Simsomaniak Center Forum
O The Sims Wiemy Wszystko!

Nowinki - The Sims 3 - spekulacje

Marvel - 28-10-06, 14:06
Temat postu: The Sims 3 - spekulacje
Jak sobie wyobrażacie TS3? Czego się tam spodziewacie? Jakich dodatkó oczekujecie w 3 odsłonie? Jaka będzie grafika? Pofantazjujmy na temat Simsów których nie będę chcił kupować bo 2 jest fajna :P

Myślę, że w następtej części będzie lepsza grafika, a ubrania i fryzury będą ładniej i realniej wyglądać. Będzie od razu pogoda i zapewne zwierzaki ;)

Będzie można również iść na spacer i pójść do sąsiadów, czego nam brakuje.
Jestem także ciekawy czy wreszcie doczekamy się ludzkiej mowy a nie tej simowej.

Wy może macie więcej do powiedzenia, więc...? Co da, według Was, nowa odsłona Simów?
Chętnie Was wysłucham ; )

asiol_men - 28-10-06, 14:23

Może będą bloki mieszkalne? Dodatki... hm.. może wreszcie będzie The Sims 3 Farma? xD
żółtyananas_69 - 28-10-06, 15:06

a może bedzie można samemu pracować?? samemu kierować simem nie tylko w domu ale i po mieście??? samemu przyjść do pracy,do znajomych??? samemu kierować jadącym pojazdem??? może sim sam bedzie musiał chodzić i kupować różne meble?? (tzn. my bedziemy nim kierować ale sim bedzie musiał pójść do sklepu z meblami) :D xD ja mam jeszcze milion pomysłów na sims 3. a i podobno mają wyjść 2008 roku!!
Avally - 28-10-06, 15:18

1.Ja bym chciała, żeby wyposażając dom w meble jechać np. do takiej simowej Ikei.
2. Przynajmniej taka grafika jak w tych najnowszych grach, przy możliwych jak najniższych wymaganiach sprzętowych.
3. Lepsza oprawa dźwiękowa.
3. Większy zasób ubrań, mebli itd., i żeby te akcesoria były ładniejsze.
4. Normalny język, tzn. np. angielski (no bo to tak głupio i trudno, żeby robić we wszystkich jęzorach :D )
5. Szybsze wczytywanie danych.

asiol_men ---> The Sims 3 Farma? O.o To by było beznadziejne. Już lepiej zwierzaki...

Rzeczywiście, każdy miałby milion życzeń, jakie te simsy mają być, a jakie nie być, a co dodać, a co ująć. Wystarczy chociaż spytać ile ea games czy tam maxis dostaje listów od fanów the sims z prośbami itp.

asiol_men - 28-10-06, 16:40

Mi by się tam podobało. Masz konie, krowy, swinie (xD) itd. Poza tym to tylko moje oczekiwania i nie muszą ci się podobać.
gamga - 28-10-06, 16:52

the sims 3: Farma. fajnie by było gdy by simsowie mogli uprawiać ogródek i jeść plony zebrane przez siebie albo mógli by je sprzedawać na targu:)
Mogło by być też the sims 3: Stadnina .
Moglibyśmy kierować simsową stadniną. Simy by startowały na wyścigach, czyściły by konie , prowadziły jazdy konne, organizowały by obozy jeźdzeckie.
MOgło by być też the sims 3 : Abrakadabra. To kopia the sims makin' magic tylko że the sims 3!!! (jak ktoś grał to wie)Simy by czarowały robiły by mikstury (i moim zdaniem lepiej by było gdyby simowie mogli więcej innych potraw przygotowywać
np.
-owsianka
-gulasz
-ciasto dyniowe
-pudding
I mogło być też the sims 3:Święto dziekczynienia.Simy by zasiadały do stołu, piekły placki , indyki
(i moja własna opinia: simy by mogły trochę bardziej urozmaicenie robić te potrawy)
Ale mam jeszcze więcej pomysłów takich jak :
- the sim 3: Własna kariera artystyczna
-the sims 3: randka
-the sims 3: średniowiecze i wojny (gra bardziej strategiczna)
-the sims 3: miasto (zaczynamy grę od wybrania kraju , w którym będziemy mieszkać i miasta oczywiście, kupienia simowi gazety żeby poszukał oferty mieszkaniowej, wprowadzamy simsa do bloku , domku jednorodzinnego, do kamienicy lub do rudery cygńskiej (zapewne widzieliście takie [byle co aby się trzymało]na poddasze)
i potem zarabiamy i znowu się przeprowasdzamy jak nam nie pasuje;)
możę nas spotkać menager gwiazd i możemy być gwiazdą: popu , rocku, hip-hopu i takich innych)
no to chyba naa tyle

I zauważyłam że jedna osoba na tym forum ma stopkę:
Lubię cię naprawdę gamga!

Och jakike miłe powitanie ;) : *

[ Dodano: 2006-10-28, 16:53 ]
właśnie KONIE i to jest fajne nie?

dziabonczekk - 28-10-06, 20:15

Jeżeli to bedzie-jeżeli...
wydaje mi sie ze zycie bedzie bardziej szczegolowe, wieciej opcji itd. Co do grafiki t nie dokońca sobie wyobrażam lepszą :P

Avally - 28-10-06, 21:58

gamga napisał/a:
the sims 3: Farma. fajnie by było gdy by simsowie mogli uprawiać ogródek i jeść plony zebrane przez siebie albo mógli by je sprzedawać na targu:)
Moglibyśmy kierować simsową stadniną. Simy by startowały na wyścigach, czyściły by konie , prowadziły jazdy konne, organizowały by obozy jeźdzeckie.
MOgło by być też the sims 3 : Abrakadabra. To kopia the sims makin' magic tylko że the sims 3!!! (jak ktoś grał to wie)Simy by czarowały robiły by mikstury (i moim zdaniem lepiej by było gdyby simowie mogli więcej innych potraw przygotowywać
np.
-owsianka
-gulasz
-ciasto dyniowe
-pudding
I mogło być też the sims 3:Święto dziekczynienia.Simy by zasiadały do stołu, piekły placki , indyki
(i moja własna opinia: simy by mogły trochę bardziej urozmaicenie robić te potrawy)
Ale mam jeszcze więcej pomysłów takich jak :
- the sim 3: Własna kariera artystyczna
-the sims 3: randka
-the sims 3: średniowiecze i wojny (gra bardziej strategiczna)
-the sims 3: miasto (zaczynamy grę od wybrania kraju , w którym będziemy mieszkać i miasta oczywiście, kupienia simowi gazety żeby poszukał oferty mieszkaniowej, wprowadzamy simsa do bloku , domku jednorodzinnego, do kamienicy lub do rudery cygńskiej (zapewne widzieliście takie [byle co aby się trzymało]na poddasze)
i potem zarabiamy i znowu się przeprowasdzamy jak nam nie pasuje;)
możę nas spotkać menager gwiazd i możemy być gwiazdą: popu , rocku, hip-hopu i takich innych)
no to chyba naa tyle

I zauważyłam że jedna osoba na tym forum ma stopkę:
Lubię cię naprawdę gamga!

Och jakike miłe powitanie ;) : *

[ Dodano: 2006-10-28, 16:53 ]
właśnie KONIE i to jest fajne nie?

No rzeczywiście, jednak farma by fajna była, jeżeli zamieściliby takie rzeczy jak Ty mówisz.

Co do The SIms 3: randka. I co tam ma niby być? Randka? Przecież to już jest w nocnym życiu.

Dalej: The Sims 3: miasto. Jest przecież Simcity 2000 czy jak to tam się nazywa....

Kolejne: Simsy 3: średniowiecze i wojny (gra strategiczna). Pragnę Ci przypomnieć, że The Sims to gra symulacyjna, a nie jakaś wyścigówka czy strategiczna.

Co do stopki, pewnie Ci chodzi o podpis Atheris? Każdy tam widzi co innego. Np. ja anuwia, Aga333 - swój nick, a Ty - swój. To taki kod jest na to ---> [ you ] tyle, że bez spacji.

PS. Co miałaś na myśli pisząc The SIms 3: Własna kariera artystyczna?

Marvel - 29-10-06, 09:07

Jak ma już być farma to bonusowo w dodatku o zwierzętach. Ale tych różnorodnych... słonie, żyrafy, konie, świnie i jeszcze troche XDDD
Byłoby wtedy simowe ZOO i farma, może być? ;)

Avally - 29-10-06, 10:21

No, fajnie by było... Tylko, że to by podchodziło pod Zoo Tycon...
Atreis - 29-10-06, 10:33

Fajnie by było gdyby w TS3:
- Simy mówiły, jak już wyżej wspomniano, w normalnym języku.
- Jakby otwierało się normalnie drzwi, przez naciśnięcie klamki, a nie że idziesz i drzwi sie otwierają same.
- Dało się chodzić po mieście, do domów innych simów, do pracy i tam wykonywało się różne czynności
- Można by z dziećmi jeździć do szkoły i tam się uczyć.
- Było O WIELE WIĘCEJ ubrań, mebli.
- Można by jeździć do sklepu wszystko kupować.
- Były by poszczególne produkty spożywcze, np ser, masło.
- Robiło by się własne dania, np. kanapka z serem, szynką, keczupem.
- Istniałoby takie cos jak PRALKA i simom brudziłyby się ubrania. Musieliby je zmieniać i wyprać.
- Jeździć samochodem, tzn. kierować nim.
- Dałoby się rozrabiać i uciekać przed policją.
- Wszystko mogłoby wyglądać bardziej realistycznie.

No dobra trochę pofantazjowałam... Lool

magda13 - 29-10-06, 12:38

Popieram wszystkie pomysły poprzedników :lol: Uważam że powinny by być też pralki i pralnie :alien:
Ratuś - 29-10-06, 13:08

The sims 3 stadnina to by byl szczyt moich marzen normalnie zdechłabym z uciechy xD xD Ale napewno nie zrobią czegoś takiego... Może w jakims dodatku bedzie mozna kupic sobie konia ale opcje co do niego będą ograniczone, w sumie nie wiele koniarzy takich jak ja gra w simy :/
Marysia12301 - 29-10-06, 15:05

The sims 3 hmmm to by musiał byc niezły odpał. Jestem bardzo ciekawa jakie by były opcje. Wątpie żeby mówiły w normalnym języku . A grafika by była normalnie super.
arlie - 29-10-06, 21:47

Elementy które musiały by być zawarte :

- Sims ma pracę i urlop. Ma wiele (około 15) możliwych karier. Może też mieć pracę w domu np. przy komputerze jak ma małe dziecko. N
Nie kierujemy nim w pracy, ale dostajemy kilkanaście zadań na które odpowiadamy.
W zależności od tego nasz poziom wydajności spada albo wzrasta, dostajemy kary albo nagrody.
- Możliwość wyjeżdżania na wakacje, na weekend. Do różnego rodzaju kurortów. Na campingi itd.
- Obowiązkowo pory roku i ubrania współgrające z tym. Tzn. że w lato nie nosimy skórzanych kurtek, a w zime nie nosimy letnich sukieneczek. Po za tym w zimie przed wyjściem na dwór mielibyśmy futro albo kurtkę które trzeba założyć.
Pory roku. Pada śnieg. Deszcz itd.
- Do kalendarza simów wprowadzone są najważniejsze święta jak Boże Narodzenie, Haloowen, dzień dziecka itd. Możemy je celebrować.
- Zwierzątka. Conajmniej domowe, konie, świnki morskie, kotki, pieski, gryzonie, rybki, ptaki i jakieś tam jeszcze niedźwiedzie powiedzmy xD
- Możemy wchodzić do domów innych simów po zapukaniu do drzwi i jak nas wpuszczą.
Możemy iść na piechotę do sklepu.

Więcej bym nie chciała. Bo dzień trwałby jedną godzinę naszego czasu :)

dziabonczekk - 30-10-06, 17:31

arlie, wiekszosc rzeczy jest w TS2, zwierzaki, praca, pogoda bedzie... wiec w sumie to nie dalas zbyt dużo nowych opcji.

Ja wlasciwie to wymagalabym wiekszej ilosci opcji, ktore odzwierciedlaja życie. bardziej realistyczne zakupy, mozliwosc zobaczenia dzieciakow w szkole...
no naprawde, duzo szczegolowych nowych opcji... i...wlasciwie to nie wyobrazam sobie TS3

arlie - 30-10-06, 22:02

A ja sobie nie wyobrażam ... tak szczegółowo. Bo gra byłaby męcząca.
Jeden dzień zabierałby nam godzinę.

..::Mika::.. - 31-10-06, 20:55

Znalazłam w internecie pewne zdjęcia...co o nich myslicie??

I jak??

Clarysa - 31-10-06, 23:34

Że komuś się nudziło i je zrobił.Wątpie żeby powstało THE SIMS 3...........
arlie - 01-11-06, 00:13

Wow. Zdjęcia budzą hm. Budzą szacun dla trójeczki.
Poczekam z nadzieją.
Podasz mi stronę z której wzięłaś zdjęcia to bym newsa wrzuciła, a i oczywiście podpisała że to ty to znalazłaś ;D

..::Mika::.. - 01-11-06, 11:04

Jesne, że dam ;)
http://games.fok.nl/revie...ewid=493&page=1

Avally - 01-11-06, 13:41

Mika ---> Myślę, że ktoś się po prostu napracował i tyle. Wnioskuję to patrząc na panel sterowania....
..::Mika::.. - 01-11-06, 13:51

Własnie ;/ Mnie też to zdiwilo, ale chcialam spytać Was o zdanie :P
A i jeszcze to:

Nie wiem ile w tych zdjęciach prawdy...ale..

asiol_men - 01-11-06, 13:58

Ale czemu interfejs jest ten sam? (czy jak to się nazywa :D )
A poza tym napisa The Sims 3 jest podobny do 1 i to mi się nie podoba :D

..::Mika::.. - 01-11-06, 14:07

To bylo chyba na niemieckiej stronie, i nawet nie wiedziałam co tam bylo napisane...może ktoś, kto zna świetnie niemiecki wpadnie na tą strone przeczyta te 3 strony tekstu :P i powie co tam piszą :P :P :P : P
angel165 - 01-11-06, 14:19

Ja nie wiem co mam myslec na temat sims 3 jestem ciekawa jak to wszytsko bedzie wygladalo i oczywiscie jakie bedzie ta gra miec wymagania
:D

arlie - 01-11-06, 17:08

asiol_men napisał/a:
Ale czemu interfejs jest ten sam? (czy jak to się nazywa :D )
A poza tym napisa The Sims 3 jest podobny do 1 i to mi się nie podoba :D

I właśnie przez ten interfejs mamy prawo myśleć że to zvexelowany fotomontaż.

..::Mika::.. - 01-11-06, 17:15

Byś może....a i tam, na tym zdjęciu z autobusem, są w menu kupowania :P Te same przedmioty so sa teraz w the sims 2 :/
Marvel - 01-11-06, 17:17

Widziałem ju ten fotomontaż na starym SC : P
Jako wizja nowego TS jest bardzo ciekawa i chyba będzie wyglądać podobnie. Ale ile by gra żarła...
Nie chcę TS3 bo TS2 jest dobre i pozostanę mu wierny.
A jak tacy specjaliści to czemu sami nie zrobili nowego interfejsu? Można sobie zrobić nawet w grze, ale to wyższa szkoła jazdy ;)
Poza tym jakby tak miał wyglądać TS3 czy nie podchodziłby pod inną grę? :>

Atreis - 01-11-06, 17:30

Przyznam, bardzo realistyczne. Ktoś musiał się napracować, żeby to wszystko zbudować... I pościągać masę dodatków z neta. Naprawdę dobry fotomontaż.
Avally - 01-11-06, 17:44

Mi podoba się ten parking (o ile to jest parking...). :D

A pierwsze zdjęcie nie jest wcale jakieś super. Po prostu ściągnięte dodatki z neta i tyle, bo to łóżko wcale takie "ts3-owate" nie jest (nowy przymiotnik???)

Marysia12301 - 01-11-06, 19:57

Jak będzie 3 to napewno będzie inny panel <rodzina, budowanie, kupowanie itp>
Tyśka - 01-11-06, 20:11

A zbawie was fotkami .
dziabonczekk - 01-11-06, 20:14

Nie no... niewiem czy zauwazyliscie na jakiejs z fot widac meble identyczne jak te z TS2...
malo realistyczne musze przyznac, ale wykluczac nie mozna :)

Ratuś - 02-11-06, 15:20

Szczerze powiedziawszy to troszeczkę mnie rozczarowaly te zdjęcia... Bardzo podobne do TS2... Właśnie ten panel jest dosć zastanawiający :rool:
..::Mika::.. - 02-11-06, 16:25

Być może, to nie są zdjęcia z the sims 3...bo w the sims 3 napewno był by inny panel itp...a tak wogóle to chcialabym żeby wyszły the sims 3 :P I to jak najszybciej :P
dziabonczekk - 02-11-06, 19:31

NIe wiem czy bym chciała 3, znowu bym musiała odinstalować 2 bo miejsca by pewnie szybko zabrakło.
Póki co mam 2 i jestem z tego zadowolona, chodź nie wiem jak to bedzie za 2 lata... xD

Hina - 03-11-06, 14:38

fajnie by bylo gdyby sterowalo sie tez dzojstikiem a nie tylko myszka i klawiatura :hehe:
karola94 - 04-11-06, 21:33

Ja na temat TS3 już nie wiem co mam mówić bo jedni mówią, że będą już w styczniu, a inni, że dopiero za rok. Co prawda wierzę bardziej tym co mówią, że za rok - ale plotek jest sporo. W TS3 było by fajnie gdyby mieli kilka ubrań codziennych żeby ubierali się normalnie , a nie przez obrót. Ciekawie by też było gdyby były rowery jakieś targi z owocami i salony typu kosmetyczka, sklep rtv czy agd. :hehe: A i jeszcze jedno, żeby np. przy jedzeniu się odczasu do czasu brudzili i te ubrania trzeba by byo wyprać i poczekać aż wyschną...
..::Mika::.. - 05-11-06, 00:18

Oj...ja chciałabym, żeby w the sims 3 były nowe kariery....i wygląd sima był troszke bardziej realniejszy :) I żeby od razu były zwierzaki i samochody itp. I żeby było o wiele więcej nowych rzeczy, takich jak pralki, itp. itd. I nowe opcje, takie jak np. upierz brudną sukienke, uprasuj koszuę, czy umyj patelnie.
lord_cinus - 05-11-06, 09:08

The sims 3...hmm..Fajnie by było, ale po co 3 jak są już 1 i 2 ? O_o
No ale jak już mają być to bym chciała żeby samemu dało się lecieć w kosmos.
Klika się na niebo i pojawia się opcja ''leć w kosmos'' , za chwile przylatują kosmici i pytają się na jaką planete zabrać?
Fajnie by było zobaczyć jak nasz sim spaceruje po Marsie! :D

Simsala - 05-11-06, 11:33

Nie bardzo rozumiem dlaczego tak bardzo chcecie urealnić simów.To jest gra i tak to traktujmy.Mnie osobiście pdoba się ich język, to jak reagują,jak się przebierają.Nasze życie codzienne nie musi być odzwieriedleniem życia simów(dzięki Bogu
:D )Jeśli chodzi o to czego brak simom to zgadzam sie co do pogody,wiekszej ilości karier zawodowych i większej interakcji z otoczeniem.
A co do projektu Sims 3 to narazie nie wyobrażam sobie jak miało by to wyglądać.Mam tylko nadzieję ze twórcy nie popsują atmosfery gry,czyli że simy pozostaną świrniętą zgrają ludzików którym wszystko może się przytrafić.

..::Mika::.. - 05-11-06, 12:31

Niedawno, ktoś porównał, the sims 2 i 3 kurą znoszącą zlote jajka. No własnie. Więc, która firma, zabiła by tą kure ?? !! :P Mają z tego wspaniale zyski, więc dlaczego mieliby zaprzestać na the sims 2?? A w końcu, ile dodatków ciągle można robić do tej gry??... Takie jest moje zdanie.
Chuciu - 06-11-06, 14:45

Te zdjęcia to fotomontaż.Wzięli jakieś obrazki domów i mebli z jakiejś płyty z projektami.Wkleili panel i się ciesza, a tak pozatym dlaczego podano tyle zdjęc a na żadnym nie ma simów :D Na jednym widac nawet jakiegoś facia sztucznego z wuskiem :D Chyba że tak będą wyglądac Simy w The Sims 3 :>
karola94 - 07-11-06, 16:17

Też mi się wydaje, że to foto-montaż... Poza tym The Sims 3 z takim wyglądem były by nudne :rool: . A co do pracy simów to mogło by być ich więcej. Simy mogły by też wykonywać prace domowe typu: prasowanie ubrań, pranie, ścieranie kurzów itp. No ale czekajmy na pomysły EA Games... - chyba tylko to nam pozostaje :(
madziol - 13-11-06, 21:12

właśnie karola94 nudne. Wogóle takie The Sims 3 musiałoby być realistyczne, a to jak dla mnie (według mnie) byłoby nudne... Np. simy wstają rano muszą ubrać się, uczesać, umyc zęby... ile trzeba by grać, żeby np. sim z dorosłego stał się emerytem
asiol_men - 13-11-06, 21:57

A ja bym chciała, żeby lepiej był rozplanowany czas. Zrobienie kanapek trwa z 3 godziny... lol xD
arlie - 13-11-06, 22:25

To prawda. Moje dzieci jak wstają koło 6.00 To ledwo zdążają :/
Chuciu - 14-11-06, 08:01

ja moje bachory budze ok. 3:00 :D :D
agiaguaga - 16-11-06, 18:09

LennyK162 napisał/a:

- Jakby otwierało się normalnie drzwi, przez naciśnięcie klamki, a nie że idziesz i drzwi sie otwierają same.

Jeszcze jakbySimowiemogli je np. na noc zamykać :) I wtedy złodzieje nie mogliby wejść xD

madziol - 16-11-06, 18:52

agiaguaga w biznesie (albo w nocnym życiu) można zamykać drzwi :) a złodzieje? może raz czy dwa razy miałam od pierwszego zainstalowania simsów xD (grudzień bodajże 2004)
bLuE_bLoOd - 17-11-06, 18:13

Co do ludzkiej mowy to lepiej nie bo jak by mówili po polsku to o czym by rozmawiały te nasze simsy co ?? Lepiej mowa niech jest simsowa.
dziabonczekk - 18-11-06, 20:40

Słuchałabyś o tym jak rozmawiaja o swojej randce i beznadziejnie gadaja o pocalunku? kazdy sim miałby inny glos czy wszyscy taki sam?
Nie..nie przejdzie taki numer, nie macie na co liczyć. Ilu ludzi miało by podkladac ten glos, przez ile czasu?

Dziwne i mało realistyczne

Shadow - 20-11-06, 17:47

No, fotomontaż to jest na pewno.

A co do moich Simowych marzeń to:
- odwiedzanie znajomych,
- brudzenie się ubrań,
- pralka,
- trochę wiecej czasu na simową godzinę (np. 3 minuty, napisanie pracy domowej zajełoby 20 sekund :hehe: )
- pogoda ( simy by mokły i chorowały, za długie przebywanie na śniegu można przypłacić katarem)
- karetka ( no, 2 godziny przed porodem pojawia się komunikat, że maluszek może się urodzić w każdej chwili, no to by się dzwoniło na pogotowie i by przyjechało po Simkę, a po 2 dniach by ją odwiozło do domu z walizeczką z rzeczami malucha),
- lekarz (dzwoni się w czasie choroby i przyjeżdza lekarz i coż tam robi, a potem daje tabletki i Sim musi je zażywać codziennie przez tydzień, a yzdrowieje)
- możliwość posiadania wielu domów (na wiosnę ciepła rezydencja, na lato willa nad morzem, jesień - posiadłość pod lasem, a zima to ciepła i przytulna chatka).

mezecik - 26-11-06, 12:44

Ja myśle , że Sim będzie mogł chowac talez do szafki czy jak nie zje calej kanapki to bedzie mogl ją do lodowki schować :D bedziemy chodzic nim w pracy i bedzie miasto i bloki że bedziemy mieli blok a w nim mieszkania i bedzie mozna uzywac budowania tylko w mieszkaniu :mniam:
kolik111 - 08-12-06, 21:01

ja bym chciala zeby pralka byla, zeby mozna bylo chodzic do pracy lub do szkoly razem z simem, zeby mozna bylo mieszkac w bloku i wszystko co zostlo wymienione xD
Olka_SPG - 09-12-06, 15:12
Temat postu: Nie chce sims 3
Moim zdaniem To sims 3 jest wogóle tu niepotrzebne...
Jak juz wejdzie to bedzie oznaczalo ze cala kasa jaka zainwestowałam w sioms 2 dodatki itp. Pujdzie na marne! :D :D :(
A zreszta i tak pewnie tylko nowa grafika i troche wiecej opcji...
Mi sie tam sims 2 podoba i niech tak zostanie

Avally - 09-12-06, 15:38

Olka_SPG napisał/a:
...

A jak ktoś wcześniej kupował TS1, a potem wyszły TS2 i kupił je to też wszystko było na marne? Chyba nie. Zresztą... Nie wiesz jakie będą, więc...
A grafika jest naprawdę ważna. Bo czy grafika z TS1 Ci pasuje? Czy nie jest wkurzająca? A grafika w TS2 taka super nie jest. Niezbyt dopracowana, chwilami podobna do grafiki TS1.

Etien - 12-01-07, 20:28

Po pierwsze: to niby The Sims 3 to...doznałam szoku...ktoś naprawdę się napracował O_o I ta grafika...poczułam się jakbym patrzyła na te Wille amerykańskie. Dosłownie. Ale ten napis The sims 3 taki sam jak w 1:/ A co do tematu to chałabym:
-buty można było wybierac.
-paznokcie malowac (u rąk i nóg) xD
-żeby były takie ubrania i meble (itp.) taie jak z internetu ściagamy bądź jeszcze lepsze.
-grafika: na tych foto-montażach jest bardzo ładna.\
-chodzenie do sąsiadów.
-kierowac Simami w szkole i w pracy itp.
-wywiadówki xD
-wszystko co było zawarte w 2(dodatki) odrazu w 3.
-więcej interakcji np.: całowanie w szyjeXD albo nawet gwałtyXD
-jedzienia: pomidorowa, żurek itp. Gulasz, bigos itp.
-żeby inne Simy np. NPC( ?) flirtowały z naszymi Simami itp. Fajnie by było gdyby jakiś NPC zakochał się w naszym Simie i zabiegał o jego względy:D Natręty były by fajne xD
-Realistyczne porody( w szpitalu) i śluby(w kościele) karienie przez matkę piersią :D (cenzurowane) xD

Nic więcej do głowy mi nie wpada (to i tak chyba za dużo) xD

donika - 13-01-07, 17:14

Etien, zgadzam sie z Tobą, to wszystko co wymienilas byloby jak najbardziej mile widziane w Sims 3. I np, żeby była karetka, jak ktoś zachoruje, albo simka rodzi dziecko to do szpitala xD
Marvel - 13-01-07, 17:33

Arlie, moje dzieciaki akurat ledwie zdąrzają : P
Czas w TS3 powinien być dwa razy wolniejszy ni z ten w 2, o.

A tak w ogóle liczę na dobry klimat i większy realizm. Tj., aby następna odsłona simsów prezentowała się tak dobrze jak jest reklamowana. Bo takie ts2 - na okładkach simy wyglądają tak realnie i poruszają się bardziej jak ludzie a w grze to... Po prostu drętwa. Gdyby nie te przebojowe netowe dodatki napewno większośc z nas odłożyła by pudełko z grą na bardzo długi czas.

Poza tym brakuje bardzo ważnej rzeczy tej grze - gustu. Simy nie sa kapryśne, i źle. Powinny wiedzieć co im przypada do gustu a co nie.
Niektóre dziewczyny wolą mini, inne jeansy. Niektóre panie krótkie suknie, inne długie ( nawet przesadnie, a tak jak ta podczas rozdania oscarów w ubioegłym roku ).

Otoshi - 13-01-07, 18:02

Te zdjęcie wyglądają jak z normalnego życia. No i przyklejony panel. :D
Fixtor - 19-01-07, 10:05

Ja bym chciał:
-Żeby Simy miały swoje pokoje
-Żeby Simy mogły w niedziele chodzić do kościoła
-Żeby można było zobaczyć Simów w szkole, w pracy itp.
-Żeby była karetka
-Żeby była śmieciarka
-Żeby Simy miały zaiteresowania
-Żeby była pogoda
-Żeby były święta np. Boże Naodzenia, Sylwester itp.
-Żeby były powodzie
-Żeby były wypadki samochodowe
-Żeby były wakacje
-Żeby było tak że jak się kupuje np. komputer to kupuje się osobno komputer, monitor, myszkę, drukarkę, skaner, kamerke internetową...
-Żeby były słodycze dla dzieci
-Żeby były samochody takie jak w prawdziwym świecie

Pozdrawiam, Fixtor :)

Etien - 19-01-07, 11:16

Ale Simy mają swoje pokoje (wybór gracza) ...zainteresowania także.
Marysia12301 - 19-01-07, 11:41

Fixtor napisał/a:
Żeby Simy mogły w niedziele chodzić do kościoła

Nigdy tak nie będzie ponieważ inne religie by się obraziły i zrobiły więlką wojne. :
Jak kościół chrześcijański to my chcemy synagoge. i tak by było;.

Marishka - 19-01-07, 12:04

Simsach 3 powinno być to żę simy nie zakochuje się tak żę rza się przytulać itp. Tlyko żebyś y sobeie mogli robić tak że np. Był nieodwzajemniona miłość
Fraise - 22-01-07, 16:56

Dla mnia to podróbka. Spójzmy chociaż na logo:

Jak widać, "3" trzęsie sie. Wideć ewidentną robotę paintowską. Porównajmy gładkość krawędzi "S" z "3". Chyba widać różnicę... (Jeżeli dla kogos to za daleko, proszę nacisnąć klawisz "+" z lewej strony klawiatury czyli nie ten nad literkami) :)

Kamilcia94 - 22-01-07, 18:17

Może te logo nie jest jeszcze zrobione. Tylko ktoś znalazł screeny z TS3 i wwalił te logo na obrazek nie wiem :*
Aguśka - 22-01-07, 19:12

a skąd by wiedział że to TS3 ?? ?
agatek_ck - 22-01-07, 22:27

Ojej, przecież od razu po tym logo TS3 widać że to żarcik! :> :lol:
Jak narazie to moim zdaniem nie ma 3 i prędko raczej nie będzie.
Ale fakt fotki porażają... pamiętam gdy patrzyłam na screeny z TS2 gdy wychodziły, wydawało mi się to tak futurystyczne, myślałam że ta gra będzie pogmatfana i nudna.
A tu niespodzianka..... :hehe: :lol:

Yasmin - 23-01-07, 10:48

Podobno TS3 jest dopiero w produkcji. A te skiny itp. to zwykle klamstwa.
eNka - 23-01-07, 13:01

a ja chciałabym aby był opcja "wejscia w sima" i widzenie swiata (mieszkania itp) jego oczami... Glupi pocalunek itp :) mogloby byc ciekawie, my w ciele sima ;d
Aguśka - 23-01-07, 13:05

no eNKa to chyba dopiero w the sims 7 :)
agatek_ck - 23-01-07, 14:40

Ale wtedy trudniej byłoby go kontrolować :lol: O_o
Wtedy to gra zmieniłaby swój charakter, z roli "opiekuna" simów zbyt wczulibyśmy się w nie same :alien: xD

Yasmin - 23-01-07, 14:44

mi sie podoba ten pomysł Enki :) :lol:
paradoxical - 23-01-07, 18:36

No simy 3 podobno mają być w 2009. Nie wiem czy to prawda. Co do loga: identyczne jak w The Sims tylko trójka dorobiona, jestem pewna że EA wymyśliłoby coś nowego. Spójrzmy na panel. Zerżnięty żywcem z dwójki. :/ Chciałabym, żeby była trójka i że będzie to jest niemal pewne. No bo kto normalny zamknąłby taki dochodowy biznes? Wiem tyle, że narazie są The Sims 2 i mi w 99% pasują. :D
Juliett - 26-01-07, 18:09

Wiecie co? Ja uważam, że 2 jest super i mimo, ze jej troszke brakuje, to jeszcze mozna przeciez ja ulepszyc. Ja narazie nie bede spekulowac na temat 3, bo ta moze sie okazac niewypalem. Zreszta ile miejsca na dysku musiala by zajac, 5GB czy jeszcze wiecej? I jaki wtedy byłby jej koszt. Pomysleliscie o tym??
Bratz8 - 27-01-07, 10:42

Mi tak szczerze to nie pasuje ani 1 ani 2 bo nie mam do nich kodów no max potrzeby i nie moge tak normalnie grać bo mnie nie kręci w simsach to że twój sim chodzi do pracy, szkoły a ty musisz mu robić potrzeby na maxa, tylko to że można robić ślub, zmieniać aspiracje, chodzić to ex pracy i zdobyć nagrody pracy!

Narazie tyle, czekam na odp

Zuzia-Yasmin-Bratz8

[ Dodano: 2007-01-27, 13:29 ]
No więc od razun przejdę do rzeczy :
Dobrze by było gdyby były wszystkie produkty które będzie trzeba kupić w sklepie i jak sie simowi będzie chciało jeść to se zrobi przybliżenie na lodówe i wybierasz produkty, a jeśli ich nie ma to bierzesz własną, kupioną w salonie samochodowym brykę, i jedziesz nim do blizkiego sklepu i bierzesz se to co tam chcesz jedziesz do domu pakujesz sie i jedziesz do pracy.
Następna rzecz to meble, fajnie by było jakby sie jechało na początku gry do ikei i tam za odpowiadającą ci sumkę zamawiasz meble do domu i wogóle.

Jackson05 - 27-01-07, 14:18

Ja liczę na to że TS3 będzie lepszy od TS2 ze wszystkimi dodatkami, będą bloki i jak chcesz to możesz do tych bloków kilka rodzin wprowadzić i sobie wybierasz którą chcesz aktualnie grać. Żeby była piłka nożna i koszykówka. Rowery, żeby można samemu modelować fryzury.Tenis może, dużo dużo lepszej grafiki prawie jak w realu, i żeby poszło na 2 GB ramów. 8)
Żeby zycie nie kręciło sie wokół spełnienia potrzeb i aspiracji.

paradoxical - 27-01-07, 14:23

Marzenia...Trzeba je mieć, bo tylko wtedy się spełaniają. :D No i wózki sklepowe takie jeżdżące były i sobotnie zakupy z przyjaciółką. xD I żeby obcy simowie byli bardziej inteligentni i nieprzewidywalni. I życie w wielkim mieście. Tak to jest to.
Jackson05 - 27-01-07, 20:43

I jeszcze jakby interakcji było więcej i gra przypominała reala głównie zachowanie simsów :shifty: Gdyby każdy sim miał taki swój własny umysł, więcej fajnych aspiracji.
Zuziak napisał/a:
Marzenia

Niestety nie do końca na świecie juz jest możliwość aby gry przypominały bardzo real, i jest możliwość stworzenia grafiki jak w życiu ale żaden komp nie zdołał by tego uciągnąć, w sumie w ts3 nie mogą też dać wszystkiego bo by nie zrobili potem ts4 :rool:

paradoxical - 28-01-07, 09:06

No w sumie to racja, ale żeby trójka nie za realna im wyszła. :shifty:
Limka - 28-01-07, 10:35

oo wózki sklepowe to jest coś!! fajnie by było gdyby jeszcze chodzić np na koncerty :) Takie typowe życie.
Estel - 29-01-07, 12:57

Właśnie! Żeby było więcej interakcji z innymi simami. Żeby wogóle było bardziej podobne do normalnego życia! Ale to chyba tylko marzenia...
Bura - 29-01-07, 22:10

Jackson05 napisał/a:
bo by nie zrobili potem ts4
Tego to chyba nawet nie zorbią, chyba że sami będziemy simsami ^^
Monica 12 - 05-02-07, 11:59

My będziemy simsami? Coś ty wymyśliła? Śmieszne...Prawie :lol:
Fraise - 10-03-07, 21:19

A... Pozwolę sobie coś zacytować:

Gry Extra Komputer Świat napisał/a:
THE SIMS 3 - PREMIERA ZA DWA LATA
Sam Player, członek zespołu pracującego nad The Sims 2, trochę się wygadał, przyznając, że chociaż do The Sims 2 wyjdzie jeszcze całkiem sporo dodatków, [b]Electronic Arts gotowe jest do rozpoczęcia prac nad The sims 3. Wiadomo na pewno, że gra nie trafi do sklepów przed rokiem fiskalnym 2009, który w Electronic Arts trwa od 1 kwietnia 2008 roku. Zawsze mogą być opóźnienia, a do tego najlepszy okres na nowy produkt to gwiazdka, więc... The Sims 3 pod choinką za dwa lata? Mamy nadzieję, że tak! Ciekawe, co będzie główną osią zmian tym razem

O_o

Jusimka - 10-03-07, 22:00

Mi się też marzy więcej interakcji i to żeby dzieci miały piaskownice żeby mogły lepiś babki z piasku u żeby się brudziły żeby można było prać te ciuchy i w ogóle takie różne zabawki np. łopatki grabki i podoba mi się ten pomysł z wózkami
Clevleen - 11-03-07, 21:57

pomyslcie o cenie podobno ma być od 350-450 MINIMALNE WYMAGANIA Pentium IV (na III będzie niegrywalne)
nicolexxx - 14-03-07, 18:56

hmmmm ja mam nadzieję że będzie zajmować mniek miejsca na dysku bo teraz muszę odinstalowywać poprzednie części by zmieścić nowsze...
Danoote - 23-03-07, 18:26

Powiem od początku do końca.
Włączam grę, idę do "Tworzenie Rodziny" i widzę piękne pomieszczenie, gdzie każdy punkt tworzenia tkwi w osobnym elemencie np. Szafa - Ubieranie, Lustro - Makijaż i włosy itp. Klikam "Ok" i widzę że simka stoi w przedpokoju. Potem z innymi simami tak samo. Zatwierdzam rodzinę i widzę okolicę. Na początku włączyłam okolicę o nazwie "Londyn" która już istniała. Widze domy z cegły, z oknami na dachu (takie co są pochylone..) no ale muszę wybrać pustą działkę. Na początku mam 5.000 ale działki nie są drogie. Wybrałam "Górną 8" za 2.500 więc nie stać mnie na szybki remont więc wzywam ekipę budowlaną i na czas budowli jadę do rodziców/krewnych/przyjaciół. Po 3 tygodniach dzwoni telefon i szef ekipy oznajmia że dom jest gotowy. Jadę na miejscę (sama kieruje) i widzę piętrowy domek z miłymi i ciepłymi odcieniami farby. Oczywiście mogę to zmienić kupując farbę w sklepie i malując ale narazie dzwonie i jadę do sklepu z meblami np. Bodzio. Zamawiam tam wszystko co potrzebne i znów jadę do rodziny. Umówiłam się że za 1 dzień przyjdzie zamówienie więc po dniu wróciłam i czekałam (simką oczywiście). Przyjechali i w wyznaczonych miejscach postawili dane meble.

Dalej napisze potem bo nie mam czasu :>

Marandile - 24-03-07, 04:29

Na www.games.fok.nl pojawilo sie kilka zdjec (nie wiem, czy prawdziwych) z TS3. Oto one:

_Green - 24-03-07, 10:14

Tylko zastanawiam się, dlaczego na przedostatnim zdjęciu w pasku kupowania są te same kanapy z dwójki?
Bura - 25-03-07, 21:40

To nie jest z 3 napeweno ;/ jeżu, jak na to patrzę to widać że to jest po porsu "dobrze" zmontowane foty.... a te foty wyglądają jak z sim city.
Po za tym - Panel żywcem zerżnięty z 2.
To musi być podrobione...
Możemy tylko czekać na to czy rzeczywiście będą, bo EA games nabrało wody w usta.

Komandos-94- - 25-03-07, 22:36

ludzie, nie zamieszczajcie nowych screenów, bo te już były wcześniej
co do The Sims 3 (nawet nazwa mi się podoba xD ):
-lepsza grafika
-więcej interakcji z otoczeniem
-odwiedzaniem sąsiadów
-brudzenie ciuchów itp.
-możliwośćć wysyłania listów pocztą kurierską (i ich dostawanie)
-szpital, lekarz
-karmienie piersią, gwałty ( xD ) przy bara-bara wybór pozycji :lol: (ja to mam wybujałą wyobraźnię)
-możliwość odwiedzania innych simów
-spacery po mieście itp
-ubieranie się nie przez obrót
-możliwość robienia innym simom głupich żartów (zakręcenie ciepłej wody :rool: itp itd)
-zjawiska paranormalne (Kryptozoologia, OOBE, LD itp)
-komórki, samochody, pogoda, pory roku, zwierzaki i wszystkie dodatki z 2 i 1 już na starcie
-robienie bałaganu
-chodzenie z simami do szkoły, pracy, kosmitów ( :hehe: )
-wybieranie z czego się robi kanapki, indyka itp. :mniam:
-każdy sim ma swój numer gg, e-mail, komórki
-sklepy, to, budowanie domu przez ekipę remątową, ikea, tesco, biedronka 8)
-wszystko to, coście wymienili przede mną ;)
-bloki, kamienice

można zatem powiedzieć, że jestem baaaaardzo wymagająca :P

Bura - 26-03-07, 15:16

KocicaXX napisał/a:
przy bara-bara wybór pozycji
myślalam że jak to przeczytam to sie zleje 0_o
Ta.. pragnienie (zrobić na konika O_O)
KocicaXX napisał/a:
-wybieranie z czego się robi kanapki, indyka itp. :mniam:
NO!!!
Mia - 26-03-07, 15:21

Na gg nie ma co liczyć - to jest polski wytwór
Marysia12301 - 26-03-07, 17:14

KocicaXX napisał/a:
przy bara-bara wybór pozycji

To by zamiast +12 będzie + 18.
Takie rzeczy to tylko w Single coś tam ;)

Wejdźcie na oficjalną strone SC. Dodałam nowy artykulik ^_^ związany z Sims 3 :shifty:

Klaud10 - 26-03-07, 19:57
Temat postu: Simsy 3
Nie moge sie doczekac! ChciaBabym zeby byly mieszkania w bloku, kierowanie simem w pracy i szkole, chodzenie do kina, zoo, wesoBego miasteczka, cyrku itp. Fajnie by bylo, jakby sim mógB wybierac dziecko z adopcji z kilku przygotowanych, bo w 2 da sie wybrac tylko wiek. Chcialabym tez, aby mozna bylo wybrac wiek sima, od urodzenia do 100 lat i wzrost.
Grumbler - 31-03-07, 08:47

O jeju te fotki są fascynujące aż słów mi brakuje :cicho:Ej ja niemam takiego avatara
SimsalaGrim - 31-03-07, 09:32

3 miała wyjśc w 2008 wiecie to jest trochę wkurzające jak będzie 3 a my nie będziemy mieli wszystkich dodatków do 2. :mad: :mad: .Jeszcze logo trójki na tamtych fotach yo przeróba z 1.
Saga - 31-03-07, 09:34

ale to nic nie szkodzi jak nie będziemy mieli 2 wiesz
SimsalaGrim - 31-03-07, 09:36

Mi akurat szkodzi. :P
Saga - 31-03-07, 09:37

a mi nie
lord_cinus - 31-03-07, 11:31

Saga napisał/a:
dobra jak wyjdzię to ja napewno kupuję ale jeszcze niewiadomo ale myśle że tak bo już są fotki to na pewno

To nie są prawdziwe foty!! Ludzie to przeróbka dwójki i na pewno robił to ktoś, kto się świetnie zna na grafice!! :mad: EA nie rozpuszczało by jeszcze zdjęć! Prawdziwe zdjęcia będą dopiero w 2008 roku! 8) Tyle co wygmatwałam z mojego łba XD

Otoshi - 31-03-07, 15:24

Chciała bym, aby w podstawówce były takie możliwości:
można było trzymać dzieci za ręce, wozić w wózkach itd.
Czyli bardziej realne życie.

Aguśka - 31-03-07, 16:39

Nawet nawet ale to i tak nie wypali
A bym wolała wakacje!! żeby dzieiaki nie musiały do busy chodizc i żeby mozna było wyjeżdżać i latać samolotem!!

Grumbler - 31-03-07, 18:44

[brak]
_Green - 08-04-07, 20:08

Ha, ha, w takim razie będziesz swoje dziecko za trochę lat karmiła butelką? Bo to śmieszne? xD
Co do The Sims 3, to fajnie by było, jakby można było mieszkać bloku, i przy wchodzeniu na parcelę można by było wybrać jaką rodzinką chce się grać... i żeby był brud i kurz, i święta wielkanocne, bożonarodzeniowe, żeby auta można było samemu kierować, możliwość takich rzeczy jak wesołe miasteczko, zoo, wypad do kina, na koncert... żeby się jechało do sklepu z meblami, tam ustawiało jak się chce żeby wszystko wyglądało w mieszkaniu, a potem nazajutrz przyjeżdżają robotnicy i wszystko ustawiają. A potem simka zaprasza sąsiadkę na ploteczki, piją kawkę. Pod wieczór dzwoni do niej chłopak i zaprasza do siebie, i ona jedzie do niego (kierujemy samemu) i może chodzić po jego domu normalnie...
Eh, pewnie tego wszystkiego nie będzie, ale co tam. xD Można chociaż pomarzyć. ;)

NarutoFanka - 09-04-07, 10:08

Cytat:
wielkanocne, bożonarodzeniowe

Wiesz to są święta chrześcijańskie a w the sims grają ludzie różnych wyznań więc tak właściwie jest to nie możliwe
Przydały by się jakieś mini-gierki np. gdy bawimy się w dj ale zanim wyjdzie the sims 3 t będzie jeszcze xx dodatków do 2 więc lepiej zastanowić się nad dodatkami do 2 :D

Madzia - 09-04-07, 11:47

A ja chciałabym, żeby w The Sims 3 były meble ze sklepu IKEA :hehe: . Może jeszcze, żeby na łące rosły kwiaty i simy mogły je zrywać :P . Albo w lesie grzyby xD . Marzenia . . .
Marvel - 09-04-07, 12:54

TS3: Dzieci? To jest zły pomysł. Przecież w simsach 3 na pewno będa dzieci i będą też dodatkowe funkcje, takie jakie wypisałaś, Kicias. Poza tym jakby nawet był taki dodatek to nie wnosiłby dużo do gry ;)

[ Dodano: 2007-04-09, 12:55 ]
A Sims 3: Wakacje? EA raczej nie powiela swoich pomysłów, a poza tym wakacje to torchę ubogi pomysł, CPR poza ty miał jeszcze 3 inne pory roku :)

Aquarie - 09-04-07, 18:44

ja zamiast TS3 wolałabym jakieś super dodatki do TS2 :rool:
martyna2122 - 09-04-07, 21:16

jeśli ktos se kupił wydanie gier exstra o CPR to wie że podobno simsy 3 mają być w 2009 r.
fryniuś - 09-04-07, 21:48

pewnie EA wprowadzi nowe dodatki do TS3, które zawierałyby to wszystko, co wniesione jest do TS2, i jeszcze mnóstwo nowych rzeczy, ale grafiki to sobie lepszej nie wyobrażam xD co do tych zdjęć przerobionych, to możliwe, że tak będzie.
najbardziej chyba przydałaby się możliwość samodzielnego odwiedzania sąsiadów, wszystkie zwierzęta, święta wszystkich wyznań xD (to znaczy byłyby w menu do wybrania, jakie chce się obchodzić bądź wogóle byłyby nie obchodzone, a w końcu, skoro został wydany zestaw świąteczny, to czemu święta nie byłyby wprowadzone w normalnej, podstawowej grze?), sklepy IKEA itp., no i wreszcie możliwość sporządzania różnorodnych posiłków xD a w sklepie żywność do wyboru (bo czy simy muszą zawsze kupować to samo?)
ale najlepiej spodziewać się jeszcze paru dodatków do TS2 :D

Aquarie - 11-04-07, 16:49

ale po co nam TS3? Przecież grafika będzie ta sama, no moze ciupke lepsza, i co nowe dodatki? no to juz lepiej dac takie jak CPR. O, niech zrobia TS2 w kosmosie, powrót do pszeszłości(by były dinozaury) no i jeszzcze podmorki świat(żyjemy jak syrenki) co o tym myślicie? xD
Mia - 11-04-07, 17:51

Myślę, że to nie jest najlepszy pomysł. Co do TS3 to chciałabym, żeby ten świat nie był taki... idealny. Np. żeby były wypadki albo niewidomi czy simy na wózkach. Dobrze by było żeby w wersji podstawowej były już zawarte wszystkie dodatki z TS2. Oprócz tego więcej interakcji, pranie xD , różne wyznania (od chrześcijaństwa po ateizm). I ogólnie większość tego, co wymieniliście wcześniej...
bysiek555 - 13-04-07, 21:46

to jest fajny pomysł : ) kupie sobie ale ciekawe ile bendze kosztować ?? O_o
Juliett - 14-05-07, 23:14

ale pomyslmy, jak do takich simow musialby byc szybki komp.? i ile miejsca by zajely, skoro podstawowa 2 zajmowala 2,5GB
ida - 15-05-07, 10:05

Na simsy.pl pisalo ze sims3 pojawa sie na przelomie 2008-2009
_joanne - 20-05-07, 16:54

Chciałabym aby mozna strzałkami kierowac pojezdem xD
Malwa - 23-05-07, 17:53

Ja bym chciała zeby malutkim simsą rosły ząbki,powoli włoski,ale tak napewno nie nędzie :( ,ale słyszłam że napewno będzie można chodzic do sąsiadów i takie fajne domki będą jak osiedle obok siebie i simki będą miały wózki dla dzieci.Kilka zdjeć(podobno menu ma byc prawie identyczna jak ts2 i to będzie takie a'la uzupełnienie. W Grecji są ts7.

Co do ostatniego oby to nie była prawda. A co do wcześniejszych wypowiedzi przeciesz jest The sims 2 wielkanoc ja je mam.Możecie do mnie napisać to prześle.

Mia - 23-05-07, 18:26

To ostatnie jest STRASZNE. Na dwóch pozostałych grafika nawet mi się podoba, ale możliwe, że to fotomontaż :>
Tickled. - 23-05-07, 18:53

Ostatnie jest okropne!!! Ja się załamię jak takie będą Simy! ;(

*190 POST*

ida - 25-05-07, 19:27

monniiab napisał/a:

*190 POST*

Ja tez one wyglada jak ulepiona z plasteliny

lord_cinus - 25-05-07, 19:36

Jezu - .- To jest rzeźba! Jacy wy jesteście.. Simy nigdy by tak nie wyglądały! A tak w ogóle to te foty to fotomontaż :P w 2008 będą dopiero dostępne zdjęcia ;p
Yasmin - 28-05-07, 10:47

jaka morda na ostanim xD
Sylvia - 28-05-07, 20:52

Fotki ciekawe, ale ta ostatnia jest przesadzona : / Wygląda jakby była ulepiona z plasteliny... Simy na pewno takie nie będą!
Kosta - 28-05-07, 21:50

Dobrze, że to tylko fotomontarz... Gdyby tak było na prawdę TS 3 straszyłoby dzieci ;) .
Madzia - 29-05-07, 17:04

Kosta napisał/a:
Dobrze, że to tylko fotomontarz... Gdyby tak było na prawdę TS 3 straszyłoby dzieci ;) .

Co tu mówić o dzieciach, ja też bym się bała xD .

K!N!U$$ - 02-06-07, 21:12

jedna dziewczyna zrobiła temat: TS3 dodatki, iż poszukuje dodatków do TS3 bo jej mama kupiła demo xD
Tickled. - 04-06-07, 16:28

K!NgU$-LoL napisał/a:
jedna dziewczyna zrobiła temat: TS3 dodatki, iż poszukuje dodatków do TS3 bo jej mama kupiła demo xD

Buahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha
jak te dzieci kłamią. :D Dasz link, to sie jeszcze bardziej pośmiejemy. :lol: :D xD

dziabonczekk - 04-06-07, 23:11

jedno pytanie:
Jak mogą być zdjęcia skoro jeszcze prace nie ruszyły ostatecznie?
Są jakieś plany, nic jeszcze nie zaczęto tworzyć, a nawet jeśli to nie dawali by już foty, kiedy zaraz ma wyjść dodatek do 2...
1 i 2(foty) wyglądają tak jak teraźniejsze simsy. Wiec nie są raczej ostateczne i przekonywujace. Co do 3 ... :D :lol:

Rapereczka - 05-06-07, 15:34

Po 1. Pasek narzędzi (Ten simsowy) jest taki jak w 2.
Po 2. Logo ściągnięte z 1, a tylko '3' jest dodane.
Po 3. I tak wchodzi dodatek do 2 więc po co nam na razie 3 część simsów?
Po 4. Fotomontaż.

jędrek18 - 08-06-07, 10:24

Cytat:
Pół roku musieliśmy czekać na nową informację w sprawie trzeciej części kultowej serii The Sims. Wreszcie nadeszła. Jak podaje niemiecki portal spieletipps.de, premiera The Sims 3 ma nastąpić już pod koniec przyszłego roku!

Kilka miesięcy temu, w sieci pojawił się raport finansowy Electronic Arts. Dokument wyraźnie wskazywał, że w produkcji znajduje się The Sims 3. Wówczas wskazywano datę premiery na kwiecień 2008 roku.

Minęło pół roku i EA wciąż nie zajęło oficjalnego stanowiska w sprawie. Swoje zdanie mają jednak dobrze poinformowani redaktorzy stron simowych na całym świecie. Jeden z takich portali, spieletipps.de, poinformował właśnie, że premiera The Sims 3 nastąpi najprawdopodobniej na przełomie 2008 i 2009 roku.

Czy informacje okażą się prawdziwe? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze pewnie sporo poczekać. Miejmy nadzieję, że będzie warto!

Informacja z idg.pl

Jak zwykle EA się spóźnia :D .

Piotruś - 08-06-07, 12:58

Cytat:
jaka morda na ostanim xD

Yasmin, jak Ty coś powiesz... :lol:

Cytat:

Kosta, jak Ty coś powiesz, to już powiesz... :lol:

banka - 08-06-07, 15:26

Piotruś:)

ty też dużo mówisz:):):):):):):::)

cool_girl - 09-06-07, 15:19

Hmmm... w TS3 mogłoby być:
-ludzka mowa np. angielska
--siłownie,pralnie itp.
-możnaby było chodzić sobie np. do Mcdonalsa
--mieć własna farme
-albo takie simsy gdzie żyjesz za średniowiecz wiecie królowie,rycerze itp.
--można chodzić z simem np. do pracy lub do szkoły
-o wieeele wiecej ciekawszych ubrań, fryzur io mebli
-można by było mieszkać w bloku
-- mogłyby być takie obiekty jak basen,zoo albo wesołe miaseczko xD
-poszczególne jedzenie np.masło,chleb,mleko itp.

O kurde można sobie jeszcze dużo pofantazjować
xD ;P ;)

[ Dodano: 2007-06-09, 15:21 ]
A co wy na to ay w TS3 były jakieś magiczne postacie np. jakieś wróżki, jednorożce , elfy i trole

[ Dodano: 2007-06-09, 15:24 ]
monniiab napisał/a:

*190 POST*

Zgadzam sie z tobą w 1000%

xxkarolciaxx - 13-06-07, 22:02

Moje marzenia co do The Sims 3:) :
- więcej kategorii wiekowych!! (np. małe nastolatki 12-13 lat, dzieci 5 lat, itp)
- wypady na miasto gdzie się samemu jedzie autobusem i idzie samamu hodzi po super centrach handlowych i po ulicy gdzieś dalej
- rozbudowane miasto, jak w reralu, wioski, bloki,
- szpital
- chodzenie do kościoła i możliwość roznych wyznań
- prawie wszystko to co napisane jest powyzej:)
- gwałty, napady, zarywanie ,
- np. pies moze sima zagryźć
- żeby wszystko super wolno się ładowało (chociaz nie jest to chyba mozliwe)
- zeby dzieci mogly sie z rodzicami klocic
- zeby opieka spoleczna nie zabierala dzieci przy 2- tylko zeby byla mozliwość kiblowania
- można chodzic z psem na spacery i kierowac simem i isc np. z sypmatia za ręke
- zeby z ogrodka sima bylo widac ulice, inne domy, sklepy
- jazda na rowerze np. na wycieczke rodzinna nad jezioro,(np. polecenie "opalaj się " rozloz koc, wskocz do jeziora, ) do sklepu po mleko,
- rozterki miłosne nastolatkow
- pozdrwy!!
- kierowanie simami na dyskotekach szkolnych (chociaz watpie zeby to bylo:() np. mozliwosc pocalunku, lub nastolatka bara-bara
- zeby sim codziennie mógł wybierac inne wybranie
- aby dzieci miały wakacje
- lepsze rozpalnowanie czasu; kiedy wiecej niz jeden sim siedzi przy stole i rozmawiaja posiłek trwa z 3 godziny nawet!!
- modne, realne ciuchy i fryzury
- pordy , chorby,w szpitalu, sluby - w kosciele
- duzo zwierząt i np. mozliwosc wyjścia z fretką na smyczy albo z krolikiem na spacer na ogrod albo ulice
- osiedla
-place zabaw
- budynki szkół
- babskie sprawy:P
- pranie, prasowanie, sprzatanie,
- jezda na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, rowerach, itp. :)
- wiecej czynności np.: rysuj, sluchaj mp3, pisz sms, podlej kwiaty,
- aby na kazda pore roku był wybór innych ubrań
- aby blondynka mogła miec czarne brwi:)
- malowanie sie przed lustem np. tuszem do rzes, błyszczykiem
- i wiele innych:):):)

Nie wiem czego mozna się spodziewac po ts3.. po prostu super by bylo gdyby m.in. bylo to co napisalam i naisaliscie:) juz po prostu zżera mnie ciekawość!!! a gdy to bedzie kompletna beznadzieja?:( np coz, trzeba jednak myslec pozytywnie:)

[ Dodano: 2007-06-13, 22:04 ]
[quote="cool_girl"]Hmmm... w TS3 mogłoby być:
-ludzka mowa np. angielska
--siłownie,pralnie itp.
-możnaby było chodzić sobie np. do Mcdonalsa
--mieć własna farme
-albo takie simsy gdzie żyjesz za średniowiecz wiecie królowie,rycerze itp.
--można chodzić z simem np. do pracy lub do szkoły
-o wieeele wiecej ciekawszych ubrań, fryzur io mebli
-można by było mieszkać w bloku
-- mogłyby być takie obiekty jak basen,zoo albo wesołe miaseczko xD
-poszczególne jedzenie np.masło,chleb,mleko itp.

O kurde można sobie jeszcze dużo pofantazjować
xD ;P ;)

[ Dodano: 2007-06-09, 15:21 ]
A co wy na to ay w TS3 były jakieś magiczne postacie np. jakieś wróżki, jednorożce , elfy i trole

<--- wróżki, trole?? to by bylo okropne!! simsy powinny byc coraz bardziej realne a nie powymyslane:( (wedlug mnie;))

'no name' - 14-06-07, 10:10

xxkarolciaxx napisał/a:

taaak trole taak :P xD super :)

slonce_wawa - 15-06-07, 18:06

Troolek napisał/a:
xxkarolciaxx napisał/a:

taaak trole taak :P xD super :)

Beznadzieja. Simsy to symulacja zycia a nie jakies hokus pokus. Lepiej niech dadza bloki i osiedla z garazami podziemnymi

Chocolaté - 15-06-07, 18:56

Widzisz slonce_wawa, to jest Twoje zdanie wiele osób uważa, że takie rzeczy w simsach to naparwde rewelacja. Co do The Sims 3 narazie niech poczekaja w ogóle niechcę żeby wychodziły. Były by drogie, i pewnie by przesadzili mi sie podoba 2 i niech nie wymyslaja. Jak mi się znudzi to zobaczymy xD .
diablica_13 - 16-06-07, 12:39

Żeby były bloki, wieżowce i starszego typu kamieniczki. Żeby można było chodzic z simsem do pracy i do szkoły. Odwiedzać znajomych. Mieć własna farmę. A jak adoptować dziecko to jeździć tam do opieki społecznej i tam te dziecko se wybierać. Żeby mozna było jeździć na rowerze, rolkach, desce i hulajnodze. Fryzury aby były bardziej realistyczne. No i wszystko co wyjddzie i wyszło w the sims2.
siekiera - 18-06-07, 21:12

Mi zleży tylko na tym aby wyszły w końcu the sims 2 online i rzeby można było chodzić do sąsiadów
Coy~* - 20-06-07, 17:24

UUUUUUU.... Tu to mam tysiące pomysłów :) :

-Simy normalnie się ubierają
-do szkoły biorą plecak
-myją zęby, twarz
-mogą przewietrzyć w pokoju
-kupują różne produkty aby przyrządzić coś konkretnego do jedzenia
-myją łyżki, widelce i różne garnki :P
-mają dużo ubrań na co dzień
-wkładają buty
-piorą brudne ubrania w pralce
...............................................................................................................................

Już niedługo dowiemy się jakie naprawde będą. A chciałabym żeby były już jakieś krótkie filmiki zapowiadające. Wiecie co, ale to tak "na marginesie" Dziś w nocy śniły mi się The Sims....4!!!! Ale to było bezsensu :no: . A kiedyś jakiś może miesiąc temu śmiły mi się The Sims 3. Ale to za dużo opowiadania... Myślę że będą takie jak w moim śnie... :shifty:

Missy - 21-06-07, 13:23

żeby można było zabijać innych simów, uczyc sie samoobrony,Więcej kolorów włosów(!) i więcej smochodów, żeby simy mogły pić, palić i ćpac,
simsomanka1 - 21-06-07, 16:06

Oczywiście spodziwalabym sie lepszej grafiki, żeby byly motory, więcej jakis fajnych ciuszków i może jeszcze mógłby powstac dodatek THE SIMS 3 Farma xD
Shu. - 26-06-07, 22:51

asiol_men napisał/a:
Może będą bloki mieszkalne? Dodatki... hm.. może wreszcie będzie The Sims 3 Farma? xD
chce powiedziec ze bendą konnie i jezdnie sklepy matki benda miały wózki nie bendzie kodów na pieniądze:<<< ale bendzie bank! xD
tu macie fote bo moja ciotksa z greci ma sims 3 ale mi nie da zagra xD co za ciota za niej
[img=http://img118.images...s3fake3oq8.jpg]
Shot at 2007-06-26

Czarna_Perła - 27-06-07, 00:04

Po 1 Fotka sie nie wyświetla
Po 2 Simsów 3 jeszcze nie ma
Po 3 Może Ci sie przyśniło xP

Lilia - 27-06-07, 13:17
Temat postu: Sims 3
http://www.armchairempire...meCube/sims.htm
Każdy ma swoje wyobrażenie. Wszystkie mi się podobają. Ale zauważyłam, że niektóre są kopiowane! Część piszę sama a część się wygłupia i kopiuje wypowiedzi innych. Ja mam takie wyobrażenie:
1. Uczymy się wraz z simami w szkole albo włączamy tryb automatyczny.
2. Mamy więcej opcji
3. Możemy tworzyć własne dania zbierając lub kupując pożywienie (możemy mieć ogródek)
4. Simy mogą codziennie rano wybierać same ubrania.
5. Możemy tak samo jak w punkcie 1. Być w pracy albo włączyć automatyczny.
6. Możemy sami wykonać makijaż wybierając kolor, kształt i wzór.
7. Oczekuję na więcej karier i szczebel.
8. Tabela wiekowa powinna wyglądać tak: niemowlak, bobas, małe dziecko, dziecko, młody nastolatek, nastolatek, młody dorosły, dorosły, starszy dorosły, dziadek/babcia i MARWY
9. Jedna godzina trwa w normalnym świecie też godzinę a minuta minutę a sekunda sekundę.
10. Brudzą się im ubrania i buty.
11. Każda najdrobniejsza część ubioru może być inna i dobrana przez gracza
12. Idą do sklepu i zatrudniają budowniczego, aby stworzyć i umeblować dom.
13. Mogą gadać i pisać SMS tak jak nam się podoba… Np. Piszemy SMS do Magdy Sim a ona nam odpowiada
14. Wszystkie dodatki do the sims 2 są w the sims 3 ( już w podstawowej wersji)
15. Już wiadomo, że JĘZYK MUSI BYĆ ZROZUMIAŁY.
16. Do każdego ubrania można dać wybraną fryzurę
17. Liczę na ponad 50 ubrań 20 fryzur i chociaż 1000 obiektów xD
18. Liczę na więcej sklepów: cukiernię (a w tym mordoklejki, ciasta itp. itd.), salon gier (siatka, kręgle, golf itp. itd.)
19. Wszystko, co nie opisałam a napisali inni

Co do dodatków wprost MUSZĄ być takie:
The Sims 3 Sim roku
Czasem myślisz. Co by było gdybyś był ideałem? Dostał byś limuzynę i willę z basenem! Zostań simem roku! Osiągnij najwyższe notowania, pobij rekordy, miej reputacje i wiele innych rzeczy. Po prostu! Zostań Simem roku
The Sims 3zawody
Simy wzmagają się na zawodach. Jedni pieczą ciastka na ten konkurs inni trenują w takt muzyki a jeszcze inni mizdrzą się aby zabłysnąć w konkursie na „najpiękniejszego Sima” Dołącz do nich! Może zostaniesz zwycięzcą?
The Sims 3Ciemne uliczki
Zostań bandziorem unikaj glin i załóż gang! Nie bądź dziecko! Ucieknij z domu już gdy masz 14 lat i wróć po 30-dziestce! Zdobądź kasę i miej nową aspirację- bieg za złodziejstwem. Pamiętaj tylko aby zawsze mieć alibi!

slonce_wawa - 28-06-07, 22:26

HeyGirl346 napisał/a:
asiol_men napisał/a:
chce powiedziec ze bendą konnie i jezdnie sklepy matki benda miały wózki nie bendzie kodów na pieniądze:<<< ale bendzie bank! xD
tu macie fote bo moja ciotksa z greci ma sims 3 ale mi nie da zagra xD co za ciota za niej
[img=http://img118.images...s3fake3oq8.jpg]
Shot at 2007-06-26

heh bujna masz ta wyobraznie, w tak wogole pisze sie BĘDĘ a nie bende :lol:

Lilia napisała
9. Jedna godzina trwa w normalnym świecie też godzinę a minuta minutę a sekunda sekundę.

To juz wogóle przegięcie, ciekawe kiedy w simsach bys doczekała dziecka? Albo jakbyś robila wielopokoleniowe rodziny?

Agus - 29-06-07, 11:40

ja tez mam taka sama wizje na The sims 3 jaka wy i zgadzam sie z kazda wypowiedzia
nina-18 - 29-06-07, 23:07

Według mnie The Sims 3 to już przesada. Wyrażam swoje zdanie, jeżeli kogoś urażę, to przepraszam :( . The Sims 2 może było wielkim przełomem dla graczy the sims. W końcu grafika, możliwości gry, przedmioty były zupełnie nowe! był jeden, ten sam cel: sprawić, aby Sim spędził szczęśliwie swoje życie i umarł. Chociaż nawet to nie jest prawdą (przypominam, że w the sims nie dało się umrzeć śmiercią naturalną, czyli ze starości). Jeżeli The Sims 3 będzie wyglądało tak, jak ma niby wyglądać, to nawet nie wysilę się, aby przyjść do sklepu, żeby zobaczyć jak wyglądają nowe "simsy". A te ceny! The Sims razem ze Światowym Życiem kosztowało 90 zł (przynajmniej ja po tyle kupowałam, a raczej rodzice :) ). Nastapiła premiera The Sims 2. Zawiodłam się ceną. Nie mogłam sobie kupić The Sims 2, bo po prostu mnie nie było na nie stać (zaczęłam kupować sobie gry sama, a z kieszonkowgo nie starczyłoby na simsy). Nie miałam skąd wziąć 230 zł (czy coś koło tego). Na szczęście po 2 latach rodzice kupili mi The Sims 2 (dziękuję Wam za to :*) . A kiedy będzie premiera The Sims 3, to ile trzeba będzie szykować kasy? Z pewnością bardzo dużo. jaka różnica ceny jest między 90 zł, a 230 zł. Duża, prawda? To teraz poczekajmy, a za dwa lata spytam się jaka różnica jest między 230 zł, a ... No właśnie. Aż boję się myśleć ile one będą kosztowały. :mad:

A co do zdjęć: nie wydaje mi się, żeby to były zdjęcia The Sims 3. I nie wydaje mi się również, że w jakiś państwach jest już w sprzedaży.
Napewno sobie nie kupię tych Simsów. Mi wystarczy to co mam. A The Sims 2 jest świetne. Chociaż wydaje mi się, że i tak mnie coraz mniej interesują i przestanę już kupować dodatki do TS2. Teraz żałuję, że kupowałam wszystkie dodatki, mini packi, akcesoria... Już sobie mówiłam, że przestanę, ale i tak mnie kusiło, wieć kupowałam. Koniec z tym.

Przepraszam, że tak długo. Musiałam wyrazić swoje zdanie :) Jeżeli kogoś uraziłam, lub popełniłam bład pisząc o tym wszystkim, najmocniej przepraszam :)

dziabonczekk - 30-06-07, 01:07

ktoś tam powiedział że chciałby by w TS3 było tak że "godzina w grze równa się godzinie naszej, w realu" jestem bardzo ciekawa, jak ta osoba wyobraża sobie pójście do pracy takiego sima. By nim kierować musiała by siedzieć ok. 8 godzin przed kompem i czekać, aż on wróci z roboty :rool:
Shu. - 04-07-07, 21:45

sorry ale moja koleżanka myśli ze za długo spendzam czasu na forum i chce zeby mnie wyrzucili wiec pisze takie brednie ze mam sims 3 :P O_o O_o :P :[ :[ :lol:
paradoxical - 05-07-07, 09:30

Już tutaj coś pisałam o moich spekulacjach na temat 3 ale coś jeszcze dopiszę ;) Oglądałam właśnie te filmiki z "Gier" o The Sims 2. i pomyślałam sobie, że chciałabym żeby trójka była taka jak w tym pierwszym filmiku. No i żeby simowie mieli określony wiek, np. 13 lat, 31 itp. No i że nie rosną tak skokowo tylko stopniowo: noworodkowi pojawiają się pierwsze włoski, zaczyna raczkować, siadać, dopiero potem stawia pierwsze kroki. A u dorosłego, pojawiają się pierwsze siwe włosy, potem zmarszczki itp. xD
Crazy_Princess - 12-07-07, 19:05

no i żeby mogły robić pare rzeczy na raz np siedzieć na kanapie i opowiadać dowcip,żeby były wakacje żeby simy i dzieci nie musiały przez pare dni do szkoły prawdziwe święta czyli np. jak sim ma mieć urodziny to się w prawym górnym rogu pojawia informacja i żeby taka informacja była np jak ma być boże narodzenie i jak chce się urządzić przyjęcie to poprostu by się klikało na tel. i np: zaproś na wigilie to by było supper no ale się rozmarzyłam...
Mishia - 12-07-07, 22:39

Można zaprosić na wigilie w The Sims 2 Zestaw świąteczny

A ja bym chciała, aby były bloki, pralki, żelazka, żeby trzeba było kupować meble w sklepie a nie tak jak jest teraz. Żeby było więcej zwierząt, aby w simsach były koncerty(Takie prawdziwe, ale to na 100% nie będzie.) dużo by trzeba było wymieniać. A co do wypowiedzi niny-18, to gdzie ty te simy kupowałaś? za 230 zł? ja swoje kupiłam za 160. Ale tak myslę, że simsy 3 będą kosztowały gdzieś około 250 zł.

dziabonczekk - 13-07-07, 14:07

Ja powiem tak, jeśli po to kupowałam wszystkie dodatki do Simsów 2 by za kilka lat kupić The sims 3 to trochę bez sensu. Napewno ta gra zajmie bardzo dużo miejsca na komputerze i mając jeszcze inne gry nie wiem czy będę skłonna je odinstalować dla Simsów. Po za tym jestem pewna że za kolejnych kilka lat twórcy pójdą dalej i stworzą The sims 4 itd. Ja brdzo cieszyłam się z The sims 2, które dostałam w dzień premiery od rodziców ale nie wiem czy taką samą radość sprawi mi gra po kolejnych obróbkach. Napewno będzie droga i nie tak rewelacyjna (uważam że różnica między The sims a The sims 2 jest bardzo duża i już takiej nie będzie). Twórcy robią z tego trochę Modę na SUkces, chyba że naprawdę chcą wprowadzić wiele, wiele dodatków nowych do 3. (jak by nie mogli teraz, do The sims 2).No sama nie wiem co o tym myśleć i czy to wszystko jest konieczne...
ida - 15-07-07, 12:46

W TS3 powinno od razu byc wszystko co w dodatkach do TS2
Amusia - 16-07-07, 18:01

Hmmm... A ja uważam, że TS3 nie byłoby takie złe jeśli wszystkie dodatki z TS1 i TS2 były od razu w TS3. No i uważam, że powinna być lepsza grafika i wogle żeby gra była bardziej realna. Jeśli TS3 będzie takie udane to nie będę żałować na nie kasy!!!
Mishia - 20-07-07, 12:59

Nie wiem czy tutaj mogę to dać, ale dobra. Znalazłam coś dotyczącego TS3 Fotki na pewnej stronie, niewiem, może ukrainska, rosyjska, nie wiem nie znam się za bardzo na takich językach.

http://images.google.com/...s%3Dpl%26sa%3DX

Killer_Queen - 20-07-07, 13:47

To jest czeska strona. Te fotki były już kilka stron temu i zgodnie zostały okrzyknięte fotomontażami.

Moje zdanie na temat The Sims 3 jest takie : nie warto. To znaczy, moze i przyniesie do ogromny zysk dla EA Games, bo bardzo dużo obłąkanych fanatyków TS kupi to w dzień premiery, ale wątpie czy róznica miedzy trójką a dwójką będzie tak znacząca, że sama kupie sobie ts3. Z resztą ktoś juz się wypowiadał na temat kwoty jaką bedzie trzeba zapłacić za nowe simsy. Podejrzewam że część osób które kupują regularnie dodatki do ts2, przy kolosalnej cenie ts3 beda sciagac pirackie wersje. Nawet ja bym sie posunęła do pirata zamiast płacić nie wiadomo ile, albo czekać 2 lata aż cena spadnie do 150 zł . :/

dziabonczekk - 20-07-07, 13:47

Ja myśle że to zwykły fotomontaż, szczególnie osiedle czy twarze simów, niektóre foty już tu były, ale nie zmiania to faktu że one nie moga byc realne. Simsy 3 Jeszcze nie powstały, trawaja dopiero od niedawna prace nad ta grą, wiec nie mogły by być już foty pracy która jeszcze dobrze sie nie zaczeła...tak myśle.
Ellen - 20-07-07, 15:53

To trcohę bez sensu jak będą the sims 3 ,bo to prawie będzie to samo co the sims 2. A co tutaj wydajecie kase na dodatki do the sims 2 ,a tu prawie takie to samo tylko ,że cyferka "3" i trochę więcej funkcji...
XAgawexaX - 21-07-07, 13:21

No więc...rozumiem rozżalenie kilku osób...,,kupowały dodatki, a teraz The sims 3?? o nie tak nie może być...to będzie na pewno takie same jak sims 2, będzie kosztowało kupe kasy...po co wydawać kieszonkowe, lepiej ściągnąć pirata!"Ale zrozumcie to, że na całym świecie dzieci czekają na tą gre , i również wydały pieniądze na oryginalne dodatki. Gra wyjdzie, i Wy nie musicie jej kupować. To jest dobrowolny wybór. Tak dobrowolny, jak zakup dodatków do dwójki. Ellen, Ty nie wiesz co będzie w trójce, może będzie to 100 razy lepsze niż 2. Ale mogę Cię zapewnić, że nie będzie ty tylko cyferka ,,3" i kilka nowych opcji. I to nie jest bez sensu. Jak ktoś ma słaby komputer, i wie, że nie będzie mógł sobie na nim pograć w sims 3<pomijając to, że nie zna jeszcze parametrów tej gry> to ja krytykuje. To jest dziecinne. I żenujące. Ja lubie simsy, ale nie jestem obłąkanym fanatykiem-cytuje Killemall. I nie należy obrażać ludzi, którzy kupują tą gre bo ją lubią, i grają w nią. Troszkę kultury. Gdy wyjdzie 3, na pewno ja kupię, choćby dlatego żeby zobaczyć coś nowego, ciekawszego. nina-18, nie pisz, że 3 to przesada. Jak EA games chce dalej kontynuować simsy, niech to robi. Wynagrodzenie dla twórców i pomysłodawców też musi być, co dla poniektórych wydaje się ,,przesadą". Nina, jak mówisz, że kusiło Cię kupić dodatek do simsów, to nie uważasz, że 3 nie skusi tym bardziej?? No właśnie... a gra im nowsza, to ma większe wymagania sprzętowe. Jest jedno wyjście-nie krytykować jeszcze gry która nie wyszła. Zostawcie to na premiera, albo chociażby zapowiedz 3. Na razie pospekulujmy co może być w niej fajnego, a nie jakie to jest bez sensu. Takie jest moje zdanie. Jeśli kogoś coś w mojej wypowiedzi uraziło, to przepraszam. Nowe opcje wg. mnie do simsów <jeśli coś się powtórzy z poprzednich stron to przepraszam>
-Więcej zawodów -Np. ratownik na basenie, informatyk, sprzedawca butów, taksówkarz
- Więcej etapów życia-nowonarodzone dziecko, niemowlak, bobas, małe dziecko, dziecko, duże dziecko, nastolatek, młody dorosły, dorosły, dorosły w kwiecie wieku, staruszek…
-Przyrządzanie potraw Wg. Własnego pomysłu i tego co jest w lodówce: np. kanapka z pomidorem i szynką, czy płatki albo zupa mleczna…
-O wiele więcej mebli, krzeseł, stoliczków, łóżek, telewizorów, komputerów , kołyski, pieluchy, pudry, wózki itd.
-Nowe i realniejsze fryzury, ubrania i makijaże
-Przedszkola dla dzieci, szkoła gimnazjum liceum i studia
-Nowe funkcje typu: dziecko maluje kredkami, ogląda dobranockę, dorośli chodzą do kina, ulepszone randki…dzieci mogą siedzieć na kolanach u dorosłych, niemowlaki zasypiają tulone na rączkach, a nie w łóżeczku, dorośli mogą chodzić z dziećmi w wózku, małe dzieci chodzą w chodziku
-niektóre babskie sprawy
-hipermarkety z: jedzeniem, meblami, farmami, wózkami, zabawkami, pieluchami i innymi kosmetykami, ubraniami itd.
-Można chodzić do dentysty, porody odbywają się w szpitalu, albo jak ktoś chce to Np. w domu z asystą pielęgniarki
-W domu może być bałagan, szklanki mogą się tłuc
-można jeździć na rowerach, wrotkach, rolkach, deskorolkach
-są wakacje i można wyjechać do innych krajów
-KRAJE…wybiera się w jakim kraju się mieszka. <teraźniejsze Miłowo, Werona itd. >
-Dobre rozplanowanie czasu…żeby nie było tak, że zjedzenie kanapki trwa 3 godz.
-I wiele wiele więcej.. prawie wszystko to, co powiedzieli moi poprzednicy/czki.

No to się trochę rozpisałam…

marla13 - 21-07-07, 19:40

Zgadzam sie z XAgawexaX. nie ma sensu zeby krytykowac dodatrek ktorego jeszcze nie ma. A co do pomyslow to fajne wymienila XAgawexaX ale jeszcze byloby super gdyby wszystko bylo realniejsze, ze mozna chodzic do sasiadow (grajac na swojej dzialce) i kieruje sie simem w szkole i pracy... itd itp
Selenia - 24-07-07, 12:47

Ja uważam że XAgawexaX ma rację "poco mam to kupić?Na 2 wydałam tyle kasy!a 3 przynajmniej będzie kosztować *123 zyle to rodzice pozwolą mi ściągnąć PIRATA"
*przypadkowa cena:)
Mam nadzieję że 3 będzie mieć grafikę taką jak Final Fantasy 7(czy jakoś tak) dzień będzie trwać przynajmniej 30 minut i tak jak marla błagam Maxisa aby można było chodzić do kościoła kina lekarza i kierować simem w pracy i tak dalej.Moja "lista"
-więcej dodatków
-lepsza grafika
-więcej funkcji życiowych
-więcej etapów życia
-malutko kodów bo gra ma być podobna do naszego życia
-bardziej realistyczne scenki
-śmierć-trumna,pogrzeb,żałoba,stypa
-Narodziny-Prawdziwe rodzeni a nie dziecko sobie spada
-Np: szkoła rodzenia i żłobek
-przeprowadzka-rozpakowywanie pudeł sprzątanie
-dziecko może mieć prababcię i pradziadka
-wideo i DVD simowie mogą oglądać kupione lub wypożyczone filmy
-dziecko-niema opcji postaraj się o dziecko a ciąża jest przypadkowa
-mężczyzna nie może mieć dziecka(sam urodzi)
przepraszam za takie podobne pcje

XAgawexaX - 24-07-07, 14:20

Selenia, Bardzo fajne opcje wymyśliłaś. A szczególnie podobaja mi się:
Selenia napisał/a:
śmierć-trumna,pogrzeb,żałoba,stypa

Selenia napisał/a:
-Narodziny-Prawdziwe rodzeni a nie dziecko sobie spada

Selenia napisał/a:
wideo i DVD simowie mogą oglądać kupione lub wypożyczone filmy

Selenia napisał/a:
dziecko-niema opcji postaraj się o dziecko a ciąża jest przypadkowa

:) I chcialabym, żeby było też kod na kase...jak ktoś nie chce, to nie musi go używac przecież :D Tak jak innych kodów.

PeeS. Jeju jak się cieszę, że aż dwie osoby mnie poparły :alien:

Selenia - 26-07-07, 20:25

No tak tylko że było by mało kodów :P
zapomniałam
-możliwość pisania WŁASNYCH książek że gracz je pisze
-możliwość rozmieszczania mebli pod ukosem :rool:

izunias - 27-07-07, 15:59

fajnie ;d the sims 3 ; stadnina ... to mi sie najbardziej podobalo z tych wszystkich waszych propozycji ;d fajnie by tak ujezdzac simem konia i brac udzial w wyscigach ;d no, ale to juz nawiazuje do ogolnie 'the sims zwierzaki' ;] :P :mad:
Palafka - 10-08-07, 10:23

może i th3 będą fajne ale ja i tak będę grać w th2 ;p mam wszystkie dodatki i nie opłaca mi sie kupować juz th3 8)
Smith - 18-08-07, 18:09

:hehe: Obojetne mi jest czy sim zrobi kanapkę z pomidorem czy z ogórkiem... ;p Ale mogłoby się pojawić wiecej opcji, sim + sim ;p i wiecej miejsc na znane już "bara bara" :D Nie oszukujmy się, to jest zycie, a nie jakaśbajka dla dzieci do lat 10 ;]

P.S Wiecej opcji budowy.

Juliett - 18-08-07, 22:41

a ja bym chciała, aby były bardziej realistyczne i nie było ograniczeń ilości osób na jednej parceli.
Dżampara - 19-08-07, 16:27

Może będzie miasto bloki restauracje i w ogóle takie fajne pierdołki :D
Może będzie można chodzić do sąsiadów jeździć do inncyh miast i takie tam.
Mam wielką nadzieję, ze 3 będzie lepsza od 2 xD
Czekam z niecierpliwością.

Mia - 20-08-07, 11:38

Ekhm... chciałam zauważyć, że jeśli TS3 będzie tak realistyczne, jak niektórzy by chcielito będzie od lat 18 lub 21. A to twórcą raczej się nie opłaca, bo wiele jest gier dla dorosłych. I to po niższej cenie. Podobają mi się opcje wymienione przez b]XAgawexaX[/b] i Selenię. Oprócz tego chciałabym, żeby było więcej interakcji między simami.
Crazy_Princess - 24-08-07, 17:22

-Żeby na jednej parceli mogli być lokatorzy ale żeby mieli inne nazwisko
-jeżeli simy mają ślub to najpierw do kościoła a potem limuzyną na wynajętą przez siebie i wcześniej udekorowaną sale weselną
-na imprezy zapraszać np 20 osób a nie 3 czy 2
-Żeby sim miał tylko włąsny pokój i inne mogły do niego wchodzić tylko z nim(to już jest chyba w którymś dodatku)
-Jeżeli chcieli byśmy aby sim zmienił kolor włosów to jedziemy do sklepu wracamy z torebeczką w ręku kładziemy ją gdzieś a potem wciskamy na potencjalną opcje"użyj"
-z kosmetykami to co wyżej
-Jeżeli zrobimy"simke brzydote" i np będzie ona na parceli publicznej to simy mogą cichotać za jej plecami
-sim może iśc na przystanek i czekać aż przyjedzie jego autobus potem stać w nim albo usiąść na siedzeniu oczywiście muszą być bilety i kanary
-sim może ukraść coś małego ze sklepu
-sim może iść do centrum handlowego a tam słynny łowca sim-gwiazd poszukuje zdolnych simów i sim zostaje zapisany na casting potem dostaje się i możemy go zobaczyć w naszym(simowym) telewizorze
-jeżeli nasz sim jest gwiazdą to musimy jeździć z nim do studia nagraniowego
-do gwiazdy często podchodzą jakieś dzieciaki i nastolatki po autograf czy zdjęcie
-możemy brać kredyty i kupować na raty
-jeżeli sim słucha muzyki po 22.00 to może przyjść policja
-nastolatki też mogą być w ciąży
-jeżeli sim namaluje obraz nie podrzuca go(sprzedaje) tylko zapakowuje i jedzie do kupcy albo kupca do niego podaje obraz a tamten mu pieniądze do ręki w tedy nasz sim wyjmuje portfel i wkłada kasiore
-simka jeśli chce mieć tatuaż/kolczyki to jedzie do salonu i robi
-dodatek zwierzaki,WB,CPR, na studiach zawarte w podstawie
-miłość od pierwszego wejrzenia
-więcej kategorii wiekowych co najmniej 10
-simy zabierają do szkoły plecak a jak wracają to mają pare rzeczy np usz się,odrób matematyke,geografie itd,strój od wuefu trzeba uprać
-simka na dzień przed porodem jedzie do szpitala i wraca z małym zawiniątkiem
-i wiele wiele innych...

Mrozek - 27-08-07, 18:34

Ja bym chciał żeby można było
-chodzić do sąsiadów;
-przygotowywać gotowe lub wg nas dania;
-jeździć po mieście(kierować samemu);
-nowe pojazdy typu deskorolka, rower (dla biedniejszych i młodszych);
-żeby można było grać przez neta;
-żeby meble można było kłaść gdzie chcemy a nie co kratke układać :( ;
-grafike realistyczniejszą;
-więcej możliwości robienia simem
-A TO MOZE SIE NIE SPODOBAC - przejście na tryb jedengo sima FPP(first person perspective) czyli widok z pierwszej osoby i kierowania nim (tak samo autem)
I duzo duzo innych rzeczy.

Ja już sobie od początku wakacji sobie wymyśliłem grę że gramy jednyą postacią i zatrudniamy się u innych graczy, tańczymi z innymi itp. (COŚ jak PS3HOME [zobaczcie na youtube] tylko że bardziej rozbudowane (duzo miast i w ogóle więcej wszystkiego))

Yaoiko - 07-09-07, 17:37

Oprócz wszystkich genialnych i mniej genialnych pomysłów chciałabym również żeby sim sam decydował o swojej miłości.

Wybralibyśmy dla niego co mu się podowa a co go odrzuca jak w NŻ. Gdy nasz sim spotka innego sima np. w mieście am się w nim zakochuje i dąży do tego żeby z nim być. :P

Spyro - 08-09-07, 11:17

A ja mysle, że powinna byc nowa grafika, chciałbym aby mozna było mieszkać w blokach.
A dodatki mogłyby byc min. The Sims 3: Na farmie, Zoo.
Oczywiście także aby był - szpital, kościół (ślub, pogrzeb), święta (Halloween i inne) oraz mozna by było robic piknik, chodzic do sąsiadów i aby był zwyczajny czas....
A tak wogóle podobno Podróże to przedostatni dotatek...
bardzo lubię Simsy. Jestem ciekawy czy bedzie jakis konkurs aby wygrac podróże!
Bardzo bym chciał...
je mieć... a kasy w portfelu brak...
Ale nie przyszedłem zebrac, bardzxo lubie Simsy...
Myślę że zrobiliby jeszcze możliwosć Bloków!

paradoxical - 08-09-07, 15:08

Mi się najbardziej podobają pomysły Crazy_Princess i XAgawexyX ;)
Wydaje mi się, że wprowadzenie bloków nie powinno być takie trudne. Bloki działały by na zasadzie akademików lub hoteli. Tylko na początku wybierałoby się którą rodziną chcemy grać.
Chciałabym też więcej takich opcji z życia wziętych, np.
XAgawexaX napisał/a:
Nowe funkcje typu: dziecko maluje kredkami, ogląda dobranockę, dorośli chodzą do kina, ulepszone randki…dzieci mogą siedzieć na kolanach u dorosłych, niemowlaki zasypiają tulone na rączkach, a nie w łóżeczku, dorośli mogą chodzić z dziećmi w wózku, małe dzieci chodzą w chodziku
Te kontakty między rodziną powinne być ciągle jakieś czułe itd. Zgadzam się, że powinno być więcej grup wiekowych, tak żeby można było wyrażnie zaobserwować ten rozwój simów, np. małemu dziecku wyżyna się pierwszy ząbek, dorosłemu zaczynają pojawiać się siwe włosy :rool: Produkty żywnościowe kupujemy oddzielnie, np. raz pomidory, innym razem szynkę. W domu trzeba odkurzać, zwierzakom kupować karmę, dzieciom podręczniki. Fajna byłaby też taka opcja, że dziecko przechodzi z klasy do klasy, jesteśmy informowani że dziecko ma klasówkę i musi się do niej przygotować, musimy chodzić na wywiadówki, a dziecko np. nabroiło coś w szkole :P
ida - 10-09-07, 11:03

W wydaniu specjalnym KS Gry Extra o TS2:P bylo napisane o plotkach ze w TS3 akcja ma sie rozgrywac w miescie
furley - 12-09-07, 10:24

ja bym chciała żeby można było na przykład wprowadzić sima w upojenie alkoholowe :P :lol:
Ratuś - 01-10-07, 13:28

A ja mam pytanie, wybaczcie jeśli będzie nietrafne ale kto pyta nie błądzi ;)
Czy są już jakiekolwiek oficjalne informacje na temat TS3 i daty ich premiery? Ja wiem tylko, że mają wyjść w roku 2008. Będę wdzięczna za odpowiedź :D

Otoshi - 01-10-07, 18:13

Ratuś napisał/a:
Czy są już jakiekolwiek oficjalne informacje na temat TS3 i daty ich premiery? Ja wiem tylko, że mają wyjść w roku 2008. Będę wdzięczna za odpowiedź :D

W Polsce premiera będzie chyba w Grudniu 2009. Reszta informacji jest ściśle tajna.
Co do TS3, o to moja wypowiedź:
Po ch*lerę oni to robią?! Jakby to wszystko nie mogło być w jedynce, góra dwójce! Oni chcą zarobić! Wolałabym żeby było tylko The Sims bez żadnych ch*lernych numerków i żeby było wszystko co by sobie ludzie zażyczyli! Wtedy nie było by już żadnych dodatków! Nie jest mnie stać na kupowanie każdego dodatku i części TS!
Skoro już zrobili tą dwójeczkę, to niech powstanie dodatek do niej, który uzupełni wszystkie niedoskonałości, których jest ogrom!!!

Nati - 06-10-07, 19:10

Aimee - 16-10-07, 13:53

Ale jak powiększycie zdięcie to można zauważyć że ta trójka jest taka nierówna trochę i kanciasta a EA pewnie by to dopracowało pozatym ten sim idący z wózkiem wygląda jak wklejone zięcie . A skoro już mają tak dokładne domy, auta , simy to czemu premiera jest tak odległa ?? :>
persly - 17-10-07, 16:36

Nati napisał/a:
[url=http://img165.images...lq1.jpg]Obrazek[/URL]

Żałosne...akurat te obrazki to oszustwo...wszedzie o tym pisze,a po za tym gołym okiem widać że panel sterowania jest z 2 a napis z 1 a obrazek bylejaki do tego dobrany...FOTOMONTAŻ!! Pisało do w gazecie nawet specjalnej o The Sims 2 Podróże.

A co do The Sims 3 to bardzo się cieszę. Choć by mogli nie produkować tak szybko,ponieważ jeszcze wszystkiego nie odktyłam w 2 części czyli też w dodatkach.

Shiny - 24-10-07, 17:20

Pewnie te sims 3 będą kosztowały miliony :/ Ja chyba widziałam screeny. The Sims 3 moim zdaniem są wogóle nie potrzebne. Jedynka i dwójka dla mnie wystarczy tyle. A propo The sims 3, to simy będą takie ludzkie....
pedzel1592 - 17-11-07, 13:51

Ja bym chcial zeby byla pralka, zbey simy sie brudzily zeby od arzu byla pogoda i ziwrzaki i zeby byly woszki diziciece zeby mzona bylo isc do sasiadow w odwidziny na jakas kawke czy cos :) )
karola94 - 19-11-07, 13:00

popieram poprzednika, ale chce dodać, że to foto wygląda jak projekt bloków do zbudowania w realu. Właśnie! mogły by być bloki w 3 ;] albo w kolejnym dodatku TS2 xD
simola ola - 20-11-07, 16:07

01.Simy mają więcej wspomnień, czyli np. Weronice wyrasta pierwszy ząb! ( w spomnieniach matki i ojca) Pierwszy siwy włos (zauważy go przyglądając się w lustrze)
02.więcej dań takie jak pierogi, barszcz, więcej przykąsek czyli np. orzeszki... - laskowe - ziemne, itp.
03.W mieście możesz dobudować ulicę, trzeba bedzie kupić pralkę, miotłe do posprzątania, ale nie w wyposażeniu,tylko jest zbudowany schowek i idzie najpierw do schowka.
04.Typ parceli - blok. Może wtedy mieszkać tam ok. 15 simów. Na wakacjach będzie można jechać do okolicy np. z Miłowa do dziwnowa.
05.Brak cenzury - wątpie, ale może...
06. Chodzić do lekarza jak ma obiawy choroby (np. sim łapie się za brzuch tak jak w porodzie)
07. Nie ma opcji postaraj sie o dziecko, tylko bara-bara. Nie wiemy kiedy sim zachodzi w ciąże, raz tak, raz nie. Jak sim jest w ciąży nie mam muzyczki. Można zrezygnować z ciąży (patrz punkt 6) Można wybrać - poród w domu i poród w szpitalu. W domu tylko natularny i przyjeżdża lekarz, w szpitalu może być cesarka.
08. Simowie mogą jeżdzić na wózku po jakimś wypadku i mnieć rechabilitację
09. Mogą być trojaczki, czworaczki, i max pięcioraczki
10.W różnych porach różne filmy i też różne kawały
11. Małe dzieci mają więcej dań do jedzenia a dzieci mogą przygotować kanapki czy płaki, akie dania jakie dzieci są w stanie zrobić

Mam jeszcze wiele propozycji może napiszę...

karola94 - 20-11-07, 17:59

simola ola. powiem szczerze, że twoje propozycje są bardzo interesujące ;] jeszcze dodałabym może... pisanie własnych dialogów w rozmowie ;> heheh. ale to byłoby chyba zbyt uciążliwe ;]
Gosiak - 20-11-07, 18:55

Nie będę oryginalna, najbardziej chciałabym:
1. Brudzenie się i opcja prania ubrań.
2. Ubieranie sie warstwowo, a nie zestaw codzienny, zestaw zewnętrzny itp. Chciałabym dobrać np. kurtkę do bluzki osobno.
3. Buty!!! Osobno zupełnie :)
4. Więcej prac domowych - prasowanie, ścieranie kurzu, odkurzanie itp. - niech będzie bardziej realistycznie, mniej czasu na rozrywkę ;)
5. Odwiedzanie sąsiadów.
6. Jeśli choroba, to do lekarza. Nie musi być szpital, wystarczy mi opcja w telefonie zadzwoń do apteki czy coś i później leczenie się, zwolnienie ze szkoły/pracy.
7. Wypadki losowe - złamana noga na lodowisku, wypadek samochodowy.
8. Używki. Kawa już jest, ale powinno się od niej dać uzależnić, np. Sim rano nie chce wstać bez filiżanki albo chodzi wściekły. Po alkoholu powinno się być 'pijanym' - sim nie słucha wtedy naszych poleceń w 100%, tzn. lekka samowolka. Papierosy też mogły by być do kompletu :)
9. Zgodzę się co do opcji 'Postaraj się dziecko'. Nierealna. Może powinno być Bara-bara z zabezpieczeniem, które raz działa, raz nie :)

Na razie więcej mi nie przychodzi do głowy :)

miley330 - 25-11-07, 16:04

Ja bym chciała:

-co najważniejsze bo kocham futrzaki to konie i fretki,psy,koty,ptaki,ryby,chomiki,myszki,swinki morskie, swinki, krowy, koziolki,owieczki,kury,kaczki

-nowe realistyczne ubrania,skintony i fryzury

-wiele fajnych mebli różnego rodzaju i żeby był posortowane np. nowoczesne,stylowe,klasyczne itp.

-możliwość opicia się i wpadnięcia w nałóg

-choroby zwierząt i więcej chorób simów

-weterynarz,lekarz i szpital i nawet psychiatryk gdyby sim miał bardzo niski poziom apiracji :mad:

-wyjazdy na wakcje albo urlop

-można mieć równocześnie dwa domy np. jeden w dziwnowie a drugi w górach i jeździć do niego kiedy się chce np. weekendy żeby wypocząć

-ubrania dla psów i nie tylko

-oddzielnie wybór butów,ozdób do włosów,kolczyków,toreb,czapek i manicuru

-więcej aut

-przedmioty do wykonywania prac domowych np. odkurzacz

-pory roku i specjalne przedmioty do danej pory roku np. parasol,rękawiczki itp.

-język :P najlepiej polski(co nie jest możliwe)a nie jakiś nieludzki język którym posługują się simy

-możliwość kupowania w sklepie zoologicznym obrózek,karm,ubranek itp. dla zwierzaków

-odwiedzanie sąsiadów

-zoo,lunapark,casyno,bary,restauracje,stoki narciarskie,korty tenisowe,boiska do gry w kosza albo w nożną,schroniska,chirurg plastyczny,fryzjer i SPA

-imprezy szkolne,wywiadówki,informacje na temat dziecka w szkole np. czy narozrabiało i kiedy ma jakiś sprawdzian

-można wychodzić z psem na spacer i chodzić po chodniku na ulicy a nie na jakiejś parceli albo iść i zniknąć,czekać na sima w domu i powrót sima po 40 sek.

-nowe kariery np.gwiazdro,piosenkarz,koszykarz,modelka,siatkarz itp.

-nowe sylwetki np. anorektyczka albo przeraźliwie gruby

OfCourse - 25-11-07, 17:40

miley330, połowa z tego co wymieniłaś jest już w dodatkach do gry the sims 2.
Ja bym chciał,żeby można było kontrolować e-maile simów. :rool:

marla13 - 25-11-07, 21:01

O tak z tymi meilami byłoby extra. Ale żeby też możnabyło wpłacać kasę na konto - niech procentuje!
bujka - 25-11-07, 21:04

marla13, zgadzam sie z tobą i żeby można było czatowac tak jak np. w simsomaniaku
milena - 11-12-07, 14:44

Fajnie wyłoby gdyby w The Sims 3 pojawiło się wiecęj nowoczesnych urządzeń typu AGD i odpowiednio dobranych do nich funkcji. Zeby można przed wizytą u sasiada kupić jakiąś czekolade czy wino. A przede wszystkim też żeby były wózki dziecięce, chodziki i tym podobne rzeczy w świecie dziecka. Równiż przydały by się nowoczesne okna, drzwi i inne elementy budowlane, żeby domy przypominały projekty które można obecnie zakupć u architekta. Bo jak na razie to wszystko jest zrobione na styl angielski czy amerykańki.

Pozdrowienia, uwielbiam grać w tę grę bo czasami jest taka realna i pozwala przenieść się w świat marzeń.

bujka - 11-12-07, 16:01

albo gdyby pojawiły sie takie modne ciuchy i płaskie telefony i telewizory a i żeby był bardziej wyraźne elementy np. telefon komórkowy
Piranha - 11-12-07, 16:47

fajnie by było, gdyby była tam kamera cyfrowa, na której można by było robić filmiki i później oglądać je, np. film z wakacji itd. (:
juzol - 20-12-07, 11:06

ja to bym chciała by np:
-simy różniły się wzrostem<jeden jest niższy a drugi wyższy>
-jeździły do szpitala na poród
-osły każdego dnia tak jak człowiek a nei ze nagle ma jednego dnia urodziny i z dziecka staje się nastolatkiem

Jak sobe coś przypomne to dopisze bo zapomniałam co tam jeszcze chciałam

pasipani - 20-12-07, 20:13

gamga napisał/a:

Jak wlasną stadnine to po mojemu bardziej Wb+Farma

paradoxical - 22-12-07, 09:54

juzol napisał/a:
-osły każdego dnia tak jak człowiek a nei ze nagle ma jednego dnia urodziny i z dziecka staje się nastolatkiem
No właśnie. Albo naprzykład stopniowo zaczynałyby pojawiać się siwe włosy itd. ;)
_joanne - 31-12-07, 15:47

Miejscowości czyli np. jest cała Polska i z Sopotu można by było pojechać np. do Warszawy itepe.
marla13 - 25-01-08, 23:22

Albo, żeby simowie byli chorzy. Ale nie tak jak do tej pory, żę katar czy zatrucie pokarmowe i paru dniach są zdrowi, ale tak żeby do lekarza szli, ręce i nogi łamali, żeby np po jeździe na nartach (i tu kolejna atrakcja) skręcili kark i jeździli na wózku inwalidzkim. Żeby mogli mieć raka lub jakiś inny nowotwór i żeby wtedy w szpitalu leżeli i rodzina by ich odwiedzała.
Mogło by też być więcej elementów w dodakach - czyli mniej dodatków. Zamiast robić w każdym dodatku co innego to żeby przynajmniej dwa dodtaki byly polaczone w jeden i żeby nie było tych 'Akcesori" za 20 zł. Bo tam nic ciekawego oprócz paru ciuchów nie ma.

A fajnie by było jakby Simowie do kościoła chodzili, na kolonie jeździli, mieli prawdziwe wakacje, świadectwo z paskiem i wgl. żeby cała gra badziej życie przypominała a nie sen ;p

[ Dodano: 2008-01-25, 22:24 ]
Albo żeby jak sie Simowie nienawidzą to żeby sprawę w sądzie mieli xD i wtedy Anna Maria Wesołowska załatwia sprawę

Sweet166 - 27-01-08, 14:06

Szukałam fajnej fotki z simsów i patrzcie co znalazłam :

Czy to SIMS 3 ?? ? Widzicie grafika jak w 2 , ale można zauważyc gostka z WÓZKIEM !

KLIKNIJ NA OBRAZEK !

edit:

I te zdjątka :
http://images.google.pl/i...images&ct=title

_joanne - 27-01-08, 15:13

To zdjęcie każdy już zna. Ja jeszcze chciałabym, aby był wiek no i urodziny np. 15 lat, 16 lat, 17 lat itd. ;)
angell - 27-01-08, 15:21

Gangsterka napisał/a:
To zdjęcie każdy już zna. Ja jeszcze chciałabym, aby był wiek no i urodziny np. 15 lat, 16 lat, 17 lat itd.

No, ja też :D wtedy by się rozkręciło...
Sweet166 napisał/a:
Widzicie grafika jak w 2 , ale można zauważyc gostka z WÓZKIEM !

Wow, będą wózki!

Kejmil - 27-01-08, 16:12

Według mnie The Sims 3:
-powinno mieć nieco lepszą grafikę (muszą być lepsze od 2, ale bez przesady, nie każdy ma hiper wypas kompa)
-Dodatki, które do tej pory wyszły do The Sims 2 mogły by być zawarte w 3 lub jakieś oparte na nich
-REALISTYKA! Wkurza mnie to, że Simowie rano się poznają, a wieczorem już mogą brać ślub. To samo tyczy się kariery. Za szybki system awansów i zdobywania punktów umiejętności jest w 2.
-Aż nie chce mi się wierzyć w to, że w The Sims 2 nie można umyć zębów, choć w 1 można było...
-Przedłużony system życia Simów. Simowie za szybko rosną i umierają. Małe dziecko w wieku dorastania może zobaczyć tylko dwie pory roku! No lol!
-poprawiona grywalność- koniec z "nie mogę odebrać telefonu, bo pod nim leży gazeta"
-System zarabiania - sprzeciw! Simowie za szybko się bogacą!
-System budowy i meblowania domu może i jest szybki i prosty, ale na dłuższą metę nudny i nierealistyczny. System "Kup, zamów ekipę, stwórz i mieszkaj" o wiele lepiej by się tu sprawdził imo.
-ODWIEDZANIE SĄSIADÓW. To chyba mówi samo przez się...
-Coś na zasadzie The Sims Gwiazda. Uwielbiałem te momenty, kiedy simowie podchodzili do mnie po autograf, reporterzy robili zdjęcia, czy chociaż te wybiegi itp. gdzie wybierało się jakąś możliwość.
-System popularności- ZMIENIĆ! W 2 system popularności jest żenujący, zdobywamy punkty, których i tak nie wykorzystujemy, z aspiracją jest zresztą podobnie. Od popularności powinno zależeć nastawienie innych Simów do naszego, ich reakcja na nasze spotkanie. Podobało mi się też jedno w 1: podczas imprezy istniała szansa na to, że odwiedzi cię sławny człowiek.
-Więcej potraw, pasujących do danej pory dnia. Wybaczcie, ale wątpię w to, czy w USA na śniadanie nie je się najzwyczajniejszych kanapek, bo w The Sims 2 tak jest.

Chyba to wszystko. Proszę o skomentowanie moich odczuć :D

Edit: Ahh, no i system mieszkania w bloku, coś na zasadzie akademiku, tylko że zwykłe życie.

alicesss - 28-01-08, 09:01

troche mnie te fotki odstraszają, bo wyglądają jak projekty osiedli. xdd
strasznie jakoś tak... drętwo (?)
ja nie wiem, czy kupię. póki co nie mam prawie (prawie!) nic do zarzucenia 2.

kaczusia2206 - 29-01-08, 14:54

alicesss napisał/a:

hm a ja kupie... znaczy poprosze kogos o kupienie mi 8)
no a co do zarzucenia czegos ts2... hm... tak naprawde jest sporo rzeczy.
1. jest wiele nierealnych sytuacji., np sim zchodzi z 1 pietra na drugie prze pol godziny(simowej) no to takie troche dziwne.....
2. slaba grywalnosc. somy sie zaklinowuja w drzwiacj albo tu przyklad jednego z moich poprzednikow gazety i telefonu.. ehh.
3. dodatek na studiach... hm hm hm. po pierwsze nie mozna zrobic samemu akademika no i rok akademicki jest za dlugi.
4. fajnie by bylo jak by w ts3 mozna bylo sie znalezc z simem w szkole albo na uczelni i sterowac nim tam....
5. zeby ladowanie gry i przechodzenie z parceli na parcele bylo krotsze
6. zeby mozna bylo odwiedzac sasiadow a nie tylko zapraszac ich do siebie.
7. wiem ze to jest nie realne ale jakies bardziej zlozone choroby. i zeby lekarz przychodzil. a jak jest porod zeby trzeba bylo jechac do szpitala
8. wiecej szczegolow. chodzi mi np o to ze jak damy zblizenie na telefon to taki rozmazany jest
9. wiecej karier no i oczywiscie zeby mozna bylo kierowac simem w pracy. wiem ze jest WB ale chodzi mi tez o inne prace niz dzialanosc uslugowa.... np biorowa budowlana itd tez zeby byla :D
10. wiem ze mozna sobie do ts2 sciagnac z neta kosciol i tam urzdazic slub ale ja bym chciala cos innego. zeby sie wyslalo zaproszenia do znajomych ze slub odebdzie sie tu i ttu zeby byl ksiadz i zeby sie nie platali "nie zaproszeni goscie"
11. moze zeby w ogole nie bylo tego wgrywania na parcele publiczne tylko zeby widac bylo jka sim idzie jakimis ulicami.. ahh
12. zeby bylo wiecej realnych przedmiotow. wozek pralka odkurzacz choinka ktora sie ubiera dywany ktore sie trzepie itd :P (dobrze ze niektore z tych rzeczy robia tworcy dodatkow)
13. wieksze rodziny...
no i chyba narzie tow szystko mam nadzieje ze o niczym nie zapomonialam.

a co do tych zdjec. nie ywdaje sie wam ze to lekki fotomontarz a te zdjecia sa takie nie do konca dobre na kolejne wcielenie ts? chodi mi o to zebyscie porownali 1 do 2.... jaka kolosalna ronzica. a tu taka jakas sladowa sie wydaje...

[ Dodano: 2008-01-29, 14:57 ]
Cytat:
Producent wypowiedział się na temat plotek o "The Sims 3"
(27-01-2006)
Electronic Arts nie potwierdził prawdziwości informacji, że firma prowadzi prace nad trzecią częścią popularnej serii "The Sims".
Podobna wiadomość pojawiła niedawno się na stronie internetowej firmy Gamma Ray, studia projektowego założonego przez Feng Zhu i Jamesa Clyne'a, które często współpracuje z producentami gier, zajmując się w głównej mierze przygotowywaniem grafik koncepcyjnych danych programów. Autorzy strony ujawnili, że firma dostała kontrakt dotyczący produkcji tytułu "The Sims 3".

Oficjalne ogłoszenie w tej sprawie zostało opublikowane przez Electronic Arts i brzmi następująco:
"EA zdaje sobie sprawę, że fani Simsów nie mogą doczekać się nowych produkcji cyklu. Jako firma, która zawsze stara się rozwijać nowe pomysły, bardzo chcielibyśmy zadowolić wszystkich fanów serii, lecz dopóki tego oficjalnie nie ogłosimy, wszystkie spekulacje dotyczące nowych gier z serii »The Sims« są zdecydowanie przedwczesne."

[ Dodano: 2008-01-29, 14:58 ]
http://gry.onet.pl/124916...,wiadomosc.html

Coy~* - 29-01-08, 15:11

Mi by pasowały takie Simki jak TA
gdyż jest ładna :hehe:

kaczusia2206 - 29-01-08, 15:21

wow ;o to oryginalne zdjecie z ts3??? no takie simy to cos... nawet jest cien na nodze od spodniczki
Coy~* - 29-01-08, 15:45

ja nie wiem czy oryginalne, ale miejmy nadzieję, że tak ;)
Peggy Brown - 30-01-08, 18:43

morzelek24 napisał/a:
ja nie wiem czy oryginalne, ale miejmy nadzieję, że tak ;)

Było by fantastycznie :P
a fantazje związane z TS3 oczywiście że mam np. poród w szpitalu :D ale w sumie to nie wiem dlaczego

Iteek - 30-01-08, 20:17

Ta...powiem,że wydaje mi się ta ,,trójka'' niezłym fotomontarzem.
Widać,ze to fotomontarze.

Rollity - 31-01-08, 00:42

Ja w The Sims 3 oczekiwałbym takich rzeczy jak:

-simy mogłyby chodzić i odwiedzać swoich sąsiadów.

-zakres pola widzenia podczas gdy gramy w swoim "domku" byłby taki że widzielibyśmy całe miasteczko.

-rzeczywiście jakby był język angielski, którym posługiwaliby się simy byłoby fajnie ale na 99% w 3 części nadal zostanie ten język co jest.

-chciałbym oglądać simów podczas pracy a nie jak w pozostałych częściach, że przyjeżdża samochód po sima i dalej nic się nie dzieje.

-byłoby fajnie jakby simy chorowały i musiały jechać do szpitala itd.

-również co mnie denerwuje to to że w sims'ach 2 nie mogę porozmawiać na czacie gdy sim jest na komputerze, tak samo nie mogę napisać własnego e-mail'a. Myślę że wystarczyłoby chociaż to, że jak sim rozmawia na czacie masz gotowe wiadomości które możesz mu wysłać a on ci na nie odpowie. Podobnie z e-mail'ami.

-Spodobałoby mi się bardzo gdyby simy mogły się zabijać, tworzyć jakieś mafie, kraść by mieć za co żyć. Nazwałbym to THE SIMS 3 GANGSTA :D

MOJE OBAWY NA TEMAT TEGO CO MOŻE ZAISTNIEĆ W 3 CZESCI SIMS'OW:

-widok na otoczenie byłby oczami sima, czyli nie moglibyśmy patrzeć na nich z góry.

-Żadna rzecz przeze mnie oczekiwana nie będzie spełniona!!!

A jeżeli chodzi o te zdjęcia to wygląda to jak projekt jakiegoś osiedla, jak wypisz wymaluj FOTOMONTAŻ. Ktoś się nudził i robi wszystkich w konia. A te pierwsze zdjęcie? Co to jest?! Ktoś se zrobił zdjęcie manekina i się cieszy! A ten niby napis The Sims 3, to chciałbym podkreślić, że wyraźnie widać że ta "trójka" jest zrobiona z litery "S", a w ogóle to to "the sims" tak samo wygląda jak the sims 1. (Pewnie to własnie ktoś zerżnął napis z TS1 i zrobił se tą trójkę)
Pozdro

paradoxical - 01-02-08, 15:25

Rollity napisał/a:
zakres pola widzenia podczas gdy gramy w swoim "domku" byłby taki że widzielibyśmy całe miasteczko.
Przecież to już jest w NŻ ;)
Wczoraj sobie tak siedziałam i myślałam czego oczekuję od TS3 No i oto co wymyśliłam:
- Zdarzają się sytuacje takie jak : wypadek samochodowy, możliwość złamania nogi, skaleczenia się itp.
- Wyraźny wiek simów np. 3 lata, 15 itd.
- Simy starzeją się stopniowo, tzn. stopniowo małym simom pojawiają się ząbki, starszym simom powoli siwieją włosy itp.
- Istnieje coś takiego jak wybór szkoły, do której sim chce uczęszczać
- Trwa rok szkolny, potem wakacje i sim zdaje do następnej klasy. Jednak gdy nie przykłada się do nauki może nie zdać.
- Są wywiadówki, sprawdziany itd.
- Jeździmy razem z simem do pracy lub szkoły
- Istnieją przedszkola
- Poród odbywa się w szpitalu, simka może karmić piersią :P
- Można pisać listy
- Gdy ktoś ma swoje przedsiębiorstwo, może reklamować się w telewizji lub prasie
- Więcej nowych zawodów
- Możliwość mieszkania w bloku lub na wsi
- Jeśli sim mieszka w wielkim mieście, to sim może chodzić po sklepach, klubach itd. (clubbing :shifty: )
- Możliwoś wyboru państwa; w każdym kraju jest kilka głównych miast
- Sim musi zdać na prawo jazdy
- Ma być wyczuwalna więź między rodzicami a dziećmi itd.
- Simy nie zachowują się sztucznie, np. mogą usiąść na stole itd. :mad:
Jak coś mi się przypomni to dopiszę. Wiem wymagająca jestem. Heh...fajnie sobie pomarzyć :mad:

Heavenly - 11-02-08, 13:39

No a ja mam fotki :

http://st.blog.cz/s/simst...zky/8037307.jpg

http://nd.blog.cz/p/petst...ky/18473218.jpg

http://img165.imageshack....ms3fake1lq1.jpg

http://www.freakygaming.c.../house_yard.jpg

Fajne nie>?

Princeofsims - 11-02-08, 14:17

[quote="kaczusia2206"]
alicesss napisał/a:

hm a ja kupie... znaczy poprosze kogos o kupienie mi 8)
no a co do zarzucenia czegos ts2... hm... tak naprawde jest sporo rzeczy.
1. jest wiele nierealnych sytuacji., np sim zchodzi z 1 pietra na drugie prze pol godziny(simowej) no to takie troche dziwne.....
2. slaba grywalnosc. somy sie zaklinowuja w drzwiacj albo tu przyklad jednego z moich poprzednikow gazety i telefonu.. ehh.
3. dodatek na studiach... hm hm hm. po pierwsze nie mozna zrobic samemu akademika no i rok akademicki jest za dlugi.
4. fajnie by bylo jak by w ts3 mozna bylo sie znalezc z simem w szkole albo na uczelni i sterowac nim tam....
5. zeby ladowanie gry i przechodzenie z parceli na parcele bylo krotsze
6. zeby mozna bylo odwiedzac sasiadow a nie tylko zapraszac ich do siebie.
7. wiem ze to jest nie realne ale jakies bardziej zlozone choroby. i zeby lekarz przychodzil. a jak jest porod zeby trzeba bylo jechac do szpitala
8. wiecej szczegolow. chodzi mi np o to ze jak damy zblizenie na telefon to taki rozmazany jest
9. wiecej karier no i oczywiscie zeby mozna bylo kierowac simem w pracy. wiem ze jest WB ale chodzi mi tez o inne prace niz dzialanosc uslugowa.... np biorowa budowlana itd tez zeby byla :D
10. wiem ze mozna sobie do ts2 sciagnac z neta kosciol i tam urzdazic slub ale ja bym chciala cos innego. zeby sie wyslalo zaproszenia do znajomych ze slub odebdzie sie tu i ttu zeby byl ksiadz i zeby sie nie platali "nie zaproszeni goscie"
11. moze zeby w ogole nie bylo tego wgrywania na parcele publiczne tylko zeby widac bylo jka sim idzie jakimis ulicami.. ahh
12. zeby bylo wiecej realnych przedmiotow. wozek pralka odkurzacz choinka ktora sie ubiera dywany ktore sie trzepie itd :P (dobrze ze niektore z tych rzeczy robia tworcy dodatkow)
13. wieksze rodziny...
no i chyba narzie tow szystko mam nadzieje ze o niczym nie zapomonialam.

a co do tych zdjec. nie ywdaje sie wam ze to lekki fotomontarz a te zdjecia sa takie nie do konca dobre na kolejne wcielenie ts? chodi mi o to zebyscie porownali 1 do 2.... jaka kolosalna ronzica. a tu taka jakas sladowa sie wydaje...

Tak w sumie mnie tez odstraszaja xD
Ale nie rozumiem cie przeciez w sims na studiach mozna tworzyc wlasne akademiki,raczej sie nie myle;psprawdz sobie moze cos przeoczylas.

eden - 14-02-08, 11:49

Te fotki to fotomontaż. Widac, że tryb życia, kupowania i budowania jest taki sam jak w TS2.

Moje wymagania do TS3:
-żeby były ładniejsze dodatki , meble, domy
-żeby były żłobki i przedszkola
-można było jeżdzic z simsem do np. pracy
-zeby były szpitale
-żeby był olreślony wiek
-żeby simy normalnie sie starzały np. pojawianie się siwych włosów
-zeby u fryzjera można było farbować włosy i żeby były odrosty :hehe:
-żeby były rózne wypadki lub złamania/skręcenia rąk albo nóg i wtedy sim musiałby chodzić w gipsie
-żeby były miesiące, lata
-zeby były wakacje dla simów w wieku szkolnym
-żeby sim obserwował jak wysrastają roślinki, potem je pielęgnował itd.

Kod na akademik: changeLotZoning dorm

Wymagająca jestem xD

Damianoooo2 - 15-02-08, 15:25

Te foty to jakiś montaż :P
A sims3 ma byc ponoć na przełomie 08/09r. :P

karola 7 - 19-02-08, 13:31

Super by było żeby były konie hipotamy żółwie ale szkoda że jeszcze nie ma ;(
Avelly - 24-02-08, 21:48

A wiecie,że podobno Sims 3 wychodzą w kwietniu ? :shifty:
furley - 24-02-08, 23:04

no chyba 2009 r.
Cathia - 25-02-08, 10:12

ja bym chciała żeby simy miały różne wzrosty np. jest okienko wzrostu i wagi i tam się wpisuje ile ma dany sim mieć.

Gdy jedzie sim do pracy lub szkoły to wybieramy, z którym simem chcemy jechać.

Że jak sim się załatwia to naprawdę ściąga ubranie a nie załatwia się w nim xd

Różne proporcje ciała np. duża pupa, mały biust, krótkie nóżki.

To chyba tyle xd

[ Dodano: 2008-03-17, 16:07 ]
!! http://www.esims.pl/galer...llery=Commandez !!
żródło esims.pl
OFICJALNE SCREENY

miserable - 21-03-08, 11:56

http://thesims3.ea.com/

nie zauważyłam, aby gdzieś był ten link. ^^'
ale jednak może nie kupię tego ts3. ;p
Dla mnie gra ma być grą, a nie "prawie prawdziwym życiem". ;p
chociaż... ^^

Yoomi - 21-03-08, 12:08

Tylko, że to wygląda prawie tak samo jak The Sims 2. Różnicą są gorsze twarze, a najfajniejsze w nich jest to, że simowie mogą chodzić po całej dzielnicy. Tak to nawet meble są podobne jak kropla wody do mebli z ts2. No i właściwie raczej napewno nie kupię ts3.
Velarosa - 22-03-08, 13:38

Insej napisał/a:
Tak to nawet meble są podobne jak kropla wody do mebli z ts2

Zauważ, że na pierwszych screnach z dwójki były prawie takie same jak w jedynce. Mają jeszcze rok do dopracowania.

Ja na pewno kupię the sim 3, strasznie mi się spodobało jak zobaczyłam zdjątka xD . Takie sielankowe klimaty...

Gitara3000 - 22-03-08, 13:55

Ja chciałbym żebyśmy mogli kontrolować sima w pracy i szkole
Bura - 29-03-08, 21:47

I tak na 60% będzie.
Nie będzie ładowania z parceli na parcelę - będziemy grać całym miasteczkiem. Tzn. nadal rodziną ale na osiedlu.
Będziemy mogli zmieniać praktycznie wszystko. Łącznie z kolorem kanapy, ramy obrazu czy kranu.
Obiekty są bardziej realistyczne i nowoczesne. Menu pozostaje takie samo, gdzyż dowiadywanie się kolejnych opcji na innym panelu odbierało by zabawę graczom i musieli by se wyrobić kolejne nawyki związane z simsami.
Prawda, nie wyglądają zbyt realnie, ale to tylko screenshot. Lepiej to wygląda w rzeczywistości, niestety nie mogę wam powiedzieć dlaczego...

Nie mogę się doczekać 2009 roku, chociaż 2008 dopiero co się zaczął ^^

xD - 30-03-08, 10:58

Ja też już nie moge sie doczekać :D zawsze chciałam żeby można było do sąsiadów chodzić i poprostu wyjsc sobie z domu xD Te pory dnia .. <3 Tak mi sie chce już tych simsów że nei wiem:P takie wszytko nowe :P tylko nei chce mi sie kolejnych paru set złotych na dodatki wydawać. Chciałabym żeby wszytko razem jakoś było. Bo to naprawde dużo kosztuje.:P Ostatnio liczyłam to na wszytkie moje dodatki wydałam koło 1000 zł :P
Asia396 - 30-03-08, 14:28

O wiele lepiej, że będzie można wychodzić sobie z domu i pójśc do sąsiada a nie.. wczytywanie parceli ciągle XD Myślę, że The Sims 3 będą EXTRA !! I tak samo jak mówi xD, fajnie by było jakby dodatki były już w The Sims 3 podstawie...
juzol - 30-03-08, 14:38

ja bym chciała zeby można było zrobic inna prawa strone twarzy a inna lewa bo to jest mało realistyczne ze simy maa symetryczne twarze
murder.doll - 30-03-08, 18:04

Cytat:
fajnie by było jakby dodatki były już w The Sims 3 podstawie...

Chyba snisz xP
Mam nadzieje, ze grafika bedzie lepsza od screenow, ktore maxis pokazal.

Aurisek - 31-03-08, 13:08

Gitara3000 napisał/a:
Ja chciałbym żebyśmy mogli kontrolować sima w pracy i szkole
Też bym tak chciała, ale wyobraź sobie że masz 5 osobową rodzinkę i jak tu wszystkich kontrolować w szkole/w pracy?
blazmora9 - 24-05-08, 12:36

Właśnie niby nie będzie trudności z kontrolowaniem ich.
A ja bym chciała jeszcze:
- by był podany dokładny wiek smów
- żeby było więcej zawodów np. wokalista, aktor, reżyser
- by nasze simy na inne simy wołały po imieniu
- by simy mogli siadać na meblach, łazić po murach
- by simy mogli by być mordercami i innymi kryminalistami
- by sima np. mógł przejechać samochód
- by sim sie zakochał w kimś kto go nie cierpi
- by można było chodzić do fryzjera i kosmetyczki
- żeby rodzice wrzeszczeli na dzieci jak dostaną pałe w szkole
- by były zakończenia roku szkolnego, świadectwa z paskiem, klasówki
- by było widać jak sim sie maluje :D
- by sim mógł prać ubrania
- żeby np. cała rodzina biegła do salonu by obejrzeć koncert dalekiego kuzyna
- by rodzeństwo sie o dostęp do kompa
- by simy mogli posiadać plecaki szkolne, torby, torebki i bagaże, które leżały by w pokoju.
- by basen mógłby być na obojętnie którym piętrze.
- by można było zamiatać i ścierać kurze
- by simy mogli być emocjonalnie różnie rozwinięci
- by sim mógł się zabujać w swoim ulubionym aktorze lub wokalu
- aby simy nie miały żadnych przeszkód np.. żeby przeskoczyli stolik jak nie mogą
przejść
- by simy chodziły na sesje zdjęciowe do fotografa
- by było coś takiego jak klimatyzacja lub grzejnik
- by np. zupa mogła się simowi wylać i go oparzyć
- by można było filmy oglądać w komputerze
- by sim mógł przenieść np. laptopa z pokoju do kuchni.
- by istnieli np. drechy którzy ludzi napadają
- by w ubraniach były rozmiary
- by był podany dzień, miesiąc i rok
- by było więcej umiejętności
- by wagarowali
- by były różne święta, imieniny
- by sim sobie poszedł do sąsiada by coś pożyczyć
- by można było odróżnić po wyglądzie biedaka od milionera
by simy chodziły na koncerty i kastingi i inne impry
- by można było sobie zamówić nagrobek dla krewnego i otrzymać od niego coś w spadku
Wiem już przesadzam, ale fajnie by było :D
jest jeszcze wiele innych możliwości o których mażę
-

Maryczka - 25-05-08, 12:54

sporo z tego co wymienilas mozna zorbic w the sims 2 ;]
kaczusia2206 - 25-05-08, 14:57

to ja moze dam najnowsza fote z the sims 3 :)

blazmora9 - 25-05-08, 17:22

Na pewno niektórzy o tym wiedzą, ale niektórzy nie. Więc w the sims 3 można patrzeć na sima, który jedzie samochodem do pracy, ale w samym budynku nie można nim kierować, bo zniknie. :D
Maryczka - 25-05-08, 18:57

a skad to wiesz? bo na zadnej oficjalnej stronie chyba jeszcze tego nie widzialam
blazmora9 - 25-05-08, 20:31

Przeczytałam na jakiś angielskich stronach:) Nie wiem czy to prawda, ale może takxD

[ Dodano: 2008-05-25, 20:36 ]
A nawet to ma sens, bo nie wiem czy tak latwo byloby utrzymac simy w pracy i w budzie naraz. a w ogole z kad gracz mialby wiedziec co ma robic taki sim w danym zawodzie w zupelnie nieznanym budynku. W sumie fajnie by bylo tak kierowac simem, ale to chyba przesada.

Vanessa - 27-05-08, 14:27

Na konkurencyjnej stronie (konkretnie simy.pl) jest jako-taki opis The Sims 3. Grafika jest nieco lepsza, można odwiedzać sąsiadów, jeździć samochodem (bez dodatków) itp. Sami zobaczcie.
Nie ma więc co spekulować...
Nieprawdaż???

blazmora9 - 27-05-08, 14:40

To że simami można kierować w czasie jazdy do pracy, zostało potwierdzone. Nie na oficjalnej stronie, ale na wielu jest tak napisane. Więc to jest pewne. Przykładowa strona http://www.snootysims.com Niektóre obrazki też nie są oficjalne, a jednak wszyscy mówią e są z The Sims 3!!!
Mistake_Cute - 14-06-08, 12:48

Np. znalazłem 4 nowe zdjęcia (z tych 2... juz nie mam, ponieważ skasowały mi się zakładki)

Domi - 25-06-08, 11:50

Mam nadziej ze Simsy beda mogły robić wszystko co ludzie ,najlepiej zeby pewne opcje mozna bylo im wpisywać
LoveFree - 25-06-08, 12:34

i będą mogły mieszkać w mieszkaniach :mad:
Emoon - 30-06-08, 08:49

Jest to artykuł z CLICK'a! 05/2008

THE SIMS 3
Nie tak dawno jednym uchem wpadła mi informacja o liczbie sprzedanych w Polsce egzemplarzy The Sims 2. I za nic nie chce wypaść.Tak dobrze było wiedzięć , że to nasz swojski , rodzimy wiedżmin jest wirtualnym królem naszego kraju.

Okazuje się jednak, że tak jak na całym świecie , tak i u nas rządzą niezbyt rozgarnięte komputerowe ludki, którym nad głową dynda zielony romb.Seria The Sims od lat nie ma konkurentów na listach przebojó gier komputerowych. Choś pierwotnie przewidywano, że na świecie sprzeda się w "zaledwie" 300 tysiącach egzemplarzy, ostatnio wyszło na jaw że w takiej czy innej postaci pod strzechy trafiło ponad 100 000 000. A będzie jeszcze lepiej ( lub gorzej zależy od punktu widzenia)- studio Maxis wreszcie zdradziło szczegóły dotyczące kolejnej, trzeciej części cyklu.

Ze względu na rangę tytułu widziała ją tylko garstka dziennikarzy , a wszyscy musieli zadowolić się tym , co studio Maxis i wydawca EA uznali za stosowne pokazać- należy się więc spodiewać, że gra kryje więcej niespodzianek, które będą systematycznie uwalniane, aż do zapowiedzianej na początek przyszłego roku premiery. Na szczęście to, co zdradzono już budzi apetyt fanów serii.

Nowość najważniejsza, i nie godzi się od niej zacząć, to otwarcie świata gry. Każdy członek towarzystwa prayjaciół simów zna to dobrze: aby w the sims 2 wybrać się do centrum handlowego, odwiedzić restaurację z przyjaciółmi czy udać się na salę gimnastyczną, należało zadzwonić po taksówkę, poczekać aż przyjedzie, zapakować się do niej , a potem... skoczyć do toalety za potrzebą, bo nowa lokacja musi się wczytać.W trójce fani serii nie będą mieli szans na takie "chwilę oddechu"- znikną ekrany z napisem "Wczytywanie", a wycieczka do kręgielni będzie wymagała tylko przejścia kilku przecznic, zatłoczonymi innymi ludkami sterowanymi przez komputer. Za to plus!

Minus- albo chociaż minusik- dajemy natomist za jakość oprawy graficznej. Przynajmniej na pierwszy rzut oka sprawia ona wrażenie nie wiele lepszej niż w The Sims 2. (...)Atutem jednak takiej oprawy jest jednak to ,że nowe Simsy na pewno na średniej klasy sprzęcie.

Dalej nie chce mi się pisać :p .

Palafka - 01-07-08, 08:09

ja jestem w rozterkach ;/ bo mam prawie wszystkie dodatki i podstawe do TS2. same orginaly i każdy wie że to troche kosztuje. A ceny tej trójki?! i miejsce jakie ona zajmie?! przeciez to beda kolosalne kwoty razem z dodatkami. i przeraża mnie jesczze fakt ile to sie bedzie ładować. Bo wszedzie pisze że zależało im na otwartym świecie gry tak jak np w GTA . Ty lko GTA przy the sims 2 dziala jak formuła 1. wiec mam tylko nadzieje że nie bede czekać pół godziny na uruchomienie gry. jesczze nie wiem czy to kupie ale chyba tak. pokusa jest :mad:

PS ciekawe czy bedzie można mieć autko juz w podstawie :shifty:

Kamilcia94 - 02-07-08, 11:42

hm . z tego co mi się wydaje to sims 3 powinno być super . i te wszystkie wiadomości o sims 3 . wow . ; )
nathalie - 10-07-08, 09:39

Palafka napisał/a:
ja jestem w rozterkach ;/ bo mam prawie wszystkie dodatki i podstawe do TS2. same orginaly i każdy wie że to troche kosztuje. A ceny tej trójki?! i miejsce jakie ona zajmie?! przeciez to beda kolosalne kwoty razem z dodatkami. i przeraża mnie jesczze fakt ile to sie bedzie ładować. Bo wszedzie pisze że zależało im na otwartym świecie gry tak jak np w GTA . Ty lko GTA przy the sims 2 dziala jak formuła 1. wiec mam tylko nadzieje że nie bede czekać pół godziny na uruchomienie gry. jesczze nie wiem czy to kupie ale chyba tak. pokusa jest :mad:

PS ciekawe czy bedzie można mieć autko juz w podstawie :shifty:

Palafka u mnie tak samo. JA również mam wszystkie dodatki do the sims 2 oryginalne oraz podstawę, a dobrze wiem , że zajmuje to dużo miejsca, a jak już wspomniałaś pokusa na the sims 3 jest ;3 ale myślę, że chyba kupie xD

[ Dodano: 2008-07-10, 09:41 ]
P.S. Tak po zatem nie mogę się doczekać kiedy one już wyjdą. Spodziewam się, że będą super xD

Natasha - 10-07-08, 13:50

Boże, jak pomyślę o cenie to normalnie zaraz mi się humor psuje. No bo oryginalna 2 kosztowała (o ile się nie mylę) około 80 zł. No a taka 3? 150 jak nic. No jeśli nie około 200. Chociaż mam taką cichą nadzieję, że twórcy miło nas zaskoczą ceną.

Co do samej gry, hm... Musiałabym zagrać, żeby stwierdzić, czy mi się podoba. Na razie nie robi na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia, ale pieniądze już zbieram! Nawet jak gra okazałaby się kiepska to z czystej ciekawości musiałabym w nią zagrać.

Ludzie... pomyślelibyście kiedy, że nadejdą i takie czasy, co by się w The Sims 3 grało? O_o

:D

Palafka - 11-07-08, 16:55

podstawa do the sims 2 na początku kosztowała 140 zł. ja za tyle kupiłam :shifty: potem była już znacznie tańsza. ja sądze że the sims 3 conajmniej 200 zł. no ale coż. nastawiłam się ze kupie ale to jeszcze pół roku conajmniej :> :/ ;( no ale widzę że nikt na forum nie ma jakiś nowinek na temat the sims 3 jak narazie :shifty: :(
Fred_Mord - 26-09-08, 09:15

W The Sims 3 powinni zrobić odmianę nazwisk.
Swistaq - 26-09-08, 09:57

Zgadzam się z Fred_Mord, mnie też to irytuje. Bardzo jestem iekawa interakcji związanych z przyrodą. Tu mamy łapaie motyli,olądanie ptaków,kto wię może w The Sims 3 będzie można dokarmiac ptaki zimą w karmnikach? Ja bym chciała mieć taką opcję.
Ashley1 - 27-09-08, 19:52

do rudery cygńskiej

Ja widziałam na słowacji
Ale dobra ja mam nadzieje że będzie można było kierować dziećmi w szkole

Bura - 06-10-08, 22:01

Ashley1 napisał/a:
Ale dobra ja mam nadzieje że będzie można było kierować dziećmi w szkole
Nie będzie można.
Sherri - 11-10-08, 21:10

A mi sie wydaje ze bedzie the sims 3 przereklamowane.
Tak jak w kazdym dodatku dwojki dodaja w screenach jakies fajne scenki, rzeczy ktore bedzie mozna robic a w rzeczywistosci ich nie bedzie i rozczarowanie kolejne ; / oczywiscie z grafika tu tu mylic sie nie moge bo widac jak bedzie realistycznie : )

sory za brak polskich znakow.. cos z klawiatura ;/

koffik - 03-11-08, 14:48

Och. Może, kiosk. Idziesz kupujesz gazetę, po drodze wchodzisz do sklepu i kupujesz bułki na śniadanie dla dzieci. Wsiadasz do auta i ty i Sim jedziecie do pracy. Wracasz, idziesz po dzieci do szkoły, gotujesz obiad, jesz w ogródku, a potem wsadzasz nowe kwiatki. Wiesz że jesteś w ciąży i wybierasz się do szpitala. W szpitalu zakładają ci opaskę, pokazują pokój i siedzisz i czekasz (wszystko robisz ze swoim simem!). Rodzą ci się dzieci, wkładają do inkubatora, wracasz do domu, robisz kolacją wołasz dzieci, wieczorem odpoczywasz w ogródku, kosząc trawę, podlewając (wężem ogrodowym!) ją. Kąpiesz się myjesz głowę(!)
Podkręcasz kaloryfer, może przeglądasz oferty aut, ubrań, gier, mebli, negocjujesz się o cenę np. komputera, kanapy, auta czy domu. Idziesz spać, w nocy możesz lunatykować.
I co ja bym chciała najbardziej, może cię porwać ktoś nieznajomy, możesz miec ypadek, przeżyć, leżeć w szpitaliu, albo zginąć.

Missy - 09-11-08, 00:36

Na tych screenach grafika wygląda dosyć marnie, mam nadzieję, przypomina wygladem konsolową wersję TS2
mam nadzieję, że w praktyce wygląda to nieco lepiej :rool:

Swistaq - 14-11-08, 10:57

Ja sama tak do końca nie wiem jak to z tą grą w koncu jest.Niby ma wprowadzac tyle nowosci,ale pozyjemy zobaczymy. Powiem Wam szczerze,ze pewnie kupię,ale dopiero pozniej. Jak juz zbiore troche opinii znajomych. Poza tym gra pewnie bedzie miala wymagania,a jak narazie nie jestem tak bardzo nakręcona aby wymieniac sprzet. Nie wiem czego sie spodziewac w samej podstawie. Tu juz mam hobby,mam zmiany pogodowe i wiele innych dodatków. Co z tego bedzie w podstawie trzeciej odslony gry?? http://pl.youtube.com/wat....krajsimow.com/ tu jest troszkę wszystko przyblizone. Zobaczcie.
pasipani - 17-11-08, 13:19

Nessa, na 11 stroni napisalas doklanie taki sam post ;/
ja chyba trojki nie kupie. wole 2. ale w sumie to nie wiem czego sie spogziewac.

Swistaq - 17-11-08, 14:40

pasipani napisał/a:
Nessa, na 11 stroni napisalas doklanie taki sam post ;/
wybacz,widocznie mi się coś pokręciło.
Nicky - 06-01-09, 21:20

Myślę, że 3 to będzie niwypał. Czy mogą stworzyć jeszcze coś lepszego niż już jest? ze wszystkich trailerów wyglada, że tylko opcje i grafika się zmieniła. A przecież to w the sims 2 wszystko było tak różne od 1. Pogoda, samochody, ubrania, twarze... Co teraz wymyślili? Może to tylko chwyt marketingowy...
scrappy - 07-01-09, 17:41

kiedyś zepsułam sobie to "coś" w stosunku do sims 1, dlatego nie kupię trójki żeby nie popełnić tego samego błędu.
Illmatic__ - 10-01-09, 12:51

Ja tam z pewnością kupię 3.. Każda nowa odsłona daje coś nowego. Jedyne co mi się nie podoba to grafika- mogłaby być lepsza- simowie wyglądają dziwnie. Być może dlatego, że w 2 mam już dodatki z neta? Z czasem będzie można sobie tą grę ulepszać. Pamiętam w jakim byłam szoku po wyjściu 2- 1 była w porównaniu z tym megabeznadziejna xd.. 3 poprawia poprostu wady 2 i daje więcej możliwości- jak życie w otwartym mieście. Najbardziej podoba mi się możliwość tworzenia różnych charakterów- każdy sim jest inny i zmienia się wraz z nabytymi dośwaidczeniami.. Z pewnością kupię nowe simsy i bez wątpienia odinstaluję stare. Może i najpierw będą trochę denne- ale dojdą dodatki z neta, oficjalne... Nie będzie źle, choć napewno mogłoby być lepiej z tego co na razie mogę wywnioskować. No, ale z Maxisem zawsze tak jest, prawda? Nie ma co oczekiwać jakichś cudów.
arleta117 - 13-01-09, 15:57

hmm.... ja juz się chce skałdac ze znajomą bo w empiku są xD ciekawe co z tego będzie:)
aleksandra14 - 13-01-09, 20:27

Mnie najbardziej zależy,żeby,kiedy ma simka 2 dzieci tej samej płci,a nie są to bliżnięta,to źeby różniły się wyglądem chociaż trochę,tak jak jest w prawdziwym życiu.
Przez to niedociągnięcie w ogóle odechciewa mi się powiększania simowej rodziny.Kiedyś miałam rodzinkę z 6 dzieci.3 dziewczyny identyczne jak trojaczki(choć były w różnym wieku)i 3 identycznych chłopaków.Poza tym,mam podobne życznia,jak większość co do Thesims3.

Missy - 17-01-09, 22:18

Niestety w 99% przypadków zwiastuny wyglądaja zupełnie inaczej niż gra...

Nawet nie chce o tym czytać... poczekam... olśni mnie... albo bardzo się rozczaruję... :rool:

Lala - 18-01-09, 10:00

ja tam pierw zobacze jak moja kolezanka sobie kupi , a wtedy ja jak bedzie fajne.
ida - 19-01-09, 16:30

trochę szkoda ze nie będzie pór roku chociaż będą pory dnia
blazmora9 - 12-02-09, 16:26

Nie weim czemu wam asz tak przeszkadza wygląd simów... mi sie zdaje ze normalnie będą innaczej wyglądać
Do tych twarzy sie przyzwyczaicie! nie możecie przyjąć faktu że TO BĘDZIE COŚ NOWEGO. mimo to ze nie będzie sie różnić od ts2 ale będzie inne. nie będziecie mieli tych samych wrażeń jak w ts2... napewno sie czuliście innaczej ajk zagraliscie w dwójke z trójką będzie tak samo... dopiero jak w nią zagracie poczujecie tą róznice.

Luflee - 05-06-09, 17:20

ida napisał/a:
trochę szkoda ze nie będzie pór roku chociaż będą pory dnia

Nom ale na bank wyjdzie dodatek TS3:Cztery pory roku.
Niedługo będę mieć, nie mogę się doczekać...