Simsomaniak Center Forum
O The Sims Wiemy Wszystko!

Zdrowie, moda i uroda - Babskie GG

Fraise - 20-11-07, 15:05
Temat postu: Babskie GG
Był już temat marysi "Gadu-gadu", w którym rozmawialiśmy na wszyskie możliwy tematy. Teraz postanawiam założyć temat "Babskie GG" do rozmowy na tematy urody, makijażu itp. podsumowujący wszystkie tematy w tym dziale
Marysia12301 - 20-11-07, 17:36

Ale nie wiem czy to będzie temat wystarczająco luźny przy facetach ;p
Czarna_Perła - 20-11-07, 17:58

Oj będzie, będzie... spróbować można no nie ? ;)
Crashia - 20-11-07, 19:11

Nie sądze by chłopcą z naszego forum chciało się czytać nasze wywody o łatwo łamiących się paznokciach, rozdwajających się końcówkach i suchej skórze. XDD Więc myśle, że raczej oszczędzą sobie czytanie tego wszystkiego.
Joaś - 20-11-07, 19:12

E tam, będzie! :D
A jak się dołączą do rozmowy, to zrobi się ciekawie xD

Pomysł b. fajny.

Marysia12301 - 20-11-07, 22:58

To kto na rzuci topik ? ;p

Bo o paznokciach raczej nie będziemy gadać co ? ;p

Shisha - 21-11-07, 09:07

Hmmm.. fajny pomysł z tym tematem ;) no ale ktoś musi rzucić topik .. ;)
Joaś - 21-11-07, 13:34

Pogadajmy o... chłopakch xD (uniwersalny temat)
Wejki - 21-11-07, 14:30

Joanna napisał/a:
Pogadajmy o... chłopakch xD

Nieeeee.Debile i tyle-wymyśliła moja przyjaciółka xdddd.Lepiej powiedzcie mi jaki kolor pasuje do jakiego? Wg. mnie żółty do niebieskiego,pomarańcz i fiolet do zieleni...A jaki kolor pasuje do srebrnego? Bo nie wiem co ubrać do mojej nowej bluzki XD

taa debile bo : nigdy nie mialas z nimi bliższego kontaktu , ale zadzajesz sie z samymi dzieciakami ;]]-Tys

Crashia - 21-11-07, 14:41

Do srebrnego pasują jeansy. Najlepiej w ciemniejszym odcieniu. I oczywiście, zależy jaki nadruk na bluzce i jakiej długości, bo czarne rurki i długa srebrna, z fajnym nadrukiem bluzka to pasują świetnie.
Yaoiko - 21-11-07, 14:45

Zgadzam się. Czarne rurki z a'la lateksu ;D Będą pasować idealnie :D
Joaś - 21-11-07, 14:47

Do srebrnej bluzy miom zdaniem pasowałoby wszystko xD Srebrny stosuje się często jako dodatek więc, moim zdaniem, wszystkie kolorki bluzki kolczyków itp. wskazane :D
No i jakieś dzinsy. Zgadzam sie - rurki!

A ja mam pytanie:
Co myślicie na temat wspólnego FS? Każda by miała rodzinkę (uzgodnioną wspólnie), dom itp. Każdy by pisał o czym chce i nie byłoby nażekań na brak akcji, bo jak się nie podoba, to można zmienić :shifty: Tak żeby dodawać odcinek z conajmniej dwiema fotkami, co kilka dni.
Było już chyba coś takiego, tyleże wspólna historia. A gdyby zrobić coś takiego z obrazkami?

Shiny - 21-11-07, 15:18

Raczej trudno byłoby się dogadać.

Po co w szkole jest technika? Rzutowanie - na matmie, w polach trójwymiarowych figur...

Shisha - 21-11-07, 15:31

Do srebrnego polecam czarne rurki , jeśli to jest tunika d połowy ud legginsy , chociaż bardziej na lato bo zima się zbliża:)

Wspólne FS,kiepski pomysł:)

Technika jest po to by nauczyciele techniki nie byli bezrobotni :) (ale wymysliłam :rool: :mad: )

Grumbler - 21-11-07, 15:34

No...Fajnie to wygląda :) A ja od dzisiaj nie mam mieć internetu a chodzi jak zawsze xD
Marysia12301 - 21-11-07, 18:00

Wspólne FS:
Za dużo wiary jest tutaj ;p

Tunika :
Legginsy - przynajmniej ja ubieram czarne pełne legginsy do tej mojej srebrnej tuniki na dyskotekę ;p
Rurki - to już dowolność.
Do białej spódniczki lub czarnej

Czarna_Perła - 21-11-07, 18:01

Ejj... używa ktoś zalotki...?
Czy to prawda że nie można używać jej często i czy pomaga..? ;P
Bo kupiłam ale ... nie wiem ; PP

Shisha - 21-11-07, 18:45

Ja używam zalotki .. i też słyszałam , że nie można jej dużo używać ,, więć na wszelki wypadek leży w szafie , a używam ją tylko na imprezy :D
Czarna_Perła - 21-11-07, 18:48

Shisha napisał/a:
i też słyszałam , że nie można jej dużo używać

Mi też ktoś tak mówił..;<

Ale czy ktoś wie czemu...?
Ja bym chciała codziennie podkręcać ale jak ma mi się coś zrobić to wolę nie przesadzać...

Fraise - 21-11-07, 19:06

Jak użyje się jej na pomalowanych, zaschniętych rzęsach to sie łamią i to chyba jedyna rzecz, która może być w niej "niebezieczne". No bo tak na logikę - co ona może zrobić? Wydłubac oko jak się ją wsadzi do niego albo udusić sie jak będzie się próowało połknąć...
Czarna_Perła - 21-11-07, 19:10

Fraise napisał/a:
Jak użyje się jej na zaschniętych rzęsach to sie łamią

łamią się a co potem...? Nic nie można zrobić...? I jak poznać czy rzęsy są zaschnięte czy nie ..? O.O

Fraise - 21-11-07, 19:15

w sensie pomalowane i zaschnięty tusz :P Po jakimś czasie odrastają
Marysia12301 - 21-11-07, 19:43

Dotknąć ;p Są też odżywki ^,^
Czarna_Perła - 21-11-07, 19:49

Marysia12301 napisał/a:
Są też odżywki ^,^

Wiem bo używam ; ))

Czyli... mogę stosować zalotkę...uff..;D Przyda się i to bardzo...

Estel - 21-11-07, 20:30

Mi sie wydaje że tej zalotki to się używa przed umalowaniem rzęs. Więc raczej nie powinny się łamać. ^^'
Shisha - 21-11-07, 21:06

oo już wiem że mogę bez problemu używać zalotki ... ale musze zakupić odżywkę xD D
A ja mam taki problem w jakich odcieniach i krojach sukienek mogę sie wybrać na bardzo gustowne , eleganckie i poważne przyjęcie czy np. mogę mieć odkryte plecy i ramiona i czy mogę mieć dość duży dekolt i jaki kolor najlepiej sukni itp .;) ?

Fraise - 21-11-07, 21:31

Krój - zależy w jakim się dobrze czujesz tu już sama musisz wybrać
Co do tych odkrytych pleców, gołych ramion i dużego dekoltu... Jeżeli już to nie wszystko na raz, bo wtedy byłoby zbyt wyzywająco. Duży doekolt- raczej tak ale nie do pasa. Zresztą to wszystko zależy od twojej sylwetki i wzrostu. Moze takie porady dziwnie brzmia w ustach(a raczej klawiaturze) 11 letniego dziecka... ale w końcu może ci to pomóc :)

Crashia - 21-11-07, 22:34

To ja powiem tak - co do sukienki. Ja osobiście też mam dylemat, bo muszę sobie kupić sukienke na studniówke, ale chyba już wiem jaka ona będzie. Jeżeli stawiasz na duży, lecz nie za duży, dekold to plecy nie powinny być odsłonięte lub być tylko delikatnie wyeksponowane. Pokaż to co masz najładniejsze, a zakryj nie doskonałości. Jeżeli masz ładne nogi wybierz sukienke krótszą, a jeżeli nie uważasz by były aż tak cudowne to długa, ładna sukienka będzie idealna. Co do koloru, to myśle, że czarna sukienka to podkreślenie klasy. Jednak jesteśmy jeszcze młode, więc myśle że do takiej sukienki, złoty dodatek bądź srebrny jest idealny. Możesz właśnie poszukać czarnej sukienki z takimi dodatkami. Ja mam w swojej szafie również brązowo-złotą sukienke i powiem Ci, że takie kolory też są ładnym połączeniem. Jeżeli chcesz się wyróżniać to czerwona i srebrna będzie idealna. Ah! Taka osobista sugestia - tylko nie zakładaj sukienki w grochy, bo one mnie teraz przerażają, bo jest pełno dziewczyn, które poległy tej modzie i mam tego dość! ;x
Marysia12301 - 21-11-07, 23:32

Jeśli eleganckie gustowne - to znaczy że w większości będzie królowała czerń i prostota.
W końcu to nie sztuka ubrać się w masę dodatków, tylko sztuka zrobić z czegoś prostego coś wykwitnęgo ^^

Za wiele nie odkrywaj ewentualnie dekolt. Sukienka najlepiej do kolan. Za krótka - to wiadomo ;p a za długa nie bo na pewno masz pikne łydki.
Odcienie - najlepiej stonowane żadne wzory Opticalartu czy popartu. Proste desenie.

Jeśli to jest naprawdę mega
Shisha napisał/a:
bardzo gustowne , eleganckie i poważne przyjęcie

Postaw na klasykę - ewentualnie dodaj eleganckie korale pod kolor sukni lub butów.

Shisha - 22-11-07, 10:23

Dzięki za pomoc ;) wybrałam sukienkę czarną , z dość stosownym dekoltem , bardzo obcisła w talii i podkreślona szerokim paskiem(jescze nie wiem jaki kolor kupie tego paska) rozszerzana ku dołowi od pasa , niedużo za kolano , i do tego biżuteria , obcasy(jeszcze nie wiem jakie kupie xD ) , mała kopertowa torebka

To narazie pomysł jak myślicie dobrze będzie :) ?

Fraise - 22-11-07, 15:59

Co wy na to, aby przykleić temat? W końcu zwykłe gg również było przyklejone :)
Shisha - 22-11-07, 19:17

Dobry pomysł :)

a ja mam pytanie xD
Jak myślicie bardziej na całkiem ,gładką , bez problemów cerę używać(bo nie wiem jak mam tak odrobnie tuszować skórę):
1.podkład+korektor+puder?
2. podkład+puder?
3.Korektor?
4.Puder?
5.Nic?

Co radzicie :) ?

Czarna_Perła - 22-11-07, 19:30

Shisha, ja polecam Nivea Visage Young ... To jest krem nawilżają + lekki podkład. Nie niszczy skóry tylko troszkę zmienia kolor... ale jest prawie naturalny..: ))
Ale jeśli masz ladną cerę nie musisz nic stosować ^^

Shisha - 22-11-07, 20:04

Czarna_Perła, Dzięki wielkie za rade ;) wypróbuje ten krem :)
Czarna_Perła - 22-11-07, 20:10

Shisha, nie ma za co...to krem nawilżający + podkład i jestem z niego zadowolona (mam go obecnie) ; ))
Shisha - 22-11-07, 20:20

aha to kupię i wypróbuje :)
Fraise - 22-11-07, 20:23

Ja tam sie w tych sprawach nie orientuję :P

Więc skoro uważacie to za dobry pomysł, może któraś dziewczyna wyższej władzy przykleji temat? :)

Czarna_Perła - 22-11-07, 20:25

Fraise napisał/a:
Więc skoro uważacie to za dobry pomysł, może któraś dziewczyna wyższej władzy przykleji temat? :)

Przecież przykleiłam ..; ) Przyjrzyj się kochana :)

Fraise - 22-11-07, 20:29

O_o Ślepota to nie jedyna z moich wad :mad: Dzięki
dangeroushell - 23-11-07, 15:25

help! mam okropny łupież od pewnego czasu.Stosowałam garniera i head shoulders nic nie pomaga!! co radzicie?
Yaoiko - 23-11-07, 15:48

Szampon ci nie pomoże od razu, a i tak nie wyleczy łupieżu od razu. Po pierwsze: Stosuj jeden szampon dostosowany do twoich włosów. Nie zmieniaj często szamponów. Wybierz head and shoulders jakiś zwykły bez żadnych specjałów, chociaż i tak dla każdego coś innego jej odpowiedniejsze ;) . Po drugie: Pod żadnym pozorem nie myj głowy w gorącej wodzie! Myj głowę tylko w ciepłej, letniej, a pod koniec mycia opłucz włosy zimną wodą. Po trzecie: Dokładnie spłukuj szampon, bardzo dokładnie. Zaraz po myciu nie ma się łupieżu. Staraj się myć głowę co drugi dzień, nie codziennie bo to źle wpływa na włosy. Jeżeli to wszystko nie przyniesie efektów po tygodniu - dwóch, a łupież będzie duży i upierdliwy wybierz się do dermatologa ;)
Marysia12301 - 24-11-07, 13:54

W tych przypadkach Nizoral jest chyba najskuteczniejszy .
paradoxical - 24-11-07, 20:12

Też coś o tym wiem^^ i Nizoral najbardziej mi pomaga ;)
Wejki - 24-11-07, 22:46

Wiesz Cleeven,może to jest przyczyna tego,że za dużo drapiesz się po głowie,niedokładnie spłukujesz szampon z włosów,albo jakiejś choroby...Popieram wypowiedź Medlenn.
dangeroushell - 24-11-07, 22:49

hmm.. spróbuje Nizoralu może podziała ,ale pierwszo spróbuje sposób Medlenn,
Fraise - 25-11-07, 18:13

...albo to w ogóle nie jest łupież.
Zresztą, podobno gdy dostaniesz łupieżu, to szampony przeciwłupieżowe musisz stosować do końca życia :) Ja polecam Nizoral. Spróbuj też zapytać się w aptece o jakiś lek na łupież. Najlepsze są takie mało rozreklamowane. Kiedy przyjadę do domu, to podyktuję Ci nazwę jednego specyfiku, który pomógł mojej mamie.

Tyśka - 25-11-07, 18:32

Jakie lubicie podpaski ?
paradoxical - 25-11-07, 20:13

Tyśka, matko co za pytanie. :/ Zaraz tu się dyskusja o podpaskach i tamponach zacznie :mad: . To może ty zacznij dyskusję 8)
A mam pytanie: jak dbać o urodę w moim wieku. Nie lubię mieć grubej warstwy tapety. Chyba wiecie o jakie dbanie o urodę mi chodzi?

Marysia12301 - 25-11-07, 22:31

Tysia - wybacz nie włącze się do dyskusji. Za dużo znajomych czyta tą stronę i zna mnie ;p
Zuziak - zaufaj naturze ^,^

Avally - 26-11-07, 08:45

Cytat:
Jakie lubicie podpaski ?

Always, bo matka takie kupuje ;D XD
Cytat:
Chyba wiecie o jakie dbanie o urodę mi chodzi?

Niee..? ;f

Joaś - 29-11-07, 15:40

Zuziak tusz i błyszczyk chyba starczy do upiększenia się xD U nas po szkole takie wytaperowane chodzą, ale nie potrafią nałożyć i śmiesznie wygląda. :D Takie pomarańczowe twarze mają, albo źle rozprowadziły, więc nie polecam, nie teraz.
paradoxical - 29-11-07, 15:59

Joanna napisał/a:
Takie pomarańczowe twarze mają
Skąd to znam... Fluid rozsmarowany do połowy twarzy, ściekający z oczu tusz i wściekle różowa szminka/błyszczyk to codzienność w szkole :lol:
Estel - 29-11-07, 16:04

Zuziak napisał/a:
Fluid rozsmarowany do połowy twarzy, ściekający z oczu tusz i wściekle różowa szminka/błyszczyk to codzienność w szkole

Ja też chcę mieć takie widoki w szkole. ;c

Choć może i teraz tak jest, bo w szkole nie byłam od początku roku, więc nie wiem. ^^'
Podobno z mojej klasy dziewczyny, i ogólnie te drugie klasy już się malować zaczęły do szkoły ( w pierwszej tak nie było). Więc pozostaje mi tylko nadzieja. ;p

Marysia12301 - 29-11-07, 16:08

Jak to nie byłaś ? ^^'
Jak poszłam na dyskotekę to cała pierwsza klasa wytapetowana ^,^ A 2 i 3 natura

Killer_Queen - 29-11-07, 17:37

Pha. U nas to są dwie takie klasy w 3 klasach.. ło maryjo xd tapety tyle, że jakby puknąć w tył głowy to ze 100 kilo odleci. W drugich i pierwszych tak nie bardzo, chociaż są pojedyncze elementy, które odstają od normalności. Ja sama także nie nakładam tapety. Czasem jakiś tam leciutki błyszczyk i cienka kreska pod okiem, nic wiecej ^,^

Estel napisał/a:
w szkole nie byłam od początku roku

Jak to? xd

Sylvia - 29-11-07, 17:52

Killer_Queen napisał/a:
jakby puknąć w tył głowy to ze 100 kilo odleci

Ano normalka w mojej szkole ;d xd

Nienawidzę się "pindrować". Maluję tylko i wyłącznie oczy czarną kredką. Dziś polonistka mnie wywaliła z klasy wrzeszcząc : "natychmiast idź zmyć ten makijaż albo przejdziemy się do wychowawcy!". Hah, jasne. Rozśmieszyła mnie tylko xd. Wyszłam za drzwi i czekałam chwilę, potem weszłam do klasy i już. Nie będzie mi się jakaś małpa narzucać. Inne chodzą wysmarowane tymi fluidami do połowy gęby, i to jeszcze tak dobierają sobie odcień, że wyglądają jak spalone grzanki. Zamiast posmarować się do ramion, to nie, tylko usmarują kawałek ryja, na dodatek niedokładnie rozetrą, i są kul sexi mniam. XD I jeszcze te błyszczyki, cienie... Maaaatko -_-

Estel - 29-11-07, 18:07

Marysia12301 napisał/a:
Jak to nie byłaś ? ^^'

Killer_Queen napisał/a:
Jak to? xd

A tak to. xd Powiedzmy, że byłam niedysponowana i nie mogłam iść do szkoły. ;]

Co do makijażu, to nie maluję się prawie w ogóle. Kredek i tuszy nie używam bo mam długie i czarne rzęsy więc mi nie trzeba. ;p Cieni też nie. Usta tylko bezbarwną, pomadką Nivea, żeby mi usta nie pękały. No i jeszcze trochę pudru i brązu używam, ale to tylko dlatego że strasznie blada jestem i wyglądam jak trup. A jak użyję trochę tego pudru i brązu to wtedy jest o wiele lepiej i wygląda to naturalnie, jakbym się nie malowała. Ogólnie to uważam że jednak jestem za młoda na takie mocniejsze malowanie się. Po za tym tego nie lubię i nie lubię dziewczyn, które mają tapetę na twarzy, zwłaszcza takie mniej więcej w moim wieku.

Mam pytanie: u Was też w szkole są takie prostytutki? o.O (dokładniej to chodzi mi o ubiór)

Killer_Queen - 29-11-07, 18:17

Estel napisał/a:
u Was też w szkole są takie prostytutki? o.O (dokładniej to chodzi mi o ubiór)

Jasne. =.= Szczególnie w jednej klasie - tam każda jest taka. Nie dość, że 100 kilo tapety, to jeszcze ubrane jak te spod latarni. Buty [ teraz to i nawet kozaki ] na 10 centymetrowym korku, mega obcisłe rurki - biodrówki i 'słit' różowa kurteczka. No i zapomniałam jeszcze o blond czuprynie, tipsach i kolczyku w nosie. Standard. Jedna z nich to ma nawet przy pasku klamre ze swoja 'słit' ksywą . Po prostu odpychają.

Crashia - 29-11-07, 18:27

Ja nigdy nie przesadzam z makijażem, bo wprost NIENAWIDZE mieć za dużo na twarzy. Używam od czasu do czasu, strasznie rzadko, na spacjalną okazje tego całego fluidu. Jednak przyznam się, że mimo wszystko jestem uzależniona od tuszu i czarnej kredki do oczu. ;x No i oczywiście błyszczyk, ale OBOWIĄZKOWO! bezbarwny!

Sylvia napisał/a:
Inne chodzą wysmarowane tymi fluidami do połowy gęby, i to jeszcze tak dobierają sobie odcień, że wyglądają jak spalone grzanki. Zamiast posmarować się do ramion, to nie, tylko usmarują kawałek ryja, na dodatek niedokładnie rozetrą, i są kul sexi mniam. XD

Widać, że o tego typu kosmetykach nie mają zielonego pojęcia, bo dobierając fluid trzeba zwrócić uwage na to czy jest w odcieniu naszej skóry. Może być tylko delikatnie ciemniejszy bądź jasniejszy. Fluid ma za zadanie rozjaśnić twarz, nadać jest blasku i świeżości, wyrównać kolor na twarzy i w pewnym sensie ukryć nie doskonałości. Większość dziewczyn jak i za równo starszych kobiet stosuje ten produkt jako maskę, wyglądającą jak roztarte gówno na twarzy. -,- Mnie jeszcze dobija nie umiejętność w nakładaniu różu, ehh.

Estel - 29-11-07, 18:30

Killer_Queen napisał/a:
blond czuprynie

Ejj, bez takich mi tu. ;cc

Wprawdzie jestem ciemną blondynką, ale jednak. ;p

Co do takich dziewczyn, to brak mi słów. Spódniczki takie że im bieliznę widać, bluzki tak samo. I chodzą z zadartym nosem, jakie to one wielkie i wspaniałe.nawet młodsze ode mnie tak się ubierają. Nie wiem jak Wy, ale Ja bym nigdy swojego dziecka tak do szkoły nie puściła. o.o'

Killer_Queen - 29-11-07, 18:33

Estel napisał/a:
Killer_Queen napisał/a:
blond czuprynie

Ejj, bez takich mi tu. ;cc

Wprawdzie jestem ciemną blondynką, ale jednak. ;p

no chodziło mi o takie mega tlenione, prawie białe blondy ;p

Estel napisał/a:
Nie wiem jak Wy, ale Ja bym nigdy swojego dziecka tak do szkoły nie puściła. o.o'

Wlasnie. Ja tez nie. Nie wiem co te matki w glowach maja ze wlasnym dzieciom pozwalaja tak wygladac. Jak mozna na to pozwalac. Na prawde, nie rozumiem.

Estel - 29-11-07, 18:41

Killer_Queen napisał/a:
no chodziło mi o takie mega tlenione, prawie białe blondy ;p

Domyślam się. ;]
Ale wiecie, coraz więcej tych głupich dziewczyn farbuje się na taki ciemny ciemny (coś takiego jak u wrony ^^' ) kolor. Spójrzcie np. na tego big brothera. xd One chyba próbują odbiec od tych stereotypów, że nie są głupie jak te wszystkie blondynki i najczęściej te najgłupsze właśnie na taki sobie farbują. Tak zauważyłam. Oczywiście wiem, ze inteligencja nie zależy od koloru włosów (i jeśli ktoś ma taki czarny to nie znaczy że jest głupi - bo zaraz zaczniecie się jeszcze gdzie czepiać ;p), tylko że te głupie właśnie coraz częściej sobie na taki farbują. Nie wiem czy zrozumie ktoś o co mi chodzi. ^^'

Killer_Queen - 29-11-07, 18:48

Zrozumiałam ;o
Moze to dlatego, ze nie naleze do zadnej omawianej tu ''subkultury'' ? xd

One sie tak farbują [ u m nie w szkole tez =.= ] bo tak jest podobno modnie. O i scinają sie jak Rihanna, przynajmniej u mnie.

Estel - 29-11-07, 18:55

Killer_Queen napisał/a:
Zrozumiałam ;o

Łoo, już miałam wątpliwości bo tak dziwnie i bez sensu napisałam. ^^'

Killer_Queen napisał/a:
One sie tak farbują [ u m nie w szkole tez =.= ] bo tak jest podobno modnie. O i scinają sie jak Rihanna, przynajmniej u mnie.

Możliwe, że to i przez modę. Nie wiem czy u mnie ścinają się jak ta Rihanna, bo jak już wyżej wspomniałam, nie chodziłam do szkoły, ale farbować to się farbują (koleżanka zdaje mi relacje ;p).

Ja to nie mam zamiaru się farbować w najbliższym czasie, bo nie chcę niszczyć włosów. Moja siostra sobie farbuje i ciągle jej wypadają. A Ja nie chcę być łysa w wieku 20 lat. ;c Brzydzę się perukami. Nie mogłabym chyba nosić sztucznych włosów. xd

Eveline - 29-11-07, 19:06

Ja też nie farbuje,mój kolor włosów mi się podoba.
A ścinam,to ścinam ale na troszkę krócej.

Crashia - 29-11-07, 19:19

Cytat:
Ja to nie mam zamiaru się farbować w najbliższym czasie, bo nie chcę niszczyć włosów. Moja siostra sobie farbuje i ciągle jej wypadają.

Jeżeli nie myje szamponem specjalnym, do farbowanych włosów, nie używa odżywek to ja się wcale nie dziwie. Farbowane włosy potrzebują specjalnej pielęgnacji, bo trudniej im oddychać. Uważanie, że to zwykłe szampony i odżywki, które nic nie dają, to błędna założenie. Zwykły szampon niszczy i wysusza farbowane włosy, co prowadzi do tego że wypadają.

Ja też nie mam narazie zamiaru farbować, wystarczy mi szamponetka na wakacje. Chce poczekać, aż przynajmniej skończe gimnazjum.

Estel - 29-11-07, 19:22

Crashia napisał/a:
Jeżeli nie myje szamponem specjalnym, do farbowanych włosów, nie używa odżywek to ja się wcale nie dziwie.

Używa. I niestety mało dają te szampony i odżywki.

Crashia - 29-11-07, 19:28

Estel napisał/a:
Używa. I niestety mało dają te szampony i odżywki.

Widocznie są źle dobrane, albo poprostu jej włosy są już podatne na wypadanie i to nie wina farbowania. Znam wiele dziewczyn, które mają swój naturalny kolor, nic z włosami nie robiły, a wypadają im garściami przy każdym czesaniu, więc to nie koniecznie zależy od farby.

Estel - 29-11-07, 19:35

Myślę że to zależy od włosów. Ma po prostu słabe włosy i plus farbowanie. Ja tam wolę nie ryzykować. Przynajmniej jak na razie. Moje włosy i tak już są słabe. I muszę je na dodatek codziennie myć.
Tyśka - 29-11-07, 20:34

Trzeba umiec pielęgnowac wlosy . Ja mialam pasemka - dbałam o wlosy (szamponem dove , ten taki buraczkowy kolor :P ) I jestem zadowolona ... Obecnie mam kilka rozowych pasemek hehe ale to tylko takie chwilowe ;)
Sylvia - 29-11-07, 20:59

Tyśka napisał/a:
Obecnie mam kilka rozowych pasemek

Eeee oooo p,O XD Avril Lavigne rlz? p,O XDDD
W życiu bym sobie nie zrobiła różowych pasemek, nawet jakbym miała za to dostać nie wiadomo co xdd. Ja bym se czerwone zrobiła albo fioletowe *w*

Crashia - 29-11-07, 22:00

Ja sobie na wakacje robie czarne włosy i czerwone końcówki xddd Yeah, ciekawa jestem jak to będzie wyglądać. Lub czarne włosy i czerwone pasemka, jeszcze nie wiem. Lubię się wyróżniać xdd
Eveline - 01-12-07, 14:42

Mi na wakacjach włosy są bardziej jaśniejsze,z pasemkami.
Ale zależy mi na tym,aby mieć ciemny bląd włosy.

Fraise - 03-12-07, 16:29

Mam do was pytanie; co myślicie o kolczykach w nozdrzu? Otóż mi sie owe baardzo podobają, mama byłaby nawet skłonna zrobić mi taki pod koniec 6 klasy. Tylko czy nie wyglądała bym jak jakaś metalówa? Napiszcie, co myślicie bo bardzo zależy mi na opinii innych ludzi :)
Tyśka - 03-12-07, 21:57

Crashia napisał/a:
a sobie na wakacje robie czarne włosy i czerwone końcówki

Hmmm wydaje mi sie ze nie bedzie pasowalo :P Polecam : Bląd włosy i koncowki czarne ;) - Mialam ale 2 lata temu i zaglebiscie wyglądalo ;P

Joaś - 04-12-07, 14:28

Fraise napisał/a:
byłaby nawet skłonna zrobić mi taki pod koniec 6 klasy.

Hmm... Może bez przesady - w gimnazjum też sobie daruj, ale jak już to w 3. Nie radzę ci czegoś takiego robić sobie przed pójściem do nowej szkoły, bo nauczycielom od razu się niespodobacz. I co będzie jak każą ci odpowiadać, a ty pojęcia nie masz o co chodzi? Miałąsz czas zrobić sobie kolczyka to i nauczyć się te...Nie polecam

Sylvia - 04-12-07, 15:27

Fraise - nie rób sobie kolczyka w nosie, bo sama potem zobaczysz, że to był totalny błąd. Jeśli bardzo chcesz go mieć, to kup sobie taki magnetyczny, tzn. na magnes. Po prostu go sobie zakładasz, nie potrzebujesz dziurki. Nie trzeba przekłuwać i w każdej chwili możesz go bez problemu ściągnąć. U mnie są one chyba coś około 6 zł. Polecam, sama mam i są extra ;] Tylko musisz uważać żeby nie zgubić magnesu ;P
paradoxical - 04-12-07, 15:42

Znam dużo dziewczyn, które mają kolczyki w nosie. Ale od razu są traktowane jak zbuntowane pannice. Może lepiej poczekaj narazie i pomyśl czy na pewno chcesz go mieć. Uważam że przynajmniej narazie rozwiązanie Sylvii jest najlepsze.
Cheryl - 04-12-07, 15:58

Fraise napisał/a:
Mam do was pytanie; co myślicie o kolczykach w nozdrzu? Otóż mi sie owe baardzo podobają, mama byłaby nawet skłonna zrobić mi taki pod koniec 6 klasy. Tylko czy nie wyglądała bym jak jakaś metalówa? Napiszcie, co myślicie bo bardzo zależy mi na opinii innych ludzi :)

Sorry, ale to mała przesada...,ty masz 11 lat!
13 lat, to chyba nie najlepszy czas na takie decyzje.
Potem możesz tego żałować...
Sylvia ma racje z tym magnetycznym kolczykiem.

Joaś - 04-12-07, 17:50

Zuziak napisał/a:
Ale od razu są traktowane jak zbuntowane pannice.

Właśnie, szczególnie przez nauczycieli i innych dorosłych :shifty:

Sylvia napisał/a:
Jeśli bardzo chcesz go mieć, to kup sobie taki magnetyczny

Wiesz może gdzie? Chcę sobie zrobić drugą dziórkę w uchu i trzeba jakoś rodziców oswoić xD

Sylvia - 04-12-07, 18:05

Joanna takie kolczyki są w każdym sklepie jubilerskim (przynajmniej u mnie są). Są tanie, ale trzeba uważać żeby nie zgubić ;P Wystarczy jeden gwałtowny ruch, magnes odpada i pupcia, jak nie znajdziesz to wielka pupuchna XD, bo nie ma szans żeby dokupić sam magnes ;] W swojej kolekcji mam 2 - jeden z czarnym oczkiem i jeden z białym. Nie noszę ich często ze względu że są już wiekowe i magnesiki nie mają już swojej dawnej siły. Według mnie to naprawdę świetne rozwiązanie, bo nie trzeba się przekłuwać ani nic, w każdej chwili możesz zrezygnować.
Fraise - 04-12-07, 19:45

ok, dzieki za rady i przymsle te magnesy :) Właśnie chodziło mi o to, czy nie potraktowano mnie jako jakąć zbójce, jaką nie jestem :P Zakończmy temat, w sensie ten o moim kolczyku xD
Joaś - 04-12-07, 19:53

Ok. Ja się Ciebie jeszcze Sylvio zapytam ile za nie dałaś xD
Sylvia - 04-12-07, 20:09

Joanno XD
Przecie mówiłam - dałam coś ok. 6 zł za sztukę. Jeśli nie znajdziesz w swojej miejscowości w żadnym sklepie, polecam www.allegro.pl XD ;d

Shisha - 05-12-07, 19:48

A ja was zapytam czy waszym zdaniem jestem żałosna bo mam kolczyk w pępku , języku i poniżej wargi xD D?
Czarna_Perła - 05-12-07, 19:57

Shisha, nie jesteś żałosna... ; )
A możesz zrobić zdjęcie kolczyka poniżej wargi ..? Bo chcę zobaczyć jak to mniej więcej wygląda u Ciebie ; )

Tyśka - 05-12-07, 21:17

Shisha - nic mi nie mowilas ze masz kolczyka ponizej wargi piczo :P Eee przecie na konkurs miss zimy dawalas foty i nie mialas kulcyku ?? Zboczkuu nu nu ! ;D D
Co do Fraise- Sie bedziesz przejmowac ... Ja wlasnie mając 13 lat przebilam sobie nos bo ucho to za malo dla mnie :P I co ? Poszlam do nowej szkoly kazali mi zdiac , zdejomowalam do szkoly a po zakladalam , ale niestety mi zarosła dziurka bo sie ropa zrobila od tego częstego wyjmowania .. I W 3 gim juz normalnie przebilam nos i mi nic nie mowili . Gorzej bylo z jezykiem ... Byla to 2 kl , mialam go mc nikt nie wiedzial z nauczycieli i pewnego dnia otworzylam szerzej buzie i babka od niemca zobaczyla ... Popatrzyla sie na mnie z deka krzywo ja spytalam sie co ,a ona nic nic ... Bogu dzieki ze do dyra nie poszla , bo dyr by wezwal ojca a ojciec wtedy nic nie wiedzial ... Bo on rozumie jakies tam pepki , nosy , uszy ale nie jezyk . Z Mama to tam nic ... Twoje ciało , nie mamusi ani tatusia :)

Yaoiko - 15-12-07, 23:12

Temat upadł. Może coś zarzucę? Hmm makijaż o!. Co o nim myślimy, czy się malujemy, jeśli tak to jak i jak często. Wypowiadajcie się.
Sylvia - 15-12-07, 23:22

Z tych spraweczek to tylko czarna kredka do oczu. Nic więcej ;P Czasem tylko pomadka jakaś, żeby usta nie były spękane ;]
Marysia12301 - 16-12-07, 01:06

Jestem z siebie dumna ^,^ Zero makijażu oprócz błyszczyka.
Yaoiko - 16-12-07, 01:31

Ja nienawidzę błyszczyków. Są takie klejące i obleśne. Fuj! Włosy się do nich kleją i w ogóle ble ;P Ja używam pomadki ochronnej Nivea na usta. Oczy tylko okazyjnie, najczęściej delikatnie tuszem do rzęs ( Bo przesada z tuszem równa się efekt 50 letniej staruszki ;P )
Do szkoły się nie maluję bo o miesiąca przygotowujemy przedstawienie i jest scena w której przecieram oczy, więc mogłoby się to skończyć tragicznie.

Cheryl - 16-12-07, 10:02

Ja się nie maluje tak do szkoły, na imprezę to tylko tusz i błyszczyk.
Tickled. - 16-12-07, 10:08

Ja czasami, ale tylko pomadką, bo mi usta pękają :( .
Cheryl - 16-12-07, 10:12

monniiab, też tak mam ;( . A jakie pomadki najczęściej stosujesz?
Tickled. - 16-12-07, 10:13

Cytat:
monniiab, też tak mam ;( . A jakie pomadki najczęściej stosujesz?

Nivea, albo Rossman. Najbardziej mi pomagają.

Tyśka - 16-12-07, 16:03

Jak mozna nie lubiec błyszczyka :P Ja uwielbiam ... Zazwyczaj kupuje smakowe - mysle o plci przeciwnej .
Killer_Queen - 16-12-07, 16:28

Tyśka napisał/a:
Jak mozna nie lubiec błyszczyka :P

Ano można.
Ja tez wolę bezbarwną pomadkę ochronną jak jakiś mega kolorowy i klejący błyszczyk.

Tickled. - 16-12-07, 17:17

Nie no w domu mam kilka błyszczyków. Jeden o smaku coli ;D .
Katie - 16-12-07, 17:54

monniiab napisał/a:
Jeden o smaku coli ;D .

Boże, czego to ludzie nie wymyślą xD

Ja błyszczyków używam okazyjnie, ale zazwyczaj pomadki ochronnej Nivea albo innej której nazwy teraz nie pamiętam... A jakich kolorów/odcieni najczęściej używacie? Ja nie jestem zbyt odważna w tej dziedzinie, więc zazwyczaj jest to jasny, perłowy róż...

Yukana - 16-12-07, 19:24

Katie napisał/a:
Ja błyszczyków używam okazyjnie,

a ja w ogóle ;D
Mam za mało czasu na "wypacykowanie się" xD
Ale do zdjęć do fotka.pl odstawiłam się, hehe ;D

Tickled. - 16-12-07, 19:29

Katie napisał/a:
Ja błyszczyków używam okazyjnie

Ja tak samo. Nie widzę powody, żeby się malować na codzień. A poza tym, u mnie w szkole nie można się malować.

Killer_Queen - 16-12-07, 19:30

monniiab napisał/a:
A poza tym, u mnie w szkole nie można się malować.

No bez przesady, za błyszczyk na ustach na pewno nie wyleciałabyś ze szkoły. Aż takiego rygoru to chyba nie ma.

Marysia12301 - 17-12-07, 22:14

Killer_Queen napisał/a:
monniiab napisał/a:
A poza tym, u mnie w szkole nie można się malować.

No bez przesady, za błyszczyk na ustach na pewno nie wyleciałabyś ze szkoły. Aż takiego rygoru to chyba nie ma.

Nie wiesz co się u nas wyprawia za makijaż. Belfer mówi : Albo sama idziesz zmyć to z twarzy albo zaraz ja Ci z wtym pomogę i nie będzie tak miło - jeden przykład ^,^

Katie - 17-12-07, 22:21

Marysia12301 napisał/a:
Belfer mówi : Albo sama idziesz zmyć to z twarzy albo zaraz ja Ci z wtym pomogę i nie będzie tak miło - jeden przykład ^,^

Jezu, jaki rygor... U nas niektóre dziewczyny (głównie z 3 klas) odstawiają się jak na jakąś super imprezę... Niektóre mają rzeczywiście potem problemy jeśli trafią na korytarzu na wicedyrektorkę (która często się nim przechadza), ale wielu się udaje...

Killer_Queen - 18-12-07, 09:07

Ojacie p.O To troche.. przasada ;P
U nas nikt nie gani za coś takiego. Może jacyś nauczyciele z którymi nie mam lekcji zwracają uwage, ale w mojej klasie się to nie zdarzyło jeszcze. A dziewczyny juz nie raz przesadzały z makijażem. Teraz im chyba przeszło, i dobrze ;P
No ale żeby karcić za lekki błyszczyk? p,O Nie, nie mieści mi się to w głowie xd

_joanne - 18-12-07, 15:11

Tak, a na religii siostra do mojej koleżanki:
-Kasiu wymalowałaś się tak jakbyś na imprezę szła, a Ty jesteś w klasie na lekcji i to religii, więc szanuj Boga. p,O A miała pomadkę ochronną na popękane usta, która była różowa i ledwo widać ją było

paradoxical - 18-12-07, 17:33

Gangsterka napisał/a:
Tak, a na religii siostra do mojej koleżanki:
-Kasiu wymalowałaś się tak jakbyś na imprezę szła, a Ty jesteś w klasie na lekcji i to religii, więc szanuj Boga. p,O A miała pomadkę ochronną na popękane usta, która była różowa i ledwo widać ją było
No właśnie czasem tak bywa. Ale powiedzcie czy kobiety nie malują się do Kościoła? I czy ktoś zarzuca im że nie mają szacunku do Boga? Bo mi się zdaje że nie. Ale też i w szkole często zauważam że niektórym dziewczynom nauczyciele każą zmywać delikatną kreskę pod okiem a inne, całkiem wymalowane chodzą po szkole jak gdyby nigdy nic o,O
_joanne - 18-12-07, 21:35

Cheerful napisał/a:
całkiem wymalowane chodzą po szkole jak gdyby nigdy nic o,O

Jeżeli nauczyciel nic nie mówi to się nazywa faworyzowanie, bo innych się czepia a kilku osób nie. U mnie w klasie tak samo połowa osób coś zrobi nie oberwą, a inni zrobią to oberwą i mocno dostają ochrzan od pani itp.

Cheerful napisał/a:
Ale powiedzcie czy kobiety nie malują się do Kościoła?

Ja do Kościoła maluje usta lekko różową szminką i tuszem do rzęs. A tak poza tym w Kościele bynajmniej u mnie wisi kartka z rysunkiem ludzika, który ma na sobie króciutkie spodenki i króciutką bluzeczkę i pisze "Szanuj to miejsce" czyli nie przychodź do Kościoła jak na pokaz mody, a nie z makijażem, jeżeli nie jest aż tak mocny jak tapeta. Szczególnie u młodej dziewczyny bodajże 10-13 letniej no może i 14 O..O

żółtyananas_69 - 20-12-07, 12:05

ja tam czasem sie umaluje do szkoły tuszem i pomadką, ale rzadko, bo zwykle rano nie mam czasu ;p ale u mnie w szkole mało sie dziewczyny malują, tylko w klasie mam taką jedną koleżankę co zie zawsze maluje i czasem próbuje być trendy, ale jej to troche nie wychodzi XD maluje sie jakby sie tuszem rozmazała ;o
Grumbler - 20-12-07, 17:29

A u nas w klasie największą przyjemnością jest noszenie kosmetyków i bieganie z nimi za chłopakamixDD^^
Lycra - 24-12-07, 23:50

Karcia napisał/a:
A u nas w klasie największą przyjemnością jest noszenie kosmetyków i bieganie z nimi za chłopakamixDD^^

Kiedyś koleżanka przyniosła taką próbkę jakiegoś perfumu- strasznie intensywny zapach miał (;]]), a przy okazji był okropnie śmierdzący. Psiknełam tym kolege z klasy. Śmierdziało od niego na kilometr ;pp. A na następny dzień zmówił się z kumplami i bardzo dotkliwie oberwałam męskim perfumem. Myłam się chyba 2,5 godz. ;D D

Sylvia - 24-12-07, 23:58

A jak tam dziewczyny ze świętami co? ;P Jakieś ciekawe i udane prezenty? Dzielimy się xd
Ja dostałam kolejne już do kolekcji zwariowane "kololowe" kolanówki, takie w paseczki, tym razem biało czarne xd.
Słodkości i różne pyszności xd
Sweterek w paseczki *w*
Czarną koszulę *w*
Perfumki, takie bombowe *w*

Crashia - 25-12-07, 02:10

Ja dostałam:
1. Chyba ma dla mnie najważniejszą wartośc, bo od mojego Skarba dostałam PIERŚCIONEK z białego złota <3 Cudo!
2. Perfumy, które są śliczne.
3. Naszyjnik z prawdziwą perłą, którą trzeba było wyjąc z muszelki i każdy kolor oznaczał coś innego, ja dostałam na miłośc.
4. Zestaw kolczyków z białego złota, w kształcie kół.
5. Dwie bluzki, z długim rękawem, jedna jest przecudowna.
6. Sweter cieplutki.
7. Słodycze.
8. 50 zł.
9. Miśka od koleżanki.
10. Kolczyki, olejki zapachowe do kąpieli i śliczny błyszczyk mrożoncy, od przyjaciółki.
11. Własnoręcznie narysowany mój portret, ślicznie oprawiony i balsam do ciała o zapachu waniliowym.

Ja chce Sylwestra! xd

Pesteczka117 - 25-12-07, 02:12

ja :
1.100 zl :D
2. bluzek zielonom z z dlugim rekawem i hello kity z bialych srebrnych dzecikow takich malutkich
3. jakom gre Blue Moon CIty a co to xd ?
4.łyzzwy i to boooooooooskie <33 ;3 *w* :mad:

[ Dodano: 2007-12-25, 02:13 ]
Crashia napisał/a:
Ja chce Sylwestra! xd

ja tez xd

Killer_Queen - 25-12-07, 11:51

Uh, widze bogato ;P

Ja dostałam:
- płytę Beastie Boys'ów <3
- spodnie, rurki.
- nowa klawiaturę
- słodycze, wiadomo xd

I jeszcze czeka na mnie kolejny prezent, ale to w styczniu jak brat przyjedzie ;P

Lycra - 25-12-07, 13:09

Dostałam:

- perfumy i dezodorant Adidas
- śliczną bluzeczke xp
- 100 zł
- tonę słodyczy ;]]

A wszystko to było w pięknym pudełku z napisem 'Vistula', który ciocia starała sie ukryć, ale jej nie wyszło Xd.

_joanne - 25-12-07, 15:37

Dostałam:

-bluzę
-rurki
-perfumy chupa-chup niebieskie
- antyperspirant Rexony
-45 zł
- The Sims 2 Młodzieżowy styl
-kolczyki

_Green - 25-12-07, 16:40

a ja dostałam takie... hm. nietypowe prezenty? XD
=Tablet p,o
=książkę o rysowaniu kredkami p,o
=taką poduchę miękką. *w* co ma kabelek [XD] i mozna podłączyć do mp3 lub komputera, włączyć muzykę i w tej poduszce leci. p,o ale słuchać sobie można przed zaśnięciem. *<* XD

Atreis - 25-12-07, 16:43

_Green napisał/a:
=taką poduchę miękką. *w* co ma kabelek [XD] i mozna podłączyć do mp3 lub komputera, włączyć muzykę i w tej poduszce leci. p,o ale słuchać sobie można przed zaśnięciem. *<* XD

ale bajeeeeer *w*

Ja dostałam kolczyki, 5 tomów naruto, pidżamę XD, prostownice... ee.. nie pamiętam dalej XD aha, jeszcze bluzke w ufoludki i słodycze jak zawsze xd

_Green - 25-12-07, 16:49

Atreis napisał/a:
_Green napisał/a:

ale bajeeeeer *w*

no ba. 8) XD

jakieś dziwne te tegoroczne święta.w ogóle dziwny ten rok był. xd

Piranha - 25-12-07, 17:11

niom. ja się na wigilii nie chciałam z nikim się podzielić opłatkiem, bo rodzeństwo mnie wkurzyło ;/ a atmosfera tez nie była najlepsza. niby wszystko było, ale jednak czegos brakowało.
Yaoiko - 25-12-07, 23:03

No to ja dostałam ;P:
- Kaase xD No dobra jak tak się wszyscy wypowiadają to ja też powiem...
Od Jednej babki 100, od drugiej 100, od ciotki 50, od chrzestnej 100 i od Ojca 100...
Sie rzucili w tym roku Oo''
- Od mamy ( sama sobie wybrałam Xd): perfumy Puma Create i Mus Czekoladowy Amore do ciała od Dermiki na który polowałam już w internecie, ale akurat na niego trafiłam w Drogerii ;]
- Bluzkę taką czarną z czymś tam Xd
- Słodyczee słodyczowate
- Portfel z puszku Xd
Dostanę coś jeszcze od Chrzestnego jak z Irlandii wróci

żółtyananas_69 - 25-12-07, 23:56

ja dostałam:
-iPod'a <33
-spodnie, rurki
-mnóstwo słodyczyy
-jakieś gry
i dostane coś tam jeszcze ;p

Gummi trish - 26-12-07, 00:03

ja dostalam :

psp{play station portable} różowe :D :D ,
simsy na psp,
od dziadkow telefon nowy który przyjdzie w styczniu ;/ { za pozno zamowili}
słodycze
zestaw perfomow nike, adidas, puma
zestaw rexony z nausznikami
torebke
szalik :D
uzbieralam 250 zł
teraz czekam na cos od chrzestnego:D:D:
i prostownice { w sumie dostala jąmoja mama ale i tak ja bede czesciej uzywac :D }

paradoxical - 26-12-07, 15:19

No to ja dostałam:
- łyżwy *w*
- pen drive'a
- pomadkę
- tonik do króst
- balsam do ciała
- 2 pary kolczyków
- rajstopy
- słownik niemiecko-polski
- czapkę
- taki fajny plecaczek
- maskotkę mopsika <3
- brokatowe długopisy
- bluzkę
- książkę "Współczesny savoir-vivre dla nastolatków" (to aż tak niewychowana jestem :mad: )
- spodnie - rurki
- taki śliczny złoty łańcuszek kotwiczkę :)
- masę słodyczy :mniam:
- i 50 zł
Sporo tego bo mam dużą rodzinkę :D

gees - 26-12-07, 17:30

A ja dostałam:
* łyżwy
* kasę
* masę słodyczy xd
* piżamę ;p
* kosmetyki
+ buty do kosza,które dostanę jak pojadę do Galerii Bałtyckiej i je kupie XD
i jeszcze jakieś tam duperele xp

_joanne - 26-12-07, 17:51

A mi chrzestny powiedział, że prezent od niego dostane jak wróci z Niemiec. Ciekawe co to? xdd

A i zapomniałam dodać słodycze też dostałam ;)

Crashia - 26-12-07, 18:37

Nie to, żeby była jakaś próżna. Poprostu ten jeden prezent jest dla mnie na tyle ważny i cudny, że aż mam ochotę się nim pochwalic, pokazac go światu. W rzeczywistości jest o wiele bardziej cudowny, dla mnie idealny. Nie potrafie oderwac od niego wzroku. Od mojego Skarba:
http://i3.tinypic.com/72prupt.jpg
z białego złota.

_joanne - 26-12-07, 19:25

Crashia, śliczny ten pierścionek ja tez chcę taki (8 . Kto oprócz mnie czeka na Sylwestra, a no i ja eszcze czekam na śnieg, bo w moim miasteczku go nie ma ;(
gees - 26-12-07, 19:29

Ja czekam na śnieg ;p W Sopocie też go nie ma =.=
Killer_Queen - 26-12-07, 19:29

Gangsterka napisał/a:
Kto oprócz mnie czeka na Sylwestra

Jaa ! Xd
Planuje go od poprzedniego xd
Trzeci rok robie go w tym samym miejscu ;P I mam nadzieje ze bedzie tak jak w zeszłym roku, ma byc nawet lepiej! Xd

Sylvia - 26-12-07, 19:54

A ja jak zawsze sama na Sylwka, bosko bedzie jak zawsze *w* XD
Wpadnie ktoś do mnie? :shifty:
Nie trza sie nawet starać o arsenał, wszystko mam już przygotowane. :shifty: XD

_joanne - 26-12-07, 20:22

Sylvia napisał/a:

Jaaaa, wpadne :shifty:

Sylvia napisał/a:
Nie trza sie nawet starać o arsenał, wszystko mam już przygotowane.

A co masz dobrego? xdd

Cytat:
Planuje go od poprzedniego xd

a też planuje sylwka już od ubiegło rocznego

Crashia - 26-12-07, 20:28

Mój Sylwester zapowiada się cudownie. Bartek wyprawia, a on to ma hotel. Znaczy się jego rodzice, ale bez różnicy. xd Będzie WSZYSTKO co potrzeba do dobrej zabawy. Dużo ludzi, większośc to moi dobrze znajomi. Mmm. Nie mogę się doczekac, no nie mogę <3
Hermetong - 26-12-07, 21:12

Sylvia napisał/a:

Ja!! Sylvia, przygarnij mnie! Ja też sama na sylwestra XDDDDDD

Sylvia - 26-12-07, 21:25

Okej okej, przygarniam wszystkich *w* XD A sie impreza kroi normalnie XD. Ja za to na osiemnastkę idę piątego stycznia XD. Wóda bedzie ciekła strumieniami, oł jeee! XD
Hermetong - 26-12-07, 21:27

Haha, Sylvia, a czyja osiemnastka? Tej babki z Twojego ava? XDDD
Sylvia - 26-12-07, 21:36

Hah jasne, bede śpiwoć jej gimi mór! XDD
Nie, do takiego technomułka jednego ide -_- XD
Kupie mu 0,5 dyplom ukończenia osiemnastki i styknie XD
A może jakieś propozycje? :shifty:

Doradźcie dziewuchy co kupić technomułowi na osiemnastke! XD

Marysia12301 - 26-12-07, 21:41

technomułową składankę "hitów" ;p
_Green - 26-12-07, 21:43

no mówiłam Ci, Sylvuś! XD
kup mu różowe stringi z puszkiem! XDDDD

Crashia - 26-12-07, 21:44

Wódka na 18-stkę zawsze najlepsza. ;x
Przynajmniej nie zabraknie.
Dyplom też fajna sprawa, tylko najlepiej jakiś śmieszny albo kup mu jadalne gacie. xd
Ty nie martw się prezentem tylko idź się dobrze bawic! xd

Sylvia - 26-12-07, 21:45

Crashia napisał/a:
Wódka na 18-stkę zawsze najlepsza. ;x

No wiem, mówiłam - kupie mu 0,5 :shifty: XD

Crashia napisał/a:
Dyplom też fajna sprawa, tylko najlepiej jakiś śmieszny

Haha no wiadomo, o to już sie martwić nie trza :shifty: XD

Marysia12301 napisał/a:
technomułową składankę "hitów" ;p

Nie, to raczej odpada, w końcu to osiemnastka a nie imieniny XD

_Green - 26-12-07, 21:51

albo jakąś śmieszną kioszulkę czy coś mu kup. p,O XD nie wiem. xd
Hermetong - 26-12-07, 22:44

Ja wiem co mu kup!!! Takie pakerskie gajciole:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=49
Ale niestety dla pań. Może jest wersja dla facetów? :shifty: XDD

Albo kaczuchę do kąpieli. Z wibracjami XDD:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=410

Albo ciacho:
http://www.zeberka.pl/art.php?id=378

XDDD Na pewno się ucieszy XDDDD

scrappy - 27-12-07, 10:36

Ah Sylvuś...pół litra, kiełbasa i może jak mówiła _Green różowe stringi z puszkiem! :mad: Proponowałabym jeszcze koszulkę z Pudlem zamiast Pumy xD to zawsze facetów rajcuje xD Wypróbowałam! xD
Killer_Queen - 27-12-07, 11:13

Carolina napisał/a:
kiełbasa

O tak, to mu kup! Najlepiej z pół kilo *w* XD

_Green - 27-12-07, 12:33

Killer_Queen napisał/a:
Carolina napisał/a:
kiełbasa

O tak, to mu kup! Najlepiej z pół kilo *w* XD

coś ty, pół kilo? XD za mało! XD
Kaszany albo podwawelskiej suchej ze 3 kilo i na pewno będzie radocha na sto dwa. XD

Sylvia - 27-12-07, 15:46

Kiełbase chłopakowi? p,O XD Dziewczynie chyba raczej XD. Chłopakowi bułkę sie daje XD (p,O XD). Dobra, kupie mu ten dyplomik i 0,5 l :shifty: XD.
marla13 - 11-01-08, 14:18

Widziałam niedawno w sklepie żółty krawat z zielonym kurczakiem w krawacie. Pod nim był napis: "Krawat dla chłopaka z duuuużym ptakiem" hehe ^^ to mu kup xD
Sylvia - 11-01-08, 14:27

Hah dzięki jestem już prawie tydzień po tej osiemnastce XD. Jutro tydzień mija XD. Ale dzięki, xd
Kupiłam mu perfumy i takie porcelanowe łóżko, w środku z prezerwatywą XD. Radochę miał jak nie wiem XD.

Lycra - 11-01-08, 14:55

Dziewczyny, kiedy macie ferie? Mi się właśnie zaczęły XDD.
Sylvia - 11-01-08, 15:03

Ja mam dopiero za dwa tygodnie XD. Ha, Tobie Lycra się skończą a mi zaczną, haha XD. Ja będę siedzieć sobie w chałupce a Ty będziesz drzeć kapcia do szkoły hah XD. Ale jajca xd.
Tickled. - 11-01-08, 15:08

Sylvia napisał/a:
Ja mam dopiero za dwa tygodnie XD. Ha, Tobie Lycra się skończą a mi zaczną, haha XD. Ja będę siedzieć sobie w chałupce a Ty będziesz drzeć kapcia do szkoły hah XD. Ale jajca xd.

A jak my będziemy się grzać w domku to Ty będziesz biegusiem do szkoły zaginała. Blee... Ale dyske mieliśmy -.-. CO roku te same piosenki. Żal...

Joaś - 11-01-08, 15:17

Mnie też się już ferie zaczęły! Jejku, jak ja się cieszę ;D
Lycra - 11-01-08, 15:22

Sylvia napisał/a:

Wiem, że chcesz mnie zniechęcić do ferii, ale ci się nie udało zazdrośnico jedna XDD

Crashia - 12-01-08, 12:31

Mi się ferie zaczynają dopiero 9 lutego ^^' Pff, ale i tak się nie mogę ich doczekac <3 Wtedy będzie wprost cudownie, zapowiadają się najfajniejsze ferie w moim życiu.
Shisha - 12-01-08, 12:34

Ja mam ferie dopiero od 27-28 stycznia buu ;x no ale na szczęście mam już plan , jak fajnie wykorzystać ten czas wolny , heh ^^
angell - 12-01-08, 15:01

Shisha napisał/a:
27-28 stycznia buu
, ja też !! Nie jest źle !! Niektóre maja 11 lutego!
_Green - 12-01-08, 16:16

mi sie juz zaczely wczoraj. XD yaaay! ale nudno strasznie .___.
Cherry27 - 12-01-08, 16:21

Ja mam ferie od 28... A właściwie to od 26, bo to sobota... A jeszcze właściwiej to od 25 po południu. XD Do 10 lutego. Ogólnie spoko. Nie chciałabym już mieć od dzisiaj. ^^
Hermetong - 13-01-08, 16:54

A ja, jak _Green, Lycra i Joanna już mam ferie XDD
gees - 13-01-08, 17:22

Monikaa52 napisał/a:
A ja, jak _Green, Lycra i Joanna już mam ferie XDD

ja też mam tak jak wy XD

_Green - 13-01-08, 20:23

juhu! XD I całe ferie w domu spędzę. Siupeł! XD
Lycra - 13-01-08, 20:35

_Green napisał/a:

Ja też ;p. Co będziesz robić? Bo u mnie brak pomysłów na feryje ;cc. XD

Hermetong - 13-01-08, 21:44

Lycra napisał/a:
_Green napisał/a:

Ja też ;p. Co będziesz robić? Bo u mnie brak pomysłów na feryje ;cc. XD

Haha, to tak jak ja! XDD

Joaś - 14-01-08, 09:47

Grono znajomych - zawsze coś się do roboty znajdzię. A w między czasie Tv i komputer - ja chyba tak spędzę ferie :P
_Green - 14-01-08, 10:46

Ja oczywiście nudzić się będę. :shifty:
Ale tam może jakieś wypady na miasto, do kina, nie wim. XD
A jakby śnieg spadł to oczywiście na sanki. :shifty: XD i łyżwy, na lodowisku rozlanym na jakimś tam boisku przy szkole. ;pp
Ale nie zapowiada się na to żeby spadł... ;cc xd

Tickled. - 14-01-08, 11:06

Ja- uczyć się... 2 konkursy w dodatku 1 praca klasowa. :(
Lycra - 14-01-08, 13:06

monniiab napisał/a:
Ja- uczyć się... 2 konkursy w dodatku 1 praca klasowa.

monniiab, walić to! XD

Ja mam zamiar nie robić nic 8) .

Joaś - 14-01-08, 14:21

Lycra napisał/a:
Ja mam zamiar nie robić nic 8) .

No baa xD Ja też (no, może nie do końca) :D

Tickled. - 14-01-08, 14:43

Jak będę w pierwszej trójce w wojewodzkim (mowie o historii), to nie bede pisala testu szóstoklasistów. :hehe: Chciałabym...
Cherry27 - 14-01-08, 18:09

monniiab napisał/a:
Jak będę w pierwszej trójce w wojewodzkim (mowie o historii), to nie bede pisala testu szóstoklasistów. :hehe: Chciałabym...

I tak ten cały wasz test nie ma żadnego znaczenia. Więc nie wiem co w tym takiego. ;p

Lycra - 15-01-08, 13:00

Cherry27 napisał/a:
I tak ten cały wasz test nie ma żadnego znaczenia. Więc nie wiem co w tym takiego. ;p

A u mnie w szkole jeżeli masz mniej niż 10 pkt. i ogólnie nie za dobrze się uczysz to możesz zostać skierowany do szkoły specjalnej :rool: .

Grumbler - 15-01-08, 16:52

Ja jadę z z mamą,sis,mamą moich koleżanek i koleżankami do Tlicza byłam tam jak byłam mała super:)
Lycra - 19-01-08, 19:34

Co temat tak stanął ostatnio? :)
paradoxical - 20-01-08, 09:52

Ej, czy któraś zna jakąś stronkę z katalogiem fryzur czy coś? Bo chcę iść do fryzjera, ale nie jestem zbyt kreatywna i sama nie umiem sobię fryzurki wymyślić :shifty:
Lycra - 20-01-08, 12:13

Cheerful, mam pomysł. Daj swoje zdjęcie, a my tutaj w babskim gronie doradzimy ci właściwą fryzure, co ty na to? :P
Marysia12301 - 20-01-08, 13:18

a kto mi doradzi ? ; /
Jako główna organizatorka balu karnawałowego w szkole <samorząd czyt. zabawa w rządzenie szkołą> muszę coś wymyśleć co dostaną król i królowa balu ;p
Jakieś sugestie ? ; p

Yukana - 20-01-08, 14:11

Marysia12301 napisał/a:
Jakieś sugestie ? ; p

czekoladę ;p

albo cukierki zamknięte w balonie <3

Lycra - 20-01-08, 14:39

Marysia12301 napisał/a:
a kto mi doradzi ? ; /
Jako główna organizatorka balu karnawałowego w szkole <samorząd czyt. zabawa w rządzenie szkołą> muszę coś wymyśleć co dostaną król i królowa balu ;p
Jakieś sugestie ? ; p

To zależy, czy chcesz żeby nagroda była śmieszna, czy taka 'na poważnie'. Bo jak na śmiesznie to możesz kupić jakąś piłke, a na nią stanik i stringi :hehe: . On sobie weźmie piłke a ona bielizne XD. A jak na poważnie to jakieś słodycze, czy bilety do kina ;]. Wszystko zależy od tego, ile masz kasy do dyspozycji ;p.

Joaś - 20-01-08, 15:23

Lycra napisał/a:
możesz kupić jakąś piłke, a na nią stanik i stringi

Taa, dyrektor się ucieszy!

Proponuję coś co król i królowa balu mieć powinni: korony, berła, i dwa miejsca gdzieś bardzo wysoko na sali. Do tego zrobić im zdjęcie dac do gazetki szkolnej (powiesić gdzieś w widocznym miejscu z wielkim napisem Król i Królowa... itd.) i jakieś upominki. Hmm... Sama nie wiem co...

Marysia12301 - 23-01-08, 15:08

dobra . mam kilka godzin do imprezy i nic nie mam *_*
angell - 23-01-08, 15:21

Marysia12301 napisał/a:
dobra . mam kilka godzin do imprezy i nic nie mam *_*

A ja mam jutro, i też nic nie mam -.-

paradoxical - 23-01-08, 16:59

A ja mam karnawałową dyskotekę w przyszły czwartek. Dzień po wywiadówce xD
angell - 23-01-08, 18:55

Cheerful napisał/a:
A ja mam karnawałową dyskotekę w przyszły czwartek. Dzień po wywiadówce

Ja jutro! O boże... przebieram się za

Mysz!!

Killer_Queen - 23-01-08, 18:59

A u mnie jutro zebranie! ;O
*odgłos nadchodzącej Apokalipsy*
Masakra jednym słowem. xd

paradoxical - 23-01-08, 19:22

Around napisał/a:
boże... przebieram się za

Mysz!!
U nas od 4 klasy nie było takich bali przebierańców, tylko typowe dyskoteki. Ale teraz w gimnazjum fajniej ;D
Sylvia - 25-01-08, 17:43

A pupcia tam z waszymi balami i strojami, ja mam ferie! *w* xd
gees - 25-01-08, 18:25

A mi się właśnie kończą ;CC
angell - 25-01-08, 19:00

Hah! _gosiaa, a ja zaczynam!
_joanne - 25-01-08, 20:04

A ja mam dopiero w lutym bodajże 11.02.2008 xD
BajkOwa - 25-01-08, 20:06

Ja mam od dzisiaj <hahaha> i się cieszę ;P a 4 lutego brat idzie do 'wojska' normalnie tak się cieszę ale mimo wszystko będzie mi go brakować ;( 'taaa jasne'

Ps. Around zauważyłaś że Cię śledzę.? ;P

paradoxical - 25-01-08, 20:16

Mi ferie się dopiero 11 lutego zaczynają ;C
Killer_Queen - 25-01-08, 20:27

Uhu, aha, ferie ferieeee xd I do tego dzisiaj 5 z fizyki ;OO I z matmy ;O I z historii ;O Co za dzień Xd
angell - 25-01-08, 20:33

[...]
Killer_Queen - 25-01-08, 20:35

Cytat:
No fakt, co za dzień... Dostałam pałe z matmy... Hieh...

Uh, a za co?

Ja poszłam na ochotnika do tablicy i z odpowiedzi dostałam 5 xd wiec do konca roku mam z głowy nagłe wyrwanie do tablicy xd

BajkOwa - 25-01-08, 22:53

A ja od wtorku siedzę w domciu ;P
Avally - 26-01-08, 12:06

Cytat:
A ja mam dopiero w lutym bodajże 11.02.2008 xD

Droga Dziewczyno Gangstera (rotflmao), ja też musze tyle czekać na ferie ;< Niefajnie :<

angell - 26-01-08, 12:20

[...]
_Green - 26-01-08, 12:24

a mi się skończą jutro już, w poniedziałek do szkoły. jeszcze jakoś dziwnie plan lekcji pozmieniany, że ja już w ogóle nie wiem co, gdzie, kiedy, jak, z kim. xd
Lycra - 26-01-08, 12:48

Mi się też kończą ferie, ale o dziwo wcale mnie to nie martwi XD.
Jessi_Lessi - 07-02-08, 15:40

A mi sie dopiero zaczną :D
Aha i jeszcze jedno jakie spodnie pasuja do zielonej bluzki z głębokim dekoltem??

BajkOwa - 07-02-08, 15:44

Mi też się kończą ;( Kurde ja nie chce sqlki ;(
Cheryl - 07-02-08, 15:46

Jessi_Lessi napisał/a:
A mi sie dopiero zaczną :D

Mi też... ;]

BajkOwa - 07-02-08, 15:53

Haha a ja coś zrobię i będę miała ferie dłuższe przez tydzień.
gees - 07-02-08, 18:09

Wy tu o feriach a ja już dawno do szkoły chodzę ;c xd
BajkOwa - 07-02-08, 19:00

ja mam jeszcze 1 dzień no a wliczając weekend to 3 dni ;C
paradoxical - 07-02-08, 19:13

A ja od jutra po południu mam słodkie dwa tygodnie nieróbstwa i siedzenia na forum :P
BajkOwa - 07-02-08, 19:41

Nieee nie chcę tego słyszeć ;( Ja też chcę ferie...
Maemi - 08-02-08, 13:04

Mi też się już kończą... Ale ze szkołą zaczynją się też cudowne lekcje angielskiego, więc nie żałuję tak bardzo.
Jessi_Lessi, chyba najbardziej zwykłe, dość jasne dżinsy, albo ciemne rurki. I do tego srebrny łańcuszek na szyję

_joanne - 14-02-08, 23:40

A ja mam jeszcze przyszły tydzień leniuchowania...hyhy :hehe: Ale tęskno mi za szkołą za lekcjami j. Polskiego i w-f ( i tak gramy caały czas w siatkę ;pp). Chociaż z drugiej strony matematyka :/
Yaoiko - 15-02-08, 07:59

Ja też mam tydzień 'leniuchowania'. Choć leniuchowaniem bym tego nie nazwała bo muszę wstawać o 6:30, żeby na zajęcia do teatru zdążyć xD Ale ogólnie to jakoś entuzjastycznie wróciłabym do szkoły bo ja lubię moją szkołę :look:
Sylvia - 16-02-08, 16:08

Medlenn napisał/a:
Ale ogólnie to jakoś entuzjastycznie wróciłabym do szkoły bo ja lubię moją szkołę :look:

;O Medlenn zamień się ze mną prosze! XD
Mi się ferie już skończyły ;c. Zjadłabym coś słodkiego! p,o xd

Maemi - 16-02-08, 17:58

Heh, mi nauczyciele dawno zdążyli wybić ferie z głowy.
Mamy z 8 kartkówek zapowiedzianych na przyszły tydzień... Oby do Wielkanocy.

Ale sie nie przejmuję, bo zakochana jestem jak zwykle.

Shisha - 05-03-08, 18:53

hahaha a zbliżają się rekolekcje ;D ja nie bd chodzić xD więc sie wyspie ;d nareszcie.!
paradoxical - 05-03-08, 18:57

Ja mam rekolekcje w przyszłym tygodniu, co oznacza, że będziemy mieli 3 pierwsze godziny, a na czwartej wychodzimy do kościoła.
BajkOwa - 05-03-08, 21:01

Shisha, co Ty nie powiesz ^^ Ja muszę iść ;C

Ps. Co myślicie o tym kosmetyku?
http://www.inermis.pl/ind...dkat=73&subkat=

Maemi - 05-03-08, 21:05

Miałam próbkę, ale średnio przypadł mi do gustu.
Działa, ale ma dziwną konsynstencję.

To czy Ci się spodoba zależy od tego co wolisz: działanie, czy przyjemność użytkowania.

paradoxical - 10-03-08, 18:03

Achh...czuję wiosnę...i to nie tylko za oknem :shifty: . Jedna kumpelka ponownie zakochała się w o 11 lat starszym chłopaku, druga ma oko na syna dyrektora, a ja...niektórzy z was wiedzą :mniam: ;] . Wszystkim trzem nieźle odbija - z pierwszą niewinnie sobie "dogryzamy", a druga na przemian chodzi cała w skowronkach albo ponura. Z Izą (tą od starszego chłopaka) prowadzimy szczere rozmowy ; > . Nie wiem po co powiedziałam, że mi spodnie spadają, a ona coś takiego "Idź do Bartka niech ci podtrzyma" :mad: A najlepsze jest to że ci chłopacy nie mają wogóle pojęcia o tym co do nich czujemy xD .
Fraise - 11-03-08, 14:32

Macie jakieś ulubione perfumy lub mgiełki?

Mi ostatnio przypadły do gusty perfumy Aguilery i Kate Moss. Mgiełki do ciała używam codziennie, Coty Morning Rose :)

Maemi - 11-03-08, 18:27

Strasznie podobają mi się perfumy Paris Hilton, ale nie mam ich oryginalnych.
Za to ostatnio mam próbki Wszystkich "Wish of..." i one też są ładne.

A tak w ogóle, to na noc, gdy już nikt mnie nie widzi (a raczej wącha), to pryskam się męskimi perfumami ;) Dają mi poczucie bezpieczeństwa :P

paradoxical - 13-03-08, 22:11

No cóż, moja przyjaciółka chce sobie zrobić kolczyk na języku. Pieniądze powoli odkłada, już nawet znalazłyśmy miejsce gdzie przekuwają języki. Tylko teraz pytanie: czy zrobią to bez zgody rodziców? Bo cóż rodzice Izy nie są zbyt zadowoleni z jej pomysłu...
Gummi trish - 13-03-08, 22:53

Fraise napisał/a:
Mi ostatnio przypadły do gusty perfumy Aguilery
- kocham wszystkie perfumy aguilery <3 kocham!
Moje ulubione to jeszcze: Dolce&Gabbana - LIGHT BLUE
coco chanel - mademoiselle
i Versace Woman woda / mgiełka którą pryska się ciało, ma w sobie ładne drobinki takie brokatowe

Maemi - 01-04-08, 19:42

A ja znów niezakochana.
Bez chłopaka jestem jak komputer bez internetu :P

Ktoś potrafi mnie pocieszyć?

angell - 02-04-08, 14:07

O Boże, mam jego numer, o Boże, napisał do mnie! Aaaa! Świruję!!!
Killer_Queen - 03-04-08, 14:11

Cheerful napisał/a:
Tylko teraz pytanie: czy zrobią to bez zgody rodziców? Bo cóż rodzice Izy nie są zbyt zadowoleni z jej pomysłu...

Nie : o Moja koleżanka pare dni temu sobie przekuła. Najpierw poszła ze zgoda od taty i cos tam gadała ze gościu może zadzwonić do ojca, ale on mówił że absolutne. Ostatecznie musiała z ojcem przyjsc : ]

A co do perfumów obecne psikam sie Pur Blancą z Avonu, ale brat mi na bierzmowanie jakis wypasiony kupił, więc czekam : >

paradoxical - 03-04-08, 15:19

Killer_Queen napisał/a:
Nie : o Moja koleżanka pare dni temu sobie przekuła. Najpierw poszła ze zgoda od taty i cos tam gadała ze gościu może zadzwonić do ojca, ale on mówił że absolutne. Ostatecznie musiała z ojcem przyjsc : ]
A to pech, ja bym sobie w życiu takiego świństewka nie zrobiła sobie, ale co tam. ;] Przypomniało mi się szczere wyznanie mojej przyjaciółki : " Wy sobie kochajcie jak chcecie, ja kocham inaczej" ^^" . Jak się gęsto potem tłumaczyła. Tak, Olu jesteśmy z tobą ; >
Killer_Queen - 03-04-08, 15:26

Jedna taka co to sobie kolczyk w języku zrobiła to jakis czas okropnie sepleniła, tak jej język spuchł. xd A ta co to teraz zrobila, to tylko jesc nie moze za duzo : > Ostatnio nawet kolesia u nas widzialam z kolczykiem w jezyku. xd I dwie laski z kolczykiem w brwi, a w pępku to co piąta ma .-.
paradoxical - 03-04-08, 15:53

A nasze babsko od wuefu z tego co mi wiadomo ma kolczyk w pępku, tzn. takie ploty chodzą ^^ . Na nosy ostatnio się moda zrobiła, na języku parę osób ma, a pępki? - nie wiem, nie patrzyłam XD . Pamiętam jak mój brat chciał sobie kolczyk w języku zrobić ;d
Killer_Queen - 03-04-08, 17:17

U nas tez tam jakas ilosc ma w nosie. Ale ja to mam w ee.. w nosie. xd Bo ja chce sobie jeszcze pare dziurek w uchu zrobic no i moze kiedys kiedyś w wardze ^^'
murder.doll - 03-04-08, 21:56

Ja mam zamiar przebić sobie tragusa.
W wardze są fajne, ale imouł je spopularyzowalo.
Jutro się zapytam mojej koleżanki ze szkoły, czy by nie poszła ze mną studia piercingu w sobotę, bo przebijała sobie niedawno brew i wargę i wie, gdzie to można zrobić w tym głupim mieście, o ile nie będzie jutro znowu strajku.

paradoxical - 04-04-08, 21:28

Ja planuję zrobić sobie jeszcze dodatkowe dwie dziurki w lewym uchu, rodzice są trochę przeciwni, ale i tak wyjdzie na moje xd.
murder.doll - 04-04-08, 21:38

Ja planuje zrobić sobie 4 kolczyki w rożnych częściach ciała oprócz tego tragusa.
A jak skończę 18 lat, to tatuaże <3

Maemi - 06-04-08, 15:00

A co to jest ten tragus?
Ja nie mam zamiaru nic sobie przekłuwać. Nie, to nie dla mnie.

murder.doll - 06-04-08, 19:42

Nazwa przekłucia.
http://www.tribe.se/pics/piercingar/big/Tragus.jpg

Yukana - 06-04-08, 19:46

straszny ten Tragus jest o.O Kolczyki w septum są zarąbiste, ale niektórzy kojarzą ten typ przekłucia ze świnią... xd
Kosta - 06-04-08, 19:49

A mi się właśnie Tragus podoba. Koleżanka ma i ja też przymierzam się do przekłucia.
Yukana - 06-04-08, 19:54

Zawsze mi się podobały ćwieki w wardze. Jeżeli będę miała dobrą i spokojną przyszłość w liceum sobie zrobię. Teraz z mojej szkoły wywaliliby mnie... Moja przyjaciółka ma do wargi wkładanego [coś jak klips na uszy xD ]. To jest bardzo dobry pomysł na kolczyki...
murder.doll - 06-04-08, 19:56

Mi tez się septum podoba i zamierzam zrobić w najbliższym czasie <3
A co myslicie o tym:
http://www.modifiedmind.c...rit/sternum.jpg

Kosta - 06-04-08, 19:56

A ja na wakacjach zamierzam sobie w języku sprawić. Jeszcze tylko kolejne boje z mamą xD . A co tam, uda mi się.
murder.doll - 09-04-08, 22:12

Mam tragusa <3
a w sobotę znowu idę się kłuć <33

Tyśka - 09-05-08, 20:21

Tez 2 tragusy :P Co do języczka ... hm mowie wam opyla sie ;) Ja mam juz sporo czasuu i normalnie mowie wam jak chlopy na to leca ... texty typu : ,, Pokaz kolczyka , moge dotknąc'' Dasz sprobowac :D ahh :P heh ... W pepku tez polecam - mam .. ale ostatnio jakas infekcja sie wdala i booli ... I nosa tez polecam- mam ;p SSZppann:P
vcupcake - 10-05-08, 11:13

Ja posiadam kolczyk w wardze, tunele, które narazie mają 6mm i sztangę ; D
murder.doll - 10-05-08, 12:03

Ja myślę nad językiem, ale ewentualnie przekłuje go sobie dopiero po ściągnięciu aparatu.
vcupcake, sztanga to nie nazwa przekłucia, gdzie posiadasz ta sztangę?

vcupcake - 10-05-08, 12:33

W uchu.. chodzi o takie coś:

Chciałam też zrobić sobie madonnę, ale niestety również posiadam aparat ort.

murder.doll - 10-05-08, 12:53

A, czyli industrial. Tez bym chciała mieć, ale bardziej pionowo zrobionego.
Tyśka - 12-05-08, 15:17

vcupcake napisał/a:
Ja posiadam kolczyk w wardze, tunele, które narazie mają 6mm i sztangę ; D
Pokaz fote to uwierzę :D Ludzie pisac potrafią :P
paradoxical - 12-05-08, 15:41

Jak czytam języki, pępki to aż mnie coś bierze ;c. Też bym chciała mieć chociażby drugi w uchu, ale rodzinka tego do wiadomości przyjąć nie chce ;P
Sylvia - 12-05-08, 18:02

Ja zamierzam sobie zrobić kolca w wardze. W języku i pępku nie podobają mi sie ani trochę. No i być może tunelek. Ale to dopiero jak do liceum pójde. ;c
paradoxical - 12-05-08, 18:15

Sylvia napisał/a:
Ja zamierzam sobie zrobić kolca w wardze.
No tak zapomniałam *przeciąga ręką po twarzy*. Kolczyk w wardze to moje takie skryte marzenie **" . Ale rodzice powiedzieli że nie mam co myśleć o kolejnym w uchu ;P W wardze pewnie dopiero pod koniec liceum.
murder.doll - 12-05-08, 20:42

Ja zaczynam namawiam mamusie, aby poszła ze mną do salonu, bo w uchu bym chciała jakieś cuda nowe mieć : > w koncu wyjelam tunele i mi sie cos nalezy w zamian.
angell - 13-05-08, 16:21

A ja chcę mieć kolczyk w uchu ;c
murder.doll - 13-05-08, 17:45

Around, znam ta piosenkę z twojego opisu "mam znowu dola, znów pragnę śmierci", słyszałam ja po raz pierwszy z 7 lat temu.
Fajna jest ;D

Esztii - 27-05-08, 20:48

murder.doll, chcesz wiecej tych zdjec z British Museum? xd
Maemi - 31-05-08, 13:47

Jak wygląda wasza opalenizna?
Bo ja dopiero dziś zaczęłam się podsmażać. I póki co jestem czerwonoskóra.

Yukana - 31-05-08, 14:11

Nie lubię słońca. Ale przez dwa dni używałam Garniera "Skóra muśnięta słońcem", aby nie wyglądać jak trup. Potem mi się nie chciało... i jestem jak trup z grobu XD
vcupcake - 31-05-08, 14:13

Ten balsam z Garniera 'Skóra muśnięta słońcem' działa prawie jak samoopalacz, więc trzeba z nim uważać, bo zostają plamy XD
żółtyananas_69 - 03-06-08, 14:50

dobra dziewczęta niechętnie to robie, ale musze.
potrzebuje od was pomocy gdzie mam sobie kupić sukienkę na bal. tylko żeby nie były duże rozmiary, potrzebne mi XS, ew. S. do tego jeszcze potrzebuje sklepu z fajnymi balowymi butami, ale żeby nie były wysokie obcasy (bez przesady).
powód : czeka mnie bal, na którym tańczy się poloneza, stąd zapotrzebowania.
zna ktoś dobre sklepy?.
aha i zależy mi na czasie, bo bal jest 16 czerwca. :<<<<<<

SłoŃcZe - 03-06-08, 15:11

Ateii, to zależy skąd jesteś;x
W maximusie jest pełno takich rzeczy.

żółtyananas_69 - 03-06-08, 15:13

SłoŃcZe napisał/a:
to zależy skąd jesteś

z Warszawy

SłoŃcZe - 03-06-08, 15:15

No to maximus jest w Nadarzynie o ile się nie myle
A sukienek multum.

Esztii - 22-06-08, 14:40

Cytat:
Ten balsam z Garniera 'Skóra muśnięta słońcem' działa prawie jak samoopalacz, więc trzeba z nim uważać, bo zostają plamy XD

Podobno wlasnie po tym z Garniera nie zostaja plamy p,o Ja sie wole samoopalaczami nie smarowac, bo kiedys sie smarowalam i nawet jak umylam rece to pozniej mialam rece brazowe jak kupa. ;c

Kosta - 22-06-08, 17:42

Ehh, akurt teraz dla mnie przydałby się samoopalacz. Ostatnio mając na sobie rybaczki za długo siedziałam na słońcu, czego efektem są białe jak papier uda i ciemno brązowe łydki xd. Jednak jakoś mnie do chemicznego opalania nie ciągnie, wolę wyrównać sobie wszystko na słońcu.

W końcu znalazłam trochę czasu i odwiedziłam kosmetyczkę w sprawie kolczyków. Wreszcie mam wymarzone dodatkowe dwa (i nazbieraną kasę na dwa następne xd). Jeszcze tylko poczekam do przyszłego miesiąca, żeby troche mi się obecne wygoiły i znowu idę maltretować uszy xD .

Paskuda - 23-06-08, 14:32

Kosta, bardzo boli przekówanie dodatkowych dziurek, bo jakoś niemoge się zdecydowac. xD
Kosta - 23-06-08, 14:59

Patina96 napisał/a:
Kosta, bardzo boli przekówanie dodatkowych dziurek, bo jakoś niemoge się zdecydowac.

Szczerze mówiąc samo przekłucie nic a nic mnie nie bolało. Dopiero potem trochę to odczuwałam, ale szybko przeszło. Teraz boli jeśli jakoś szarpnę za kolczyki albo zbyt energicznie nimi kręcę xd. Ale musisz wiedzieć, że to bardzo indywidualna sprawa, dużo zależy też od miejsca przekłucia. Np. u mnie kolczyki zrobione teraz w chrząstce goją się bardzo przyjemnie i w miarę bezboleśnie, nawet nie ropieją (jak na razie), natomiast dużo gorzej goiły mi się te dziurki w płatkach (z pół roku horror z nimi przeżywałam). Więc to wszystko zależy od osoby. Ale sam moment przekłucia boleć nie powinien ;) .

paradoxical - 23-06-08, 16:07

Kosta napisał/a:
Szczerze mówiąc samo przekłucie nic a nic mnie nie bolało. Dopiero potem trochę to odczuwałam, ale szybko przeszło. Teraz boli jeśli jakoś szarpnę za kolczyki albo zbyt energicznie nimi kręcę xd. Ale musisz wiedzieć, że to bardzo indywidualna sprawa, dużo zależy też od miejsca przekłucia. Np. u mnie kolczyki zrobione teraz w chrząstce goją się bardzo przyjemnie i w miarę bezboleśnie, nawet nie ropieją (jak na razie), natomiast dużo gorzej goiły mi się te dziurki w płatkach (z pół roku horror z nimi przeżywałam). Więc to wszystko zależy od osoby. Ale sam moment przekłucia boleć nie powinien .
Ja właśnie też zamierzam sobie przekłuć ucho w nowych miejscach, tylko teraz muszę przekabacić rodziców, żeby się zgodzili XD
Kosta - 23-06-08, 16:12

Z tą zgodą, to zależy gdzie pójdziesz. U mnie żadnej zgody nie trzeba (chociaż mama i tak nic nie ma do moich kolczyków xd). Uszy zwykle przebijają bezproblemowo bez marudzenia o zezwolenie, ale trzeba jeszcze w odpowiednie miejsce trafić :shifty: .
paradoxical - 23-06-08, 16:23

JUż nawet znalazłam miejsce gdzie mogą przekłuć bez zgody, ale boję się reakcji rodziców XD
Kosta - 23-06-08, 16:26

Eee tam, w koncu to tylko uszy xd. Ale żeby nie było, że ja tu do czegoś namawiam :shifty: . W każdym razie myślę, że najwyżej chwilę by się porzucali o kolczyki, a potem przyzwyczailiby się i daliby Ci spokój.
paradoxical - 23-06-08, 16:29

Mama wymyśliła, że na pępek by się prędzej zgodziła niż na dodatkowe kolczyki w uszach xd . W końcu się zgodzą, kwestia czasu ^^" A jak nie to może i faktycznie sama pójdę : )
Kosta - 23-06-08, 16:30

Cheerful napisał/a:
Mama wymyśliła, że na pępek by się prędzej zgodziła niż na dodatkowe kolczyki w uszach xd

Łoo, no nieźle xd. Chyba nigdy nie pojmę takiego toku myślenia xD .
A gdzie zamierzasz sobie zrobić?

paradoxical - 23-06-08, 16:36

Dwa w lewym uchu. Jeden tak trochę wyżej nad tym co obecnie mam i drugi nad pierwszym [xd] i nie wiem czy on będzie na chrząstkę wchodził czy nie ;]
Kosta - 23-06-08, 16:47

A to spoko ^^. Tylko lepiej uważać żeby zbyt blisko chrząstki nie były, bo mogą pod chrząstkę włazić. Kiedyś podobno u koleżanki tak było i musiała się sporo wycierpieć... (chociaż nie wiem czy nie wciskała mi kitu xd).
Ja już sobie zaplanowałam kolejną wizytę u kosmetyczki. Idę w lipcu zrobić kolejne dwie. Wtedy sobie dam tymczasowy spokój, siedem na razie wystarczy xD .

paradoxical - 24-06-08, 10:34

A gdzieś po za uszami masz kolczyki? ^^'
Kosta - 24-06-08, 10:36

Heheh nie mam, ale planuję zrobić w wardze. Ale to chyba dopiero przed pójściem do liceum, bo już na mnie krzywo nauczyciele za kolczyki w uszach patrzą xD .
Lycra - 24-06-08, 14:13

Kosmetyczka może przebić chrząstke, czy trzeba się z tym udać do salonu piercingu? ;]
paradoxical - 24-06-08, 14:24

Kosta napisał/a:
Heheh nie mam, ale planuję zrobić w wardze.
Też chciałam w wardze, ale raczej by to do mnie nie pasowało ;p .
Lycra napisał/a:
Kosmetyczka może przebić chrząstke, czy trzeba się z tym udać do salonu piercingu? ;]
Z tego co się orientuję to zależy jeszcze w którym miejscu, ale raczej kosmetyczka może przekłuć. Ale zamotałam xd"
vcupcake - 24-06-08, 14:35

Lycra napisał/a:

Ja uważam, że u kosmetyczki to można zrobić tylko dziurki w uszach, te pierwsze. Najlepiej iść do salonu, bo tam się znają..

Kosta - 24-06-08, 16:27

Ja wszystkie dziurki robiłam właśnie u kosmetyczki i nie żałuję, bo dobrze się spisała. Dużo zależy od tego na jaką kosmetyczkę się trafi. Jeśli chce się być pewniejszym bezpieczeństwa może rzeczywiście lepiej pójść do salonu.
murder.doll - 29-06-08, 13:20

Nigdy nie poszlabym to kosmetyczki. to glupota.
Vanessa - 29-06-08, 13:43

murder.doll napisał/a:

Dlaczego tak myślisz? Nie każdy mieszka w wielkim mieście otoczony kasą, markowymi ciuchami i najlepszymi gadżetami. Nie chcesz to nie chodź, ale nie mów, że to jest głupota. Nie każdego jest stać na najlepsze salony. U kosmetyczki np. przekuwanie uszu jest tańsze z tym samym wynikiem.
Ja osobiście poszłabym do kosmetyczki bez większego problemu. Byłam już raz i nie narzekam. Dziurki w uszach są równe, nie bolało i jest super.

murder.doll - 29-06-08, 18:00

Vanessa napisał/a:
murder.doll napisał/a:

Dlaczego tak myślisz? Nie każdy mieszka w wielkim mieście otoczony kasą, markowymi ciuchami i najlepszymi gadżetami. Nie chcesz to nie chodź, ale nie mów, że to jest głupota. Nie każdego jest stać na najlepsze salony. U kosmetyczki np. przekuwanie uszu jest tańsze z tym samym wynikiem.
Ja osobiście poszłabym do kosmetyczki bez większego problemu. Byłam już raz i nie narzekam. Dziurki w uszach są równe, nie bolało i jest super.

A co za problem jechac do najblizszego miasta w ktorym jest salon?
Jezeli chcesz chodzic sie przekluwac do kosmetyczki-prosze bardzo. niech ci strzela z nieodkazonego pistoletu np jezyk. Potem wyladujesz na ostrym dyzurze z zakazeniem albo przebita tetniczka.

Sylvia - 22-07-08, 22:16

Kolczyki, kolczyki, kolczyki... A może lepiej dziarę? ;P Jak myślicie? ;P
Kosta - 22-07-08, 22:25

Hmmm... Dziara też ciekawy pomysł. Marzyłby mi się wąż oplatający ramię. Może kiedyś sobie zrobię xd.
Swoją drogą, kolejne dwa kolczyki doszły xd.

Esztii - 23-07-08, 15:08

Pojde do matki z tymi kolczykami. Mowila, ze jak chce to mi igla raz dwa przez ucho i bedzie XDDD''
Mwaha.

murder.doll - 27-07-08, 01:13

Tatuaze tez bym chciala.
Mam zamiar strzelic sobie jakis na 17 urodziny, we Francji jest sie wtedy pelnoletnim :D
A z kolczykow to mi sie kark ostatnio marzy.

Esztii - 27-07-08, 09:46

murder.doll napisał/a:

O,O.
Ty jestes naprawde sliczna dziewczyna, po cholere tak sie kloc. >:

Kosta - 27-07-08, 09:55

murder.doll napisał/a:

Mmm fajnie to wygląda *w*.
Mi ostatnio cholernie spodobały się corsety (czy jak to tam się nazywa xd), ale z tym poczekam parę ładnych lat, bo by mnie mama z domu wyrzuciła xd.

murder.doll - 27-07-08, 11:06

Estrella, dla mnie to wyglada pieknie, poza tym nie mam zbyt duzo kolczykow i nie zamierzam w przyszlosci zmodyfikowac sie jak np Pan Jaszczurka xD
Gorsety tez sa sliczne, ale nie utzyma sie ich dlugo, sa dosyc niewygodne no i po jakims czasie zaczyna migrowac, ale mimo to i tak chcialabym sobie zrobic *_*
http://www.gymnyon.vd.ch/...es/Corset10.jpg
http://www1.istockphoto.c...ng-piercing.jpg
i przez przypadek znalazlam to(uwaga gola dupa:D) :
http://gamesnet.vo.llnwd....141551_main.jpg

Kosta - 27-07-08, 11:48

Ja bym chciała zrobić sobie tak na boku, krótki mniej więcej od końca żeber do kości miednicznej. Ahh aż się rozmarzyłam xd.
Esztii - 27-07-08, 15:04

murder.doll napisał/a:
i nie zamierzam w przyszlosci zmodyfikowac sie jak np Pan Jaszczurka xD

I jego Pani Jaszczurzyca c; God sake o,o On ma taki fajny silikon wszczepiony w brwii ^^ I jezyk rozdzielony c :

murder.doll - 27-07-08, 15:40

Niektóre rozdwojone języki nawet ładnie wyglądają, ale osobiście nie chciałabym mieć takiego. Implantów tez.
Podobają mi się tez hips surfejsy, takie długie ze 4cm mające, ale cholernie się goja i często migrują ^^ poza tym planuje na brzuchu mieć jakieś tattoo.

Jestem ciekawa, czy ktoś z was spotkał się z nietolerancja. Mnie kiedyś jakieś dresiary chciały mnie pobić w tramwaju, a drugim razem(tez dresiary) wyzywały mnie od "brudasów".
^_^

Kosta - 27-07-08, 16:42

murder.doll napisał/a:
Podobają mi się tez hips surfejsy

Noo ładne są, mi też się podobają ^^.
Kiedyś (w zasadzie to jeszcze niedawno xd) bardzo podobały mi się kolczyki między palcami, szczególnie między kciukiem a palcem wskazującym (przyznaję się bez bicia - nie mam pojęcia jak takie przekłucie się nazywa xd). Jednak ze względu na trudy przy gojeniu pozostanie to tylko w sferze moich marzeń. Hlip... ; { xd

Z nietolerancją wśród rówieśników nigdy się nie spotkałam, może dla tego, że zbyt dużo kolczyków nie mam. Gorzej z dorosłymi, szczególnie nauczycielami xd.

Enira - 27-07-08, 18:56

O maniu, co wy baby tak się kłóć chcecie... Bosz xD Ładne kobitki z Was, niech Wasze ciało nie będzie oszpecone jakimiś kolczykami :C Rozumiem, w nosie, w pępku ... takie tam 'zwykłe'. Ale w dup.e, czy na karku? Ja mówię szczerze - nigdy nie chciałabym mieć nic takiego C: Ale, każdy ma inne upodobania, grunt, że robicie to co chcecie xD Pzdr ;d
murder.doll - 28-07-08, 01:00

Chodzi ci o Web piercing. Mi tez sie podobal, teraz juz nie.
Ja z mialam z tolerancja na odwrot.W szkole do ktorej obecnie chodze zaden nauczyciel nawet mi sie nie przygladal, tu o wiele wiecej osob ma piercingi(moze nie takie hard korowe jak jak-najczesciej monroe, w chrzastce i lipringi). W moim gimnazjum tez w sumie nauczyciele sie nie przyczepali, jedynie tylko do zbyt ostrego makijazu.

Kosta - 28-07-08, 08:25

W mojej szkole w zasadzie otwartą wojnę z nami prowadzi tylko jedna. Co prawda do mnie się jeszcze tak bardzo nie przywala za kolczyki i makijaż, ale po pewnej koleżance jeździła całą lekcję. Jakby własnych problemów nie miała... Ekhm...
murder.doll - 28-07-08, 10:43

Moja nauczycielka od wf tez kiedys strasznie sie wydarla na dziewczyna z mojej rownoleglej klasy,ale miala racje. Idiotce przerwal sie pepek, poniewaz miala za dlugi(taki z motylkami i lancuszkami)i za ciezki kolczyk; Okropnie to wygladalo, jestem ciekawa czy jej sie to zroslo xD
Kosta - 28-07-08, 10:48

O jaa i po co na w-f coś takiego zakładać? Wyobrażam sobie jak to musiało wyglądać...
Chociaż w zasadzie w uszach już dwa razy miałam wyrywane i całkiem zgrabnie się zagoiło xd.
Ale pępek to w końcu inna sprawa.

murder.doll - 28-07-08, 10:56

Gdyba miala jakis maly kolczyk to nic by sie nie stalo; No ale coz, gust miala specyficzny xD
Haha to juz 3 temat o kolczykowaniu :D

Kosta - 28-07-08, 11:00

murder.doll napisał/a:
Gdyba miala jakis maly kolczyk to nic by sie nie stalo;

Właśnie o to mi chodziło xd. Do kolczyków w pępku nic nie mam, ale zwisające z różnymi pierdółkami na w-f się nie nadają xd.
murder.doll napisał/a:
Haha to juz 3 temat o kolczykowaniu

No zauważyłam, coraz częściej się o tym mówi ^^.

Paskuda - 28-07-08, 12:09

Kosta napisał/a:
Właśnie o to mi chodziło xd. Do kolczyków w pępku nic nie mam, ale zwisające z różnymi pierdółkami na w-f się nie nadają xd.

Kolczyki w pępku są ładne ale jeżeli są delikatne a nie takie zwisające.

Sylvia - 28-07-08, 22:43

Osobiście kolczyki w pępku nie podobają mi się. Oczywiście, na ładnym, zgrabnym brzuszku wyglądają (ocenzurowano), ale jak jakaś gruba świnia paraduje dumna z kolcem w pępku to na rzygi mi sie zbiera. Po prostu delikatnie sprawę ujmując nie wszystkim ten kolczyk pasuje.
Kosta - 29-07-08, 08:09

To chyba tyczy się kiększości kolczyków. Np. nie wyobrażam sobie mojego nochala z kolczykiem, wyglądałabym masakrycznie (aż mnie ciarki przeszły xd).
Ostatnio zaczęłam przygotowywać mamę na to, że zamierzam przekłuć sobie pępek.

Enira - 29-07-08, 08:55

Ja bym fajnie wyglądała z kolczykiem w pępku xD [sorry za nieskromnośc]Ale i tak sobie nie zrobię...
Sylvia - 29-07-08, 11:10

Kosta napisał/a:
To chyba tyczy się kiększości kolczyków.

Ano racja. Najohydniejszy kolczyk? W nosie. Ble. Ch*jostwo. Nigdy bym sobie nie zrobiła i nie zrobię. Ku*wa, jak mi sie marzy kolec w wardze, maaatkoooo *_____*

Enira - 29-07-08, 11:32

Dla mnie właśnie nejgłupsze i brzydko wyglądające kolczyki są na wardze czy na 'brwiach'. Matko, ohyda... Sorki Sylvia, ale każdy ma inny gust :)
Paskuda - 29-07-08, 12:28

Sylvia, dlatego masz avka z kobietką co ma kolczyk w wardze, taki jakiś delikatny ,,diamencik'' w wardze nawet ładnie by wyglądał.
A co myślicie o kolczyku w języku mi sie nawet podoba.

Killer_Queen - 29-07-08, 12:33

W jezyku jest fajny, ale u kogos. Dwie moje kolezanki mają a nawet jeden kolega. Sama bym sie bała ze cos poczuje przy przebijaniu. Mimo ze ponoc nic nie boli. Mnie wystarcza moje dziurki w uszach. Narazie sa cztery w prawym ale na tym sie nie skonczy ; >
Esztii - 29-07-08, 12:42

Enira napisał/a:
czy na 'brwiach'.

podobno cza byc ostroznym jak sciagasz bluze. ;>
Cytat:
Osobiście kolczyki w pępku nie podobają mi się. Oczywiście, na ładnym, zgrabnym brzuszku wyglądają (ocenzurowano), ale jak jakaś gruba świnia paraduje dumna z kolcem w pępku to na rzygi mi sie zbiera. Po prostu delikatnie sprawę ujmując nie wszystkim ten kolczyk pasuje.

Rzygalabys caly czas u mnie w UK. Same grube swinie z kolczykami w pepku. ^^

Kosta - 29-07-08, 16:30

Sylvia napisał/a:
jak mi sie marzy kolec w wardze, maaatkoooo

Mi też... Ja chcę snakebita ; {.

Chciałam mieć w języku, nawet dostałam zgodę starszej... Oczywiście musiało się okazać, że przez popieprzone wędzidełko nie mogę sobie zrobić. Urgh...

murder.doll - 30-07-08, 12:41

Kosta, wezidelko mozna podciac u lekarza, jest to nawet wskazane, wiec pas problem! ;)
A swinie z kolczykami w pepku sa tez w Polsce, i to calkiem duzo ich jest :D

Killer_Queen - 30-07-08, 12:46

Myslał ktos o industrialu albo o tragusie?
Oj jak mi sie oba marzą *-*
Tylko to juz chyba we własnym zakresie bym musiała, bo mata w zyciu nie sypnie kasa na cos takiego ; d

Kosta - 30-07-08, 12:58

murder.doll, tylko myśl o podcięciu mnie teraz ratuje ^^. Jednak trochę z tym zabiegiem poczekam, mam czas, a język mi nie odpadnie xd.
Killer_Queen napisał/a:
Myslał ktos o industrialu albo o tragusie?

Owszem, myślałam o obu xd. Industriala planuję sobie zrobić w prawym uchu, nad tragusem jeszcze pomyślę xd.

Killer_Queen - 30-07-08, 13:01

Mi prawym by sie juz chyba nie zmiescił. 8d
Jakby sie faktycznie nie chciał zmiescic to lecimy na lewe ucho i wtedy tragus tez w lewym 8D

Kosta - 30-07-08, 13:04

Mi by właśnie już nie zmieścił się w lewym... xd No chyba, że jakoś na chama, ale miejsce, w którym chcę sobie go zrobić już zajęte xd. Na tragusa mam wielką ochotę już od jakiegoś czasu, jednak po tym jak koleżance kolczyk wyszedł mam pewne obawy xd.
Killer_Queen - 30-07-08, 13:06

Ale ze jak wyszedł o.o

Ja to sie boje tylko bólu podczas przekłuwania, bo nawet na najmnieszy ból nie jestem odporna. xd

Kosta - 30-07-08, 13:10

Miała go dosyć długo, ale po około roku zaczął schodzić na bok i po pewnym czasie "przeżarł się" (nie umiem tego lepiej nazwać xd) przez całą chrąstkę i wypadł. Teraz ma nieciekawą bliznę i raczej już niczego z tamtym miejscem nie zrobi... Ale to pewnie tylko odosobniony przypadek...
Killer_Queen - 30-07-08, 13:13

Em ojacie O_O'
To nieciekawie. xd
Ale na szczescie sie za czesto nie zdarza. <:

Kosta - 30-07-08, 13:15

No raczej nieczęsto ^^. Ale teraz ten widok ucha koleżanki siedzi mi w psychice i utrudnia zdecydowanie się na tragusa xd. Ahh ta moja zryta świadomość xd.
murder.doll - 30-07-08, 18:40

Ja mam zarowna industriala i tragusa. W tym samym uchu.
Mnie najmniej bolal tragus z kolczykow wlasnie(2 razy mialam przekluwany).
A przy septumie lzy mi z oczu same polecialy, nie wiem czemu az tak bolalo przeklucie go.

Killer_Queen - 30-07-08, 18:49

Bo w nosie to strasznie wrazliwe to wszystko, moze temu. ^^' A industrial boli? Czuc jego, ze tak powiem, obecnosc ? <:
murder.doll - 30-07-08, 19:03

Samo przeklucie tez nie bylo bolesne, mnie bolalo chwytanie ucha przez piercera szczypcami. Mi nie przeszkadza juz, mialam robiony jakis miesiac temu, a juz spie na tym boku z kolczykami :]
Nie czuje go w ogole ze go mam. I nie wplatuje sie we wlosy tak bardzo, troche gorzej jest z gorna kulka.

Killer_Queen - 30-07-08, 19:18

A, to fajnie. A czym Ci przebijał?

Tak miedzy nami, masz za duża sygne, lepiej zmien bo bede musiała ostem sypnąc. <:

murder.doll - 30-07-08, 19:21

Wenflonami.
Cholera, ta sygnatura jest boska :D

Killer_Queen - 30-07-08, 19:23

Uła wenflon w ręke boli, ale moze w ucho nie bede ^^'

Sygnatura fajna ale mowie Ci, zmien. Ja sie nie rzucam ale inny mod - niewiadomo. <:

murder.doll - 30-07-08, 20:08

Juz mam nowa. 8)
Co myslicie o nietypowych piercingach, np takim:
http://www.technovelgy.co...e-jewelry-3.jpg

Kosta - 30-07-08, 20:12

Wygląda świetnie, ale za żadne skarby bym sobie nie zrobiła xd. Bałabym się xd.
Killer_Queen - 30-07-08, 20:13

O_________________________O
Em, wg mnie dziwne to za mało. W ogóle to moim zdaniem niszczenie ciała jest, czyli te kolczyki w bardzo nietypowych miejscach typu ręce, plecy, kark, policzki, rozdwajanie języka.. Absurd. Staram sie byc tolerancyjna i jezeli ktos z moich znajomych miałby kolczyk w dziwnym miejscu to spoko, jego wola. Ale sama bym sie nawet za nieziemską kase nie zgodziła. o_o

Enira - 31-07-08, 08:41

Bosz, co to ludzie wymyślają ;C Po
1. Bałabym się.
A po
2. To jest szczyt głupoty według mnie :C

Ja mam taki właśnie dziwny gust :C

Esztii - 02-08-08, 10:11

A tam. Gdybym miala np. kolczyki na rekach, balabym sie sciagac sweter i inne takie ;c
haczyk, hrr.

murder.doll - 05-08-08, 13:17

Enira napisał/a:
To jest szczyt głupoty według mnie :C

Możesz wyjaśnić dlaczego?
Owszem, jeżeli ktoś przekłuwa się sam, w niesterylnym warunkach, przez koleżankę itp to jest głupota.

Paskuda - 05-08-08, 13:41

Ten kolczyk bardzo ładnie wygląda, ale ja bym za nic w życiu sobie oka nie przekuła, bo ja jestem straszna panikara. O_o
A jeżeli chodzi o przekłówanie sie samemu igłą to jest szczyt głupoty . :no:

Kosta - 05-08-08, 14:53

Moja koleżanka przekłuwała sobie uszy, pępek i nos igłą a jakoś żyje xd. Ale sobie bym za żadne skarby sama nie robiła.
Olivien - 06-08-08, 22:14

moje trzy koleżanki raz poszły do jakiejś tam swojej znajomej żeby im zrobiła kolczyki w językach. fuuj nie dość że ona po przekłuciu wsadziła im swoje stare kolczyki z języka to jeszcze nie miała tylu i tej jednej wsadziła swój stary z pępka .. tej jednej dziewczynie sie potem żółty język zrobił. ja bym nigdy nie poszła do koleżanki żeby mi przekuła cokolwiek, już wolałabym sobie sama coś przekłuć. ;p
Kosta - 06-08-08, 23:45

Olivia, o rany... Coś takiego to przekracza moje wyobrażenia. Takim koleżankom to tylko pogratulować odpowiedzialności i pomysłowości xd.
Tickled. - 07-08-08, 07:17

Niezłe te Twoje koleżanki d;. A jeszcze lepsza ta babka. Kurna, dzisiaj na 10 po odbiór stypendium naukowego i nagród ;f. Te nagrody to chyba kasa i dyplom. xddd
paradoxical - 07-08-08, 09:24

Tickled_ napisał/a:
Kurna, dzisiaj na 10 po odbiór stypendium naukowego i nagród ;f.
Gratuluję ;] U mnie już się skończyła era nagród i wyróżnień XD

A co do tego dziadostwa na oku - fajne. Ale za Chiny Ludowe bym sobie tego nie zrobiła oO . Chyba bym w gacie zrobiła ze strachu xd. W ogóle jestem przeciwna piercingowi w dziwnych miejscach ;d .

murder.doll - 07-08-08, 09:53

"dziwne miejsca" to pojecie wzgledne ;p
Ancia - 07-08-08, 09:58

Mmm... u mnie w szkole (gim) ostatnio panowała moda na przekłuwanie sobie w łazience z koleżankami/kolegami róznych dziwnych miejsc. xd Oczywiście ta samą iglą. I jak zwykle akcje z pozyczaniem sobie kolczyków etc. Niektórzy to nawet zamiast kolczyków wsadzają sobie szpilki...
To jest obrzydliwe i niehigieniczne x.x
Ja nie wiem czy sobie cokolwiek bedę jeszcze przekłuwać (jakieś uczulenie mam... czy coś... Uszy przekłuwałam 6 razy i za każdym razem ta sama akcja: Ropa, krew i okropny ból ;p. Teraz to mi pozostały tylko blizny xd) to uszy i pępek( kolczyki w pępku mi sie podobają ;x).

murder.doll - 07-08-08, 10:09

Z jakiego materialu mialas te kolczyki? Srebro? Stal chir.?
Byc moze jestes uczulona na nikiel, najlepsze kolczyki sa z tytanu(bioplast jest dobry np do wargi gdy metal stuka o zeby). Przekluwalas w salonie czy u kosmetyczki?

paradoxical - 07-08-08, 11:23

murder.doll napisał/a:
"dziwne miejsca" to pojecie wzgledne ;p
Wiem. ;p Ale ja pod pojęciem 'dziwne' rozumiem wspomiane wcześniej oko, ręce, itd. ;] Do uszu, nosów, warg, pępków i podobnych nic nie mam ; ) .
Olivien - 07-08-08, 11:55

mi sie jedynie w "dziwnym miejscu" to podoba w nadgarstku, ale za nic bym sobie nie zrobiła. nie praktyczne, z resztą o wszystko bym haczyła i wgl. ale fajnie wygląda .. ; ]
a co do oka to bym sie bała.

Danzy - 07-08-08, 12:14

Ancia napisał/a:
i za każdym razem ta sama akcja: Ropa, krew i okropny ból ;p

Ja mam to samo, ale to dlatego, że mogę tylko złote kolczyki - żadnego srebra i tych podróbek, bo wtedy nie dość że wygląda okropnie to tak samo boli xd.
Ancia napisał/a:
Ja nie wiem czy sobie cokolwiek bedę jeszcze przekłuwać

Ja może i będę, ale na pewno nie w ten sposób, że przekłuje mi koleżanka i włoży w tę dziurkę szpilkę, jeżeli już to u kosmetyczki ;p.
Olivia, pomysłowe masz koleżanki ^^..

Kosta - 07-08-08, 12:18

Danzy napisał/a:
Ja mam to samo, ale to dlatego, że mogę tylko złote kolczyki - żadnego srebra i tych podróbek

U mnie jest dokładnie odwrotnie, gdy tylko włożę złoto moje uszy wariują xd. Kilka razy w życiu je zakładałam, ostatni raz nie mogłam wyjąć i po miesiącu cierpień przeżarło mi dziurę do samego końca płatka xd.

Olivien - 07-08-08, 12:21

Danzy napisał/a:
Ja mam to samo, ale to dlatego, że mogę tylko złote kolczyki - żadnego srebra i tych podróbek, bo wtedy nie dość że wygląda okropnie to tak samo boli xd.

a ja właśnie mogę tylko srebrne, bo po złotych mi uszy puchną. ;]

Danzy napisał/a:
Olivia, pomysłowe masz koleżanki ^^..

takie koleżanki że w ogóle z nimi nie gadam. :pp znamy się tylko z podstawówki.
z resztą nie lubię ich za bardzo .. jeszcze do tego się chwalą tymi kolczykami że mają je "po kimś" O_o

paradoxical - 07-08-08, 18:28

Danzy napisał/a:
Kosta napisał/a:
U mnie jest dokładnie odwrotnie, gdy tylko włożę złoto moje uszy wariują xd.
Olivia napisał/a:
a ja właśnie mogę tylko srebrne, bo po złotych mi uszy puchną. ;]
A ja mogę wszystkie ;] Srebro, złoto, podróbki. Odporne mam uszy xd
Killer_Queen - 07-08-08, 18:56

Cheerful napisał/a:
A ja mogę wszystkie ;] Srebro, złoto, podróbki. Odporne mam uszy xd

Witaj w klubie, mam to samo.xd
wiec moge sie obkolczykowac do woli. ;[

Paskuda - 07-08-08, 19:54

Ja tylko srebro i złoto, podróbki też moge nosi ale mnie potem uszy swędzą ;(
Kosta - 07-08-08, 19:56

Ja noszę wszelkie przeróbki i srebro, ale od złota trzymam się z bardzo daleka xd. I dobrze, bo drogie xd.
Olivien - 07-08-08, 20:43

a ja właśnie tych podróbek nie mogę .. : ( a bym chciała. ;p
Danzy - 08-08-08, 01:26

Hm.. mnie już denerwowało to, że mogę nosić tylko złote kolczyki, więc dziurki już mi powoli znikają w sumie. : > Z jednej strony się cieszę z tego, a z drugiej chciałabym mieć przekłute i móc nosić wszystkie ładne kolczyki, które mam. :d
Paskuda - 08-08-08, 08:47

Ja przeróbki to tylko wkładam jak gdzieś ide, a jak wracam to odrazu zdejmuje.
Sylvia - 08-08-08, 09:13

Złota wprost nie znoszę. Nie podoba mi się po prostu. Srebro uwielbiam. Mam 3 pary srebrnych kolczyków, ale wolę nosić np. plastikowe. Tak więc najczęściej noszę te nazwane przez was "podróbki". Całe szczęście że i moje uszy je lubią ;P.
Paskuda - 08-08-08, 09:19

Ja również zabardzo złota nie lubie, może dlatego że jest takie bardzo wyrafinowane, ale za to uwielbiam srebro.
Kosta - 08-08-08, 10:22

Wedłóg mnie złoto bardziej nadaje się dla dorosłej kobiety, jakoś tak bardziej pasuje niż do ludzi w moim wieku xd. Ja również najczęściej noszę te podróbkowe, najchętniej wszelkie kształty i kolory xd.
Paskuda - 08-08-08, 10:27

Kosta w pewnym sensie o to mi chodziło.
Olivien - 08-08-08, 12:36

ale ja wam zazdroszczę że możecie nosić te podróbkowe. jak jestem w Croppie albo H&M to mam ochotę sobie kupić .. tam mają takie boskie kolczyki. :p tylko trochę szkoda mi kasy, bo wiem że i tak ich nie włożę, bo zaraz będą mnie uszy boleć. ; (
murder.doll - 08-08-08, 13:27

Ja tez-co mnie niezwykle dziwi-moge nosic kolczyki ze wszystkich surowcow, materialow. Gorzej z kosmetykami ^_^
Eveline - 08-08-08, 13:48

Mi po kolczykach uszy ropieją. A w sklepach są takie niektóre śliczne, nie wiem zawsze nosiłam i teraz ropieją coś dziwnego p,O.
_Green - 08-08-08, 14:30

ja także wszystko mogę nosic - nic sie nie dzieje. no moze czasem sie cos zrobi ale rzadko i nawet nie wiem od czego p,O
murder.doll - 11-08-08, 23:26

Ja znowu chcialabym miec tunele, najlepiej 14 mm *_*
Moze rozciagne chociaz do 10.

Kosta - 12-08-08, 08:38

Hmm tunele bardzo mi się podobają. Jednak nie u mnie, ale u kogoś innego.
No, poza takimi, np. robionymi w nosie. To już przesada...

paradoxical - 12-08-08, 09:27

Mi się nie podobają tunele, wolę tradycyjne dziurki ;] Tunele jakoś mnie odpychają, nie wiem czemu oO'
Kosta napisał/a:
No, poza takimi, np. robionymi w nosie.
A takie coś na pewno odpada óÓ'
murder.doll - 12-08-08, 10:31

Mi jeszcze 3 lata temu nie podobaly sie tunele.Te w nosie ne podobaja mi sie tez. Nie lubie tez jak ktos ma rozciagnieta dziurke od septuma i nosi grube kolczyki strasznie, brzydko to wyglada. Nie Wspominajac o wardze.
Sylvia - 14-08-08, 21:47

Uła. Napotkałam niezbyt fajny widok. Co sądzicie o tych kolcach kolesia po lewo? Według mnie te tunele są co najmniej obrzydliwe, przesadził totalnie z rozmiarem... I oszpecił sie niesamowicie. ;/

http://www.photoblog.pl/xbamx/21500501

Lycra - 14-08-08, 21:51

Tunele tego gościa są obrzydliwe ;xx. Z kolcami przesadził conajmniej troche ;p. Coś jak piegi tylko w różnych miejscach.

a tak w ogóle czy jest fizyczna możliwość żeby ucho z takim tunelem się urwało?
._.

lord_cinus - 14-08-08, 22:09

O----------O
no.
te tunele są okropne : x z kolcami tez lekko przesadził : o
zeby sie ucho urwało? : O
mysle, ze nie.
ale niewiadomo XD

Olivien - 14-08-08, 22:27

mi osobiście się tunele nie podobają. :p
murder.doll - 14-08-08, 22:58

Sylvia napisał/a:
co najmniej obrzydliwe, przesadził totalnie z rozmiarem... I oszpecił sie niesamowicie

Co kto lubi..
Cytat:
a tak w ogóle czy jest fizyczna możliwość żeby ucho z takim tunelem się urwało?

tak. Skora jest dosc cienka, latwo o cos zachaczyc i rozerwac. Przy rozciaganiu tez. I przy bardzo ciezkich kolczykach. Ja swoje rozciagnelam w jeden dzien o przynajmniej 1mm wkladajac w ucho ciezka metalowa broszke ;p

Kosta - 14-08-08, 23:00

Uhh takie tunele to już przesada. Trzeba mieć mimo wszystko umiar, ponieważ coś takiego fajnie wygląda tylko do czasu (tzn. tylko do pewnego rozmiaru).
murder.doll - 14-08-08, 23:04

Kosta napisał/a:
Uhh takie tunele to już przesada. Trzeba mieć mimo wszystko umiar, ponieważ coś takiego fajnie wygląda tylko do czasu (tzn. tylko do pewnego rozmiaru).

Widzialam wieksze, mozna bylo wlozyc przez nie glowe.
Poza tym wlasciciel owych tuneli i kolcow jest b. inteligentny i sympatyczny ;)

Kosta - 14-08-08, 23:09

murder.doll napisał/a:
Poza tym wlasciciel owych tuneli i kolcow jest b. inteligentny i sympatyczny

Nie przeczę, w końcu co mają kolczyki do inteligencji i sympatyczności? Niecierpię stereotypów w stylu:
-Ty patrz! Co ten koleś ma w uszach/na twarzy/na głowie itp.?
-O k*rwa nie wiem, ale musi być satanistą i zjadać koty.

Jeśli jemu takie tunele się podobają to problemu nie widzę ;) .

vcupcake - 15-08-08, 00:31

Ja sama również rozpychałam uszy do tuneli, najpierw wsadziłam po dwa kolczyki, a później chciałam to przyspieszyć i wsadziłam gwoździe. Jak zobaczyłam czarne dziurki to wyjęłam gwoździe i chciałam włożyć wkłady od długopisu, ale niestety nie dałam rady.. Zagoiłam więc dziurki po gwoździach. Może jeszcze w niedługim czasie spróbuje rozpychania, ale tym razem z rozpychaczami ; D
murder.doll, masz tunele? Ile mm?

Sami - 15-08-08, 00:53

Sylvia napisał/a:
Uła. Napotkałam niezbyt fajny widok. Co sądzicie o tych kolcach kolesia po lewo? Według mnie te tunele są co najmniej obrzydliwe, przesadził totalnie z rozmiarem... I oszpecił sie niesamowicie. ;/

http://www.photoblog.pl/xbamx/21500501

Nie rozumiem jak można się tak pokaleczyć. ;o
Przecie to ani ladne ani pożyteczne. x.x
W życiu bym sobie na naladowala tyle kolczyków na gębę. o_O

vcupcake - 15-08-08, 00:58

Jakie pokaleczyć? Kaleczenie to raczej rysowanie sobie cyrklem po ręku dla szpanu. Dla niektórych piercing i tatuaże to sztuka. Szkoda tylko, że właśnie dużo osób ocenia to jak Sami, że jest to okropne, niepożyteczne, że taka osoba to szatan etc.
murder.doll - 16-08-08, 11:54

vcupcake, mialam kiedys 6mm w obydwoch uszach, ale isly wyzsze zdecydowaly, ze to okropnie wyglada i musialam wyciagnac(dziurki powrocily do pierwotnego rozmiaru po jakims miesiacy, dzien po sciagnieciu mialy ze 1,5mm).
Nie moge sie zdecydowac czy rozpychac, sama juz nie wiem

Sami - 16-08-08, 13:21

vcupcake napisał/a:
Jakie pokaleczyć? Kaleczenie to raczej rysowanie sobie cyrklem po ręku dla szpanu. Dla niektórych piercing i tatuaże to sztuka. Szkoda tylko, że właśnie dużo osób ocenia to jak Sami, że jest to okropne, niepożyteczne, że taka osoba to szatan etc.

Slucham? Oo W którym miejscu napisalam, że jest to okropne, niepożyteczne i że koleś wygląda jak szatan? o_o
Chodzilo mi raczej o to, że ten pan przesadzil z ilością kolczyków na twarzy i wygląda raczej nieestetycznie. :p

paradoxical - 02-09-08, 17:22

A u mnie w szkole zrobiła się moda na kolczyki w języku ;o. U mnie w klasie z tego co mi wiadomo dwie osoby mają. Hmm... i z tego jeden chłopak. Nie wiem, odrzucają mnie kolczyki w tym miejscu xd.
Szaszłyk - 02-09-08, 17:26

ja bym nie zrobiła sobie kolczyka w języku. słyszałam, że ktoś stracił zmysł smaku...wiem, że na pewno zdaża się to baardzo rzadko (o ile w ogóle to prawda) ale ja chwilowo mam kompletnie niesprawne kubki smakowe i uwierzcie - to naprawdę straszne. każde jedzenie jest bezsmakową papką :C
Kosta - 02-09-08, 17:27

Cheerful napisał/a:
A u mnie w szkole zrobiła się moda na kolczyki w języku ;o.

U mnie zapanowała ogólna moda na kolczyki. Przekłuwają sobie wszystko co można. Ani mnie to ziębi, ani parzy, sama to lubię xd.
Cheerful napisał/a:
Nie wiem, odrzucają mnie kolczyki w tym miejscu xd.

A ja właśnie w języku chciałam... I po mozolnych staraniach u mamy, wynegocjowanej zgodzie, wszystko szlag musiał trafić. Lajf is brutal, jak to niektórzy mawiają xd.

paradoxical - 02-09-08, 17:32

Kosta napisał/a:
Przekłuwają sobie wszystko co można. Ani mnie to ziębi, ani parzy, sama to lubię xd.
Hehe, też lubię z wyjątkiem języków xd . Nie mogę się przekonać jakoś ;]
murder.doll - 04-09-08, 20:47

Mi sie jezyk kiedys nie podobal, ale teraz tak :)
zrobilabym sobie 3 standarty i venome, krzyzyk by wyszedl ;)

Olivien - 05-09-08, 22:57

u mnie w szkole dużo dziewczyn ma kolczyk w języku. wszystkie tym szpanują, każda wytyka specjalnie język, śmieje się i szeroko otwiera buzie żeby było go widać, albo po prostu się nim bawi. kiedyś sama chciałam mieć, ale jak prawie każdy ma to mi się odechciało. ja nie lubię mieć tego co mają wszyscy, wole się wyróżniać.
z resztą słyszałam że jak się ma kolczyka w języku to niby jest nieświeży oddech, ale nie wiem czy to prawda. ;p u mnie w szkole za to żadna dziewczyna nie ma kolczyka we brwi, ani w brodzie i chcę sobie właśnie gdzieś zrobić. co lepsze brew czy broda ? ; >

Veline - 06-09-08, 08:54

u nas dziewczyny przekłuwają sobie tylko uszy (więcej niż tylko te standardowe, dwa kolczyki).
wiadomo - na bardziej zaawansowany piercing jesteśmy za młode.
sama noszę pięć kolczyków (w tym jeden w chrząstce) już od dawna.
w uszach wyglądają w miarę estetycznie, zwłaszcza jak dobierze się jakieś fajne kolczyki. ;d

mnie osobiście podoba się piercing w okolicach ust.
nie planuje robić, ale jak już, to nie wcześniej jak za pięć, sześć lat.

Kosta - 06-09-08, 08:57

Veline napisał/a:
mnie osobiście podoba się piercing w okolicach ust.

Mi też... Ja chcę snakebita *w*.
Wśród moich koleąznek zapanowała moda na wzajemne przekłuwanie różnych części ciała. Mnie to jednym słowem odrzuca. Gdy zobaczyłam kumpelę, która sama przekłuwała sobie ucho, w dodatku kolczykiem i zaczęło jej się babrać, po prostu zwątpiłam w ludzi...

Sylvia - 06-09-08, 14:37

Olivia napisał/a:
co lepsze brew czy broda ?

Zdecydowanie brew. Wygląda naprawdę (ocenzurowano). Kumpel ma w brwi i wygląda niezwykle pociągająco.

Joaś - 06-09-08, 17:01

Kostuch napisał/a:
Gdy zobaczyłam kumpelę, która sama przekłuwała sobie ucho, w dodatku kolczykiem i zaczęło jej się babrać, po prostu zwątpiłam w ludzi..

Ale kolczyk jest tępy, więc jak ona...? Jejku.

Rok temu na kolonii moja rówieśniczka przekuwała starszej koleżance pępek. Niestety ta starsza koleżanka za cienki welfron sobie kupiła i kolczyk nie wchodził. Potem próbowała na siłę wcisnąć kolczyka... Niezbyt zachęcający widok.

Kosta - 06-09-08, 17:07

Joanna napisał/a:
Ale kolczyk jest tępy, więc jak ona...? Jejku.

Nie wiem i nie mam ochoty się dowiadywać xd. Na samą myśl mnie skręca.
W każdym razie teraz ucho przedstawia taki widok, że strach patrzeć. W porównaniu z tamtym moje blizny po wyrywaniu kolczyków, prezentują się pięknie.

vcupcake - 06-09-08, 17:11

Taki kolczyk, którym od razu chce się przekłuć można zaostrzyć np; pilniczkiem.
Joanna napisał/a:

Potem próbowała na siłę wcisnąć kolczyka... Niezbyt zachęcający widok.

Najczęściej kolczyk ciężko wchodzi, bo musi zostać przebita taka błona. Kiedy koleżanka wsadzała mi kolczyk do wargi to myślałam, że ocipieje, krzyczałam, żeby mi to wyciągała, bolało bardziej niż samo przekłuwanie ; D

Joaś - 06-09-08, 17:22

Moją koleżankę w ten pępek nic nie bolało ;]
murder.doll - 06-09-08, 23:53

J atez chcialabym snakebites, wtedy zrobilabym sobie jeszcze meduse.
Niech tylko pozbede sie aparatu

paradoxical - 07-09-08, 09:07

Mnie naszła taka ochota na lipringa, że nie wiem xd . Ale znając życie i moich rodziców przed osiemnastką mogę sobie co najwyżej pomarzyć : p
miserable - 07-09-08, 10:16

paradoxical, jej, też bym chciała lipringa. *-*
Nie wiem czemu, ale strasznie mi się podobają. Bardziej niż w języku, brwi itp.
No ale ja to już w ogóle nawet nie mogę pomarzyć. xd

paradoxical - 10-09-08, 18:31

miserable napisał/a:
Nie wiem czemu, ale strasznie mi się podobają. Bardziej niż w języku, brwi itp.
mi właśnie też ^^ Ale tak jak mówiłam, skończyło się na marzeniach xd
Ale jutro [o ile zrobią mi bez zgody rodziców :d ] to przekuję sobie ucho jeszcze w dwóch miejscach *-* I o! ;]

Crashia - 10-09-08, 19:05

Ja chce sobie zrobić w nosku. Popularne miejsce, ale mi się to podoba. Chociaż w brwi ostatnio też mi się spodobało. Moja matka sama stwierdziła, że jak skończe gimnazjum to mogę sobie robić z moim ciałem to co chce, ale ja nie chciałabym mieć zbyt wiele ozdób na ciele.
Olivien - 10-09-08, 19:38

Crashia napisał/a:
Ja chce sobie zrobić w nosku.

nie radzę. sama mam w nosie od czterech lat i od roku przestałam go nosić, bo przestał mi się podobać. niestety dziurę nadal mam i mi w ogóle nie zarasta. kolczyka mogę założyć w każdej chwili. ; < ja robiłam pistoletem, ale słyszałam że jak się przekłuje igłą to po wyjęciu nic nie widać żadnej dziurki. ;} a teraz cały czas się zastanawiam gdzie sobie zrobić.. czy we brwi czy brodzie. ;p

Sylvia - 10-09-08, 19:43

Olivia napisał/a:
cały czas się zastanawiam gdzie sobie zrobić.. czy we brwi czy brodzie

Mówiłam już, że lepiej prezentuje sie w brwi. W brodzie nie podoba mi sie ani troche, obleśnie tak jakoś. Jak już to lepiej w okolicy ust. Też jest (ocenzurowano). :p

Olivien - 10-09-08, 20:18

Sylvia napisał/a:

Mówiłam już, że lepiej prezentuje sie w brwi. W brodzie nie podoba mi sie ani troche, obleśnie tak jakoś. Jak już to lepiej w okolicy ust. Też jest (ocenzurowano). :p

wiem, ale każdy mi mówi co innego i już sama nie wiem co mam robić. ;p

Lycra - 10-09-08, 20:26

paradoxical napisał/a:
Ale jutro [o ile zrobią mi bez zgody rodziców :d ]

spokojnie zrobią ;p.

Olivia napisał/a:
nie radzę. sama mam w nosie od czterech lat

omg. p,O. Miałaś kolczyka w nosie w wieku 11 lat? Dla mnie przesada, ale jak sobie tam ktoś chce... Jeśli oczywiście masz 15 lat tak jak pisze w profilu ;d.

mi się podoba kolczyk w tym miejscu: http://991.com/newGallery...Baby-422958.jpg
nie mam pojęcia jak to się tam fachowo nazywa xdd.

Olivien - 10-09-08, 20:36

Lycra napisał/a:
omg. p,O. Miałaś kolczyka w nosie w wieku 11 lat? Dla mnie przesada, ale jak sobie tam ktoś chce... Jeśli oczywiście masz 15 lat tak jak pisze w profilu ;d.

15 kończę pod koniec września, a kolczyka robiłam w 6 klasie na początku roku szkolnego, a teraz jestem w 3 gim. (;

murder.doll - 10-09-08, 20:40

Lycra, to jest Madonna ;)
Cytat:
ja robiłam pistoletem, ale słyszałam że jak się przekłuje igłą to po wyjęciu nic nie widać żadnej dziurki.

Oczywiscie ze zostanie. Ale na pewno mniejsza niz robiona pistoletem. Poza tym taka blizna nie jest zbytnio widoczna.

Kosta - 10-09-08, 20:43

Lycra napisał/a:
mi się podoba kolczyk w tym miejscu: http://991.com/newGallery...Baby-422958.jpg

Moja koleżanka ma taki, bardzo fajnie się prezentuje ^^. Ostatnio naszła mnie ochota na dwa dodatkowe w lewym uchu. Jakoś tak pusto się w chrząstce wydaje xd. Ale chyba poczekam do ferii zimowych, nie będzie zagrożenia, że na treningu oberwę w ucho xd.

Lycra - 10-09-08, 21:52

murder.doll napisał/a:
Lycra, to jest Madonna

o! wreszcie się dowiedziałam. xdd
teraz nie będę mówić, że podoba mi się się taki nad ustami .
tylko, że podoba mi się Madonna ;d.
lansss ^^'.
xd

paradoxical - 11-09-08, 17:45

Byłam dzisiaj w salonie, ale w końcu nie zrobiłam sobie tych kolczyków ;d Niby można bez zgody rodziców, ale chciałam to załatwić z mamą 'po dobroci' ;p I w końcu wyszło że może w przyszłym tygodniu będę miała ;] Nie mogę się doczekać, no x]
Cherles - 11-09-08, 17:48

paradoxical napisał/a:
Niby można bez zgody rodziców

No wiesz co? Mi zakuwali uszy pod przymusem w wieku 5 lat. Nie było mowy, żebym zostałą bez zakutych uszów. Tradycja rodzinna.

Kosta - 11-09-08, 17:52

Te pierwsze też robiłam wcześnie. Do takich "normalnych" chyba nigdy się nie czepiają (no, prawie, u pewnej koleżanki się czepiali xd). W zasadzie jeśli chodzi o uszy mama jest tolerancyjna, chyba już ich nawet nie liczy xd.
paradoxical - 12-09-08, 16:51

Ja te pierwsze miałam zrobione w pierwszej klasie podstawówki, mama mi nawet sama zaproponowała, żebym je przekuła. A z dodatkowymi dziurkami już gorzej, ale powoli ją przekabacam ^^"
Killer_Queen - 12-09-08, 16:53

O no moja mi przebiła uszy jak malenka byłam. xd Potem jak chciałam zrobic dodatkowa to był mału bulwers a teraz juz nic nie mowi. Mam kase i ochote to przebijam, tylko uszy. XD
paradoxical - 12-09-08, 17:53

Killer_Queen napisał/a:
Mam kase i ochote to przebijam
Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę xd . Jakby moja mama nic nie miała do dodatkowych dziurek w uszach to całe bym miała obkolczykowane chyba :d
Killer_Queen - 12-09-08, 18:00

Ostatni raz przebijałam w czerwcuu i teraz znow planuje przebic ale dopiero w listopadzie, na urodziny :d Nie wiem jeszcze w ktorym miejscu. Mam na to chwilke jeszcze, zeby sie zastanowic :x
Kosta - 12-09-08, 18:02

Mi też coraz bardziej się chce jeszcze dorobić xd. Trzeba tylko trochę kasy naskrobać i poczekać na jakieś dłuższe, wolne dni. Może na Boże Narodzenie xd. Miejsce już sobie wybrałam *w*.
Killer_Queen - 12-09-08, 18:04

Ja chciałam w tym taki smiesznym cypelku co jest przy uchu. XD
Ale to pewnie panicznie boli ;[

Kosta - 12-09-08, 18:08

Chodzi o tragusa? Koleżanka, która sobie robiła, mówiła, że nawet nie poczuła xd.
Killer_Queen - 12-09-08, 18:09

Nooo tragus. A czym to sie przebija? ;o
Kosta - 12-09-08, 18:12

Koleżance robili pistoletem <zuuuoooo>, ale powinno robić się igłą (jakoś bardziej nie przybliżę, bo też się za bardzo nie znam xd)
Killer_Queen - 12-09-08, 18:16

Jesu, ja chce pistoletem! XD
Jak mi ostatnio przebijała babka chrząstke kolczykiem to o mało co nie zemdlałam z bólu. ;[ I nie tyle co przy samym przebijaniu, ale w drodze do domu strasznie bolało. xd I to pierwszy raz mi sie zdazylo, bo wczesniej jak mi chrzastke przebijała to bezbolesnie i kolczyka w ogole nie czułam.

Kosta - 12-09-08, 18:22

Killer_Queen napisał/a:
Jak mi ostatnio przebijała babka chrząstke kolczykiem to o mało co nie zemdlałam z bólu. ;[ I nie tyle co przy samym przebijaniu, ale w drodze do domu strasznie bolało.

Jeju, współczuję. Mi żaden z kolczyków w chrząstce nie bolał zaraz po przebiciu, czułam tylko takie gorąco xd. Jeden z nich dopiero tydzień potem zaczął tak boleć, że przez cztery dni jechałam praktycznie naćpana środkami przeciwbólowymi xd. Ale po tym incydencie już nic nie bolało xd.

paradoxical - 12-09-08, 18:23

Killer_Queen napisał/a:
Nooo tragus.
Moja koleżanka chce sobie zrobić tragusa *w*
Killer_Queen napisał/a:
Jesu, ja chce pistoletem! XD
Ja właśnie igłą bym wolała, podobno lepiej wtedy jest zrobione, że niby dokładniej (:
Killer_Queen - 12-09-08, 18:28

Ale w sumie to nei wiem ;[ XD
Byleby mniej bolalo. <;

Kosta - 12-09-08, 18:29

paradoxical napisał/a:
Ja właśnie igłą bym wolała, podobno lepiej wtedy jest zrobione, że niby dokładniej (:

Również przeważnie jestem zwolenniczką igły, ale nie narzekam na te robione pistoletem (tylko w uszach znaczy się, gdzie indziej coś takiego to zbrodnia...). Mi robiono pistoletem i żyję, a uszy mają się bardzo dobrze. Gojenie również miło i przyjemnie przebiegało (może z wyjątkiem wyżej opisanego incydentu xd).

Killer_Queen - 12-09-08, 18:41

Ahahaha a ja mam kakałko i chleb z gzikiem *_*
*chwali sie* XD

Jak zwykle w pore i na temat (:

paradoxical - 12-09-08, 18:43

Killer_Queen napisał/a:
Ahahaha a ja mam kakałko i chleb z gzikiem *_*
*chwali sie* XD
Paker? ^^
Killer_Queen napisał/a:
Jak zwykle w pore i na temat (:
Ja bym się kakałka napiła *w*
Killer_Queen - 12-09-08, 18:48

Kakao rządzi *_*
Mam takie wielki karton kakałka i codziennie pije *_*
Ale bede zdrowa od tego mleka ;[ xd

murder.doll - 12-09-08, 18:48

O kurde, chrzastke pistoletem :o)
w zimie zrobie sobie moze w pepku(jedyne przeklucie ktore podoba sie mojemu ojcowi), a potem lipringa *_*

paradoxical - 12-09-08, 18:49

Killer_Queen napisał/a:
Ale bede zdrowa od tego mleka ;[ xd
Będziesz wielka ; D Chyba ja sobię pójdę zrobić kakałko, bo mi apetytu narobiłaś ^^"
Killer_Queen - 12-09-08, 18:50

Podoba mi sie strasznie taki malutki kolczyk pod wargą po lewej stronie, ale sadze, ze jakbym sie sama zdecydowała na niego, to bym potem załowała.
paradoxical - 12-09-08, 18:54

Killer_Queen napisał/a:
Podoba mi sie strasznie taki malutki kolczyk pod wargą po lewej stronie,
Jeju, mi się taki szalenie podoba, ale z takim kolczykiem:
1. rodzice by mnie chyba wydziedziczyli :d
2. nauczyciele by mnie w szkole widzieć nie chcieli xd
Więc tylko pozostało czekać do osiemnastki, a to jeszcze 4 lata xd

Kosta - 12-09-08, 19:01

Moja kumpela niedawno sobie taki zrobiła. Fajnie wygląda, mimo że moim zdaniem kolczyk jest trochę za daleko od kącika ust xd.
vcupcake - 12-09-08, 19:10

murder.doll napisał/a:

w zimie zrobie sobie moze w pepku(jedyne przeklucie ktore podoba sie mojemu ojcowi)

no, a Ci się podoba? bo jak dla mnie to jest kicz tak samo jak kolczyk w języku. panny robią kolczyk w języku, a później wystawiają jęzor i się chwalą dodając 'fajnie się z nim całuje' .. a pępek .. uhg. na samą myśl o błyszczącym, zwisającym czymś przyprawia mnie o skręt wątroby ; d

mi osobiście marzy się snakebites, a już w ogóle horizontal .. chociaż wystarczy zrobić zwykły w wardze tyle, że po środku i wsadzić podkówkę. do tego chciałabym mieć tatuaże; na górze stopy, na nadgarstku, karku; jeszcze nie myślałam jakie : D

Crit - 12-09-08, 19:29

vcupcake napisał/a:
mi osobiście marzy się snakebites

mi tez xd
ale w liceum robie sobie w nosie(nie w przegrodzie, tylko w nosie), no chyba ze sie rozmysle. xd
co do pozwolenia od rodzicow to powiedzmy ze mam XD

Olivien - 12-09-08, 19:40

Crit napisał/a:
ale w liceum robie sobie w nosie(nie w przegrodzie, tylko w nosie), no chyba ze sie rozmysle. xd
co do pozwolenia od rodzicow to powiedzmy ze mam XD

ja mam już dłuuuugo, i odradzam. chociaż jak ci się tak podoba to zrób. ;] ale na pewno nie pistoletem, lepiej igłą.

Crit - 12-09-08, 19:43

Olivia napisał/a:
i odradzam

a dlaczego odradzasz.?
Olivia napisał/a:
ale na pewno nie pistoletem, lepiej igłą

hm.. to juz zalezy od kosmetyczki xd

Kosta - 12-09-08, 19:46

vcupcake napisał/a:
mi osobiście marzy się snakebites

Crit napisał/a:
mi tez xd

I mi ^^. Ale dopiero w liceum sobie zrobię. Ahh, nie mogę się doczekać *w*. Ale tak czy owak nadal najbardziej podobają mi się gorsety hyrhyr.

Olivien - 12-09-08, 19:47

Crit napisał/a:
a dlaczego odradzasz.?

no bo mi się znudził. mam już go prawie 4 lata (z resztą pisałam już wcześniej o tym. ;p) i wyjęłam parę miechów temu i już nie nosze. teraz mam taka dziurę brzydką i żałuję że przekłułam. mojej koleżanki mama miała robione igła i też po jakimś czasie wyjęła i nie widać tej dziurki.. (;

Crit - 12-09-08, 19:48

Kostuch napisał/a:
I mi ^^. Ale dopiero w liceum sobie zrobię.

mi wargi przekluc nie pozwola nawet po osiemnastce hahah xd
chyba ze jakims cudem cos im sie odmieni i zrozumieja, ze wszystko jest dla ludzi.

Olivia napisał/a:
mojej koleżanki mama miała robione igła i też po jakimś czasie wyjęła i nie widać tej dziurki.. (;

pewnie jej sie zarosła ; d

Kosta - 12-09-08, 19:51

Trzeba ich cisnąć, może w końcu odpuszczą i pozwolą ^^. Chociaż moja mama ostatnio stwierdziła, że coś za często chcę sobie coś przekłuwać. Ehh xd.
Olivien - 12-09-08, 19:52

Crit napisał/a:
pewnie jej sie zarosła ; d

może .. ale mi nie zarasta. w każdej chwili mogę kolczyk wsadzić. ; (
dlatego teraz żałuje że igłą nie robiłam. ;p

Kostuch napisał/a:
Trzeba ich cisnąć, może w końcu odpuszczą i pozwolą ^^

mi pozwalają wszędzie. tylko jak przyjdzie co do czego to nie. ; /

Crit - 12-09-08, 19:56

Kostuch napisał/a:
Trzeba ich cisnąć, może w końcu odpuszczą i pozwolą ^^

ta.. moja mama powiedziala ze jak przekluje sobie warge to moge zaczac sobie szukac nowego domu XD
Olivia napisał/a:
mi pozwalają wszędzie. tylko jak przyjdzie co do czego to nie. ; /

XD

Kosta - 12-09-08, 20:04

Crit napisał/a:
ta.. moja mama powiedziala ze jak przekluje sobie warge to moge zaczac sobie szukac nowego domu XD

Moja kiedyś miała podobne nastawienie. Pomyśleć, że na wzmiankę podczas żartów o tym, że jakaś dziewcznyna fajnie wyglądała z dwoma czy trzema kolczykami w jednym uchu, mama prawie dostawała zawału xd. Teraz jakaś taka "elastyczniejsza" się zrobiła xd.

miserable - 12-09-08, 20:24

Moi mają swoje zdanie na ten temat, ale jednak "No jeśli będziesz chciała..." ^^'
Ale na razie nie planuję, może w przyszłości dolna warga, ewentualnie 2/3 dziurki w uszach.
Nic więcej, nie chce się dziurawić na konewkę. xd

murder.doll - 13-09-08, 13:49

vcupcake napisał/a:
murder.doll napisał/a:

w zimie zrobie sobie moze w pepku(jedyne przeklucie ktore podoba sie mojemu ojcowi)

no, a Ci się podoba? bo jak dla mnie to jest kicz tak samo jak kolczyk w języku. panny robią kolczyk w języku, a później wystawiają jęzor i się chwalą dodając 'fajnie się z nim całuje' .. a pępek .. uhg. na samą myśl o błyszczącym, zwisającym czymś przyprawia mnie o skręt wątroby ; d

mi osobiście marzy się snakebites, a już w ogóle horizontal .. chociaż wystarczy zrobić zwykły w wardze tyle, że po środku i wsadzić podkówkę. do tego chciałabym mieć tatuaże; na górze stopy, na nadgarstku, karku; jeszcze nie myślałam jakie : D

Kiedys mi sie nie podobal, i tak samo mi sie kojarzy jak Tobie, ale kupilam sliczny kolczyk do pepka.

Horizontal robi sie poziomo, do verticala mozna wsadzic podkowke.

Rimmel - 13-09-08, 18:25

Crit napisał/a:

heh... xD Moja mama też by tak powiedziała

A co do pępka to podoba mi się. Moje kumpele myślały że ja mam kolczyka w pępku bo mam źle zwiniętą pępowinę xD Ale moi rodzice to by się nie zgodzili... eh. A co o drugiego kolczyka w uchu to nie podoba mi się. Nie pasowało by do mnie.

vcupcake - 13-09-08, 18:34

murder.doll, a jak ten kolczyk wygląda? ; D
murder.doll - 13-09-08, 19:26

Dolna i górna kolka są calkowicie pokryte emalia, tez bezowa, ale wzorek jest inny

Nie podobają mi się wiszące, ale ten jest fakin ewsom

vcupcake - 13-09-08, 19:35

naprawdę 'fakin ewsom' ; D
taki jak ten pierwszy to widziałam jeszcze w panterkę;

Lycra - 13-09-08, 20:22

a tak w ogóle to mam wrażenie że się strasznie moda na piercnig zrobiła. i w necie, i w realu wszyscy chcą sobie coś przekuwać. zawsze tak było czy mi się wydaje? ;p
bo z kim nie pogadam, to chce coś tam przebijać =c.
xdd

Killer_Queen - 13-09-08, 22:27

ehehe moze i tak jest po czesci. xd
na pewno teraz jest to popularniejsze niz wczesniej.

vcupcake - 13-09-08, 22:45

może i racja.. tylko tak się zastanawiam jeśli tak to skąd się ta moda wzięła? od jakiejś gwiazdy?
dla mnie piercing to oznaka, że ktoś chce być inny niż wszyscy, a ostatnio bardzo trudno wyróżnić się z tłumu.

miserable - 13-09-08, 23:07

moda na peercing jest, ale nie taki artystyczny jaki przedstawia nam tutaj dyskusja vcupcake i murder.doll, tylko na cos w stylu:

"no, a Ci się podoba? bo jak dla mnie to jest kicz tak samo jak kolczyk w języku. panny robią kolczyk w języku, a później wystawiają jęzor i się chwalą dodając 'fajnie się z nim całuje' .. a pępek .. uhg. na samą myśl o błyszczącym, zwisającym czymś przyprawia mnie o skręt wątroby ; d"

Crit - 14-09-08, 08:19

Lycra napisał/a:
a tak w ogóle to mam wrażenie że się strasznie moda na piercnig zrobiła. i w necie, i w realu wszyscy chcą sobie coś przekuwać. zawsze tak było czy mi się wydaje? ;p

no nie wiem, ja tam juz od bardzo dawna myslalam o kolczykach, ale wiadomo, nie bylo mozliwosci. xd

murder.doll - 14-09-08, 13:04

Imou kids spopularyzowalo ;p
Ja chcialam miec kolczyki od 3 lat ponad.

Olivien - 14-09-08, 19:09

a ja od 3 lat marze o kolcu we brwi. <33 chociaż 3 lata temu bym sobie na pewno nie zrobiła. ;p
miserable - 06-11-08, 19:13

a tak a propos.
czy jeżeli dawno nie nosiłam kolczyków, to wystarczy przeczyścić dziurki, żeby można było tam wsadzić kolczyki, czy trzeba na nowo przebijać?

Kosta - 06-11-08, 19:16

To zależy. Może dziurki już zarosły, a może wciąż są. Najlepiej przemyj ucho np. solą fizjologiczną i delikatnie spróbuj włożyć kolczyk. Jesli opór będzie niewielki spróbuj delikatnie włożyć do końca, jeśli napotkasz ścianę nie do przebicia, znaczy, że dziurki zarosły. Gdyczasem u mnie trochę zarastają wpycham kolczyk na chama i przebijam, jednak tej metody nie polecam. XD
Hermetong - 06-11-08, 20:00

A czym były przekłuwane, i jaki mniej więcej czas nie nosiłaś kolczyków.? Bo słyszałam, że jak igłą się przebija, to szybciej zarastają xd Ale ja tam nie wiem, nie znam sie XD

Ja to bym chciała kolczyk w brwi *___*
Albo w wardze dolnej, po prawej stronie *___*
A najlepiej to i to, i to xd
Ale trzeba poczekać D:
I dobrze w sumie xd

miserable - 06-11-08, 20:41

pistoletem. xd
tzn. nie wiem, czy tak się to nazywa, ale tym miałam.

hm, było to mniej więcej w pierwszej klasie podstawówki bądź w zerówce. Nosiłam chyba do 3 klasy, potem przestałam. Obecnie jestem w 6 i nie noszę od trzech lat.

Kosta - 06-11-08, 20:51

Oj, po trzech latach, to nadzieja znikoma na zachowanie dziurek. Chociaż u niektórych takie rzeczy się zdarzają ;) .
Najlepiej po prostu weź kolczyk i spróbuj go włożyć. Jeśli napotkasz opór zarośniętej skóry to nie wpychaj na siłę.

Crit - 07-11-08, 08:23

A ja wam powiem szczerze ze odwidzialy mi sie juz wszelakie kolczyki XD
chyba za duzo osob juz je ma i mi sie poprostu przejdaly xd
Dlatego wole pozostac przy tym co mam czyli po jednej dziurce na ucho XD

vcupcake - 07-11-08, 11:48

ja też mam jednego kolczyka w uchu, nie w tej pierwszej dziurce tylko tej drugiej. mam muszkę swoją <3 ; D
Hermetong - 07-11-08, 18:51

No nie wiem, po trzech latach. Chociaż moja babcia to nie nosiła kolczyków 10 lat chyba i jej nie zarosły O____o Ale ona to je długo nosiła xd
Ale spróbuj. Jak będzie jakiś opór, tak jak napisała Kostuch, to lepiej nie pchaj dalej.

eee... A ona ma jeszcze w tym języku taką dziure, że może wsadzić palca o_____o

eden - 07-11-08, 19:11

Hermetong napisał/a:
Ja to bym chciała kolczyk w brwi *___*
Albo w wardze dolnej, po prawej stronie *___*

Ja też *-*
Niestety nie mogę nawet sobie uszu przebić, a chciałabym. Powodu nie będe wyjawiać.

Moja ciocia nie nosiła kolczyków przez jakieś pięć lat, i jej się nie zrosły dziurki XD

Seiko.chan - 07-11-08, 19:26

Ja bym chciała mieć kolczyka w nosie. *-* Taką kuleczkę. < 3 A co do tej baby, to nigdy bym tak nie zrobiła. To czyste okaleczenie ciała. Ciekawe czy ma mężulka. ; < o_O LOL
lovefox - 07-11-08, 19:29

ja miałam kolczyki w gimnazjum, teraz mi przeszło, powyjmowałam wszystkie
Hermetong - 07-11-08, 19:49

Ja zawsze jak włosy myję to wyjmuję, a potem przez jakieś 2 tyg. nie wsadzam ;f XDD

Eddie:
Ej, obczajcie, jakie ta baba ma włosy :o Jakby tluste na calej dlugości ;o xd

Swistaq - 07-11-08, 20:03

Ja miałam fazę na większą ilośc kolczyków jakieś 8 lat temu. Miałam wtedy w zasadzie tylko w jednym uchu 1 a w drugim 2,gdyby nie cena to pewnie miałabym i w pępku. Teraz od czasu do czasu noszę 2, 3 dziurki się pozbyłam.Nie oszukując się mam lekkiego fioła na punkcie kolczyków(lubię posiadac) :D
Hermetong - 07-11-08, 20:05

Ale lubisz posiadać, jako że przekłuwać, czy jako że mieć kolczyki.? xd
miserable - 07-11-08, 20:10

a dla mnie właśnie najtandetniejszym miejscem jest nos i pępek. Bo jakoś dużo ludzi tam ma. xd
Hm, lubię ciekawe kolczyki - np. w dłoni. Kiedyś widziałam kobietę, które miała w dziąśle. Na prawdę nie wiem jak to zrobiła, ale miała. : D

Hermetong - 07-11-08, 20:15

Ja też nie lubię w pępku, i jeszcze w języku ;s. Nos ujdzie, ale taki diamencik jak ma np. Shajcia mi sie nie podoba.
Ja widziałam w d... em, tam gdzie się kończą plecy xd Znaczy, zdjęcie widziałam, nie że real o_o XD
A w dłoni mi się nie podoba. Osobiście bym sobie nie zrobiła xd

miserable napisał/a:
Kiedyś widziałam kobietę, które miała w dziąśle.

Eee... nie wiem co o tym myśleć xd
Chyba nie będę myśleć Dx *wyszło nieśmiesznie :<*

Swistaq - 07-11-08, 20:25

Hermetong napisał/a:
Ale lubisz posiadać, jako że przekłuwać, czy jako że mieć kolczyki.? xd
jako,że miec kolczyki :D
Kosta - 07-11-08, 21:18

Mi tam kolczyk w pępku całkiem się podoba (tak, tak myślcie sobie, że kostuch lubi tandetę, a co ;c). Tzn. oczywiście w niewielu przypadkach. gdy widzę typiarę z wylewającym się tłuszczem i pływającym pośród tego kolczykiem szlag mnie trafia. Ale na ładnym brzuchu niewielki kolczyk prezentuje się ładnie.
miserable napisał/a:
Hm, lubię ciekawe kolczyki - np. w dłoni.

Ohh kiedyś strasznie chciałam w dłoni mieć. Między kciukiem a palcem wskazującym. Ale to zbyt trudne do utrzymania.

Joaś - 07-11-08, 21:19

Kostuch napisał/a:
hh kiedyś strasznie chciałam w dłoni mieć.

A ja nigdy o tym nie słyszałam...
A skąd taki pomysł? xd

miserable - 07-11-08, 21:36

Kostuch napisał/a:
(tak, tak myślcie sobie, że kostuch lubi tandetę, a co ;c)

Ja tak nie myślę.
Po prostu nie lubię takiego rodzaju miejsc do kolczykowania, bo za dużo osób je tam nosi. :p

paradoxical - 07-11-08, 21:38

miserable napisał/a:
Po prostu nie lubię takiego rodzaju miejsc do kolczykowania, bo za dużo osób je tam nosi. :p
Jej, pępki się ostatnio tak spopularyzowały, że co niektóre wykazujące się 'wielką' inteligencją dziewczyny, same przekłuwają sobie pępki x__X w szkolnym kibelku p,O
Kosta - 07-11-08, 21:44

paradoxical napisał/a:
w szkolnym kibelku p,O

To chore.
U mnie ostatnio masowo przekłuwa pępki i inne miejsca pewna koleżanka. Niby dużo osób sobie u niej robiło i dosyć szybko się u nich goiło, nigdy nie zaufam takim sposobom. Wolę jechać do Białegostoku, wybulić trochę kasy i cieszyć się dobrze zrobionym przekłuciem.

Joanna napisał/a:
A ja nigdy o tym nie słyszałam...
A skąd taki pomysł? xd

Takie przekłucia wciąż są mało znane szerszym kregom właśnie ze względu na trudność w gojeniu. Mi się bardzo, bardzo podobają *-*. O tym między kciukiem i palcem wskazującym marzyłam długo. Po namyśle jednak stwierdziłam, że to niewarte męczarni z leczeniem xd.

vcupcake - 07-11-08, 21:54

Kolczyk między palcem wskazującym a kciukiem - nie polecam, moja koleżanka pewnego razu zaczepiła o coś kolczykiem i wyrwała go.
Już lepiej przy nadgarstku..
Hermetong, kolczyk w odbycie robił sobie Steve-o z Jackassa ; )
Mi to się marzy kolczyk w nosie, ale nie na płatkach [czyli po bokach] tylko po środku.

lovefox - 07-11-08, 22:54

vcupcake napisał/a:

Mi to się marzy kolczyk w nosie, ale nie na płatkach [czyli po bokach] tylko po środku.

mnie to sie zawsze z bykiem kojarzy :D

Swistaq - 08-11-08, 01:20

lovefox napisał/a:
mnie to sie zawsze z bykiem kojarzy
mnie trochę też,ale w zasadzie to nie jestem jakaś uprzedzona,tylko jakoś tak samo z siebie. :)
Kosta - 08-11-08, 08:24

vcupcake napisał/a:

Septum jest chyba jedynym kolczykiem w nosie, który naprawdę mi się podoba *-*.
Ale sobie nie zrobię, bo by nie pasowało. ;c
Poza tym jak pomyślę o bólu przy robieniu, to tracę wszelką ochotę. xd

miserable - 08-11-08, 11:07

wczoraj oglądałam rozmowy w toku i tam byli tacy ludzie ob tatuowani, ob kolczykowani. :<
hah, jedna laska miała tak ogromny tunel, że spokojnie piąstka by się zmieściła. xd

Anasta - 08-11-08, 11:18

miserable napisał/a:
wczoraj oglądałam rozmowy w toku i tam byli tacy ludzie ob tatuowani, ob kolczykowani. :<

Również to wczoraj oglądałam.
Ja rozumiem,jeden kolczyk,albo kilka jak kto woli.
Ale pięć tysięcy ileś tam to już przesada.. :>
Ja mam kolczyki tylko w uszach i nie chce nigdzie więcej.
Poprostu.. każdy robi tak jak woli i tyle :shifty:

Kasia123 - 08-11-08, 12:28

Rozumiem kolczyki w uszach, albo w wardze ale na całym ciele w życiu.
Kostuch napisał/a:
Ohh kiedyś strasznie chciałam w dłoni mieć. Między kciukiem a palcem wskazującym. Ale to zbyt trudne do utrzymania.

Ja nie lubie takich oryginalnych kolczyków.
Kostuch napisał/a:
Septum jest chyba jedynym kolczykiem w nosie, który naprawdę mi się podoba *-*.
Ale sobie nie zrobię, bo by nie pasowało. ;c
Poza tym jak pomyślę o bólu przy robieniu, to tracę wszelką ochotę. xd

Podobno przekłuwanie nosa na kolczyk wcale nie boli, ale później zaczyna się to wszystko "paprać" jakieś ropy, krew itd.

Killer_Queen - 08-11-08, 12:34

W zyciu bym sobie nosa nie przebiła. Niedosc, ze wg mnie, brzydko to wygląda, to jeszcze jak sobie pomysle o katarze przy niezagojonym nosie to omatkoaleból. xd
Aktualnie przymierzam sie do industriala, który bede miała jeszcze w tym roku, jak sie mamie nie odwidzi, bo to jednak 5dych. xd

I ktośtam napisał, ze Steve-o zrobił sobie kolczyk w odbycie, co jest absolutna bzdura, bo on sobie tylko złączył posladki. Kompletna głupota wg mnie, ale miałam ubaw przy oglądaniu . XD

_Green - 09-11-08, 09:53

kolczyki w całym ciele - w życiu. xd a te rozmowy w toku chciałam sobie obejrzec bardzo, ale akurat musiałam iść do kościoła ._.

mi osobiście marzy się cale ucho w kolczykach, a w drugim bym sobie tak walnęła industriala. xd no ale przed osiemnastką mogę sobie pomarzyć - prędzej by mnie rodzice wydziedziczyli. teraz mam po jednym standardowym kolczyku w każdym uchu i w lewym jednego wysoko w chrząstce. jak sobie tego trzeciego kolczyka zrobiłam, to mnie tato wyzywał od blachar o_o
także wyobrazić sobie tylko co by było, jakbym sobie zrobiła industriala. xd

Grumbler - 09-11-08, 10:08

a ja bym chciała mieć kolczyka we... brwi!zawsze mi się we brwi podobał kolczyk ale mama i babcia jakby mnie zobaczyły to się by wydziedziczyły!kogo?Karoliny xD
_Green napisał/a:
kolczyki w całym ciele

kiedyś jak se kupiłam bravo to widziałam takiego chłopaka i on miał prawie wszędzie kolczyki blee

Hermetong - 16-11-08, 17:55

Karcia napisał/a:
bravo

o boże :c

A tak poza tym:
Witajcies, witajcies : D

vcupcake - 16-11-08, 18:31

Karcia, W BRWI
+ bravo <3
hahah : D

piercing i tatuaże <3

Killer_Queen - 16-11-08, 18:41

Hhaha, w najbliższym czasie, jak mnie mama nie powiesi po zebraniu, czeka mnie industrial *_* Łaski nie robi, obiecała że zafunduje, ale uzbierałam jakimś niespodziewanym cudem 30zł wiec tylko dwudziestke dokłada i heloł industrialku *_*

w ogóle to orientuje sie ktoś od czego zalezy cena piercingu? na ulotce mam cene 50-100zł, to zalezy od kolczyka, czy od czego? bo ja to bym chciała jakiś bajerancki kolczyk, ale jak od tego ma zalezec cena to bede musiała wybrac zwykły ;[

vcupcake - 16-11-08, 19:02

zależy w jakim miejscu ; )
nie masz nikogo ze znajomych kto robi kolczyki? wyjdzie nawet za darmo..

Killer_Queen - 16-11-08, 20:14

no własnie nie mam, kolezanka mi proponowała ze ona moze mi przebic, ale to tak wiesz, na igłe lekarską, to serdecznie podziękowałam. xd wole juz stracic te 50 zł ale miec sterylnie i profesjonalnie ^^'

a jezeli chodzi o miejsce, to standardowy :

czyli to pewnie zalezy od rodzaju kolczyka, czy jakis wykrętas czy zwykła sztanga. xd

vcupcake - 17-11-08, 11:21

ja swój kolczyk miałam robiony właśnie taką igłą, woda utleniona, spirytus salicylowy - tym miałam dezynfekowane i nie było żadnego zakażenia czy czegoś w tym rodzaju.
od kolczyka też, ale może jak przyjdziesz ze swoim to taniej wyjdzie.

Killer_Queen - 17-11-08, 14:06

ałć, przeraża mnie to na samą mysl o tym. xd
no coż, ja tak rozmyslam o wydatkach, a nawet nie wiem czy to dojdzie do skutku bo jutro zebranie ;o moze byc cienko ;[

Kasiuu - 28-01-09, 11:40

Jak na to patrze to mi nie dobrze :| Mi sie nie podoba taki kolczyk :/
paradoxical - 28-01-09, 11:51

A mnie się szalenie podoba industrial, ale nawet nie próbuję namówić rodziców, bo znam odpowiedź ;d Planuję zrobić sobie daith'a, rodzice jeszcze nie są przekonani, ale cóż xd A o to on:

Kosta - 28-01-09, 11:53

O, bardzo lubię ten typ kolczyków. Ślicznie wygląda. *w*
I podobno jest łatwy w gojeniu. Koleżanka robiła sobie sama i szybko się wykurowało wszystko. ;)

Paskuda - 28-01-09, 17:45

Ładnie to wygląda u kogoś ja to bym się nigdy na takie coś nie odważyła... Dzisiaj miałam szczepienie i się bałam. A jak przekłuwałam ucho to ile ja się napłakałam xd
' oluśś ' - 31-01-09, 21:30

dla mnie ogółem kolczyki to głupota.
niektóre są niby ładne.
ale jednaak..
dziurki w uszach to dla mnie maximum ;)
ale moze zmieńmy już temat.? ;>
bo już długo się ciągnie ;D

miserable - 31-01-09, 22:15

' oluśś ' napisał/a:
ale moze zmieńmy już temat.? ;>

co sugerujesz? <:
ja się mogę dostosować, tylko coś zarzuć. ;>
tylko nie o błyszczykach z bravo i nowych tipsach. ; D

' oluśś ' - 31-01-09, 22:27

haha.
no. lepiej nie ;)
może o..
szczerze mowiąc nie chcę robić czegoś co jest ale w innych tematach..
więc..
zęby ;D - nie, nie. żart ;)
partnerzy.
znaczy że chłopak.
tak, wiem.
głupi temat.
ale jakoś mam zastój mózgu x)
ktoś z was ma chłopaka.?
a moze miał.?
jak długo.?

ja miałam paru..
z ostatnim zerwałam ostatnio..

miserable - 31-01-09, 22:33

nie miałam i nie zamierzam mieć póki co. xd
może zacznę się nimi interesować w wieku piętnastu lat, teraz mam ciekawsze rzeczy do roboty. xd

Anko. - 31-01-09, 23:04

Mam... miałam wielu. -.- a teraz większości żałuję, z aktualnym jestem 9 miesięcy i chętnie bym to skończyła... kurcze. niestety nie potrafię. Faceci, takie moje głupie uzaleznienie. ;]
Aqualatique - 01-02-09, 08:52

Haha xd. Moja koleżanka aktualnie jest w kryzysie co do tego xd Bo po szkole chodzą plotki, że jej ukochany całował się z inną, zdradzał ją itd. Czy to nie brzmi dorośle: ZDRADA ?
Moja mama mówi, że chłopcy w naszym wieku szukają jeszcze wrażeń itd . , dlatego to trochę taka głupota się z nimi 'wiązać, ;] A jeszcze jedna to się ciągle zakochuje w młodszych od siebie. Nie dość że mężczyźni , którzy mają po tyle lat co my, nie są jeszcze w pełni dorośli (psychicznie) , to co dopiero młodsi... O__o Ja nigdy nie miałam, ale teraz podoba mi się pewien chłopak w szkole (; Ot, po prostu ;]Nie mam jakichś większych planów, także ^^

Hermetong - 01-02-09, 10:11

Venus napisał/a:
Moja koleżanka aktualnie jest w kryzysie co do tego

hah, u mnie dwie, i jedna poszla na wesele z nim, a druga nie wie, czy wybrac ladnego ale glupiego, czy brzydkiego ale madrzejszego od tego ladnego. =/ XDD

jezeli chodzi o mnie, to nie zajmuje sie poszukiwaniem chlopakow. xd nie chce miec jak na razie i
miserable napisał/a:
teraz mam ciekawsze rzeczy do roboty

no wlasnie. xd

miserable - 01-02-09, 10:47

w naszym wieku (a większość tutaj ma dwanaście lat, nie licząc Anko.123) chłopcy twierdzą, że dziewczyny albo są głupie, albo to jest takie "chodzenie po bułki do sklepu" w stylu "chcesz ze mną chodzić? tak. aha" XD nawet to się za rękę nie potrzyma, nie pocałuje czy coś. >D irytujące są takie nastoletnie parki, co myślą, że są w dojrzałych związkach. ^^'
Hermetong - 01-02-09, 11:20

miserable napisał/a:
irytujące są takie nastoletnie parki, co myślą, że są w dojrzałych związkach. ^^'

no wlasnie. wysylaja do siebie miliony sms'ow typu "kocham cie i chce byc z toba na zawsze nazwe nasze dzieci twoim imieniem :*" (XDD) byla u nas jedna, co pocalowala chlopaka na dyskotece, potem ze soba przechodzili 2 dni i sie rozstali. a dziewczyna byla w dolku przez pol dnia, bo to byl jej ukochany. potem znow zalozyla bluzke z dekoldem i poszla podrywac innych. (: XD

jeszcze irytujace jest, gdy gada sie z jakims chlopakiem, a inni bija brawo i zapowiadaja "romans roku" O____O" to jest straszne po prostu. :x

eden - 01-02-09, 11:29

miserable napisał/a:
(a większość tutaj ma dwanaście lat

Ostatnio to właśnie zauważyłam, coraz więcej osób ma 12/13 lat XD

miserable napisał/a:
chłopcy twierdzą, że dziewczyny albo są głupie,

Kiedy zartowałam sobie z mojego kolegi, bo poszedł na Zmierzch z koleżankami, to najwyraźniej uznał, że mam coś z głową XD
Albo że piłam XD

Hermetong napisał/a:
wysylaja do siebie miliony sms'ow typu "kocham cie i chce byc z toba na zawsze nazwe nasze dzieci twoim imieniem :*" (XDD)

Moja koleżanka miała zapakowaną skrzynkę odbiorczą właśnei takimi sms'ami XD

Hermetong napisał/a:
jeszcze irytujace jest, gdy gada sie z jakims chlopakiem, a inni bija brawo i zapowiadaja "romans roku" O____O" to jest straszne po prostu. :x

U mnei jest tak z dziewczynami. Moja przyjaciółka przyjaźni się z K., więc inne od razu "czy popierasz T. i K. jako parę?" i ankiety robią o.o

Anko. - 01-02-09, 11:45

eden napisał/a:
no wlasnie. wysylaja do siebie miliony sms'ow typu "kocham cie i chce byc z toba na zawsze nazwe nasze dzieci twoim imieniem :*"

Mwahahahahahahhahah. xD Dobra prawie się posikałam. Takie związki są po prostu boskie. xD pełne miłości... i namiętności. OH I AH. Ale tak na prawdę to ja dostaje cholery jak widzę panienkę z 5 klasy z chłopakiem z 6 i jak się miziają na korytarzu. -.- cóż... nie potrwa to długo. ^^ a co do zdrady. Nigdy nie byłam z tych wiernych i nie będę, bo mnie to nudzi. Trzeba się czasami rozerwać i nie wierzę w związki bez 'skoku w bok'. ;]

Aqualatique - 01-02-09, 12:17

Cytat:
w naszym wieku (a większość tutaj ma dwanaście lat, nie licząc Anko.123) chłopcy twierdzą, że dziewczyny albo są głupie, albo to jest takie "chodzenie po bułki do sklepu" w stylu "chcesz ze mną chodzić? tak. aha" XD

U mnie szczerze mówiąc jest inaczej :D
Ale Ci z niższej klasy to chodzą (haha) z dziewczynami 2 DNI O__O Przesada .
Anko.123 napisał/a:
OH I AH. Ale tak na prawdę to ja dostaje cholery jak widzę panienkę z 5 klasy z chłopakiem z 6 i jak się miziają na korytarzu. -.-

HAHA XD U nas w szkole jest odwrotnie xD To panienki z szóstej klasy ganiają się za 5klasistami. Żałosne, ale prawdziwe.
Anko.123 napisał/a:
Nigdy nie byłam z tych wiernych i nie będę, bo mnie to nudzi. Trzeba się czasami rozerwać i nie wierzę w związki bez 'skoku w bok'. ;]

To najlepiej chyba nie być w związku skoro to Cię nudzi...?

Anko. - 01-02-09, 12:45

Venus napisał/a:
To najlepiej chyba nie być w związku skoro to Cię nudzi...?

Chyba tak, ale faceci to moje uzależnienie (ałć.) I jeśli byłabym wolna, to nie wiem czy miała bym zawsze kogoś pod ręką, a tak to mam. :D Wiem, że to głupie... ale przyzwyczajenie... tak jakoś mam i tyle. ^^

' oluśś ' - 02-02-09, 15:34

hmm. a ja teraz zabiegana xd .
gdyż mamy zbiórkę na schroniska w szkole xd .
się pracuję .
więc mało czasu na chłopaków xd .
ale też jestem od niech troszeczkęę uzależniona '^^

Małgośka - 02-02-09, 16:08

mnie denerwuje jak ktoś pisze na opisach 'KC..' 'tylko ty kochanie' itp. a jak się rozstaną to się wyzywają i wogóle. moja koleżanka często zmienia chłopców a raczej mężczyzn, bo tacy ją kręcą.
Ja nie lubie ogólnie chłopców, bo jak sobie pomyślę co robią jak są w grupie i oglądają coś od +18 to yyy... ;p oni są zboczeni i tyle.
Ja jestem zakochana ;p ale to nie jest mój chłopak i w dodatku coś zwaliłam i chyba się nie da nic poprawić;/

Aqualatique - 02-02-09, 16:14

Cytat:
Ja nie lubie ogólnie chłopców, bo jak sobie pomyślę co robią jak są w grupie i oglądają coś od +18 to yyy... ;p oni są zboczeni i tyle.

Oj bez przesady... wcale nie wszyscy ;] A jeśli już, to po prostu tacy są i tyle. Znam wielu porządnych chłopców, których bardzo dobrze znam ^^ I uchowali się tacy, którzy nie mają potrzeby oglądania porno itd ;]

Cheryl - 02-02-09, 16:16

Ja nie mam chłopaka, i na razie chyba nie chcę mieć. Chłopcy z mojej klasy mnie dobijają, są niedojrzali i strasznie dziecinni, dlatego wolę gadać ze starszymi. ;p
Małgośka - 02-02-09, 16:20

Venus napisał/a:
I uchowali się tacy, którzy nie mają potrzeby oglądania porno itd ;]

no takiego to ze świecą szukać ;p

Myślę, że bardzo mało jest takowych, gdyż sami chłopcy mi mówili, że są tacy, że nie mogą się temu oprzeć, ale może to nie prawda.

' oluśś ' - 03-02-09, 14:15

cały dzień w szkole, dwója plus i jeszcze się nie wyspałam.
po lekcjach kiedy padałam na twarz podbiegła do mnie grupa chłopaków z klasy i dostałam parnaście razy śnieżkami po ryju. a kiedy jak to chyba normalne, miałam na okularach śnieg zaczęli się śmiać i wtedy przyjechał mój ban. weszłam, wróciłam do domu. jestem głodna, czuję że mnie rozkłada ;//
więc teraz jak sie na nich odegrać.?
ich zemsta była raczej prymitywna. nie chcę zniżać się do ich poziomu..
myślałam raczej o w dziwnych okolicznościach krześle całym w kleju i pustej szafce której zawartość znajduje się pod nią.. :hehe:

od samego początku miałam w klasie najwyższy poziom z dziewczyn.
kiedy Wika i Julka zostały moimi przyjaciółkami i na nich sie to odbija.
codzień w szkole slyszę:
- Patrzcie jakie (moje nazwisko xd) to..
- Weeź. Bo (moje nazwisko xd) by chciała nie.?
- (moje nazwisko xd) eej ! Idź do Graczyka.

Itedee.. Mam trudny charakter - jak twierdzą nauczyciele i rodzina - i chyba właśnie przez to tak jest ;//

Ale oni wiedzą że ze MNĄ się nie zadziera bo JA jeszcze się zemszczę ...

Aqualatique - 03-02-09, 14:40

Czy na prawdę nie można się obyć bez zemsty ? O___O U nas w szkole chłopaki robią identycznie i dziewczyny jakoś specjalnie się nie złoszczą. Rzucą paroma ,,ostrymi'' tekstami i tyle, inne nawet się śmieją... Po co przechodzić od razu do takiego czegoś? Ja nie wiem ;x
' oluśś ' - 03-02-09, 15:03

unearthly napisał/a:
Czy na prawdę nie można się obyć bez zemsty ?

nie. nie można. w każdym razie janie umiem. jeśli cos zrobili to mają ponieść za to konsekwencje i tyle.

unearthly napisał/a:
U nas w szkole chłopaki robią identycznie i dziewczyny jakoś specjalnie się nie złoszczą. Rzucą paroma ,,ostrymi'' tekstami i tyle, inne nawet się śmieją...

u nas większość też. ale je natrą raz na jakieś apre tygodni a mnie intensywnie dzień w dzien.

malutkaaa - 03-02-09, 16:05

Cytat:
cały dzień w szkole, dwója plus i jeszcze się nie wyspałam.
po lekcjach kiedy padałam na twarz podbiegła do mnie grupa chłopaków z klasy i dostałam parnaście razy śnieżkami po ryju. a kiedy jak to chyba normalne, miałam na okularach śnieg zaczęli się śmiać i wtedy przyjechał mój ban. weszłam, wróciłam do domu. jestem głodna, czuję że mnie rozkłada ;//
więc teraz jak sie na nich odegrać.?
ich zemsta była raczej prymitywna. nie chcę zniżać się do ich poziomu..
myślałam raczej o w dziwnych okolicznościach krześle całym w kleju i pustej szafce której zawartość znajduje się pod nią.. :hehe:

od samego początku miałam w klasie najwyższy poziom z dziewczyn.
kiedy Wika i Julka zostały moimi przyjaciółkami i na nich sie to odbija.
codzień w szkole slyszę:
- Patrzcie jakie (moje nazwisko xd) to..
- Weeź. Bo (moje nazwisko xd) by chciała nie.?
- (moje nazwisko xd) eej ! Idź do Graczyka.

Itedee.. Mam trudny charakter - jak twierdzą nauczyciele i rodzina - i chyba właśnie przez to tak jest ;//

Ale oni wiedzą że ze MNĄ się nie zadziera bo JA jeszcze się zemszczę ...

Widziałam TAKI SAM post w 'co Cię dziś wkurzyło' XD

A co do zemsty ... to uważam tak samo jak unearthly. ;] A może to TY im coś zrobiłaś i oni się zemścili? XD

Killer_Queen - 03-02-09, 16:18

No zemstą im dasz do zrozumienia jaka to jesteś fajna, twarda i super : ) -.-
Jak chcesz im dopiec, to pokaż im, jaka jesteś inteligentna, jak elokwentnie możesz się wypowiadać, dowal im inteligencją, a nie płytkim mszczeniem się tygodniami. Dziewczyny się zarzekają jakie to te laseczki są puste, a w rzeczywistości większość jest taka sama. I tylko to im i wszystkim wokoło udowodnisz swoją zemstą.
Taka opinia twardej laski, na której chyba Ci zależy (tylko to udało mi się wywnioskować, jeżeli nie, wytłumacz proszę po co im te konsekwencje) przysporzy Ci więcej złego, niż dobrego. Zobaczysz, ciocia Kill ma zawsze rację ; ) xd

' oluśś ' - 03-02-09, 16:18

_Niebieskooka_ napisał/a:
Widziałam TAKI SAM post w 'co Cię dziś wkurzyło' XD

A co do zemsty ... to uważam tak samo jak unearthly. ;] A może to TY im coś zrobiłaś i oni się zemścili? XD

tak. bo wlasnie to mnie dzis wkurzyło ;D

ja.? oczywiscie że tak. tak jest ciągle.
na zmianę. na lekcji:
jakoś mnie obrażą..
no to jest:
spier**** szma**.
i się zamykaja. a;le później znów. a ja znów ich wyzywam albo coś.
np.
któryś mnie sprowokuje a później do pani:
- O jaa. A (moje nazwisko xd) powiedziała/zrobiła..
no to ja:
- O bożee. Ale ja zła jestem. Ale ty byś mógł ryj przymknąć cioto.

i tak ciągle.
i później dostaje po szkole a oni ode mnie w szkole.

[ Dodano: 03-02-09, 16:24 ]
Killer_Queen napisał/a:
No zemstą im dasz do zrozumienia jaka to jesteś fajna, twarda i super : ) -.-

nie uważam żebym musiała im to pokazywać. już nie mówiac o tym że nie uważam się za taką po prostunie będę tego olewłą. bo nie sądzę aby było to dobre.

Killer_Queen napisał/a:
Jak chcesz im dopiec, to pokaż im, jaka jesteś inteligentna, jak elokwentnie możesz się wypowiadać, dowal im inteligencją, a nie płytkim mszczeniem się tygodniami.

i co mi to da.? tak było przez rok. później zrezygnowałam.
znaczy z inteligencji się nie da zrezygnować ale po prostu najpierw nie reaguję, później odpowiadam ze ejsli spływanie sniegu po szkłach to dla nich coś do tego stopnia ciekawego i zabawnego to niech pooglądają okna w deszczu. ale później dostaję kulką w twarz i moja inteligencja idzie spać.

Killer_Queen napisał/a:
Taka opinia twardej laski, na której chyba Ci zależy (tylko to udało mi się wywnioskować, jeżeli nie, wytłumacz proszę po co im te konsekwencje

bo nienawidzę takiego chamstwa !
i tak samo jak proszę kelnera zeby wymienił mi lody bo dał mmi smak którego nie lubie to tak samo nie chcę żeby oni mną pomiatali.

Małgośka - 03-02-09, 17:06

' oluśś ' napisał/a:
nie chcę żeby oni mną pomiatali.

tego nikt nie chce.

a nie lepiej było z nimi dobrze żyć od samego początku?

Aqualatique - 03-02-09, 17:21

Oluśś, a mnie się wydaję, że skoro oni coś do Ciebie mają to chyba nie bez powodu ? O__O
_Niebieskooka_ napisał/a:
A może to TY im coś zrobiłaś i oni się zemścili?
Bo na to mi wygląda ...
' oluśś ' - 03-02-09, 17:32

Gofka_15 napisał/a:
a nie lepiej było z nimi dobrze żyć od samego początku?

ale taki był mój plan!
ale jeśli zaczęło sie od pokrzykiwań:
- Eee! Nowa!

unearthly napisał/a:
Oluśś, a mnie się wydaję, że skoro oni coś do Ciebie mają to chyba nie bez powodu ? O__O

Bo to są dzieci kurczę bez miłości w domu ;/
odgrywając sie na innych odreagowują i tyle ;)

Aqualatique - 03-02-09, 17:37

' oluśś ' napisał/a:
ale taki był mój plan!
ale jeśli zaczęło sie od pokrzykiwań:
- Eee! Nowa!

Wystarczyło to zignorować, wiem co mówię. Po co od razu pokazywać tzw. kiełki ?

' oluśś ' napisał/a:
odgrywając sie na innych odreagowują i tyle

Ale ja Ci radzę, na prawdę, czasami warto przystopować, wrzucić na luz ;)

Kosta - 03-02-09, 17:41

Ej, no sorry, ale za co tu się odgrywać bo chyba nie załapałam.
Takie rzeczy w szkole są na początku dziennym i starannie obmyślane zemsty raczej mało dadzą. Obrzucenie śniezkami czy słowne utarczki to nie powód żeby darzyć nienawiścią klasę i pół szkoły razem z nią.
A wierz mi, takimi tekstami "Ale ty byś mógł ryj przymknąć cioto." raczej w klasie sympatii nie zdobędziesz. ^^'

miserable - 03-02-09, 17:48

' oluśś ' napisał/a:

bo nienawidzę takiego chamstwa !

a uważasz, że teksty "Ale ty byś mógł ryj przymknąć cioto." nie są chamskie? o.o

Aqualatique - 03-02-09, 17:52

Oluśś, od samiutkiego początku trzeba było spokojnie reagować, lub dać wielkiego ignora. Z resztą jak Ci to tak przeszkadza to nie wiem, jedynie wyjście to pójść do wychowawcy i wyjaśnić to, lub z rodzicami porozmawiać, o ile jest taka możliwość.
' oluśś ' - 04-02-09, 13:41

nie. uważam że nie są po tym jak obrażają mnie, moją rodzinę i przyjaciół.
dziś mi.. i koleżance grozili.. jasne. bo oni mi mogą.
poszłyśmy do jakiś czterech pań. z każdą po kolei rozmawiali. później bali się do ans w ogóle podejść.

OCZYWISĆIE ŻE NIE SĄ NA PORZĄDKU DZIENNM!!

na porządku dziennym są śnieżki. a nie to ze ans pobiją i zawołają kolegów.
a okolica ogółem jest bogata w dziwną mlodzież.
większosć z ich kolegów to dealerzy, jende dopiero wyszedł z środka wychowawczego a trzeci kiedyś za byle co pobił kolegę przez co ten wciąż się rehabilituje... O_o

miserable - 04-02-09, 15:55

' oluśś ', tak jest wszędzie. Chłopak mojej dobrej znajomej wyszedł niedawno z pudła. (znajoma ma 16 lat, on 18 xd)
' oluśś ' napisał/a:
uważam że nie są po tym jak obrażają mnie, moją rodzinę i przyjaciół.
Nie należy przejmować się tekstami "Twoja stara/Twój stary to bleble" bo to nie tyle żałosne, co śmieszne. {nie chodzi mi w słowie 'śmieszne' o dowcip czy coś. xd}
' oluśś ' napisał/a:
dziś mi.. i koleżance grozili.. jasne. bo oni mi mogą.

Skoro "oni Ci mogą" to po co się tym przejmujesz? o.O' BTW, a co mówili?

Killer_Queen - 04-02-09, 16:25

Tym, że reagujesz, dajesz im do zrozumienia, że Cie to rusza i będą nadal tak robić. Jak chcesz, żeby przestali, to olej, Po prostu olej. Może byc ciężko, ale wierz mi, to skutkuje. Sama miałam jakos dwa tygodnie temu kiepską sytuacje w klasie, groziły mi, ze mnie pobiją, nasyłały kolezanki i co? Jak sie przejmowałam to było tylko gorzej, jak olałam - mam spokój.
' oluśś ' - 04-02-09, 17:25

miserable napisał/a:
Skoro "oni Ci mogą" to po co się tym przejmujesz? o.O' BTW, a co mówili?

wiem że najprawdopodobniej by tego nie zrobli. ale oni jednak są nieprzewidywalni.
że..
- Że wezmą jakiegoś tam (zapomniałam imienia xd) i że on chętnie się ze mną spotka..
~ on rzeczywiscie istnieje. moja koleżanka go zna, to właśnie on ciężko pobił kolegę.

- Coś tam jeszcze o Alexa bracie. Ale tego się akurat nie boję.
~ Straszenie starszym bratem.. Pff. Przedszkole O_o

Killer_Queen napisał/a:
Jak chcesz, żeby przestali, to olej, Po prostu olej.

ach, próbowałam ;)
ale jak olewasz to myślą że się ich boisz i jest jeszcze gorzej.
spróbuję kompletnie ich olewać. na zaczepki już w ogóle nie reaguję. mogą sobie krzyczeć, klaskać i gwizdać ile chcą a ja sie nawet nie obracam, teraz będzie trzeba olać też całą resztę.

miserable napisał/a:
Nie należy przejmować się tekstami "Twoja stara/Twój stary to bleble" bo to nie tyle żałosne, co śmieszne. {nie chodzi mi w słowie 'śmieszne' o dowcip czy coś. xd}

ale nie o takie chodzi. takie mnie zupełnie nie ruszają bo się przyzwyczaiłam - że tak powiem.
tyle że jak mówią ze widzieli mojego tatę gdzieś tam i wyglądał jakoś tam - mimo ze w życiu go na oczy nie widzieli to...

albo jak tworzą jakieś wywody czemu moja mama ma b. mocno przyciemnione szyby w samochodzie.

i od jakiegoś czasu próbują sie dowiedzieć jak wygląda mój dom. przypuszczają. ale ja sie albo zapieram albo mówię:
- Może tak a może nie...

Niby przypuszczają ale nie wiedzą.
W dodatku zaczepiać mnie zaczęli mocniej gdy zobaczyli samochód mamy - zdaje się.
boję się co będzie jak zobaczą taty ;/
wtedy to mnie chyba zarąbią.
z jakiejś chorej zazdrosci.

adreninoddly - 07-08-09, 09:09

matko przenajświętsza , jak tu dawno nikogo nikt nie pisał . :c
za dużo na wakacjach siedzicie ? ; d

Grumbler - 07-08-09, 09:22

Ciekawa jestem czy w ogóle ktoś odpisze ;d
Jak widać SB jest lepsze ;dd

Joaś - 07-08-09, 09:55

Grumbler, no, ale Ty już odpisałaś ;p
Grumbler - 07-08-09, 12:52

No wiem ;D I już się nawiązała rozmowa c:
Melanie - 14-08-09, 13:05

no nie wiem czy SB lepszy, ja np. w ogóle nie wiedziałam o tym temacie,
Grumbler napisał/a:
No wiem ;D I już się nawiązała rozmowa c:

tak wciągająca.

miserable - 12-12-09, 12:02

Mówcie coś kobity, bo tu nudno. :C
Killer_Queen - 12-12-09, 12:08

Taka była rozmowa wciagająca ze od sierpnia nikogo tu nie przywiało!!!
miserable - 07-01-10, 16:37

nooo, szaleństwo na trybunach wręcz.
Nicky - 08-01-10, 14:07

Ej Mis, czemu nie zmienisz tego wieku, skoro już wszyscy wiemy ile masz lat? ;p Gratuluję vipa(w końcu) i podziwiam 5056 post ;p
Souri5 - 08-01-10, 14:16

ej, czemu tak vipy Joaś rozdała xD bo taki zaskok miałam, jak mi się vip room pokazał i [wtf?!] za co niby? XD
miserable - 08-01-10, 16:04

Vipa mam bo kiedyś byłam tu moderatorem. 8D Postów mam więcej, ale te z rozrywki są ukryte więc. XD A poza tym, ja lubię mieć tyle lat. ;_;
Souri5 - 08-01-10, 16:10

miserable, jakbyś faktycznie miała mieć tyle lat to lubiłabyś mieć te naście xD
miserable - 08-01-10, 17:08

no ale mi to podwyższa swoją wartość, bo patrząc na to wiem, że nie mam tych 99 lat i że zaraz umrę, to wiem, że mam 14 i nie umrę! XD
Souri5 - 08-01-10, 21:52

Nigdy nie wiesz co przyniesie jutro ;p i nie masz pewności, że tych 99 dożyjesz XD
Nicky - 09-01-10, 10:06

Ja myślę, że czas najwyższy ukryć swój wiek ;p Myślę o sobie oczywiście...
Souri5 - 09-01-10, 10:33

Ale w sumie, co to za różnica ile się ma lat? ;/ Na forum nie powinno to mieć znaczenia xd ale bywa różnie ;<
Nicky - 09-01-10, 11:39

No nie ma znaczenia, ja tylko mówię, że najwyższy czas, bo to już zbyt duża liczba...uhm....

No nie powinno mieć znaczenia, bo i tak po sposobie pisania widać często ;p

Souri5 - 09-01-10, 12:01

bez naście to już starość dopada, nie? XD
Nicky - 09-01-10, 13:09

No widzę, że mnie rozumiesz... Starość nie radość...
miserable - 09-01-10, 14:15

ehs, depresja gangstera :< XD
Nicky, masz 20 lat, 20 lat, 20 lat przed Tobą cały świat. =/ XD

Nicky - 09-01-10, 14:36

Jeszcze nie mam 20 lat, sorry ;p Na razie cieszę się ostatnim -naście. Uderza do mnie tylko to, że nie będę już nastolatką i nie będę mogła się zachowywać jak kretyn... Czas żeby spoważnieć ;/ Ale może zmieńmy temat na przyjemniejszy (;
Souri5 - 09-01-10, 15:41

Dzięki, teraz to nazwałaś nas wszystkie kretynkami ;< XD
miserable - 09-01-10, 15:43

Nicky napisał/a:
Czas żeby spoważnieć ;/ Ale może zmieńmy temat na przyjemniejszy (;
Czyli proponujesz rozmowy o mocno ściętej jajecznicy w niedzielę rano? <3
Nicky - 09-01-10, 23:17

Cytat:
Uderza do mnie tylko to, że nie będę już nastolatką i nie będę mogła się zachowywać jak kretyn.

Ale ja nigdzie nie nazwałam Was kretynkami ;> Ja tylko twierdzę, że czasem sama się tak zachowuję, i chyba raczej na żywo, nie w internecie ;p

Nicky napisał/a:
Czyli proponujesz rozmowy o mocno ściętej jajecznicy w niedzielę rano? <3

Ja tam mocno ściętej nie lubię, ale generalnie jajecznica jest pyszna ;d jeszcze na masełku, ze szczypiorkiem i szyneczką...uhmmm!!

Souri5 - 10-01-10, 00:25

jajeczniczkę to preferuję z szynusią i serkiem <3 i nie jadam rano, jak coś to na kolacyję ;< xd
eden - 10-01-10, 08:58

ja jajeczniczke zawsze rano, jak juz :<
najlepsza to z szyneczka albo z pieczarkami < 333 XD

Killer_Queen - 10-01-10, 09:18

z pomidorkiem, ze szczypiorkiem, z szyneczką, z wszystkim jest dobra *_*
Quidli. - 10-01-10, 09:27

ze szczypiorkiem i bekonkiem razem... mmmm...
Dzisiaj rano <półtorej godz. temu> miałam taką.
Taka jest najlepsza, ale lubie też z szyneczką.
:mniam: :mniam:
Dodatkowo: na masełku ..... mmmmm
<oczko>

żółtyananas_69 - 10-01-10, 21:01

lol ja mam tak, że zawsze jak jem jajecznicę to mam jakieś odruchy wymiotne nie wiem czemu D:
więc jej nie jadam 8D

Nicky - 10-01-10, 22:22

Jajecznica jest dobra. W ogóle jedzenie jest wspaniałe. Jedno z moich ulubionych hobby ;x
miserable - 11-01-10, 10:37

jajecznica to jest najfajniejsze żarcie na świecie. <3 :{{
kiedyś zamówiłam sobie z 6 jaj ale nie dałam rady zjeść. =o XD

scrappy - 11-01-10, 15:14

ja wymiotuję po pizzy, zawsze.
to męczące i głupie, ale i tak ją jem.
Kocham jeść...a na jajecznicę mnie teraz naszła ochota, chyba sobie zjem *w*

Joaś - 20-02-10, 12:30

Hej, dziewczyny, porozmawiajmy o butach! xd
Wiecie co, chciałam sobie kupić takie buty:

Ale nigdzie nie mogę takich bądź podobnych znaleźć, bo ja się na tym nie znam.
Kiedyś, kiedyś, mam mi kupiła takie ale były kolorowe, niewygodnie i ich nie nosiłam XD' A te mi się rzuciły w oczy, o nie są pstrokate, rozlazłe (no, może ciut), tylko takie proste i schludne ^^

O, coś takiego:

też jest fajne, no nie? xd

scrappy - 20-02-10, 12:44

widziałam coś podobnego w Deichmannie, tyle że bardziej rockowe xdd.

o, mam:
http://www.deichmann.pl/s...product=1004238
http://www.deichmann.pl/s...&product=994086
http://www.deichmann.pl/s...&product=984109
http://www.deichmann.pl/s...product=1006185

coś takiego?

tu są jeszcze takie xd:
http://www.deichmann.pl/s...&product=987581

Joaś - 20-02-10, 12:51

O mój Boże! Ten drugi but jest genialny *-* Dzięki, dzięki, nie pomyślałam o tym sklepie ;*
Trzeci i czwarty też są fajne, ale nie wiem jak one będą na nodze wyglądały. Trzeba sprawdzić ;p

scrappy - 20-02-10, 12:56

Joaśka, no to miłych zakupów ; D
Nicky - 20-02-10, 13:06

bardzo fajne, z Conversa tez można takie kupić jeśli komuś noga nie rośnie już ;p poza tym Nike'i z tego co wiem też takie są i mam zamiar takie sobie sprawić, ale myślałam nie o brązowych tylko całych białych (;
Joaś - 20-02-10, 13:13

scrappy napisał/a:
Joaśka, no to miłych zakupów ; D

Dzięki xd Mam nadzieję, że będę udane i będę szczęśliwa mając fajne buty ;]
Nicky napisał/a:
bardzo fajne, z Conversa tez można takie kupić jeśli komuś noga nie rośnie już ;p

No mi już raczej nie urośnie xd Ja już w ogóle chyba przestałam rosnąć :<
A z Conversa sobie nie kupię, bo to strasznie nadwyręża moje kieszonkowe, poza tym zawsze mam wrażenie wyrzuconych pieniędzy w błoto XD Wolę kupić taniej a więcej.
A na stronach tych wszystkich sklepów sportowych to patrzyłam i nic ciekawego nie znalazłam.
Nicky napisał/a:
ale myślałam nie o brązowych tylko całych białych (;

Ja właśnie muszę myśleć tylko o ciemnych, bo w mojej sytuacji jasne się nie sprawdzą - od razu będą brudne ;p

Nicky - 20-02-10, 13:22

Joaśka napisał/a:
Ja właśnie muszę myśleć tylko o ciemnych, bo w mojej sytuacji jasne się nie sprawdzą - od razu będą brudne ;p

no niby w mojej też, ale jakoś mam zamiłowanie do białych butów(adidasy, trampki i te sprawy).
Joaśka napisał/a:
A z Conversa sobie nie kupię, bo to strasznie nadwyręża moje kieszonkowe, poza tym zawsze mam wrażenie wyrzuconych pieniędzy w błoto XD

No tak, dlatego mówię, jeśli komuś noga nie rośnie, bo to zakup powyżej 100 zł. Jak byłam młodsza to też wolałam kupić taniej, a więcej, a teraz kupuję buty no przyznam się drogie, bo stawiam na to, że będę w nich długo chodzić i często, więc nie mogą się szybko zużyć.

malutkaaa - 20-02-10, 13:25

Joaśka napisał/a:
Ten drugi but jest genialny *-*

No te najfajniejsze są : D

Too ja zapytam o inne buty ... ;p
http://www.allegro.pl/ite...9_butyjana.html

Co myślicie o tych? Bo mam zamiar je zamówić, ale nie jestem jeszcze w 100% pewna czy oby na pewno te xd

_joanne - 20-02-10, 13:32

Nawet ładne są, chociaż nie podobają mi się buty na rzepę czy jak to tam się zwie XD Poza tym w moim mieście jest pełno takich nieoryginalnych i tańszych, a czasami przepłaca się za znaczek ;p
malutkaaa - 20-02-10, 13:35

Być może, ale ja już nie raz się przejechałam na zwykłych adidasach ;d Po kilku miesiącach się rozwalały ... Nie przechodziłam nawet jednego sezonu xd Teraz mam z rbk drugi rok już chyba i są całe i zdrowe : D

http://moda.allegro.pl/it...inne_36_42.html
A te? ;p

_joanne - 20-02-10, 13:40

Te mi się bardziej podobają z racji tego, że są wiązane. Cóż ja nie mogę sobie zbytni pozwolić na buty z nike czy adidasa, bo mam za małą stopę ;x
Nicky - 20-02-10, 13:49

Niebieskooka_, ja jestem dokłądnie tego samego zdania. Ale uważaj, bo na butach z allegro można się przejechać. Ja sama kupiłam Nike'i Court Tradition:
http://www.allegro.pl/ite...e_rozmiary.html
(takie tylko z niebieskim wypełnionym znaczkiem i niebieską podeszwą)

100% oryginalne, a na pewno takie nie są, bo przechodziłam w nich jeden sezon i prócz tego, ze niby skóra się zaczęła zdzierać to podeszwa zaczęła się odklejać (?!).
Ja planuje albo ponowić zakup Court Tradition, ale już w autoryzowanym sklepie Nike,
albo Capri:
http://www.allegro.pl/ite...sklep_r_38.html

Co wy na to?

Joaś - 20-02-10, 13:56

A ja uwielbiam buty Reeboka *-*
Niebieskooka_, wolisz sznurowane czy na rzepy? Bo oba, które pokazałaś są ładne ;p
Wzięłabym drugie, bo lubię sznurowane ;]
Nicky, chcesz ze znaczkiem? Ogólnie but jest śliczny!

Grumbler - 20-02-10, 13:57

Capri miałam sobie kupić ale nie kupiłam z powodu zbyt dużej ilości dziewczyn w szkole noszących te buty ; x Ale myślę że są dobre ; xx Zamiast Capri kupiłam takie:
http://www.regi-shoes.com...1565d7a0cfcbf11
Ale w sklepie dałam 280 zł a na allegro są takie same tylko białe za 199 zł -,-
http://www.allegro.pl/ite...ort_jedyne.html
Chociaż te za 199 mogą być podróby ; P

Nicky - 20-02-10, 14:39

Grumbler napisał/a:
Chociaż te za 199 mogą być podróby ; P

no mogą bo ja za 200 kupiłam właśnie naje ct, a w sklepie kosztowały 300.

Cytat:
Nicky, chcesz ze znaczkiem? Ogólnie but jest śliczny!

no te Capri mi się feest podobają bo są dość smukłe i naprawdę może ja włożyć do wszystkiego. A ze znaczkiem, no właśnie myślę, czy wolałabym z białym(który byłby raczej niewidoczny, czy z np. granatowym. Zależy od tego co bedzie też w sklepie, bo na allegro chyba już nie kupię.

malutkaaa - 20-02-10, 17:29

Nicky napisał/a:
Ale uważaj, bo na butach z allegro można się przejechać.

Hmm .. to teraz sama nie wiem co mam robić xd .. Ogólnie mój brat praktycznie zawsze kupuje buty na allegro i jak do tej pory wszystkie były ok.

Nicky, hmm, mi osobiście bardziej podobają się te Court Tradition (; alee te Capri też nie są głupie.

Joaśka napisał/a:
A ja uwielbiam buty Reeboka *-*

Nawet masz identyczne jak ja : D

Joaśka, zawsze miałam sznurowane, ale teraz te na rzepy przyciągnęły moją uwagę ^ i chyba jednak je sobie zamówię (;

Joaś - 20-02-10, 17:59

Niebieskooka_ napisał/a:
Hmm .. to teraz sama nie wiem co mam robić xd .. Ogólnie mój brat praktycznie zawsze kupuje buty na allegro i jak do tej pory wszystkie były ok.

Moje koleżanki też i nigdy nie narzekały ;p

Niebieskooka_ napisał/a:
i chyba jednak je sobie zamówię (;

No, fajne są ;p

_Green - 20-02-10, 18:19

Te wasze są ładne, ale ja i tak gustuję w takich bardziej "słoniowatych" i ogolnie cięższych butach XD
Dwa razy na allegro zamawiałam Nike Dunk, jedne mam low (ale są już lekko starawe, jakoś 3 lata mają) a drugie high. Planuję sobie kupić zwykłe, czarne air force 1 wyższe, ale juz w sklepie.

A co do allegro to zawsze mozna się domyślić, że jezeli ktoś wystawia buty za połowę czy 2/3 ceny to raczej wiadome, że nie z dobromyślności tylko raczej jest w tym jakiś haczyk :P chyba że są uzywane, w zlym stanie, co sprzedawca powinien uwzględnić gdzieś w opisie raczej...

malutkaaa - 20-02-10, 18:29

Ja się zastanawiałam nad Dunk'ami : D fajne są (; z nike szczególnie.
Ogólnie to na razie wstrzymałam się z tymi nike'ami na rzepy, bo dowiedziałam się niedawno, że w przyszłą sobotę jadę do Białego xd Jak tam nic nie znajdę, to pozostanie allegro xd

miserable - 20-02-10, 22:22

trampki i tak są najlepsiejsze! przemaszerowałam w nich wiosnę, lato, deszczową i paskudną jesień i pół zimy, alleluja! ;d
Nicky - 21-02-10, 09:27

Dunki też są fajne, ale nie mam ich do czego nosić, jestem dwudziestoletnią studentką i poza sportowymi rzeczami mam jeszcze inne i potrzebuję butów uniwersalnych. Poza tym Dunki są za masywne. Ale mój Marcin nosi Nike Air, takie biało-błękitno-czarne. Są rewelacyjne- i świetnie się prezentują i są wygodne(podobno), także zakup udany i do tego na allegro (; Może tylko ja mam takiego pecha ;p
Kosta - 21-02-10, 10:24

A ja w najbliższym czasie zainwestuję chyba w takie butki:
http://allegro.pl/item897..._roz_36_3m.html
<3
Tylko, że w sklepie stacjonarnym, nie przez internet. :f

malutkaaa - 21-02-10, 10:36

Mi się glany nie podobają, w szczególności ich przód ... No, ale zależy kto co lubi. : D
Lurién - 21-02-10, 11:12

A zna ktoś jakąś dużą torbę do szkoły? Najlepiej jakby miała dwie przegródki, jedną na książki i wf, a drugą na jedzenie, chusteczki itd. Już mam dosyć mojego plecaka..
malutkaaa - 21-02-10, 11:33

Nosisz książki i strój na wf w jednej przegródce? xd
http://allegro.pl/item919..._bag_black.html
http://allegro.pl/item928..._biura_etc.html

W sumie to gdzie się nie obejrzysz to pełno takich 'dużych' toreb jest ;p

Lurién - 21-02-10, 11:40

Niebieskooka_ napisał/a:
Nosisz książki i strój na wf w jednej przegródce? xd

no bo mam dwie przegródki, to w jednej jedzenie, a w drugiej książki i wf

Tylko zależy mi na takich torbach hmm z krótkim ramieniem, a nie przez ramie..

malutkaaa - 21-02-10, 12:08

http://polki.pl/work/priv...ats/E/16073.jpg
http://szafkadagi.files.w...09/11/torba.jpg

Tych toreb jest naaaprawdę dużo, wystarczy wejść do pierwszego lepszego sklepu z torbami ;p .
Za bardzo nie mogę Ci doradzić, bo nie wiem w czym gustujesz ^

Lurién - 21-02-10, 12:17

Takie sportowe torby xd No właśnie takie są za małe. Chciałam taką na prawdę ogromną i nie mogę znaleźć ;<
miserable - 21-02-10, 12:22

Lurién, takie coś ma być?
http://allegro.pl/item920...ena_229_zl.html
http://allegro.pl/item917...ss.html#gallery

Lurién - 21-02-10, 12:32

Te to bardziej torby podróżne xd

bardziej chodziło mi o coś takiego:

http://www.butik.net.pl/d.../5/119651_1.jpg

http://forum.szafa.pl/upl.../7e_500x640.jpg

tylko inne wzory i kolory, chociaż w sumie na ramie też by mogła być tylko taka hmm nie taka jak typowa torba szkolna z milionem przegródek tylko z dwoma albo trzema i wielka... [ nie umiem się sama zorganizować w poszukiwaniach xd ]