^

Bura - 13-11-08, 21:18

A ja się z wami o skrzydełkach nie zgadzam, ja zawsze widziałam je w okolicy łopatek, macie waua |3.
miserable - 13-11-08, 21:21

Bura, ale one są narysowane tak, jakby były obydwie obok prawej łopatki, a nie na środku. Tak przynajmniej widzę.
Bura - 13-11-08, 21:49

Skrzydła są rozstawione, ale tych drugich nie widać, bo są zasłonięte, widać tylko rąbek, te widoczne są 'zwrócone w lewo, te drugie w prawo, ale są zrośnięte w tym samym miejscu.
Pokrętnie wytłumaczone, ale jakoś XDDD.

Joaś - 19-11-08, 21:14

I ja kce rysować mangę, i ja! Oto mój najpierwsiejszy mangowy rysunek.

Wiem, że dobry to on nie jest, bo nawet nie jestem z niego zadowolona, bo jak czytam to wszyscy dopieszczają te swoje prace a ja raz dwa i gotowe. Proszę o wytknięcie mi wszystkich błędów, uczę się dopiero i chcę wiedzieć, co poprawić. ;]
I takie pytanie do tych, co uważają, ze mam talent. Tak się zastanawiam... czy Wy z grzeczności tak piszecie czy na prawdę tak uważacie? Bo w moim otoczeniu nikt nawet się o tym nie zająkał. Nawet rodzice, a w szczególności plastyczki. I tak się właśnie zastanawiam, czy oni jakiejś racji nie mają... Zaczynam w siebie wątpić.

Kosto, Kosto, narysujesz krótki komiks z jakimiś postaciami z Twojego ulubionego anime?

Bura, toż to cudo jest! Skrzydeł się nie czepiam, bo mi w zupełności odpowiadają, ale czemu włosy takie wielkie są?

Maddie - 19-11-08, 22:33

Ślicznie, jeżeli to jest pierwsze, to ja myślę, że ta manga twoja będzie cudem na ziemi! <3 Masz talent! ;D
Tifa - 20-11-08, 06:24

Joanna ślicznie. Masz na prawdę talent.
miserable - 20-11-08, 13:55

Joanno, na prawdę. :p
Pierwsza manga? ^^ Śliczna ta dziewczynka, i taka słodka. Najbardziej podobają mi się nogi i buty (no nie wiem, czy to buty, czy jakoś inaczej się zwą po dżapańsku).
Tylko nie wyszedł Ci środkowy palec u dłoni, którą trzyma się za twarz. ;]

Nat - 22-11-08, 00:59

reeety Joanno, jak ślicznie. jaaaki talent, nonono. ;D

to teraz ja coś wstawię mojego. xdd

Tifa - 22-11-08, 09:10

A tak sobie przed chwilą narysowałam. Nie wyszło

kiano - 22-11-08, 11:23

Wszyscy rysujecie pięknie. A ja? :żygi: No to tak. Nudziło mi się na polskim, więc gryzmoliłam w zeszycie. Później wrzuciłam do kompa i obrobiłam, wyszło takie badziewie:

Kosta - 22-11-08, 15:32

Antje, mogłabyś pokazać jak rysunek wyglądał bez obróbek?
Tifa, ładnie, tylko w okolicach ust jakoś nie takowo.
Nat, różyczka najładniejsza. ^^
Joanno, bardzo ładnie. Widać, że idziesz w dobrym kierunku. ;)

Takie tam.

Tifa - 23-11-08, 10:55

Kostuch oni przypominają mi bohaterów z Full Metal Panic. Ślicznie
Bura - 26-11-08, 21:53

Joanna napisał/a:

Bura, toż to cudo jest! Skrzydeł się nie czepiam, bo mi w zupełności odpowiadają, ale czemu włosy takie wielkie są?
Puszyste 8DDDD
No bo ja mam podobną szopę na głowie i prawie wszystkie moje postacie mają jakiś taki artystyczny nieład na łbie też 8DDD

!A WIECIE COOOO. Ja proponuję coś takiego - pisać czy praca jest przerysowywana/'patrzana' z innej czy to wasza własna ._.'
Bo wiecie, moim zdaniem nie sztuka przerysować jakiś rys, moja znajoma, która umie narysować co najwyżej patyczaka, z czyjegoś rysunku jak patrząc się przerysuje to wychodzi jej cudo...
Więc, niektórzy, to że prace nie są całkiem z naszej wyobraźni, mogą źle zrozumieć >>'
Takie moje zdanie na ten temat, ihyuuuuu.

eden - 27-11-08, 14:14

http://img117.imageshack....21/obrazap0.jpg

Daję w linku, bo się przestraszycie :c

Wiem, niesymetryczna dziwna, brzydka i wogle, ale mi sie jakoś spodobała ^^"

Praca w pełni moja ^^"

Te bazgroły to moje pismo. Bo gadać na polskim nieładnie (pani C przesadza :c XD) , a jakoś trzeba było przekazać T, ze to nie Sunako :c"

Bura - 29-11-08, 19:56

Eden, omfg, jaki uśmiech, zdycham 8DDD.

Fajne, ale powicz troszkę, postaraj się dodawac więcej szczegółów, no i nie chowac rąk :3

(ludzie, w tym kompie nie ma 'c' miękkiego, więc liv mi alołn ._.)

Agathe - 29-11-08, 20:41

Ja nie wiem, co mam wam powiedzieć.. po prostu ślicznie malujecie :)

Bura - 29-11-08, 20:49

Agathe napisał/a:
Ja nie wiem, co mam wam powiedzieć.. po prostu śliczne :)
Dobrze, że nie jesteś skromna x3'
Ona ma kapcie na nogach i rękę demona O___O'
Ale jakie ma mięśnie na ramionach, uhuuhuhuh. |XDDDd

eden - 29-11-08, 20:51

Bura napisał/a:
Eden, omfg, jaki uśmiech, zdycham 8DDD.

*ożywia* xd

Bura napisał/a:
nie chowac rąk :3

Akurat rąk nigdy nie umiałam, ani nigdy się nie nauczę :c No chyba że w dalekiej przyszłości >D

Ogólnie to to lepiej wygląda na żywo, moja skanera jest dziwna.. ":c

Agathe - 29-11-08, 20:52

Bura napisał/a:
Agathe napisał/a:
Ja nie wiem, co mam wam powiedzieć.. po prostu śliczne :)
Dobrze, że nie jesteś skromna x3'

Mówiłam o waszych pracach xD

Dzięki :)

żółtyananas_69 - 30-11-08, 12:14

tyle co ja się nad tym czymś namęczyłam O________O"

bez żadnego zgapiania i czymś podobnym

Hidney - 01-12-08, 19:19

Bazgroły Hidnejaka;

(tak wiem, beznadziejny mam skaner ._.)
oryginał;
http://lberghol.deviantar...fly-HP-98672111
*-*

Atejeq, fajne to. *-*
Agathe, umięśniona trochę. XD Coś mi z rękoma nie pasuje.
Kostuch, ślicznie, jak zwykle. Powtarzam się. ._.
Nat, ładne. Takie... inne. ; >

eden - 01-12-08, 19:35

Hidney, bardzo fajnie *-* Podobne, tylko ten kufel Ci chyba trochę nie wyszedł.. ale i tak podziwiam, ja nigdy nie mogę rysować wzorując się na czymś >>"
Otoshi - 02-12-08, 16:32

Hidney, a masz zgodę od autora? jak się wzorujesz, nie przerysowujesz, jak to jest w twoim przypadku obowiązkowo musisz mieć zgodę autora. pff. jesteście zbyt lekkomyślni 'ee tam, przecież i tak nie zauważą, a jak już, to i tak nic mi nie zrobią', ale cóż, konsekwencje są poważne. ^^
Ja wyszłam z deka z wprawy, po prostu leń ze mnie i nie chce mi się ćwiczyć. Btw. nie mówcie nic o brzuchu, wiem, że jest tragiczny, ale tym razem moje lenistwo znów się objawia - nie chciało mi się poprawiać. D;
http://otoshi-chan.devian...ninja-104862120
Nie zgadzam się na przerabianie, publikowanie bądź wykorzystywanie moich prac bez mojej pisemnej zgody.
I disagree on reprocessing, publishing be without my written agreement taking advantage of my work.
Form and drawing - © Otoshi
Naruto - © Masashi Kishimoto

Aqualatique - 02-12-08, 16:38

Włosy są nijakie, twarz niedokładna, brzuch rzeczywiście Ci nie wyszedł, ale pomysł fajny. Chciałabym zobaczyć pracę, która jest zrobiona dokładnie i starannie, nie ot, tak ! ;)
Hidney - 02-12-08, 18:21

Otoshi napisał/a:
jak się wzorujesz, nie przerysowujesz, jak to jest w twoim przypadku obowiązkowo musisz mieć zgodę autora. pff. jesteście zbyt lekkomyślni 'ee tam, przecież i tak nie zauważą, a jak już, to i tak nic mi nie zrobią', ale cóż, konsekwencje są poważne. ^^

Ja tego nie podpisuję jako swoją pracę, no i bardziej nazwałabym to przerysowaniem. Ale ok, skoro tak uważasz to usunę.

Seiko.chan - 02-12-08, 18:49

Macie.. Sakura mi nie wyszła.. >,< Za z Naruto zadowolona jestem. :P Proszę szczerze. :)

Joaś - 02-12-08, 19:03

suzi, jakie to słodkie! Szalenie mi się podoba *-* ;p
Szaszłyk - 02-12-08, 19:06

Otoshi napisał/a:
Ja wyszłam z deka z wprawy

Jeśli to jest "wyjście z deka z wprawy", to ja nie wiem jaka była ta "wprawa". Bo rysunek jest tragiczny. Jest bardzo, bardzo krzywy. Jej brzuch, jej tyłek (a raczej jego brak), jej ręce!
rzeź

Otoshi napisał/a:
pff. jesteście zbyt lekkomyślni 'ee tam, przecież i tak nie zauważą, a jak już, to i tak nic mi nie zrobią', ale cóż, konsekwencje są poważne. ^^

1. praca Hidney była przerysowaniem, nie wzorowaniem się na innej
2. co do całego wywodu "nikt nie zauważy blablablabla" to wydaje mi się, że gdyby Hidney tak myślała nie dawałaby linka do oryginału

a co do długiej mowy o prawach autorskich nałożonych na Twoją pracę - nie rozśmieszaj mnie. wybacz, ale raczej nikt nie będzie wykorzystywał Twojego rysunku, np. dlatego, że jest kiepski. i to naprawdę kiepski.
więc Twoje cudne tłumaczenie na język Szekspira też się nie przyda, sori.

a co do pracy Hidney:
jej nos, jej noga prawa, kufel O.O
po za tym reszta w miarę dobrze (i ładnie) przerysowana

co do pracy Suzi:
nie znam się na narutach i innych takich, ale nie podoba mi się zbytnio. najbardziej wymiatają ręce (kciuki xD D) i stopy.
ogólnie nic ciekawego, po za tym nie dokładnie

Seiko.chan - 02-12-08, 19:06

Joanna napisał/a:
suzi, jakie to słodkie! Szalenie mi się podoba *-* ;p

Dziękuję. <333 Jak mi się ciepło zrobiło, na widok takiego komentarza. :p iI jeszcze jedno:

Joaś - 02-12-08, 19:28

shashlyk napisał/a:
a co do pracy Hidney:
jej nos, jej noga prawa, kufel O.O
po za tym reszta w miarę dobrze (i ładnie) przerysowana

co do pracy Suzi:
nie znam się na narutach i innych takich, ale nie podoba mi się zbytnio. najbardziej wymiatają ręce (kciuki xD D) i stopy.
ogólnie nic ciekawego, po za tym nie dokładnie

Ty to potrafisz zniechęcić ;] Z zimną krwią wylejesz z siebie wszystkie negatywne emocje. Czy oczekujesz, że prace tutaj zamieszczone będą idealne? W każdej można znaleźć coś nie tak.
Czy na prawdę tak boli szukanie pozytywów?
Wiem, że się Ciebie czepiam, ale mnie to po prostu drażni ^^'

suzi napisał/a:
Dziękuję. <333 Jak mi się ciepło zrobiło, na widok takiego komentarza. :p

Haha, nie ma za co ;p

Szaszłyk - 02-12-08, 20:20

Joanna napisał/a:

Ty to potrafisz zniechęcić ;] Z zimną krwią wylejesz z siebie wszystkie negatywne emocje. Czy oczekujesz, że prace tutaj zamieszczone będą idealne? W każdej można znaleźć coś nie tak.
Wiem, że się Ciebie czepiam, ale mnie to po prostu drażni ^^'

oj, potrafię zniechęcić. chociaż w sumie to smutne, że jak się komuś wytknie błędy to on się zniechęca zamiast je poprawić.
i nie oczekuję, że te prace będą idealne. tylko tak mi się marzy, że kiedyś ktoś zauważy to co napisałam i poprawi błędy zamiast udawać, że nie widział mojego komentarza.
no i że prace będą coraz lepsze
co do negatywnych emocji to nie do końca się z Tobą zgodzę. jak jestem w złym humorze to zwykle staram się nie komentować prac, bo to już by była na prawdę rzeźnia <:
a jak jestem w dobrym to chyba nie wylewam z siebie tych negatywnych emocji? chociaż, może i tak? nie wiem
jeśli chodzi o ból pojawiający się przy szukaniu pozytywów to nigdy nie zauważyłam. może na starość przyjdzie <:
a co do czepiania to czepiaj się czepiaj ile wlezie ;) akurat w Twoim przypadku fajnie się wdać w dyskusje bo jest sensowna :} (zwykle ;P)
to był komplement, czyli pozytyw! widzisz, byłam miła! jesteś ze mnie duma? <robi oczy kota ze shreka i czeka na ciasteczko - nagrodę

Bura - 02-12-08, 23:02

Otoshi napisał/a:
Hidney, a masz zgodę od autora? jak się wzorujesz, nie przerysowujesz, jak to jest w twoim przypadku obowiązkowo musisz mieć zgodę autora. pff. jesteście zbyt lekkomyślni 'ee tam, przecież i tak nie zauważą, a jak już, to i tak nic mi nie zrobią', ale cóż, konsekwencje są poważne. ^^
Ej, ale serio: Myślisz, że użytkowniczkę, co narysowała sobie obrazek, nie mając zamiaru go przeznaczyć na cele komercyjne itp., która siedzi sobie na polskim forum dla simsów coś zrobią?...
Nie bądźmy takimi prawnikami, a ja tam się cieszę, że podała linka, bo: *tu cytuję własny kom z poprzedniej strony*
Cytat:
A WIECIE COOOO. Ja proponuję coś takiego - pisać czy praca jest przerysowywana/'patrzana' z innej czy to wasza własna ._.'
Bo wiecie, moim zdaniem nie sztuka przerysować jakiś rys, moja znajoma, która umie narysować co najwyżej patyczaka, z czyjegoś rysunku jak patrząc się przerysuje to wychodzi jej cudo...
Więc, niektórzy, to że prace nie są całkiem z naszej wyobraźni, mogą źle zrozumieć >>'

Tak powinno być, ale trochę wyluzujcie, to tak jakby zakazali prowadzenia tego forum, bo sims to zastrzeżona nazwa...

żółtyananas_69 - 03-12-08, 14:41

Otoshi napisał/a:

tak?. to żeby np. narysować Naruto, to muszę dzwonić czy tam wysyłać maila do twórców o pozwolenie żeby go narysować? no bo tak wynika z twej cudownej wypowiedzi O____________O
a poza tym
Cytat:
Jeśli to jest "wyjście z deka z wprawy", to ja nie wiem jaka była ta "wprawa". Bo rysunek jest tragiczny. Jest bardzo, bardzo krzywy. Jej brzuch, jej tyłek (a raczej jego brak), jej ręce!
rzeź

shashlyk napisał/a:

a co do długiej mowy o prawach autorskich nałożonych na Twoją pracę - nie rozśmieszaj mnie. wybacz, ale raczej nikt nie będzie wykorzystywał Twojego rysunku, np. dlatego, że jest kiepski. i to naprawdę kiepski.

w pełni zgadzam się z tą wypowiedzią. (:

Katie - 03-12-08, 16:47

Ateii napisał/a:
Cytat:
shashlyk napisał/a:

w pełni zgadzam się z tą wypowiedzią. (:

i ja tyż ^^

No dobra, więc i ja dodam swoje bazgrołki:

Przyznam się bez bicia, że mam podobnie jak znajoma Burej. Rysunek jest (jak ja to mówię) zgapiany [z polskiej wersji mangi Wolf's Rain wydanej w Polsce przez JPF - żeby się nikt nie czepiał. o.] Z pamięci wychodzą mi jakieś ufoludki. XD

EDIT:
Nie pytajcie czemu nie ma rąk. XD"

miserable - 03-12-08, 16:50

Ateii, nom. Musisz zadzwonić. :c
zgadzam się CAAAAAAŁKOWICIE z shashlyk.
Joanna napisał/a:

w złej pracy szukać pozytywów, to tak jakby doszukiwać się gorącej kropli wody w lodowatej wodzie.

suzi, fajne te cienie. ^w^ Takie ciekawe. (chodzi mi o rysunek kwiatka)
Co do pracy Otoshi: to jest kobieta, czy mężczyzna? Bo wiem, że w tych mangach to raczej rysy twarzy są takie same. jeśli to kobieta, to prawa 'pierś' ma chyba D, a lewa A. xd
dłoń wygląda, jakby kości nie miała, bo jest powyginana wszędzie. dłonie są przerażające.
i jest jeszcze wieeele minusów.
Kate - weeeź, to jest świetne. *-* Może nie takie świetne jak prace Kosty, bo jej to akurat nikt nie dorówna, ale na prawdę niezła praca. : )

Primaballerina - 03-12-08, 18:49

Katie, śłiczny *_* A wiesz, że moja czteroletnia kuzynka powieziała mi, że tak będzie wyglądał jej mąż? Powaga, patrzyła mi się przez ramię xD
WYchodzi na to, że nie jestem na topie :shifty: Muszę tu coś wstawić, ale dziewczyny wychhodzą mi jak ułomy, a chłopaki jak pedały 8)

Seiko.chan - 04-12-08, 16:34

Ekhem. Podoba mi się twarz <333 Za to nogi i stopy są szpetne, nie wyszły mi. ; < Więc nie bijciee... Kocham imię Seiko, więc ją tak nazwałam.. Przypomina trochę mnie. (Nie z wyglądu.) xD
Tak więc oceniajcie. :) W powiększeniu ładniejsze. ; <

Kasieczka - 04-12-08, 17:24

Suzi-Może być. Jakaś taka krzywa jest O_o nogi takie nie tego, ale może być ;)
Seiko.chan - 04-12-08, 17:27

Kasieczka napisał/a:
Suzi-Może być. Jakaś taka krzywa jest
Ona tak stanęła.
Kasieczka napisał/a:
nogi takie nie tego,
No mówiłam przecież·
Kasieczka napisał/a:
ale może być
Kurna. A tak się starałam. =,= Ale ja talentu to nie mam.
Aqualatique - 04-12-08, 18:08

Wygląda jakby miała włosy z papieru i ma krzywo rozstawione oczy. A poza tym ręce są nienaturalne i ta dziwna poza ... :) Ćwicz dalej, życzę powodzenia :)
Seiko.chan - 04-12-08, 18:13

Venus napisał/a:
Wygląda jakby miała włosy z papieru
że co? o.o
Venus napisał/a:
ma krzywo rozstawione oczy.
o to akurat chodziło, że ma krzywą głowę, i inaczej spogląda.
Boże. Po co ja wstawiałam. Po prostu mam załamkę.

Kosta - 04-12-08, 18:15

suzi napisał/a:

Bez przesady, nie zawsze wszystko wychodzi idealnie, poza tym rysunek wcale taki zły nie jest. twarz całkiem mi się podoba, z ciałem już gorzej, ale mniejsza.

Katie, o jaaa, ale fajnie Ci wyszedł. *-*

Katie - 04-12-08, 18:36

Primaballerina napisał/a:
Katie, śłiczny *_* A wiesz, że moja czteroletnia kuzynka powieziała mi, że tak będzie wyglądał jej mąż? Powaga, patrzyła mi się przez ramię

XDDD"

Kostuch napisał/a:
Katie, o jaaa, ale fajnie Ci wyszedł. *-*

Dzięki =*

suzi napisał/a:

Krytyka powinna mobilizować, a nie załamywać. Dzięki niej wiesz, co poprawić. Z własnego doświadczenia wiem, że czasem jest ciężko, ale trzeba to jakoś przetrwać. Więc, mam dla Ciebie radę: zamiast odszczekiwać coś na każdy komentarz lepiej przemyśleć sobie opinię w nim zawartą i poprawić swoje błędy. Wierz mi, że po zastosowaniu się do tego następne prace będą duuużo lepsze (:

No i jeszcze jakieś moje bazgrołki znalazłam :3 <wyrwane z nieudanego rysunku XD" na moim brudnym dywanie>

No, a teraz taki mały test, żebym się mogła przekonać, że moje prace oddają to, co zamierzałam przedstawić (XD): Fani M&A - cyje to ocka? ^^"

Kosta - 04-12-08, 18:41

Fajne oka. ^^ Wyglądają na dopracowane, podobają mi się.
Katie napisał/a:
No, a teraz taki mały test, żebym się mogła przekonać, że moje prace są coś warte (XD): Fani M&A - cyje to ocka? ^^"

To z prawej to na 90% L.
To po lewej - zdaje mi się, że ślepię Lighta, ale pewności nie mam. Jednak kształt jakoś mi do niego pasuje. I ta opadająca grzywka. XD

Katie - 04-12-08, 18:46

Cytat:
Fajne oka. ^^ Wyglądają na dopracowane, podobają mi się.

Dopracowane>? :shifty: Dzięki (:

Kostuch napisał/a:
To z prawej to na 90% L.
To po lewej - zdaje mi się, że ślepię Lighta, ale pewności nie mam. Jednak kształt jakoś mi do niego pasuje. I ta opadająca grzywka. XD

Bingo! A ta grzywa to tak właściwie nie wiem czemu tak jest >.<" Miałobyć tak trochę inaczej początkowo, ale zostawiłam już tak ^o^

miserable - 04-12-08, 18:55

Katie, te wory L to ja poznam wszędzie! *-* Świetne połączenie, oryginalne. Tylko hm, bardziej pocieniować i jakoś tak po majstrować, żeby było osobno, a jednak łączyło się. Nie wiem dokładniej, jak to nazwać...Tylko jedna ważna rzecz: jeśli rysujesz grzywkę na oku, musisz wygumować to co jest pod spodem! Bo grzywka/włosy coś zasłania, a tutaj widać całe oczy.
poza tym, to świetne. ;]

Katie - 04-12-08, 19:11

miserable napisał/a:
Tylko jedna ważna rzecz: jeśli rysujesz grzywkę na oku, musisz wygumować to co jest pod spodem! Bo grzywka/włosy coś zasłania, a tutaj widać całe oczy.

Wiem. Aż taka głupia, jak mogłoby się wydawać, nie jestem. ^^ Jako to oczy są głównym (i jedynym ^^) motywem tej pracy, niechciałam, żeby były czymś przysłonięte. Taka wizja obłąkanego twórcy. XD"

No to dorzucę jeszcze jedno:

Jean Havoc - FullMetal Alchemist by Hiromu Arakawa

Widać, że się nad nim męczyłam :3" <czemu ja zawsze tak mocno przyciskam ten ołówek?!>

eden - 04-12-08, 19:48

Katie, do pierwszego rysunku mogę powiedzieć tylko to: oczęta eLa *_____________* Te cudne wory *___________* *uwielbia łocka pana Lawlieta XD" *
W Havocu coś źle te palce wyszły.. ale cały rysunek piękny ^-^

Bura - 14-12-08, 17:49

Katie, nie obraź mi się, ale ten gościu to Pan Gumowe Palce XD.
Kilka rzeczy mogłabyś jeszcze poprawić, ale tak to jest całkiem dobre :3

Skaner wpierdziela kolory z niewypowiedzianą pasją...
To są kredki ołówkowe, nie świecówki Dx
Rysowane 100% z głowy.

Tav - 14-12-08, 18:14

Bura, fajne, podoba mi sie :) xD xD xD
Katie - 14-12-08, 18:35

Bura napisał/a:
Rysowane 100% z głowy.

100% z głowy. 100% talentu *-* Istne cuudo. Kobieto, zaklepuj już studia na ASP (o ile już nie masz zaklepanych albo już tam nie uczęszczasz ^^), bo jak zmarnujesz ten talent to będzie szczyt głupoty. Pomysł, wykonanie, kolory *-* A ten samolot? Maniaczka lotnictwa czy co? XD" Tylko te małe cosie, co wychodzą z rękawów i nazywane jest dłońmi, są dosyć nie proporcjonalne do reszty, ale nie zwraca do zbytnio uwagi. <ja gapiłam się na tą pracę z otwartą twarzą 10 min, więc przykuły moją uwagę XD">

Bura napisał/a:
Katie, nie obraź mi się, ale ten gościu to Pan Gumowe Palce XD.
Kilka rzeczy mogłabyś jeszcze poprawić, ale tak to jest całkiem dobre :3

Mam straaszny problem z dłońmi. Z dłońmi, stopami, profilami, emocjami postaci etc. Ćwiczę, ale nic z tego. Jakać niewidzialna blokada mnie ogranicza, bo nie mam innego wyjaśnienia XD" Chcę narysować dłoń - wychodzi coś a'la ptasznik XD" A tak w ogóle - dzięki za dobre słowa (:

No i jeszcze jakieś moje bazgroły na jakieś mocno wymemłanej kartce ^^" Rysunek w wersji BETA - jak się nauczę rysować dłonie to je narysuję XD"
Oczywiście zgapiane. Jest to Kirie z Angel Sanctuary 2 wydanego przez JPF. Niestety, jak wspomniałam, mam jeszcze problemy z tym, żeby moje postacie wyrażały konkretne emocje, więc efekt końcowy trochę minął się z zamierzonym celem. Ale nic to. Następnym razem będzie lepiej ^^

kiriosz - 14-12-08, 19:38

Bura, twego talentu się słowami nie da opisać...
Skala do 10 to za mało ;f

Seiko.chan - 15-12-08, 19:50

Nie bijcie, za te widoczne niedociągnięcia gumką. Rysowałam przez dwie godziny. I coś wyszło. :D
Prawda.? >,< Jesli miałabym ocenić swoje to 2/10 :P

Szaszłyk - 15-12-08, 19:52

suzi napisał/a:
Obrazek
I coś wyszło. :D
Prawda.? >,<

prawda

pani nieproporcjonalna, krzywa, brzydka ale rysuj rysuj, tyko trening czyni mistrza

Bura - 15-12-08, 22:30

Kiri napisał/a:
Bura, twego talentu się słowami nie da opisać...
Skala do 10 to za mało ;f
Nyaaa?! Serio?...

Katie napisał/a:
100% z głowy. 100% talentu *-* Istne cuudo. Kobieto, zaklepuj już studia na ASP (o ile już nie masz zaklepanych albo już tam nie uczęszczasz ^^), bo jak zmarnujesz ten talent to będzie szczyt głupoty. Pomysł, wykonanie, kolory *-* A ten samolot? Maniaczka lotnictwa czy co? XD" Tylko te małe cosie, co wychodzą z rękawów i nazywane jest dłońmi, są dosyć nie proporcjonalne do reszty, ale nie zwraca do zbytnio uwagi. <ja gapiłam się na tą pracę z otwartą twarzą 10 min, więc przykuły moją uwagę XD">
A ja ci powiem, że nie wiem co to ASP |D Kocham rysować pilotki, już raz jedną rysowałam, ale brzydko wyszła (rysowane kilka miechów temu - przynajmniej), z reszta, masz tu: KURDE, plik mi się zwalił. Pokażę ci niedługo...

A wiem, spieprzyłam ręce, no ale przyznaj właśnie, że są strasznie trudne... Ale coraz lepiej mi wychodzą, bo patrzę na swoje i mam takie wieeeeelkie kartki i je rysuję a potem interpretuję je mangowo XD
A ten samolot to myśliwiec Hawker Hurricane z okresu II Wojny Światowej, wzorowany na zdjęciach z różnych momentów, no to poskładałam je do całości, bo chciałam go w takiej pozie, i proszę |D To czekaj... To właściwie ten rysunek (narysowany samolot) nie jest 100% mój, właściwie to 90%, co nie?

Katie - 16-12-08, 05:40

Bura napisał/a:
A ja ci powiem, że nie wiem co to ASP |D

XD" Akademia Sztuk Pięknych (;

Bura napisał/a:
KURDE, plik mi się zwalił. Pokażę ci niedługo...

Czekam, czekam. ^^

Bura napisał/a:
A wiem, spieprzyłam ręce, no ale przyznaj właśnie, że są strasznie trudne...

Trudne? Piekielnie trudne. Chyba tylko stopy je przebijają :3 <dobrze, że żyjemy w świecie cywilizowanym i większość populacji stać na buty xP>

Bura napisał/a:
A ten samolot to myśliwiec Hawker Hurricane z okresu II Wojny Światowej, wzorowany na zdjęciach z różnych momentów, no to poskładałam je do całości, bo chciałam go w takiej pozie, i proszę |D To czekaj... To właściwie ten rysunek (narysowany samolot) nie jest 100% mój, właściwie to 90%, co nie?

Wiedziałam, że maniczka. ^^ Przeciętny śmiertelnik bez żadnego rozpoznania po prostu nie byłby w stanie na tyle realistycznie narysować samolotu. o.

Bura - 17-12-08, 23:42

Katie napisał/a:

XD" Akademia Sztuk Pięknych (;

Teraz już wiem, aż mi się głupio zrobiło -_-
Ostatnio jakoś same obciachy i gafy walę, jestem kompletnie passe >>'
Przypomniałam sobie, jak już zeszłam z kompa |DDDDDDDDDDDDD

Katie napisał/a:
Trudne? Piekielnie trudne. Chyba tylko stopy je przebijają :3 <dobrze, że żyjemy w świecie cywilizowanym i większość populacji stać na buty xP>

Kocham rysić stopy <333

Katie napisał/a:

Wiedziałam, że maniczka. ^^ Przeciętny śmiertelnik bez żadnego rozpoznania po prostu nie byłby w stanie na tyle realistycznie narysować samolotu. o.

Pewien facet, który na forum na nk oceniał mi pracę, powiedział, że samolot jest do de. D:
Katie napisał/a:
Bura napisał/a:
KURDE, plik mi się zwalił. Pokażę ci niedługo...

Czekam, czekam. ^^

Oh, teraz mam. Ale na nim jest takie wieeeelkie moje imię i nazwisko |DDDDD

' oluśś ' - 19-12-08, 11:51

^ hmm. co wy na moją krówkę Matyldę.? ;)

Jeszcze namalowałam kiedyś misia, swojego pluszaka.. Ale jak znajdę rysunek to dam ;)

Vanessa125 - 19-12-08, 13:11

Śliczne. Ja nie mam takiego talentu plastycznego jak Wy, ale jak coś narysuję to obiecuję, że Wam pokarzę :D
Shiny - 21-12-08, 17:17

O, mój temat ma już prawie 400 postów! Ja Cię kręcę! xD
Prace bardzo ładne. Talent to tylko 50% całej pracy. W rysunek trzeba włożyć duszę. I Wy wszyscy ją wkładacie w pełni! Nie ma tutaj brzydkiego rysunku. Wszystkie są śliczne:) 10/10 dla wszystkich!

żółtyananas_69 - 31-12-08, 09:34

ale ze mnie hentai XDDDD

specjalna notka, odnośnie rysunku: (i tak jest słabej jakości i niczego sie tam nie doczytacie XDD)

tam jest napisane:
"Notka:
OMG, nauczcie mnie rysować! A szczególnie dłoni, bo ręce w moim wykonaniu to Koszmar! I do tego jeszcze ten brak emocji i wyrazu na ich twarzach! *załamanie* T___T Po za tym musze się oduczyć rysować długopisem, bo potem korektorować muszę. ;x "

ogólnie to rysunek jest beznadziejny, ale mi sie nudzi. kto chętny do nauczenia mnie rysować? O____O"

miserable - 31-12-08, 10:54

a nie lepiej scalić posty z tego tematu i z tematu w grafice 'nasze rysunki'? W tym temacie miały być nasze prace, jednak większość preferuje rysunki niż lepianki z plasteliny czy domki z kart, więc można by je złączyć i już. Co wy na to?
lord_cinus - 31-12-08, 11:16

miserable napisał/a:
a nie lepiej scalić posty z tego tematu i z tematu w grafice 'nasze rysunki'? W tym temacie miały być nasze prace, jednak większość preferuje rysunki niż lepianki z plasteliny czy domki z kart, więc można by je złączyć i już. Co wy na to?

jak najbardziej.
Ateii, ależ słodkie emoboje. XD troche chude jakby. XD stopy mają takie hmm.. dość dziwne. ale ładny rysunek ogółem ^o^

oto moj rysunek, który jest .. brzydki XD i stary. XD
jest to jakastam pani, którą przerysowywałam ze zdjęcia dla kolegi : > [sensei, nie zabijaj]
rysowałam chyba... pół godziny? XD
i chyba nie do konca mi wyszło XDDDDD ofc, spitoliłam odległości i wygląda koslawo =.=

Anasta - 02-01-09, 18:07

lord_cinus, bardzo ładna ! piękny noc :rool:
No to ja zaprezentuje dwa moje rysunki i dokładny opis pod każdym z nich ;D
1)

Ten rysunek,jak większość się domyśliła,przedstawia dwia postacie z bajki o Pocahontas xD Rysowałam go jak miałam jakieś... 7-8 lat xp Odnalazłam go ostatnio w jakieś książce i postanowiłam dodać xp Chciałabym wiedzieć,co o nim sądzicie.. :shifty: Tylko proszę nie patrzeć na błąd w nazwie Pocahontas xD
2)

Drugi rysunek przedstawia postać Kopciusz i księcia,w wesji zmienionej z włosami i sukienką xD Rysowałam go jakąś godzinę temu,ale nie bylo to jakieś staranie się na ocenę czy jak,tylko po prostu narysowania jakieś księżniczki ;)
I do tego rysunku mam dwa pytanka:
a) czy powinnam go pokolorwać? jak sądzicie?
b) potrzebuje imienia dla tej damy,ale nie Kopiuszek. Jakie imie według was do niej pasuje? :hehe:
Chciałabym abyście napisali,co o nich sądzicie ;) Oczywiście obydwa rysunki były rysowane z ilustracji w książce.

Maemi - 02-01-09, 19:20

anialala222, Pocahontas jest całkie całkiem ;) Nawet lepsze od tego nowego ;p
A ten drugi rysunek kolorować koniecznie, bo proporcje słabe, ale ogółem jest ok.
A imię? Annabell.

Ateii, ojej! To jest super! Ręce, nogi i proporcje leżą, ale całość i pomysł świetne. I zgięcia spodni i ta stylistyka...
Pozwolisz że ukradnę pomysł i narysuję to samo w zeszycie od fizyki? ;P

lord_cinus, ładne. Właśnie nos mi się podoba ;P A gdyby jeszcze wycieniowane było, to popadłabym w zachwyt.

Dziś miałam fazę na rysowanie Severusa ;P Jak zeskanuję to dodam.

Bura - 13-01-09, 18:43

Cytat:
Dziś miałam fazę na rysowanie Severusa ;P Jak zeskanuję to dodam.

NO!
A ja siebie rysowałam z pamięci. Dzizas Krajst, pokazać potem jakoś? Lepsze niż każde moje zdjęcie które kiedykolwiek sobie zrobiłam X.x'
Lekki powód do dołka XDDDD.

Lordzie Cinusie (khe khe >D), świetny portret moim zdaniem... Tylko cieni brakuje... No i nie wygląda do końca na ukończony XD.
(nie mam PL klawiatury, gomen, poprawiam Guodzilla Frajerfox.)

izz18 - 16-01-09, 15:40

A ja narysowałam mojego ukochanego Tomusia Riddle'a :) Ale nigdy nie umiałam rysować oczu więc nie dziwcie się że ma takie ,,dziwne'' kształty oczu :P

Melanie - 17-01-09, 13:12

Bura, naprawdę ślicznie! ale czemu na jednej nodze ma podkolanówkę a na drógiej nie?
izz18, poęknie! ale tytaj przeszkadzają mi te czerwone oczy a kastałt mi się podoba! to jaest tak sympatycznie narysowane!

oh ja bym tak napewno nie narysowała jak wy!

miserable - 17-01-09, 13:28

izz18, nie wiem czemu, ale wydaje mi się jakbyś pokolorowała gotowe zdjęcie/obrazek czy coś. o_______o" może to tylko wina twarzy i włosów, ale mam takie wrażenie. :x
Bura - 17-01-09, 23:04

Shoelace napisał/a:
Bura, naprawdę ślicznie! ale czemu na jednej nodze ma podkolanówkę a na drógiej nie?
może dlatego że ma drugą nogę, a nie drógą?...

Ej, nie lubię takich pytań. To tak jak rysuję np. jakieś anthro. To ludzie się schodzą i pytają 'a czemu to ma uszy' 'a czemu to, tamto, sramto...'

Bo taka jest kurcze wizja artysty!

(nie, nie krzyczę na ciebie, Shoelace, po prostu jestem na to strasznie wyczulona, wybacz XDDDDD)

Izzu, nie wyświetla mi się D: .

Maemi - 18-01-09, 15:34

izz18, "narysowałaś"?
Ten obrazek ma genialne cienie, ale jest poharatany kredkami tak, że bardziej się nie da...

Gothowanie z Severusem, powiększ koniecznie!

Vinny - 22-01-09, 02:06

izz18: ten obrazek jest jakiś dziwny?? nie wydaje wam się znajomy?? widziałam takie same dzieło na deviantart.com wiec nie wiem komu mam już wierzyć :/ jak myślicie??

dowód: http://indigo-ocean.devia...Riddle-72901852

ja dodam coś później jak zeskanuje :) śliczny ten severusik $Maemi!!

[ Komentarz dodany przez: Joanna: 24-01-09, 18:30 ]
Już się sprawą zajmujemy.

Bura - 23-01-09, 18:24

Izz powinna za to dostać ościka :*:*:*muaaah.

Maemi, jakie świetneee 8DD.
Że wyrażę się popularnie!...
...Zabawne 8D.

Fini Koxa - 23-01-09, 19:40

A dziś wygrzmociłam TO: xd

Haha, ma krzywy nos :D

Shiny - 23-01-09, 22:03

Joanno, czym narysowałaś obrazek na 22 stronie? Bardzo fajny ołówek, a obrazek tamten naprawdę cudowny!
Wszyscy rysujecie super, bo prosto z serca ;)
Ja dziś narysowałam jakieś bazgroły, niedługo je umieszczę :mad:

Joaś - 23-01-09, 22:20

Shiny napisał/a:
Joanno, czym narysowałaś obrazek na 22 stronie? Bardzo fajny ołówek, a obrazek tamten naprawdę cudowny!

Zwykłym ołówkiem B2, na prawdę zwykłym. Taki, co łatwo się rozmazuje i ściera, nie pozostawiając po sobie śladów. ;] B2 moim zdaniem są najwygodniejsze, niezależnie co robisz.

Maemi - 24-01-09, 15:17

Fini Koxa, prześliczne!
Cudowne usta i oko ;)

http://maemi23.deviantart...aired-110537441

Shiny - 24-01-09, 19:33

Maemi, świetne cienie! W ogóle udany rysunek! Nos troszkę dziwnie proporcjonalny, ale i tak mi się podoba!
Joanno, tak po prostu ołówek B2? Mam go, więc sobie poeksperymentuję.
Naprawdę, mimo że narysowałaś zwykły rysuneczek, jest świetny! :)

Fini Koxa - 24-01-09, 20:09

Fajne cienie itp. ale twarz taka... no nie fajna. Oczy troche jak u barbie, takie puste. Mogłaś wycieniować to białe pole w oczach na szaro, pobawić się refleksami w tęczówkach. Nos w ogóle mi się nie podoba, jak lego :D usta też brzydkie... Aha i ucho wygląda jakby z policza wyrosło xd Włosy bardzo fajnie, mogłas im nieco objętości od nasady dodać. Nie zbyt lubię te elfie uszy ale spoko ^^
Bura - 25-01-09, 12:43

Joanna napisał/a:
Shiny napisał/a:

Zwykłym ołówkiem B2, na prawdę zwykłym. Taki, co łatwo się rozmazuje i ściera, nie pozostawiając po sobie śladów. ;] B2 moim zdaniem są najwygodniejsze, niezależnie co robisz.
Ou yeah, ja tez przepadam za 3B, a 4B jest dobre do rysowania oczu o3o

Fini Koxa napisał/a:
Nie zbyt lubię te elfie uszy ale spoko ^^
Zamilcz, zła kobieto, elfie uszy rzondzom*! Juhu.

* - Żeby nie było - pisze się 'żądzą', tak, wiem.

Fini - Rysujesz podobnie jak moja przyjaciółka, ma bardzo podobny styl :3
Cudooo.

Primaballerina - 25-01-09, 12:51

Hm...
Wstawię coś swojego ^^
Ale na początek wyjhaśniam: obrazek jest podpisany "Princess Maron", gdyż to jest mój nick na pewnym forum. Zamierzałam rysunek wstawić tylko tam.
http://img230.imageshack....ncestutuos2.png
Princess Tutu we własnej osobie ;]
Spieprzyłam nogi, wiem xP

Seiko.chan - 25-01-09, 12:53

Primaballerina, ty weź mnie nie dobijaj. -,- to jest piękne. *ma radoche* . ! i te oczy. *-* XDDD megocudo.
Primaballerina napisał/a:
Princess Tutu
: > fajne.
Naucz mnie. Naucz mnie. Naucz mnie tak rysować.

Grumbler - 02-02-09, 15:30

JEZU.
nie ma . ;x
[x]

Antoinette - 03-02-09, 19:01

Primaballerina - jakie sliczne jak ja bym dałą żeby umieć tak rysować!
brightly- hę orginalny :P :P moje prawie wszystkie rysunki właśnie tak wyglądają :P

a oto i moje bazgroły :P Czyli Fall out boy w innej wersji ..

Wentzy - 09-02-09, 18:43

Primaballerina - Prześliczna praca!
brightly - Ciekawy rysunek
stumpowna - Jak już mówiłam ci kiedyś w szkole, ślicznie :)

To mój pierwszy rysunek faceta i w ogóle pierwszy poważny rysunek ( nie rysowałam, bo nie lubiłam )

Frank Iero z My Chemical Romance ( rysowany z pamięci, dlatego jest, jaki jest xD )

Shu. - 09-02-09, 18:53

Moja wypocina! >D myśle że ładna x33. po tacie ... 'talent' xd

sorka za jakoś ale fota z komórki :[

Antoinette - 09-02-09, 19:27

Delive- Ślicznie :) :)
Miaa- jeny jakie śliczne ! też tak chcę !!
A to kolejne moje wypociny narysowane na lekcjii.
Jakoś troche niezbyt - bo to z mojej kochanej nokii

Shu. - 09-02-09, 19:32

szimpszony ! <3. xD
ale kochane :] xd

Wentzy - 09-02-09, 19:49

stumpowna - super wyszedł ci ten rysunek :)
Antoinette - 09-02-09, 19:52

he he .. dzieki... takie beznadziejne że szok :P jeszcze rysowane szybko na polskim :P :P
Maemi - 13-02-09, 20:13

*Dawidek*

Joaś - 13-02-09, 22:29

Łał, Maemi, Dawid w CAŁEJ swej okazałości ;] Ślicznie.
stumpowna, zabawny rysunek, podoba mi się. ;p
Miaa, oj, naprawdę śliczne kwiaty. One są widziane od góry, prawda? Rysowałaś z głowy czy miałaś je przed sobą (z góry trudno je uchwycić)?
brightly, bardzo ładny rysunek. Pamiętam, jak kiedyś tak rysowałam i też tego typu włosy podobały mi się ^^,
Delive, z pamięci? Ale ładnie! ;p

Plastuś - 14-02-09, 09:23

Miaa - jakie śliczne *__*
Maemi - łał. Imponujące ;]

Mój rysunek na niemiecki ;x

blackberry - 14-02-09, 10:45

Czytałam opowiadanie Bury "Wampiry, Kotołaki i Jakaś Akademia" i spodobał mi się Parachett, więc go narysowałam. ^^

(zdjęcie robione komórką.. xpp)

Shiny - 14-02-09, 11:17

Petiteddy - Jezu, zawsze chciałam tak rysować! To jest przepiękne! Wyślesz mi na PW jakieś szkice po kolei, jak coś takiego narysować? To jest piękne!
Miaa - śliczne kolory i udany rysunek.
Plastuś - słiit! Bardzo fajny.
Maemi - nigdy nie umiałam narysować ciała człowieka. Świetne!
Stumpowna - bardzo fajna rodzinka! :D

Joaś - 14-02-09, 11:19

Plastuś, to jakiś ideał, czy po prostu chłopak? ; > Śliczny. ;]
petiteddy, o jej, maleńkie cuuudo! Uwielbiam takie minki, postawa postaci genialna! Aż mnie zachęciłaś do czytania opowiadania Burej xd
Narysuj coś jeszcze.

blackberry - 14-02-09, 11:55

Tu mi się nudziło i sobie zaczęłam rysować.. x.x'

(Padme, a to obok to miała być Mai, też z opo, ale mi nie wyszła.. uu')

_Green - 14-02-09, 15:47

petiteddy, fajny masz styl rysowania. xd zabawne i słodkie te ludziko-kotki.

spektakularne to to nie jest, stworzone dzisiaj.

Aqualatique - 14-02-09, 15:52

Och Green, to jest przecudowne ! Niby zwykły, niby bylejaki pomysł ale mnie się podoba 8D
Shiny - 14-02-09, 18:47

Green! Naucz mnie, naucz! Zawsze chciałam umieć tak rysować!
Petiteddy - super, śliczne, fajne, śmiesznie, taaa! :D
Super rysunki! Ja też tak chcę :(

blackberry - 14-02-09, 21:45

Zrobiłam krótki (bardzo!) komiks..

Opis: Padme idzie sobie z jakąś substancją. Przyglądając się temu zauważymy czaszkę. Padme potknęła się o kamyczek i coś wybuchło. Padme leży na ziemi z fryzurą al'a "Żona Frankensteina"

Maemi - 18-02-09, 14:46

Bo ja się w ferie potwornie nuudzę ;P
i zapraszam do konkursu rysunkowego xP

Katherinaa - 18-02-09, 15:08

Maemi śliczny rysunek a tak przy okazji używsz tabletu?? :D
Maemi - 18-02-09, 15:14

Tak, używam Wacoma Bamboo ;P

i jeszcze aniołki Rafaela na dokładkę ;P

miserable - 20-02-09, 19:13

[...]
Rimmel - 21-02-09, 15:34

miserable a właśnie że podobne; piękne!
Maemi jakie cuda..^^ ahh
petiteddy, hehehh.. fajniutkie.
_Green o matko..zdycham/ brak słów, przepiękne oko. chcem takie XDDD

no to moja praca/ taka denna trochę, ale kit z tym XDDDD
przed chwilą rysowałam i kolorowałam. <33
no to taka skromna dziewucha, zwie się elizka..

noo..tadam.

Bura - 21-02-09, 18:19

Rimmel, Haruhii! Miałam taką tapetę, to ta w któej ona trzyma prezenta, c'ne?

petiteddy, AWGAGAGAGGAAHAHAHAH OJEZU UMIERAM UMIERAM PULS MI STANĄŁ.

Stara, te chibi są piękne!
Że też nie mogę wstawiać moich prac, kuuurczee >>'
Bo wiesz, jest coś w stylu 'character sheeta' z Mai i Parachettem (Rysnęłam jeszcze Helenę i Ryutha, ale nie wyszli - wyglądają tak, że gwałtownie przekładam strony w zeszycie, byle dalej od tego D: ).
EDIT: Ah no, wy nie wiecie kto to dokładnie Helena D: W następnych częściach jest. Bo ona, Ryuth, Mai i Parachett są takimi głównymi postaciami. Reszta to 'płytkie wątki poboczne'.
PETIJENUKOCHAMCIEKOCHAMCIEZROBIECIDZIECKOOOO<3
Parachett wygląda identyko! Tylko ma zazwyczaj znudzony wzrok TT, ale Oo też pasi <333

Jeszcze ich nie pokazałam na papierze, a z opowiadania nie można dokładnie wywnioskować.

Wstawiłabym nową część, ale jak ją dodam, to mi automatycznie zedytuje posta, i nikt się nie dowie, że nowy odcinek jest... D:

JEJUEJEUEJEJEUEJEJ Jesteś już drugą osobą, która mi zrobiła fanarta O3o'.
(inni nie z forum kak co xd)

Shiny: Proste są chibiuszki! Kilka krech i jest. Aczkolwiek, żeby zrobić dobre Chibi trzeba dbać o maluteńkie szczegóły postaci - i je pomniejszyć :3

Maemi: O jejjejejjeje zazdrosna jestem .____.' Świetne!

Miserable: Ja nie umiem koni malować, jestem pod wrażeniem ogromnym O,o''

Green: Widzę artystyczną krechę, oho! Piękne, ale mogłaś leciutko pocieniować oko w środeczku XD. Mam na punkcie rysowania oczu dziwne zboczenie >>'

Rimmel - 22-02-09, 10:41

Bura napisał/a:
Rimmel, Haruhii! Miałam taką tapetę, to ta w któej ona trzyma prezenta, c'ne?

tak, tak to ona..
Bura napisał/a:

a czego? XDDD
Maemi napisał/a:
Tak, używam Wacoma Bamboo ;P

aouh.! ja też chce wacoma bombo'ha..^^
no weście..<33
wstawie nowe rysunki jak zrobie XDDD
narazie nie mam weny x33

Bura - 22-02-09, 19:37

Rimmel napisał/a:
Bura napisał/a:

a czego? XDDD

Tu mała historyjka:
Korzystam obecnie z internetu, poprzez podłączanie komórki mojego taty do lakatoka (tzn. laptopa 8D) przez USB'ka. Jest on ogólnie opłacony z góry, ale i tak ma ograniczony transfer: Transfer przekroczyłabym, gdybym coś wrzuciła ciężkiego do neta albo z niego ściągnęła. A jakbym go przekroczyła, poszło by dużo kasy.
A się okazało, że normalnego bezprzewodowego neta mieć nie mogę, gdyż coś jest źle zbudowane z BT (British Telecomunication)...
Mam nadzieję, że z normalnym netem sprawa się niedługo jakoś rozwiąże, a tymczasem liczę na to, że wpadnę do znajomych i u nich zeskanuję.
Ale jakoś na to się nie zanosi chyba. Chyba, że niedługo pójdziemy odwiedzić ich maluszka, który wczoraj się urodził :3 ....

A mam dosyć dużo artów, które mogłabym uploadnąć 8D.

Maemi - 23-02-09, 09:19

Severusik =)

miserable, kontur bardzo dobrze wykonany.
Idealna wręcz baza do kolorowania komputerowo.

nathalie - 23-02-09, 15:34

Maemi, ślicznie<333
Rimmel, jejku, jak ładnie ;] sama tak bym nie potrafiła, szczególnie, że bardzo ciężko u mnie z ludźmi ;p
miserable, cudo ^^

no to moje dwie prace. robiłam je długo i starałam się jak mogłam, ale nie wiem czy coś wyszło. sami oceńcie ;p

Alice, nie wyszła mi za bardzo. jak już mówiłam u mnie bardzo ciężko idzie rysowanie ludzi.

Rimmel - 23-02-09, 18:11

Sponsorka pięknie <33 pierwszy rys. cudowny..^^ okładka zmierzchu`XDDD
Sponsorka napisał/a:
Alice, nie wyszła mi za bardzo

nie.. ładna. jedyne co mi przeszkadza to te kanciaste usta XDDDD ale i tak cudaśne x33.

taki drobny szkicek.. nic ciekawego. ;3
nie chciało mi się kolorować, ręka mnie boli <33

Bura - 23-02-09, 20:30

Rimmel napisał/a:
taki drobny szkicek.. nic ciekawego. ;3
Patrzyłaś się na coś :3 Ale i tak ładnie :3

Sponsorka,
Pierwsza - No... Dla mnie niezbyt interesująca, ale ujdzie.
Druga - musisz się nauczyć, że twarz z obu stron jest taka sama - czyli też symetryczna. Pomagaj sobie lekko linijką, np. lekko ołówkiem odznaczając linie, w której jest najniższy punkt oka, najwyższy, gdzie np. źrenica itede itepe.

PRZYPOMINAM I KOLEJNY RAZ CYTUJĘ MEGO POSTA:

Cytat:

A WIECIE COOOO. Ja proponuję coś takiego - pisać czy praca jest przerysowywana/'patrzana' z innej czy to wasza własna ._.'

Joaś - 23-02-09, 20:48

Bura napisał/a:
Druga - musisz się nauczyć, że twarz z obu stron jest taka sama - czyli też symetryczna.

Co nie ma kompletnie odzwierciedlenia w rzeczywistości... Phi.

Co do przypomnienia - racja.

Rimmel, łaaa... *-* ślicznA twarz dziewczyny, ale chłopak taki nie bardzo.

Sponsorka, rączki z jabłkiem są cudne ;] A co do człowieka - jeszcze trochę poćwiczyć, będziesz mieć wprawną rękę (logiczne wyrażenie? o.O) i twarze będą Ci wychodzić świetnie ;]

Maemi, brak mi słów normalnie. Ty to dopiero cuda tworzysz!

Bura - 23-02-09, 23:29

Joanna napisał/a:
Druga - musisz się nauczyć, że twarz z obu stron jest taka sama - czyli też symetryczna.

Co nie ma kompletnie odzwierciedlenia w rzeczywistości... Phi.

Mam na myśli, że... Eee. Czekaj. Źle ujęłam. Ma być po prostu równo. No, chyba że robisz Real Life Quasimodo, ale oko jedno nie powinno znajdować się tam, gdzie lewe ma po drugiej stronie ma górę...

[ Komentarz dodany przez: Joanna: 24-02-09, 14:00 ]
Wiem, rozumiem, co chciałaś napisać. To była taka uwaga ogólnie dotycząca rzeczywistości ;]

Spoko, ale ja i tak jestem kiepska w tłumaczeniach. XD

Maemi - 27-02-09, 17:08

A mi się nadal nudzi... Ale ferie powoli się kończą...
http://maemi23.deviantart...Evans-114296954

Bura - 28-02-09, 22:15

Heeej, to jest naprawdę dobre!
Aczkolwiek, laska wygląda zdeczka przygrubo. XD. Lilly z tego co wiem, była dosyć chuda.
Bardzo podoba mi się jej twarz...
Jaaa...
Narobiłaś mi na nią smaka, chyba też ją sobie podoodluję w notesie 8DDD.
Dałam ci fava tak btw.

nevermind. - 28-02-09, 22:33

No sama w domu siedziałam i tak wyszło. =/
Maemi, Ojacie, ojacie. Świetnie rysujesz.

Bura - 10-03-09, 01:51

WAAAA, P!ATD~! Swojego czasu miałam na to lekką fazę.
Ale oni są tacy prze-cud-miódniii!
Tylko podwyższ może kontrast, bo nic prawie nie widaaać.

Btw. miałam okazję wstawić kilka rysów.

http://fc89.deviantart.co...y_Burakotka.png

Trochę ucieło O3o;
Ta różowa z mieczem miała takie coś zasłonić, coś - co nie wyszło. Ale trochę się zsunęło i przyklepało tej lasce obok fryza, ssry 8DDD.

Nie umiem rysować Spongeboba z pamięci ;___;.

Eyris - 12-03-09, 19:35

$nevermind. : PATD *,* Wyszli ci tak słodko *o*

A więc:

Ayumi Hamasaki:

Ayumi Hamasaki 2:

Trochę za ciemna mi skóra wyszła więc przyjmijmy że się opaliła XD

Przypominam że "kittie" to to samo ci Eyris ^^ I tak już zmieniłam podpis ^^

miserable - 12-03-09, 20:00

Eyris, ślicznie pocieniowane usta na pierwszym rysunku! <3 Nie chcę uchodzić za znawcę, bo takim nie jestem (patrz: rysunek poprzednia strona >>"), ale włosy radziłabym rysować jakimś H. Na stronach internetowych też o tym się mówi, ja osobiście preferuję 2H. :3
W drugim nie pasuje mi ta sukienka przy prawej piersi. Tak wygląda, jakby miała ją parę centymetrów niżej od tamtej. o.O
Bura, widzę, że nie tylko ja mam chaos 'wszędzie'. :O XD IMO, iks de lepsze niż osiem deee! :<
Wszystkie dziewczyny z rysunków mają duży biust, wzorujesz się na Green Green? :< XD
A najbardziej podoba mi się kotek głaszczący rybkę. *3*
nevermind., ale słodkie noojaciewgacie. *-----*

Eyris - 12-03-09, 20:02

Bo tak jej na tym zdjęciu, na którym sie wzorowałam wyphotoshopowali sukienkę że jest taka czarna że załamań materiału nie widać :P
adreninoddly - 12-03-09, 20:45

O kurde, pośmiejecie się ze mnie :c .
Wy tak pięknie, a zobaczcie moje.

hyhy XD

Szaszłyk - 13-03-09, 06:13

Bura - Pan Pajonk Borys Nabijew *w* XD
ogólnie kotek, królik i małpka najładniejsze ;)

edit: i dojrzałam później:wymiata "kot zjedzony (przez chińczyków)" XD

Bura - 14-03-09, 19:59

miserable napisał/a:
preferuję 2H. :3
Oh niee, toz to takie twarde ustrojstwo :F B, 2B i 3B jest prze-pro-bomba <33

miserable napisał/a:
wzorujesz się na Green Green? :< XD

Uhh, lubie bardzo ta anime, aczkolwiek po prostu lubie duze piersi o3o'

graphically,
Nawet jesli to taki bazgrol to... Taki smieszny, ciekawy styl tego o,o' Naprawde. Interesujace...

shashlyk napisał/a:
edit: i dojrzałam później:wymiata "kot zjedzony (przez chińczyków)" XD
HAHAHAH. Ale myslalam ze zamiast napisac 'Kot zjedzony (przez chinczykow)' to 'zjedzony' umiescic w nawaisie. Bylby lepszy podtekst xd ale niestety, dlugopisu nie zmaze Xx'
miserable napisał/a:
iks de lepsze niż osiem deee! :<
ODEJDZ NIEWIERNA I NIE WAZ SIE WRACAC.

Cytat:
ogólnie kotek, królik i małpka najładniejsze ;)
Malpa w krawacie i kroliczek-wrozka Ktora Przepowiada Wyniki Duzego Lotka 8DDD

(Brak PL klawiatury.)

miserable - 14-03-09, 20:38

Bura napisał/a:
Doczytaj, że mówię o rysowaniu WŁOSÓW. Tylko, że takich realistycznych, włosek po włosku. A ołówkami B włosy to dzieciaki na plastyce rysują, bo pani się nie zna i tylko truje, że 3B, 3B! ;]
Cytat:
ODEJDZ NIEWIERNA I NIE WAZ SIE WRACAC.

ta, mam odejść z sekty fanklapu osiem de, wręcz z radością to zrobię! : )
graphically, niektóre wydają się narysowany od niechcenia. Ta postać w środku ma fajne włosy, a u tej na dole arafatka zabija. xd

adreninoddly - 14-03-09, 20:41

miserable napisał/a:
graphically, niektóre wydają się narysowany od niechcenia. Ta postać w środku ma fajne włosy, a u tej na dole arafatka zabija. xd

o, to widać, że to arafatka? XD
od niechcenia, dobrze powiedziane.
ja to rysowałam, bo miałam koło
siebie ołówek.

Bura - 17-03-09, 22:43

miserable napisał/a:
ta, mam odejść z sekty fanklapu osiem de, wręcz z radością to zrobię! : )
Zaraz normalnie z krucyfiksem wylecę. AWAEAEAEAEAEAE D:

miserable napisał/a:
A ołówkami B włosy to dzieciaki na plastyce rysują, bo pani się nie zna i tylko truje, że 3B, 3B! ;]
Ojj tam O3o'

http://fc54.deviantart.co...y_Burakotka.jpg HAHAHAHAH.

żółtyananas_69 - 18-03-09, 08:12

Bura, ochachoch kocham twoje kotki. *_*_* one ci tak ślicznie wychodzą. ;----; ja jak próbuję to zawsze mi te pyszczki wychodzą krzywo. ._. za to lubie wszystkiemu dorysowywać uszka, uszka są ślicznee~. <33 *sama chciałaby mieć takie słodkie kocie uszka<3*

Cytat:
miserable napisał/a:
preferuję 2H. :3

ja tam wole czarny długopis, chichi. 8DD

arleta117 - 18-03-09, 14:42

Weekendowe nudy:) Kartonik A5 cienkopisy farby i wyobraźnia

oceny? xD

Eyris - 18-03-09, 16:32

Kolorowe ^^ . Ja tam nigdy nie używam kolorów... Wychodzi mi wtedy jakaś kupa :mad:

Kolejna Ayumi ^^ Ta wisi w szkolnej "galerii" w świetlicy. Wiem, usta mi nie wyszły ;P

arleta117 - 18-03-09, 16:36

Eyris jak dla mnie bardzo ładna twarz i włosy ale palce nie za bardzo naturalnie wyglądają ale ogółem good:) :D
Eyris - 18-03-09, 17:02

Bo do dłoni nigdy nie miałam talentu (dlatego rysuje portrety XD), ale tym razem były konieczne ;P ...
Bura - 18-03-09, 23:35

Cytat:
Bura, ochachoch kocham twoje kotki. *_*_* one ci tak ślicznie wychodzą. ;----; ja jak próbuję to zawsze mi te pyszczki wychodzą krzywo. ._. za to lubie wszystkiemu dorysowywać uszka, uszka są ślicznee~. <33 *sama chciałaby mieć takie słodkie kocie uszka<3*
KOCIE USZKA WYMIATAJĄ, NIE? Jeszcze takie duuuże, z frędzelkami na końcu.

Rysunek Arlety mi się nie wyświetla D:

Eyris, jaki ładny statek obok jeeeest. A Ayumi całkiem nieźle wyszła. Jest dosyć proporcjonalna, i masz ciekawą krechę :3

Niedługo wrzucę prace na internet (no i Angelinę na konkurs, yaahh), więc płaczcie, płaczcie xd

Eyris - 19-03-09, 16:17

Też jestem pod wrażeniem tego statku, ale chyba ten, kto go narysował opuścił już gimnazjum XD .
Bura - 21-03-09, 20:28

O, już działa obrazek Arlety: Hmmm... No, dla mnie to nie jest cudo, ale ładne, naprawdę ładne :3 Ile masz lat jeśli można?

AGAHAHAHAGAGAA, http://img8.imageshack.us/img8/9091/burr011.png
Mai, główna bohaterka mojego opowiadania http://sims.gry-online.pl...ghlight=#419308 ŚMIESZNIE WYSZŁO NIE? XDDD

Ale jak już zrobiłam to...

Agusiowa - 22-03-09, 12:02

Bura, świetny rysunek!

Oczka, nie wyszły najlepiej... rzesztą jak wszystkie moje rysunki.

Maemi - 24-03-09, 15:54

Ta dam!
http://mercipourlevenincl...No-11-116665046
Moja praca na konkurs Merci pour le Venin (dziękuję za truciznę).
Można nawet zagłosować w konkursie jeśli komuś się podoba ;P

Katherinaa - 26-03-09, 13:56

A teraz moje nie najlepsze tylko takie sobie:
Syrenka:

Widok:

nathalie - 10-04-09, 19:57

Kasia1573, fajnee ;3
Maemi, masz talent ;]

praca dodatkowa na plastykę, wiem że nie wyszło bo musiałam ją tak jakby robić na szybkiego xd

kiano - 10-04-09, 21:21

Sponsorka, okładka "Księżyca w nowiu", nie? ;) Fajnie, choć myślę, że gdyby nie było "na szybkiego", to byłoby jeszcze lepiej ^_^
miserable - 25-04-09, 17:03

[papa]
Katherinaa - 25-04-09, 17:10

miserable napisał/a:
Więc kolejna moja praca. x.x'
tak gdzieś z marca ona jest, i ten zad wyszedł na zdj jakiś ogromny, a żeby nie było, że jest nieproporcjonalny

$miserable co ty piszesz koń bardzo ładny dam Ci za niego 10/10

everciarz - 25-04-09, 17:15

ładny, ładny. tylko tył ma trochę za gruby ^^
scrappy - 25-04-09, 17:19

miserable, bardzo dokładnie przeniosłaś konia na papier, ale coś mi w nim jednak nie pasuje. Może pysk jest minimalnie za długi? Niewiem, naprawdę. Nie znam się na tym za bardzo, bo nie umiem rysować xd
arleta117 - 25-04-09, 20:17

$miserable ładny ale lepszy by był z cieniami
Trochę to już stare ale cóż.. z mojego rysuj

kiano - 25-04-09, 20:41

To miała być bardzo wredna liderka pewnego zespołu, ale nie bardzo wyszła... :D Rysowałam na podstawie opisu w opowiadaniu, także nie jest jakaś tam super-hiper... Aha, zdjęcie takie tandetne, bo komórką, a to dlatego, że moja cyfrówka robi zdjęcie samej kartki O_o Chyba ołówek za słabo przyciśnięty xD

A tu jeszcze poprawione nieco...

Charlie - 25-04-09, 21:33

Yay.! Burcioooo, kochaaniee mojeee ~! Miałaś mi wysłać parę rysunków listem, ty, ty jędzo wredna :<
jestem homo-niewiadomo, przez Oblivion, Makoto Sasumu i przez twojego króliczka-wróżkę :<
Strasznie mnie się podobają twoje te te, no elfy, czy kotołaki. Cudne są *-* 8DDDD
no i wyślij mi swoje kredki, bo je chcę. Ołówki, papier. W ogóle wsadź się do listu i wyślij. Kóóócham twoje rysunki. 8DDD

*jestem wierna '8D'*

Cytat:
Fini Koxa napisał/a:

A właśnie, że nie! Pisze się 'rządzą' ~!

żółtyananas_69 - 25-04-09, 21:49

miserable, no tył ma dość (za) duży. >.> I w ogóle bardzo mu zmieniłaś proporcję w stosunku do zdjęcia, no chyba, że rysunek nie miał być 'idealnym odwzorowaniem' zdjęcia.

narazie nie jestem zdolna zmusić się do czegoś lepszego ;_;

miserable - 25-04-09, 22:58

nyappyparalytic napisał/a:
I w ogóle bardzo mu zmieniłaś proporcję w stosunku do zdjęcia, no chyba, że rysunek nie miał być 'idealnym odwzorowaniem' zdjęcia.
\
Tzn.? O jakie części Ci chodzi? Nie chodziło mi o narysowanie tego rzepaku, konia na środku i ogłowia (czyli tego, co ma na głowie. xd) więc nie za bardzo rozumiem. (;
Proporcje wydaje mi się, że są dobre. Nie ma oka większego od ucha etc. xd

Co do Twojego rysunku to tylko twarz ma zbyt długą, tak to ok. Najbardziej podoba mi się korpus, taki...ładny, o. xd
hellaciouslady napisał/a:
Yay.! Burcioooo, kochaaniee mojeee ~! Miałaś mi wysłać parę rysunków listem, ty, ty jędzo wredna :<
jestem homo-niewiadomo, przez Oblivion, Makoto Sasumu i przez twojego króliczka-wróżkę :<
Strasznie mnie się podobają twoje te te, no elfy, czy kotołaki. Cudne są *-* 8DDDD
no i wyślij mi swoje kredki, bo je chcę. Ołówki, papier. W ogóle wsadź się do listu i wyślij. Kóóócham twoje rysunki. 8DDD

eee, przecież mogłaś jej to na gg napisać albo pw. To nie jest dział od (prze)chwalenia się przyjaźniami, rysunkami i wyznawaniu miłości. >_>'

Aqualatique - 26-04-09, 08:43

Antje, Twoja babka na rysunku ma trochę zniekształconą twarz . Bo za wysoko narysowałaś oczy i niepotrzebnie wydłużyłaś no...tą...jak się to nazywa... podbródek, szczękę? No o te partie mi chodzi xD
Zebrałam się w sobie i narysowałam ''COŚ'' w typie mangi. Żeby nie byłoo tak jak kiedyś -.- ,,Ty, Ty to nazywasz mangą?!!! Przecież to zwykłe g*wno'' -.-

I teraz z boku. Te kreski pod szyją, to jest czubek głowy następnej dziewczyny jakby co ..xd

Charlie - 26-04-09, 09:51

miserable, ależ ja tylko wyrażam jak bardzo podobają mi się jej rysunki. Nie widzę w tym nic złego, a to że dodałam parę zdań chyba nikogo nie zrazi. C' nie?

unearthly, pierwszy rysunek jest ładny, ale twarz z lewej strony jest za bardzo 'ścięta'. Drugi mi się bardzo podoba, ale ucho jest ciut za małe ;)

Aqualatique - 26-04-09, 09:54

'ścięta'.

A no wiem... 8D
ucho jest ciut za małe ;)

Ciut to mało powiedziane ;d Ale dziękuję. Z resztą skupiałam się bardziej na tym, żeby całokształt wyglądał na coś w rodzaju...mangi :) No i masz Ci los, o uchu zapomniałam xd.

arleta117 - 26-04-09, 13:53

Trochę stare na plastykę było

miserable - 02-05-09, 12:25

[...]
Misuzu - 02-05-09, 14:14

http://kasia8d.deviantart...angel-120757914
Wiem, ma dziwne nogi -.-
$miserable fajny ten pies^^

Charlie - 02-05-09, 20:44

Matko :OOO, miserable! Ten piesek to bernardyn co nie? Kurczę, kocham bernardyny! Jest cudny, tylko weź mu oczy ciemne zrób i pomaluj plakatówkami :}
miserable - 02-05-09, 21:02

Charlie napisał/a:
miserable! Ten piesek to bernardyn co nie? Kurczę, kocham bernardyny!
To to widać, że to pies? I że bernardyn? Haha. xd zapewne bym pomalowała, gdyby to nie był mój zeszyt od polskiego. XD"

Misuzu, bardzo fajne, tylko właśnie...nogi. Gdybyś narysowała je od kolan(tak, aby było je widać) w dół zapewne wydałyby się dłuższe, a tak to troszkę nieproporcjonalnie wygląda. (: Ładnie pocieniowana sukienka.

Feroxx - 03-05-09, 15:15

Cudo to to nie jest, ale to pierwszy mój rysunek na papierze od paru lat, nie licząc jakiś bazgrołów z zeszytach :P

miserable - 03-05-09, 15:19

Feroxx, jej - Ty serio coś masz z tymi czołgami! XD
Bardzo fajny rysunek, lubię taki styl rysowania, gdzie nie przykłada się wagi do prostych linii, poprawia się kontury - ciekawy efekt wychodzi i ładnie wygląda.
Tylko nie jestem w stanie rozszyfrować, co się opiera o czołg? Tzn. wiem, że to fragment czegoś zburzonego, ale czego?...olśnij mnie. <;

Feroxx - 03-05-09, 15:22

To jakiś pręt :P
Otoshi - 03-05-09, 19:12

Masz wprawną rękę. =]
Fajny pomysł, trzeba przyznać. Liczę na to, że częściej będziesz dodawał swoje rysunki. ^^

Katherinaa - 03-05-09, 20:03

Feroxx - ładnie szkoda że ja tak nie umiem ale za to wolę robić na komputerze obrazki.
A to mój obrazek:

Feroxx - 04-05-09, 17:44

A na kompie od czasu do czasu sklecę sobie takie budyneczki ;)

Otoshi - 07-05-09, 18:37

Cariba, to na pewno twoje? o_O
jaki program? ; p

Katherinaa - 09-05-09, 10:55

Tak na prawdę to wzięłam gotowy obrazek i poprawiłam kontury pokolorowałam po swojemu itp..
I robię to w gimpie2

Bura - 10-05-09, 01:28

Cariba napisał/a:
Tak na prawdę to wzięłam gotowy obrazek i poprawiłam kontury pokolorowałam po swojemu itp..
I robię to w gimpie2
Czyli tylko kolorujesz. Ale i tak bardzo ladnie ci to wychodzi, piateczka.

Feroxx, jacieniemoge. KURNA KOCHAM CIE. Swietne projekty 3D (W czym robiles? Cos mialam ostatnio o 'szkieletach' w AutoCadzie, chociaz to i tak cos innego.). Szkic jest powalajacy. Mnie przynajmniej.

Fini Koxa napisał/a:

Czy ty mnie papugujesz?

eee, przecież mogłaś jej to na gg napisać albo pw. To nie jest dział od (prze)chwalenia się przyjaźniami, rysunkami i wyznawaniu miłości. >_>'[/quote]

WLASNIE :D .
Ale dzieki <3.

Cos na temat:

Aqualatique - 10-05-09, 07:51

Ja pier....nicze ;o Toz to przepiekne jest !! ! Kobietooo ... Ty to masz talencik ;] A te nogi *-* I te cienie na ubraniach... <3
Bura - 10-06-09, 16:59

Odświeżka :DDD.

Postać z mojego opowiadania http://sims.gry-online.pl...pic.php?t=11566 , jest głównym bohaterem, ale pojawi się tak bardziej-bardziej potem :DD.

żółtyananas_69 - 10-06-09, 17:35

Bura, dlaczemu on nie jest od pasa w dół kozłem, jak faun? :c I czemu go zrobiłaś hipisem? >D"
I tak wszystkie twoje rysunki są śliczne, pięknie cieniujesz. *-* <33
A poprzedni rysunek to wprost cudo jest. <33

Tak jakość i jakikolwiek talent sobie poszły daleko w las. >.>

miserable - 10-06-09, 18:04

nyappyparalytic, ten po prawej kojarzy mi się z http://www.photoblog.pl/milex92/35811588 . :O xd
twoje rysunki byłyby ładniejsze, gdybyś dawała troszkę subtelniejsze rysy rąk i nóg. wiem, że to trochę przeczy z zasadami anime, ale jakoś tak jak suche patyki wyglądają. ;[ xd ale ten po lewej to koszulkę ma mega. 8D
Bura, śliczne. <333

Bura - 21-06-09, 14:27

Wooaahh, skończyłam. Ale mi się nie podoba. Myszka + Gimp.

Cytat:
nyappyparalytic napisał/a:
Bura, dlaczemu on nie jest od pasa w dół kozłem, jak faun? :c I czemu go zrobiłaś hipisem? >D"

A ty czemu jednego geja zrobiłaś też hipisem? :DD
Nie, on jest pacyfistą + jaraczem marihuany, hahaahah XDD'.
On jest jakby faunem, ale nie do końca, prawdopodobnie napiszę, że jego jeden rodzic był jakimś innym gatunkiem bądź zwykłym człowiekiem czy coś "DDD.

A co tam po dżapońsku pisze?

Miserable: Gościu z fotobloga mnie rozwalił...
"Nie, nie mam anoreksji.
Jem. Wazę 38kg i mam 170 wzrostu."
Ja mam 171 i ważę prawie dwa razy tyle, wtf.

Shiny - 22-06-09, 17:00

Bura napisał/a:
Wooaahh, skończyłam. Ale mi się nie podoba.

...
Nie podoba Ci się? Przecież to jest... to jest... to jest ŚLICZNE!!! (przepraszam za Capsa ;p) Wszystko dokładne, naaaucz mnieee! xd

Cariba - w jakim programie to robiłaś? Baaardzo ładne! *_*

Siadłam do Photo Filtre - mam głupią myszkę laptopową, bezprzewodowa padła... :(
I teraz strasznie boli mnie łapa. Oto moje obrazki ;p
Niektórym dodałam efektów.

Parodia ;p

XD

Krzywy wazon - specjalnie tak zrobiony xd Rysowany czarną pastelą.

A tutaj listek

Bura - 22-06-09, 17:45

Cytat:
Cariba - w jakim programie to robiłaś? Baaardzo ładne! *_*
Cariba napisał/a:
I robię to w gimpie2

Przypominam o PISANIU TAKICH RZECZY jak czy skądś się wzięło obrazek czy zrobiło się go samemu. Bo Cariba wspomniała o tym dopiero gdy zapytano się jej czy to naprawdę jej.

Szajni: NAUCZ MNIE TAK ROBIĆ WŁOSY,OMGOMOGM XDD Ta dziewczynka ma bardzo zgrabne rączki :DDD
Bardzo podoba mi się ten nie-prosty wazon :3. Listek też ładny. Ale postaraj się bardziej, hymmm? Możesz :D.

Uwaga, postać z mojego komiksu, w którego tworzeniu jestem trakcie :D

Torebeczka krzywa bo miałam już dosyć "DDD.
Całość w Paincie :DDD.

Joaś - 22-06-09, 18:32

Bura, komiks? A nie uważasz, że z taką postacią będzie bardzo skomplikowany do narysowania? xd
Ale postać ładna. ;]
To fioletowe powyżej też mi się nie podoba. Ogólnie rysujesz takie dzikie pyski xd

Shiny, śliczny krzywy wazon i liść. Kojarzą mi się trochę z pewnym moim rysunkiem z 18 strony tematu, hihi xd Takie szybkie tworzenie pracy ^^,

Rimmel - 22-06-09, 21:36

Bura, ślicznie rysujesz. obydwa rysunki mi się strasznie podobają. Ta postać z komiksu.. prześliczna. Ja bym nawet nie umiała sie zabrać do tworzenia takiego cuda.
Shiny, bazgroł z photo filtre mnie po prostu rozwalił. Krzywy wazonik i listek to chyba trochę na szybkiego rysowane, co? ale i tak fajnie. ładnie pocieniowałaś. ^^

a teraz taki mój rysuneczek. postać co prawda nie wymyślona przeze mnie, miałam szkic podobnej typki na komputerze to patrząc na monitor ją przerysowałam. no nie miałam weny na wymyślanie i tworzenie własnych.

nazwę ją pesymistka, pasuje takie imię to jej miny xd

kolorowałam bardzo niestarannie w gimpie. trochę niedokładnie. wogóle w wakacje jestem tak leniwa ze nawet mi się cieniować itp. nie chciało. po prostu se powypełniałam kolorami i tyle. xd

Hermetong - 06-07-09, 16:43

Rimmel, no moze troche niedokladnie pokolorowane, ale mi sie podoba (:
Bura, omg, piekne <3 jaki fajny kapelusik : D
Shiny, wazon najlepszy. w sumie to w listku nie ma bardzo co oceniac, procz cieniowania moze xd

[do widzenia]

SemIsBack - 17-07-09, 21:12

Shiny, to drzewko mi sie bardzo podoba :) listek nieco mniej ^^
Bura, no jesli to paint to jestem pod wrazeniem
Rimmel, jakby to nieco staranniej narysowac i z lekka pocieniowac byloby super

to i ja dorzuce cos od siebie:
1. paint

2. niewyrazne, bo to zdjecie z kamerki internetowej, cytat przy głowce brzmi "Jesli moje zycie zacznie byc monotonne i poukladane, bedzie to znaczylo, ze... Umarlam"

Melanie - 18-07-09, 15:10

Bura gdzie ty się uczyłś tak rysowac?? czy z jakiejś książki czy po prostu some si przyszły takie zdolności gdy spałaś??

A to taki mój rysunek:

żółtyananas_69 - 18-07-09, 17:36

Shoelace, fajną ma twarz, ale ręce dziwne. O_O
SemIsBack, dziwne rysunki. XDDD ale ładne. :x
Rimmel, fajna nawet. XD

Kliknąć trzeba. :x
I tak będę go jeszcze poprawiać. XD"

Melanie - 18-07-09, 21:52

nyappyparalytic, bardzo fajne, ale myślę że gdybyś zrobiła kontur czarnym cieńkopisem i wymazała ołówek byłoby lepiej.
A i masz rację dopiero teraz zauważyłam to z tymi rękami, strasznie krókie mi wyszły bo ta taka jakby przerwa po między kreskami to miejsce w którym jest łokiec.

a ja pokolorowałam w Gimpie ten mój obrazek, tak wie beznadziejnie wyszło zwłaszcza włosy i usta ale w końcu na palcach jednej ręki można policzyc ile razy używałam wcześniej gimpa.

Antoinette - 01-08-09, 20:29

Melanie, - śliczne , w kolorze jeszcze bardziej mi się podoba . śliczna twarz
nyappyparalytic, - swietne , tylko jak byś poprawiła kontury ciemnym kolorewm było by lepiej
Rimmel, - super , strasznie mi się podoba

Dobra to teraz ja dam swoje bazgroły . Dawno juz nic nie dawałam a jakoś dziś mnie naszło na rysowanie :) Inspiracją było
http://ookami-kun.deviant.../Green-77280347 to zdjęcie ale wogóle inaczej mi wyszło :) Jakoś jest nie zaspecjalna bo robiona przed chwilka aparatem przy małej lampce , dlatego papier wygląda jak byłby żółty

Blue - 01-08-09, 23:18

Obraz podtytułem "Dziecko ściągnęło sobie PFS i się cieszy xd."
http://i31.tinypic.com/sgpdfa.jpg

Duck-_99 - 01-09-09, 18:59

Noo, Blue, wymiatasz XD
~Kolekcjonerka~, inaczej, ale też ładnie ; ]
Melanie, Takie rozmazane. Bez kolorów ładniejsze ; <
atej, za mała głowa x<
SemIsBack, pierwsze <3
Rimmel, XD
Bura, o mamusiuu*-* talencik. ; >

Shiny - 01-09-09, 19:39

Melanie - o łał. Zawaliste! Strasznie mi się podoba, naprawdę! Bardzo lubię takie właśnie rysunki ;]
Blue - WOAH xd
~Kolekcjonerka~ - najpierw skojarzyło mi się z Łiczem ;p Ale nie, bardzo ładnie :)
SemIsBack - bardzo podoba mi się to pierwsze. Czad *_*

Bura - 04-09-09, 22:48

OMFG. Napisałam kiedyś komentarz i go tu ni ma D: .

SemIsBack, To czarno-białe, ten kobiecy tułów kompletnie wymiata. To drugie... Cóż, szczerze to mi się kompletnie nie podoba. Fue.

Melanie, JAKIEEE FAAAAJNEEEE. Jak na okładkę z książki na romans nastolatkowy O3o.

~Kolekcjonerka~, Hm Hm, no nieźle, ale mogłabyś też sama trochę poimprowizować a nie tylko patrzeć się sztywno w obrazek, wtedy np. oczy wyszły by równiej.

Blue, Łau. Siebieskie... Glony? Co to jest? Wygląda jak temat na komórkę O3o. Zacne.

A ja do wstawienia nic nie mam bo brak mi możliwości przetransportowania moich wymiocin papierowo-ołówkowych na format cyfrowy.

żółtyananas_69 - 08-09-09, 16:30

kufufufufu~.

chyba za bardzo mi sie nudzi XD
ps niedokladnosc w kolorowaniu efektem "zamierzonym" ^^"

Bura - 08-09-09, 20:09

Oh, na turbolatające jamniki tasmańskie! Kól, mazakami? Wygląda jak Copic Markers, owa owa.... Świetne, chodź troszkę przeszkadza mi brak większego cieniowania ale jest naprawdę fajnie :D . Powiedz, własny projekt?
żółtyananas_69 - 08-09-09, 21:18

Bura napisał/a:
Kól, mazakami? Wygląda jak Copic Markers, owa owa....

Zwykłymi flamastrami ze supermarketu. O takich fajnych jak Copic czy Pro Markery to pomarzyć moge... *marzymarzy*
Bura napisał/a:
Świetne, chodź troszkę przeszkadza mi brak większego cieniowania

Ta uhm... Pocieniowałam czarną kredką (jeśli chodzi o odzienie), która tak na prawde jest szara (XDD) tylko że nie widac no bo słabo pomalowalam bo mi sie slęczec nad tym nie chciało i w ogóle |:
Bura napisał/a:
Powiedz, własny projekt?

Uh no raczej D; nie lubie przerysowywać, czasem się inspiruję czymś, ale nie kopiuję rysunków. no więc tak, powiedzmy ze własny projekt : D

Melanie - 08-09-09, 22:41

atej, ja właściwie w ogóle nie widzę tych cieni na odzieniu, ale na twarzy owszem i są b. ładne, w ogóle strasznie mi się to podoba, i te napisy *-*. fajnie zakończyłaś ręce i klatę, ja miałam zawsze z tym problem, bo nie chciałam rysowac reszty, bo wiedzialam że zepsułoby to cały efekt.

Bura, daj w końcu jakiś rysunek bo uwielbiam twoje prace.

Szaszłyk - 08-09-09, 22:59

atej napisał/a:
ps niedokladnosc w kolorowaniu efektem "zamierzonym" ^^"

coś, co mnie najbardziej denerwuje. jeśli coś jest efektem zamierzonym, to nie pisz o tym, to musi być wiadome i sami się musimy domyśleć (;
jeśli nie widać, że jest zamierzone to taki dopisek brzmi jak obrona "nie wyszło mi, ale udam że to tak specjalnie"

u Ciebie na szczęście to się jak najbardziej samo broni
tylko, jak powiedziała Bura, brakuje mi cieniowania c;

Bura - 09-09-09, 16:53

Szaszłyk napisał/a:
coś, co mnie najbardziej denerwuje. jeśli coś jest efektem zamierzonym, to nie pisz o tym, to musi być wiadome i sami się musimy domyśleć (;
jeśli nie widać, że jest zamierzone to taki dopisek brzmi jak obrona "nie wyszło mi, ale udam że to tak specjalnie"
Grrrr, zgadzam się, ludzie się nieźle tym migają...
Ale tutaj nawet bym o tym nie pomyślała szczerze mówiąc, to zbyt... Oczywiste "D.

Lol, maluję farbami szafkę składaną z Ikei. Na kredki... 8D.
Jest okropna, lolz.

Melanie - 09-09-09, 17:12

Szaszłyk napisał/a:

no i właśnie to jest bez sensu jeśli naprawdę to jej nie wyszło to niech sobie tak pomyśli a nie robi tak.

a jeśli coś jest specjalnie tak jak tutaj to po co ma coś takiego dopisywać, żeby wszyscy myśleli że jej nie wyszło? moim zdaniem to właśnie źle jak sobie ktoś tak pomyśli. a taki dopisek jaki atej dopisała jest dobry, bo gdyby go nie dopisała to mugłby ktoś pomyśle "no rysunek fajny, ale nie postarała się przy kolorowaniu".

Szaszłyk, nie chcę cię oczywiście urazic ale to jest moje zdanie.

i przy okazji, kupiłam sobie tą nową gazetkę manga, i postanowiłam sprubować narysować tą postać, która jest tam opisywana krok po kroku. pierwszy raz na moich kartkach pojawił się styl mangi, więc proszę nie śmiejcie się:

Bura - 10-09-09, 18:21

O Bożeno, z tą gazetką o rysowaniu mangi przesadzili, centralnie "DDD
Krzywo coś z oczyma i butami, mogłaś nie dokładnie posługiwać się wskazówkami, może wtedy wyszłyby ci równe oczy - bo.. Są krzywe :D .
Natomiast bardzo mi się podoba koszula i jej palce, palce są specjalnie mru.
Tylko fryzura mi nie podchodzi, nijaką stroną... D:

[Skasoffano bo bszydkie]

żółtyananas_69 - 13-09-09, 17:28

Melanie napisał/a:
i przy okazji, kupiłam sobie tą nową gazetkę manga

chciałam ją kupić ale nigdzie jej już nie ma xO
Szaszłyk napisał/a:

no właśnie jak powiedziała Melanie, nie chce aby było że się "niepostarałam" itd.
Melanie, krzywa ona strasznie jest ; o ma nierówno włosy, nogi, ubranie, twarz i w ogóle :cc i palce ma dziwne XD"
Bura, ma dziwne stopi i w ogóle wygląda dziwnie bez tła ; o za to ma śliczną dłoń, naucz mnie *_* i włosy ma takie ładne nawet XD"

Sock z IDFracture. : DD <333

Bura - 13-09-09, 19:25

Szyję ma ten ktoś wysuniętą zbyt do przodu, człowiek-gołąb?
Za szeroki rozstaw nóg, dużo ludzi tak rysuje - nie mam pojęcia czemu, to wygląda ohydnie... Ręka nienaturalnie prosta + brak łokcia ;o. Człowiek-bezłokieć! :D
Reszta b.dobra, fajne ma włoski, oczka, ciuchy są też świetne :D.

Btw. Co do tła na moim obrazku - tak, wiem, szykuję się do naskrobania ławeczki, ale się boję że spieprzę rysa + nie umiem za bardzo 'równie' tworzyć przedmiotów... Z ławką będzie trudno, yahh, może ktoś pomóc? Jakiś tutorial na ławki? :DDDDD

Rimmel - 18-09-09, 14:08

Melanie napisał/a:
kupiłam sobie tą nową gazetkę manga

ja też ją kupiłam *__* , jest świetna. ale narazie nie pokaże niestety swojej mangi bo skaner jest odłączony a ja nie mam gniazdka narazie wolnego bo tato sobie użył gniazdka skanera do ładowania swoich dupereli-wiertarek. mogłabym mu ją do kuchni przenieść ale miałam jej nie ruszać, wole nie ryzykować śmiercią, bo jak niechchący włącze tą wiertarke i na noge se upuszcze.. [*]. nie no żart, ale nie chce mi sie jej przenosić.
a co do twojego rysunku to ładnie i estetycznie wykonany, koszula wyszła ci doskonale, ale proporcje ciała.. też miałam z nimi problem. nie chodzi mi o jej wymiary, lecz o krzywote niektórych części ciała XD mam na myśli włosy, nogi, twarz. ale co ja tutaj będe sie wymądrzać jak wcale lepiej nie narysowałam <33 nie tak trudno sie to rysowało ale jak już miałam atramentu używać to sie okazało że nogi są jakieś nierówne. a ja cierpliwości do nich nie miałam. tak więc pracując z tą gazetką łatwo można zniszczyć rysunek i wszystko "pokrzywić" że tak powiem XD
ale bardzo ładna jest. ; ]

żółtyananas_69 - 24-09-09, 11:40

Rimmel napisał/a:
ale proporcje ciała.. też miałam z nimi problem. nie chodzi mi o jej wymiary, lecz o krzywote niektórych części ciała XD mam na myśli włosy, nogi, twarz.

nie do końca zrozumiałam twoją wypowiedź. >D ale nie no wiesz jest coś takiego jak mieć własną kreskę. o: i te krzywizny są zależne po prostu od osoby rysującej i to że w jednej gazetce ktoś rysuje tak to nie znaczy że każdy ma tak rysować O_O"

to po lewej to Belphegor z KHR a to po prawej to miałam być niby ja ale kij bo przesadziłam z upiększaniem siebie XDDDD"
napis robiłam myszką w psie więc cicho XD

Nicky - 24-09-09, 15:44

Bura zmobilizowała mnie żebym odkurzyła stare kartki i ołówki i zabrała się do rysowania ;d Do Waszych geniuszy i talentów mi daleko, ale i tak nie mam co robić ;p Strasznie podoba mi się to kolorowanie w Gimpie, niestety kompletnie się na tym nie znam.
Miejscie litość... ;<

Rimmel - 24-09-09, 17:00

atej napisał/a:
ale nie no wiesz jest coś takiego jak mieć własną kreskę. o: i te krzywizny są zależne po prostu od osoby rysującej

no wiem, wiem. przecież naturalne ze każdy to inaczej narysuje. ale jednak te włosy są naprawde krzywe i warto by było nad nimi popracowac. wyglądają dziwnie. a pozatym chodziło mi o to że w tej gazecie pisze że trzeba wyliczać co na jakiej wysokości powinno się znaleźć. a jak już się wszystko wyliczy i zacznie rysować to zawsze coś jest nie tak. a zresztą, nie umiem wytłumaczyć co przez to chciałam powiedzieć. ; pp.
atej, gostek ma świetne spodnie. *w*
NickyLee, mi się podoba. warto było zabrać się do rysowania bo ładnie ci to wychodzi. ; ]

Bura - 26-09-09, 18:37

Haaa, Nicky, widzisz?! Kurczę, i warto było! Świetne postacie, kilka rzeczy które mogłabyś jednak poprawić to: Popatrz na swoje łapki, poćwicz je trochę jak realistycznie a potem zamień to na bryły (Czyli przekomiksuj). Widzę, że trochę się boisz, ukrywając ich łapy za plecami ale mówię - poćwicz, patrząc się na siebie w lustrze, na to jak zginasz ręce i cały tułów wychylając i zmieniając pozycję ramienia... Takie dyngsy. Ogólne proporcje są bardzo dobre, także ni bójta się :D. Poeksperymentuj też z cieniowaniem, tak by nadać każdej z postaci indywidualne rysy mordeczki, jou :D.

Atej - Jakie zajebomba! Wiem, że to twój styl, ale ja jednak nie lubię takiego mocno bryłowego rysunku - czyli brak wcięć w talii, sam tułów jest za długi i mało kształtne kuńczyny dolne :DDDD. Ale tak, wiem że to twój styl, więc rysuj jak chcesz, ja po prostu mam zboczenie zawodowe tak jakby :D'.

Coś ode mnie?
Rysunek zrobiony palcem na moim Hermanie (Ipod Touch) :DD :

Feroxx - 23-10-09, 20:03

Owoc nudy ;)

Bura - 25-10-09, 17:17

To jest... Świetne. Nie mam słów, zawsze tak chciałam, chociażby wykaligrafować takie coś.

No i w tematyce żołnierskiej, jak nabazgrałam kiedyś żołnierza zawianego wiatrem to straciłam wiarę w siebie :DDD.
Długopisem czarnym, nie?

hajdenia - 25-10-09, 19:31

dzieło sztuki.

żółtyananas_69 - 25-10-09, 23:33

hajdenia, haha Hana Śmietana wymiata XD
Feroxx, oooo: cieniowaniee <33

głupi bazgroł narysowany na jakiejś lekcji :\

Feroxx - 27-10-09, 11:16

Ten wojak malowany był ołówkiem, tylko ze skan wyszedł blado więc dość mocno podrasowałem kontrast, co widzę fajnie wyciągnęło detale ;)

atej - masz bardzo fajną kreskę i to jeszcze w takim wieku :)

Teraz już coś większego bo A4 ;) Jest parę niedoróbek, ale w sumie może być jak na osobę która od gimnazjum praktycznie nie rysowała. :D Jakieś paski mi wyskoczyły przy skanowaniu. :rool:

miserable - 27-10-09, 13:16

Feroxx, jeśli kiedyś zostanę kimś ważnym, to Ci pomnik postawię. damn! to jest piękne, choć cegły i takie tam na pierwszym planie dziwne. :c ale ten budynek i to drzewo, jezu. *-*
atej, ale krejzi smajl. :-|
hajdenia, jonas brothers................................:( XD

Feroxx - 27-10-09, 13:58

Po środku to bardziej jakieś bloki betonu niż cegły, tak to przynajmniej wyglądało na fotografii. ;) Ale już mi się trochę nie chciało bawić więc tak trochę po łebkach te gruzy na 1 planie.

Jak coś to Plac Napoleona/Warecki obecnie Powstańców Warszawy w Wawie.

kiano - 27-10-09, 17:56

Feroxx, oesu, czlowieku, to jest genialne! Dawno nie widzialam tak dobrych rysunkow... Kiedy zajales sie rysowaniem?

atej, fajny *o* I rzadko widuje cos, co narysowane jest czerwonym :3

Bura - 27-10-09, 19:00

Feroxx, jeny, tło. Nigdy nie umiałam teł robić.
Z resztą, nawet gdzieś wstawiałam skan pracy, taka laska z nożem i bronią, perspektywa z dołu, oczywiście się na tło chybnęłam i to był błąd, kilka kresek , jakieś dzikie shadingowanie... Błe.

Ze zdjęcia to robiłeś mówisz? Nigdy nie będę na twoim poziomie, ale poćwiczyć z fot mogłabym.
Poza tym, świetna tematyka. Smutnawe, ale też wzoruje na dzielność i oddanie polaków w tych czasach...

LOLOLOLOLOL

Feroxx - 27-10-09, 19:27

Rysowałem/malowałem póki była plastyka w szkole, czyli do 3 gim w moim wypadku. :P Przez LO i studia praktycznie nie rysowałem, nie licząc jakiś bazgrołów na końcach zeszytów, ale to raczeni nic godnego uwagi nie było, to pierwszy taki "poważniejszy" rysunek od kilku ładnych, lat. :D

Bura - bardzo fajnie, ja nigdy nie potrafiłem rysować długopisami :)

I troszkę poprawione gruzowisko ;)

http://img18.imageshack.us/img18/2254/imageey.jpg

żółtyananas_69 - 03-12-09, 14:11

ale szit. D8
te jasne kreski to przez skaner jakby co XD"

Bura - 03-12-09, 20:34

Kiano... No nie podoba mi się szczerze mówiąc "DD.
Ananas - O ja cię, prześwietne, ty jajojcu.

Noffe ;d. Gimp + wkurwiająca myszka. Jakoś dałam radę, ale nie podoba mi się szalik.

Feroxx - 13-12-09, 12:26

Tym razem motoryzacja w dość ogólnym pojęciu, ale od tego samego producenta ;)

i niedokończony jeszcze Elefant.

Jarzmo armaty do poprawy, coś mi krzywo wyszło.

miserable - 23-12-09, 20:45

Więc tak: blabla, format A4 i ołówek 4H czyli najlepszy mój. : D
kolory są brzydkie i je poprawiałam, jutro jakieś ładniejsze zrobię przy świetle dziennym może.

wzorowane na http://www.photoblog.pl/tigra949/54477117 ;}

Shady. - 16-01-10, 20:49

Taa... to Chester z Linkin Park.
Badziewie, nie?

Joaś - 18-01-10, 20:46

żółtyananasie_69, ja Ci powiem, że Twoje rysunki są superekstarahiperodjechanewkosmosiniewiadomocojeszcze. Straaasznie mi się podobają *-*
Masz bardzo fajną kreskę i ciekawie wykreowałaś swoje postacie.

żółtyananas_69 - 18-01-10, 21:26

Joaśka napisał/a:
żółtyananasie_69, ja Ci powiem, że Twoje rysunki są superekstarahiperodjechanewkosmosiniewiadomocojeszcze. Straaasznie mi się podobają *-*
Masz bardzo fajną kreskę i ciekawie wykreowałaś swoje postacie.

hah o jezu dzięki wielkie, miło czasem usłyszeć coś takiego XD

jakieś takie stare troszke i w ogóle jeszcze nie umiem sie posługiwać tabletem, SAIem, PSem itd wiec jest z tyłka D:
haha nie mówiąc o tym że i tak ręce i w ogóle wszystko jest do niczego

Sem - 20-01-10, 15:35

Zolty Ananasie, uozesz *_* kto Cie nauczyl tak rysowac? *_*
Duck-_99 - 22-01-10, 21:14

tak to się kończy, gdy instaluje się dziecku program graficzny p.O'
[łał, czaryy. nie ma! :D ]
nie komentować proszę! ;c Zrobione z nudów, braku internetu *zalamka* no i oczywiście dla testu ^^.
Ps: to białe, rzucające się w oczy jak gaga na ulicy, to niby takie "światło padające przez okno". lol.

hajdenia - 23-01-10, 06:44

żółtyananasie, ty masz talent i boże kocham twoje prace *____*

Rimmel - 31-01-10, 19:51

miserable, ładny bardzo, podoba mi się. i prawdziwy taki, no super jednym słowem ; ]
Shady., trochę krzywe ma ramiona, ale dobry szkic. i wiesz co ci powiem widzę nawet podobieństwo między szkicem a prawdziwym ; >
żółtyananas_69, o matko! jak ty to robisz? boooskieee , po prostu cudo nad cudami i normalnie gdybyś to sprzedawała to bym kupiła 8D
Duck-_99, fajnee, nie mam się do czego przyczepic ; D
hajdenia, śliczne bardzo, realistyczne i w ogóle boskie, mniam mniam i wszystko naraz ; >

no cóz, po kolejnej monotonnej pracy na kartce papieru i kolejnym złamaniu ołówka stwierdziłam, że weny do rysowania nie mam i zabrałam sie za.. mase solną ; ]
odkryłam że to przynajmniej mnie nie wykańcza i zabrałam się za robotę. przekopałam cały net w poszukiwaniu tutoriali i kursów obrazkowych i stworzyłam kilka potworów z mąki, soli i wody. użyłam do tego także moich przedpotopowych farbek plakatowych i witrażowych, a efekt.. oceńcie sami;

dwa krzywe aniołki, które kompletnie nie wyszły ; ]

pięć masosolnych potworów mianowanych kotkami ; ]
przepraszam was bardzo za jakość dupną, ale aparat wysiadł a komórką zdjęcia no to wiadomo.. pozostawiaja wiele do życzenia
na zywo wyglądają lepiej. wypiekałam je w piekarniku, a utrwalałam lakierem do paznokci, hehe ; D

Dragon - 02-02-10, 21:53

Hah, masosolne kotki są świetne. ^^ Ja nawet się za coś takiego nie biorę, brak mi czegoś, co inni nazywają... umiejętnościami technicznymi, no. Ja nawet kartkę papieru na pół krzywo tnę, szczerze mówiąc. ^^'

Jak teraz patrzę, na rysunki innych userów na forum, to aż dziwię się, że swoje bohomazy śmiem nazywać rysunkami. No ale kiedyś 'czeba' coś zaprezentować - solidnej krytyki nigdy za wiele.
Soł, wjoo... Oto moja pierwsza w miarę znośna praca:

...czyli Edzio z FMA z dałniastą twarzą. Tak, tak, wiem - powinienem przeprosić się z proporcjami. Trochę niepodobny wyszedł, ale co tam. Największe problemy miałem oczywiście z kucem, który w moim wykonaniu bardziej przypominał flet poprzeczny przyczepiony do karku, aniżeli włosy. I cóż, szczerze powiedziawszy nadal go przypomina. xP

Sem - 03-02-10, 08:48

Dragon, nie widzę Twojego rysunku ^_^

[ Komentarz dodany przez: Tickled.: 03-02-10, 08:02 ]
Obrazek już chyba działa, jak nie, to link do obrazka Dragona: http://photos.nasza-klasa...2781558411.jpeg .

Dragon - 03-02-10, 19:18

Ech... No właśnie nie działa, nie wiem dlaczego... Jak coś, to hostnąłem na tinypic, powinno więc wszystko już grać.
Link: http://i49.tinypic.com/x6ahsn.jpg

Kosta - 06-02-10, 19:21

Niedokończone. Pierwsze jakieś-coś od chyba roku. 8D Prezent urodzinowy dla przyjaciela.

Źle widać cieniowanie, fail. ;<

_joanne - 06-02-10, 19:53

Świetne te kotki najlepszy wg mnie ostatni i drugi. Szczerze to nie mam cierpliwości do takich rzeczy.

Ogólnie jak patrze na wasze rysunki to wasz podziwiam ja takie beztalencie jestem i niczego nie umiem.

Kosta, jejku , to jest cudowne , mega i wgl ! *.*

Nicky - 27-02-10, 20:50

Ananasik i Bura, imponując mi swoimi pracami zmobilizowały mnie nieświadomie do namalowania czegoś własnego, więc tutaj wrzucę ;p Ale bądźcie łąskami, to moja druga praca w Gimpie, a do tego pracowałam nad nią ładne parę godzin i niedociągnięcia są wynikiem lenistwa nie koniecznie niechlujstwa- już mi się nie chciało ;p

Joaś - 27-02-10, 20:57

Ten obrazek jest prześwietny, Nicky, *-* Postacie nie są jakieś superekstaraniewiadomojeszczeco, ale to chyba sprawia, że można patrzeć i patrzeć, i nie nudzić się xd Fajny klimat. Najlepiej wyszedł oczywiście Brad (XD), apotem chyba Jo ;p
Śliczne ;]

miserable - 27-02-10, 21:09

uczę się cieniować, marnie mi idzie:
[nie ma, i świetnie, że mój post jest offtopem teraz, ale zawsze i ja i wiele userów po jakimś czasie kasujemy i nikt się nie czepia, pozdro;)]

ostatnie chyba najokropniejsze :x

Bura - 28-02-10, 02:49

Małosolne kotki z poprzedniej strony są świetne!

Nicky, nie wyobrażałam sobie tak Chestera, ale jest chyba nawet lepszy niż taki, jaki myślałam że jest :DDD.
Wiesz co sądzę o tym rysie, mówiłam ci wcześniej. Pobawić się z lineartem mocniejszym, pozami bardziej naturalnymi i mocniejszym shadingiem.

Miśek - Ej, fajne rysunki same w sobie, propsy za umiejętność ryszenia koniów (ja się do nich nie zbliżam) , mogłaś narysować twarz temu kowbojowi, ale... tu są jakieś cienie?
Polecam miękki ołówek, 5B+, naszkicuj sobie, bo ja wiem, wazonik jakiś. Albo pudełko.
I staraj się od krawędzi tak jak pada światło, ciemniej dociskać, ale ładnie mieszać ołówek, tak, by nie widać linii czy coś podobnego do dziecka co wciska mocno kredki
.
I potem cały czas jaśniej i jaśniej. Staraj się nie używać palca, bo może cię to korcić, ale paluchowanie jest nieprofesjonalne.
No i może ci jeszcze pomóc wpatrywanie się w obiekt nasłoneczniony z przymrużonymi oczętami. Wtedy będziesz widziała same cienie i jasności, łapiesz o co kaman?
Majne sziten:

Dobra, tyle :D, dziękuję dobranoc.

Lurién - 28-02-10, 08:39

Nicky O matko to jest przecudowne *.* Chociaż Megan dałabym trochę inną minę bo mi konia przypomina :lol:
Miserable łaaa.. świetne. Ja nie umiałabym nawet jego nogi narysować ;<
Bura, Ale śliczne, takie inne, oryginalne ;d

miserable - 28-02-10, 12:11

Bura napisał/a:
I potem cały czas jaśniej i jaśniej. Staraj się nie używać palca, bo może cię to korcić, ale paluchowanie jest nieprofesjonalne.

nie używam w ogóle palca XD
Cytat:
mogłaś narysować twarz temu kowbojowi

haha, nie umiałam XD

a Ty jak zwykle ślicznie rysujesz, nienawidzę Cię za to :c XD

Shady. - 28-02-10, 15:28

A jakieś stare znalazłam xd
Pff, jakież to żalowe : <

Bura, kobieto, Ty masz talenta czy coś ;d

Nicky, Chester nie jest podobny ;p Ale praca na serio super, robiona tylko w Gimp'ie?

Nicky - 02-03-10, 11:23

Bura, kolokwium to mój ulubiony demot. Też tak wyglądałam podczas sesji ;p A Mai jest nieproporcjonalna :< Ma wielką głowę i krótkie uda, w ogóle tułów s stosunku do głowy wygląda dziwnie, nienaturalnie.
Shady. napisał/a:
Nicky, Chester nie jest podobny ;p Ale praca na serio super, robiona tylko w Gimp'ie?

No nie potrafię go dokładnie takiego namalować, ale tak mniej więcej go sobie wyobrażam. no szkic ręcznie,a kolorowane tylko w Gimpie (;
Lurién napisał/a:
Chociaż Megan dałabym trochę inną minę bo mi konia przypomina

No może trochę masz rację, ale przynajmniej nie jest taka jak reszta ;p

Bura - 03-03-10, 16:08

Nicky napisał/a:
Bura, kolokwium to mój ulubiony demot. Też tak wyglądałam podczas sesji ;p A Mai jest nieproporcjonalna :< Ma wielką głowę i krótkie uda, w ogóle tułów s stosunku do głowy wygląda dziwnie, nienaturalnie.

Wieem, nie cierpię tego, mam taki styl, że czasem łeb jest dwa razy większy od tułowia >>;.
A i widzę problemy z proporcją, ale weź popraw rysunek długopisem D:

Dziękuję równocześnie za wszystkie pochwały. Dalej, nie folgujcie sobie, łechtajcie me ego ;o.

Shady, popracuj nad... Shadingiem :D.
I bardziej zlewające się, delikatne kolorowanie. Ale tak to całkiem ciekawa praca, choć ino pusta zdeczka.

Aga - 03-03-10, 17:26

Przykro mi to stwierdzic, ale wszystkie wasze prace sa cienkie, a nawet bardzo cienkie w porownaniu z tym co rysuje specjalista (czytaj ja). Oto zstapi na was laska i pozwole wam oczeta nasycic ma tworczascia. Dumnie wam prezentuje:

Pan osiol w trakcie tworzenia:

Pan osioł/artystyczne ujecie:

Pan osioł i mama- w krainie szczesliwosci:

I kto jest szeryfem? ^,^

Nicky - 03-03-10, 21:24

Aga, jesteś królikiem tego miasta. Pan Osioł jest... żółty. Żółty?! Ale mam takie niedyskretne pytanie... też mu pinezką przypinasz ogon?
Shady. - 04-03-10, 16:25

Aga napisał/a:
I kto jest szeryfem?

Ja :<

Sprzed bodajże półtora roku xd

żółtyananas_69 - 13-03-10, 23:50

Aga, ty jesteś szeryfem, osioł pełna profeska 8)

jak zwykle daje taki przedsmak tego co będzie 8)
najkorzystniej byłoby powiększyć, ale w sumie róbta co chceta :--)))

miserable - 14-03-10, 17:24

Aga, to jest piękne haha! Jak będę chciała jakiś obraz na ścianę po tapetowaniu (tapety we wzorki vintage, liczę że wczujesz się w klimat słońce ^.^) to się skontaktuję z Tobą!
Shady., dość ciekawe xd

Shady. - 14-03-10, 17:33

miserable napisał/a:
Shady., dość ciekawe xd

Raczej nie inaczej xd
Właśnie pracuję nad nowym Chesterem, bać się ;dd

żółtyananas_69, tożto świetnie, szaacun.

żółtyananas_69 - 19-03-10, 20:57

widzę że ciągle oblegam ten temat hahahahahah >))))))

_joanne - 19-03-10, 21:06

żółtyananas_69, też zauważyłam i Twoje prace są najlepsze, bardzo mi się podobają (:
Shady., ja tam nic nie umiem narysować , wiec wiesz ; p

Melanie - 28-03-10, 13:47

moje najnowsze wypociny:

Bura - 30-03-10, 16:54

Ananas - BLONDYN. Ale jak robiłaś włosy, teksturę nakładałaś? Lepiej by było ręcznie na palecie, delikatnie strzępiąc kolory ;o.

Melanie, Ładnie, masz predyspozycje do pewnego stylu. Poćwicz trochę z innymi pozami/emocjami i całymi postaciami i będzie git; to wygląda na niedokończone.

huashahahaha

miserable - 30-03-10, 17:26

Bura, awr T_____________T to jest śliczne, piękne i w ogóle zazdrość poziom hard. a ten koleś w okularach wygląda jak Kuba Wojewódzki >DDD
Melanie, fajne, choć chyba trochę od lenia zrobione? :3

Joaś - 30-03-10, 17:31

Bura, Najlepsze: "Polacy w UK" XD
Melanie, bardzo fajny rysunek ;p

Melanie - 02-04-10, 19:11

miserable, hie, hie no tak, niestety ale od lenia.
Bura, nie wiem czego ale mi sie w tym najbardziej podoba ten szklany pojemniczek podpisany Winston a Newton...Inc...

Sem - 12-05-10, 13:31

Odgrzebalam kilka starych rysunkow, gdzies posrod czelusci mojego twardego dysku :D tak sie podniecilam, ze stwierdzilam, ze nie dam rady trzymac ich w ukryciu.
nie wiem czy ktores z nich kiedys juz zamieszczalam :P jesli tak to sorry :P

Dragon - 01-07-10, 22:15

Aaa, nudziło mi się. I znalazłem sobie robotę na dwa dni. Chyba tylko ktoś NAPRAWDĘ nieoczytany nie rozpoznałby tego kolesia.

Hidney - 22-01-11, 11:29

Takie z lekka dziwne coś, co z początku miało być karykaturą.
Skaner nie działa.

Naxster - 22-01-11, 20:19

To i ja coś dam, dwa rendery z przed kilku dni:

EDIT: Kieliszek troszkę zmieniłem, jest szarawy bo nie chciało mi się pierdzielić z ustawieniami świata i został on szary. Szkło jednie odbija

Teraz pracuję nad czymś "troszkę" większym