Simsomaniak Center Forum
O The Sims Wiemy Wszystko!

Zdrowie, moda i uroda - Tunel

marla13 - 09-12-08, 12:36
Temat postu: Tunel
Co sądzicie o tunelach? podobają wam się czy może obrzydzają? Zrobilibyście sobie, chcecie zrobić czy może nawet za milion złotych byście czegoś takiego nie zrobili?

Mi osobiście bardzo się podobają, ale tylko te małe, które nie wychodzą poza naturalną wielkość płatka ucha ;D takie 3-8mm.

obecnie mam 3mm tunel (ale jeszcze nie w uchu xD tylko w szkatułeczce leży spokojnie i czeka aż dziurka mi się do 3mm powiększy ^^ )

niewątpliwy plus tuneli jest taki, że po wyjęciu, po około 2-3 dniach ucho zrasta się do rozmiarów dziurki od kolczyka ^^

jak sobie włożę tunel to zrobię zdjęcie i wam pokaże.

na razie czekam na wasze opinie ^^

Sophia - 13-12-08, 19:20

te małe są ok.
ale na te duże patrzeć nie mogę...

nie mam, bo ledwo mamusia zgodziła się na dwie zwykłe dziurki, ale może kiedys...

Dragon - 13-12-08, 21:08

I małe i duże tunele mnie przerażają. >.<' A tym bardziej osoby, które je sobie zrobiły (uprzedzenie takie ...).
Yaoiko - 13-12-08, 21:24

Huh ja się przymierzam do tunelu już spory kawał czasu,ale jakoś nigdy nie ma okazji żeby kupić sobie rozpychacze. Tunel zrobiłabym sobie myślę max 6mm bo im większy tym większe ryzyko, że się nie zarośnie. Podobno górną granicą jest 10mm ale niektórym nawet przy 5 nie chce sie już zarastać. Odrzucają mnie tunele które deformują kształt ucha.
Ja może się w ferie za To zabiorę.

miserable - 14-12-08, 08:15

nie podobają mi się. ani te ogromne, ani te małe.
jak widzę człowieka, z takim tunelem większym od ucha to po prostu mnie to nie tyle zniesmacza, co nie podoba mi się w ogóle i jakoś brzydko wygląda.

Joaś - 14-12-08, 08:29

Dragon napisał/a:
I małe i duże tunele mnie przerażają. >.<' A tym bardziej osoby, które je sobie zrobiły

Mnie szczerze mówiąc też. Takie ucho może się baaardzo rozciągnąć (patrz - kobiety w Afryce), ale po co coś takiego robić? Dla mnie to zbyt ekscentryczne. Ale. Co kto lubi ;]

Kosta - 14-12-08, 10:55

Duże tunele podobają mi się średnio, jednak do tych niewielkich jestem nastawiona bardzo przychylnie. O ile nie deformują kształtu ucha wyglądają ciekawie. Gdy tylko uda mi się zaleczyć nowe przekłucia, zamierzam zabrać się za rozpychanie prawego ucha. Jednak chcę mieć tylko malutki tunel. 4, góra 5 mm mi wystarczy. ^^
Crit - 14-12-08, 11:01

Mi rowniez nie podobaja sie te tego typu jak na zdjeciu, ktore podala miserable.
Te malutkie sa calkiem ladne, ale tylko te z zakrytymi dziurkami (nie wiem jak to sie fachowo nazywa XD).

Hermetong - 14-12-08, 12:09

Nie podobają sie. Nieważne, czy duże, czy małe. Zgadzam się z Joanną.
vcupcake - 14-12-08, 12:19

Tunele <3
Ogólnie to tunele zrastają się 1mm na miesiąc, a nie w 2-3 dni.

marla13 - 16-12-08, 10:43

zależy od ucha jak się zrastają ;] mi w ciągu jednej nocy z 3mm zrobiła się dziurka od kolczyka, bo mi rozpychacz (własnej roboty zresztą - z modeliny) wypadł ;/ a teraz mam tunel 3mm.

http://img132.imageshack....p1030587on4.jpg

Martooha - 16-12-08, 11:59

Nie podobają mi się tunele, szczególnie u dziewczyn. Nie wiem, tak jakoś nie mogę się do nich przekonać.
miserable - 17-12-08, 20:32

czy rozpychanie polega na wkładaniu sobie coraz to większego kolczyka, a później wymienianie go na tunel?
bo wybacz marla13, ale to mi wygląda na duży kolczyk, z małą wkrętką, a nie na tunel. :O

ps, masz ładne paznokcie. xD

marla13 - 22-12-08, 20:53

nie nie. to jest tunel, ale 3mm czyli bardzo malutki. kiedyś powiększe
Sweet_Error - 23-12-08, 08:24

Joanna napisał/a:
Dragon napisał/a:
I małe i duże tunele mnie przerażają. >.<' A tym bardziej osoby, które je sobie zrobiły

Mnie szczerze mówiąc też. Takie ucho może się baaardzo rozciągnąć (patrz - kobiety w Afryce), ale po co coś takiego robić? Dla mnie to zbyt ekscentryczne. Ale. Co kto lubi ;]

Zgadzam się z Wami, nie podobają mi się i mnie odpychają, a zwłaszcza te duże .
Ale, jak powiedziała Joanna, co kto lubi . ( :

Rimmel - 28-12-08, 15:08

Tunele mi się nie podobają. Zwłascza te ogromne. Nie wyobrażam sobie siebie z takim czymś w uchu.
Jednak muszę przyznać że tobie marla13 bardzo ładnie z takim malutkim tunelem.
Ale ja bym tam nie chciała na swoim uchu takiej dziury.

nathalie - 28-12-08, 15:18

Te 'tunele' mnie po prostu odpychają. Widziałam kiedyś na żywo to 'coś'. We włoszech, na koloni jakiś facet miał takiego strasznie gigantycznego 'tunela'. Myślałam, ze mnie coś zaraz weźmie. Jak się na to patrzałam, to od razu zaczęły mnie boleć uszy. Ja takiego czegoś w życiu sobie nie zrobię. a pfeee ...
Grumbler - 30-12-08, 18:55

Nie podobają mi się.Wręcz przeciwnie odrzucają mnie ;[ Na szczęście nie widziałam jeszcze kogoś z takim uchem ;pp Nie zrobię sobie takiego czegoś ;[ Nigdy w życiu . !!
Inexcusable_ - 09-01-09, 17:55

Nie podobają mi się tunele. Zarówno te duże jak i małe. Jakoś mnie odpychają. No, ale co kto lubi.
katre - 09-01-09, 18:06

podobają mi się, ale tylko te małe. natomiast odrzucają mnie te wielkie tuneliska właściwie, bo to już nie tunele. najobrzydliwszy widok - widok porozciąganego ucha takim właśnie olbymniachim tuneliskiem. a te małe to oczywiście u kogoś, bo u siebie - raczej nie.
asja_93 - 13-01-09, 16:42

Teraz to robią już nie tylko w uchu... mój kolega opowiadał, że jeden facet zrobił sobie tunel w sutku - rozepchał go od środka! Bleeee!
Mi się to nie podoba, wolę zwykłe kolczyki.

pasipani - 15-03-09, 17:31

Wogle jak mozna se cos takiego zrobic? toz to ochydnie wyglada. Żalne to jest i beznadziejne
Roxy - 07-07-09, 14:10

Cóż, z tego co zauważyłam jest na to teraz jakaś moda. Ja bym się po pierwsze nie odważyła, po drugie nie chciałabym.
Buzka91 - 07-07-09, 14:22

Przecież to wygląda okropnie.. teraz jest na to moda? blee, żeby szybko minęła ;x
Lavend - 18-07-09, 20:10

Mnie sie nie podoba obrzydliwe sama never xD
natussy - 19-07-09, 23:46

to jest ohydne, mój kolega to ma, takie wielkie że palca wsadzisz :żygi:
Xoe - 20-07-09, 11:08

a mnie się podobają takie malutkie chyba 4mm. te duże są obleśne ;x