Simsomaniak Center Forum
O The Sims Wiemy Wszystko!

Inne - Casting do serialu "Szpital" !!

Asia396 - 30-12-07, 15:40
Temat postu: Casting do serialu "Szpital" !!
Jest to casting do serialu "Szpital" możecie zgłaszac sowje simy w wieku dorosłym lub jako nastolatka. Potrzebuję simów/simek na stanowisko: sekretarki/sekretarza, 2-3 lekarzy/lekarek !! Czekam aż zgłosi się minmum 8 osób. Każde złoszenie nagradzam punktem pomocy xD Proszę aby dawać biografię wraz z simem, najważniejsze żeby było imię i nazwisko, wiek (od 17 lat do 30) czym sim bądź simka się interesują, wykształcenie i ewntulanie kim by chcieli zostac.

Prosze o zatwierdzenia przez moda!

Dostałam PW, zatwierdzam konkurs ;d _ Sylvia

Mejvi - 31-12-07, 11:30

Lilly Levas.

Lilly ma 19 lat. Studiuje aktorstwo i ma nadzieje, że uda jej się osiągnąć sławę. Marzy aby wystąpić w jakimś filmie. Gdy przechodziła obok sklepu z ciuchami zauważyła ogłoszenie, na którym było napisane, że odbywa się Casting do serialu "Szpital". Nadawała się do niego. Lilly umie zagrać każdą postać, więc jest jej to obojętnie jaką zagra.

[ Gdyby Lilly wygrała casting prosiłam bym o samo wybranie dla niej roli, a jeżeli to nie możliwe, to powiedź, a ja coś wybiorę. ]

Asia396 - 31-12-07, 16:12

Tindill świetna simka czekam na więcej ;] Na razie 1 zgłoszenie i zgodnie z regulaminem punkt :)
pingui - 10-01-08, 16:36

Ja dodaję Simkę, która jest u mnie w Simki by pingui ;**
więc:
Karina Pokłęk, lat 25.
Interesuje się zwierzętami kocha im pomagać. W wolnym czasie pracuje jako wolontariuszka w pobliskim domu opieki społecznej. ze względu na małe mieszkanko karina jak na razie nie ma żadnego pupila, planuje owczarka niemieckiego. mówi, ze nie ma czasu na miłość, jest oddana swojemu hobby. skończyła studia pod kierunkiem "Sztuki", uwielbia malować portrety. oprócz tego ma ukryty talent aktorski, od małego brała odział w szkolnym przedstawieniach, jednak jej miłość do sztuki, obrazów i rzeźb zwyciężyła. Karina ma nadzieję, że będzie mogła wziąć udział w filmie "Szpital" i zaangażować się w tak poważną projekcję filmową.

Asia396 - 10-01-08, 18:44

Piękna simka !!
Jeżeli do poniedizałku nikt więcej się nie zgłosi wygrywają Wasze cudne simki :P
Dostajesz punkta

Mejvi - 10-01-08, 19:56

Czy można zgłosić więcej, niż jedną simkę ?
Asia396 - 14-01-08, 17:18

[quote="Tindill"]Czy można zgłosić więcej, niż jedną simkę ?[/quote]
No pewnie :) A co do zgłoszeń czekam do 18.01.2008r ;]

Mejvi - 17-01-08, 19:36

Jutro już 18, nie mogę już się doczekać wyników !
Asia396 - 17-01-08, 21:30

W sumie to chyba obydwie wygrają, bo zbyt mało simek się zgłosiło... :)
asia396 - 20-01-08, 13:27

A wieć Wygrywacie obie !! Proszę spakować simki i umieścić je na http://www.speedyshare.com/
A następnie podać mi link do niej na PW. Proszę aby w nazwie było napisane czyja simka (nick z SC) i jak ma na imię :)
Dziękuję ;]

kaczusia2206 - 23-01-08, 13:58

hm a ja mam pytanie i jedno spostrzezenie. gdybys dala ten konkurs do simy a nie do inne mialabys wiecej chetnych. a po drugie moge sie jeszcze zglosic??
Lukasz 19 - 08-02-08, 12:57

No to casting się skończył czy też nie? Proszę o odpowiedź autorki tematu.
(Trochę czasu minęło od napisania ostatniego posta)

[ Dodano: 2008-03-23, 22:37 ]
Odpowiedzi ni(e) ma. Oczywiście skutek tego z góry był przewidziany. :)